/ex-yu/

novi
novi
novi

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=CFSnIazeQuA
youtube.com/watch?v=tL04xKnjz24
youtube.com/watch?v=IWfhbeDoOTY
youtube.com/watch?v=OF7-w6zZKms
youtube.com/watch?v=MzXzO35maUE
twitter.com/SFWRedditVideos

...

Gugu Mbatha-Raw

ne znam, meni ovaj ex yu krvavo sranje, nista konkretno, ocekivao sam ovde da cu naci ljude koji mogu slobodno da komentarisu ozbiljna desavanja, da radimo stvari kao Sup Forums ali nasao sam samo shitpost pish pish dudl dudl. Ocajno, verovatno se necu vracati ovde nikad, totalno gubljenje vremena, cak nemaju ni dobre meme

jebi crne andjele

prd haha brrrafft cec

Ja sam vam oduzeo taksistu

prd prd haha

ti si lud, ocekujes nesto a jedino sto postas je cec, lol i ostale pizdarije, nista ne doprinosis dredu, najgori si poster

dobra edicija

>bosnjaci
cec

youtube.com/watch?v=CFSnIazeQuA

Anone, objasni zašto ne voliš videti plave, plavooke, najprivilegovanije i genetski bogate žene?

>ozbiljna desavanja
>Sup Forums
idi frogpostuj na Sup Forums faggote

Jebote znao sam da mi je odnekud poznata ta njuška.

jel ovo postao lik sa slike?

>pokatoliceni turci
MA TOP CECC

Ja kad sam poceo dolaziti na int (inace samo x i lit bajo moj) ocekivao sam da ce egzju biti neko zestoko sranje
nisam se razocarao DBI

...

jebote koja abominacija, ja bi se odma samoubio

ovde sam vec 4 godine i jako mi je zabavno dbi
najbolji bord na 4chanu

int rastura, a i ck me zna nasmijat do suza na webm generalima

Trovac

na ex-yu najviše volim da blejim dbi, ovako volim Sup Forums, /adv/ Sup Forums /gif/ i Sup Forums ponekad.

i ja bi se ubio da sam izbosne jebo ti bog mater smrdljivu

...

>ook ne pojavljujem se na FB i ostalim mrezama online samo da bih mogo na miru postat na /ex-yu/
:3

brm brm

sasvim se slazem DBI

ma...

ma fuj bre

umoran sam od zivota...

ostao sam sasvim sam...

amin brate tesho

odvratna rima fuj
nemoj da si ikad vise postao nesto ovdje

kako to misliš PORED vatre

tesa je kraljina

mislite li da radulovic ima sanse da skupi potpise?

da li ti krme stavljas odmah do vatre il u vatru da se pece???
ubi sebe

odlazim da zivim u sumi

pic related, ovako ce izgledati moja jazivicija jazbina

vako

>Čanak: Spreman sam da priznam da Kosovo nije u Srbiji

ovi izbori postaju nadrealni

nova mema©

prvo nalozis vatru i kad se stvori zera izvuces zeravicu i na njoj peces prase, znaci pored vatre

majku mu jebem ko da nisi srbin, peces li pecenicu za bozic uopste?

BPNCC©

koji se kurac prijavio uopste
previse kandidata ima dbi
ja cu glasati za nekom meme kandidata tipa milan tarot ili ljubisa

In whixh ex-yu country can I get laid the most easily?

t. sex tourist

dodji u prijedor da te bijemo mamicu ti tvoju anglikansku

V R I S S
kosovo

JE SRCE SRBIJE
SRCE SRBIJE

...

vozd jovan pogani >>> tesa tesanovic

pa e, iznad žeravice, tako sam ja vidio da se peče prase, nisam vidio da se naloži vatra pa onda pored

Belgrade.
Make sure you find a good-looking girl in Knez Mihajlova, come up to her and tell her ''Kvo praviš mala šta za dvaes?''

She'll like to have some le sexy time with you and won't kick you in the balls.

postaje pise momci :))
kroasnko moze i tvoj lila glavic :D

what a retard you are
you see, I'm not triggered by your posts, what "triggers" me are people such as you
you're really a fucking degenerate, but not not just a regular one, a real fucking degenerate which has passed all stages of maturation and is now "mature" deviant permanently damaged person, a pessimist at heart who has negative view of all, average intelligence but is trying to "circumvent"
it seriously bothers you when you see that other people have life, which you do not have
you were totally anonymous through your whole life and now on this board you have a place where you can have your "word"

NAZDRAVIMO SAMPANJ PICEEE

plakem

youtube.com/watch?v=tL04xKnjz24
najbolji meme srbije posle svih ovih godina

Belgrade.
Make sure you find a good-looking girl in Knez Mihajlova, come up to her and tell her 'dodji u ponedeljak u three carrots pub iliti irish u kneza milosa u beogradu, tacno u 13 h nemoj da kasnis imacu crveni šal na sebi. razgovarećemo pola sata.''

She'll like to have some le sexy time with you and won't kick you in the balls.

youtube.com/watch?v=IWfhbeDoOTY

ocemo je pozvat na konac?

ne

dbi treba nam vise hrvatica ovde :(

jel moze neko da mi objasni sta se dogodilo na 1:09
youtube.com/watch?v=OF7-w6zZKms

gotovina me vani kako o tome?
dobar quads.

dobra mu sjekira

jbt ovaj Maric je jebeni krindz, smorio Miroljuba za sve pare

jel opet gostuje ili repriza?

ma jok, gledam tek sad
youtube.com/watch?v=MzXzO35maUE

anime feministkinja sa bipolarnim poremecajem

Ima li kakva udobna igrica pogodna za sranjepostovanje tokom igranja ?

preplako sam od 25:30

hare krishna bam bam bam

Marić je na vrhu judeo-masonske piramide koja vlada srbijom...on je vladar iz sjenke

Maric >>>> Soros

>5 posts
>not one serious reply

This always happens on this awful site. Let me make it easier. If I'm a degenerate man who wants to have sex with many yugo women, should I go to Belgrade, Zagreb or Sarajevo?

uh moram da se iskakim, brzo se vracam

pozz

Belgrade.
Make sure you find a good-looking girl in Knez Mihajlova, come up to her and tell her 'dodji u ponedeljak u three carrots pub iliti irish u kneza milosa u beogradu, tacno u 13 h nemoj da kasnis imacu crveni šal na sebi. razgovarećemo pola sata.''

She'll like to have some le sexy time with you and won't kick you in the balls.

If you come to ex-yu to sleep with our women you will fall under the sword.

MY FUCKING DIARY DESU

I love you
do you love me?
I like you

Sebičnost, usmjerenost na sebe, manjak empatije i višak agresije opisuje se kao "debelokožni narcizam" i danas su, nažalost, najsigurniji načini da uspijete u društvu. Kada je Christopher Lasch 1979. definirao narcističku kulturu kao nužnu posljedicu liberalnog individualizma, nije mogao naslutiti da će početkom 21. stoljeća narcizam postati mjera kolektivizma, a ne individualizma, tako da danas svjedočimo, koliko god to paradoksalno zvučalo, narcističkom konformizmu, odnosno narcističkoj ličnosti kao onoj koja se najbolje uklapa u postojeće društvo i ima najmanje sukoba s vrijednostima tog društva. U novom DSM-u izbačen je narcistički poremećaj ličnosti – narcizam nije više devijacija, on je norma. Danas ste devijantni ako niste narcisoidni.

So Belgrade women are the easiest?

Physically healthy men and children that become mentally ill, asocial losers without any rhyme or reason.
People that are afraid of their own shadow so they enjoy the privilege to be edgy behind their computers and they develop all kinds of perversions and weaknesses, in the end their life gets wasted on fucking around.
When i spend a few nice and active days, see my girlfriend, train, go to bed an wake up on time, have commitments etc, often times I come home get high to ease my mind and per habit go on Sup Forums....then i really think about all

dodji u ponedeljak u three carrots pub iliti irish u kneza milosa u beogradu, tacno u 13 h nemoj da kasnis imacu crveni šal na sebi. razgovarećemo pola sata.

saksonac na aparatusima

sabani butie civilizovani sad sam pozvao onu devojku sa Sup Forums-a iz onog konca da navrati ovde

znate sta je radio Milos Obrenovic kad uvate pedera?

stave ga u jednu veliku kacu sa izmetom i onda uzmu sablju zamahnu da mu otfikare glavu i on onda zaroni u kacu sa izmetom, tako 2-3 puta da osjeti kako to izgleda. I onda ga likvidiraju

apsolutno baziran

>devojka koja ide na pol

krinđ

vidimo se u irish pub iliti tri sargarepe
nosicu crveni sal
ako nisi ruzan mozemo i anal probati

devojko s pola, javi se, volimo te

I'll just do a city trip I guess, thanks for absolutely nothing

mora da izgleda kao pic related

Imam jaku zelju da joj progolicam pupak iznutra, ako me razumete sta hocu da kazem.

shou kucho

uskoro postajem muslimanka, tako da ne

nova mema

D U V V

bazirani jankela uzima izbore
dajte (you) ako se slazete

Y O U
O
U