/ex-yu/

ljudskog izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Hud_L3b85hA
youtube.com/watch?v=iWQhLl5V8KE
youtube.com/watch?v=vE2zlnRgOxA
twitter.com/SFWRedditVideos

Došao sam

ma čega ljudskog?

Kako to da su turci iskulirali drugi svetski rat? Jesu bili toliko razjebani u prvom da nisu mogli da dodju sebi ko nemci i ostatak evrope?

sex u guzu

juce smo ubili goluba i ispekli ga

moram priznati da je golub sladak ko pile

SO THIS WAS ACCURATE LADS?
youtube.com/watch?v=Hud_L3b85hA

ovo je dokaz kolko smradova ovde zapravo rani sutra u srednju skolu

pu jebem ti Sup Forums i sve ovo, moram prestati da dolazim

sori kaj ne pijem žuju ispred konzuma

ja ostajem do kraja

Ja sam popodnevna xexe

moras da lezes sto ranije i sto ranije ustajes, to je zdrav zivot. Ja ostajem ovako kasno zbog posla al evo sad odma lezem posle ovog posta

laku noć anonslavke i anonslavi , treba delat sutra

sad je pravo vreme za /r9k/ , aj cao

jesu otisli novoprijatelji?

You swine. You vulgar little maggot. You worthless bag of filth. I'll bet you couldn't pour piss out of a boot with instructions on the heel. You are a canker. A sore that won't go away. I would rather kiss a lawyer than be seen with you.

You're a putrescent mass, a walking vomit. You are a spineless little worm deserving nothing but the profoundest contempt. You are a jerk, a cad, a weasel. Your life is a monument to stupidity. You are a stench, a revulsion, a big suck on a sour lemon.

You are a bleating foal, a curdled staggering mutant dwarf smeared richly with the effluvia and offal accompanying your alleged birth into this world. An insensate, blinking calf, meaningful to nobody, abandoned by the puke-drooling, giggling beasts who sired you and then killed themselfs in recognition of what they had done.

I will never get over the embarrassment of belonging to the same species as you. You are a monster, an ogre, a malformity. I barf at the very thought of you. You have all the appeal of a paper cut. Lepers avoid you. You are vile, worthless, less than nothing. You are a weed, a fungus, the dregs of this earth. And did I mention you smell?

Try to edit your responses of unnecessary material before attempting to impress us with your insight. The evidence that you are a nincompoop will still be available to readers, but they will be able to access it more rapidly.

You snail-skulled little rabbit. Would that a hawk pick you up, drive its beak into your brain, and upon finding it rancid set you loose to fly briefly before spattering the ocean rocks with the frothy pink shame of your ignoble blood. May you ckoke on the queasy, convulsing nausea of your own trite, foolish beliefs.

pokusao sam da zaspem, ali nisam uspeo

youtube.com/watch?v=iWQhLl5V8KE
samo kemal

I'm going to write and shittalk a lot, just for an inb4
I don't know why I keep returning honestly, I'm totally tired of this place.
Ok before i was all fire up for and discussed a little on the serbs vs. croats topics but realistically speaking I don't give a fuck about that...
There were a few good banters and threads but it keeps getting worse and worse, maybe all of us oldfags got tired and there's no one new to keep the things interesting.
So more than a year ago I was being annoying with my pictures and shitposting but now that's gotten tiring as fuck.
The cool thing is that except for a few boards all of this gets boring pretty fast.
Sup Forums has become really boring because I keep reading the same stupid things, kids that make the same threads like are Brazilians white, why are Americans fat, cuck Europe and shit like that, i hate clicking and opening this thing even though there's a full thread.
Sup Forums is an absolutely faggy board, I've been on Sup Forums for 4-5 years and I just can't understand the people that keep going to Sup Forums for years, from dick measuring, talking about dicks, dick ratings, is it gay to suck dick, "chicks" with dicks, dick cutting and so on... gore rekt, ylyl and other.
Believe me we're used to this, if anyone else were to go to Sup Forums they would tell you it's the stupidest and faggiest thing for lifeless faggots and virgins and edgy perverted kids.
Robot that's....dudeeeee, I feel ashamed instanly and cringe to the bones whenever I enter, I even have some compassion and I've tried multiple times to raise the moral and ego of these people, to give them advice and talk to them because I felt sorry for them.
This site mirrors the human waste of modern society.

ovo mi je fascinantno koliko je ljudi otislo u krevet jer je sutra ponedeljak hahahahhah

*slow claps steps out of the shadows*

Heh... not bad, kid. Not bad at all. Your meme, I mean. It's not bad. A good first attempt. It's plenty dank... I can tell it's got some thought behind it... lots of quotable material... But memeing isn't all sunshine and rainbows, kid. You're skilled... that much I can tell. But do you have what it takes to be a Memester? To join those esteemed meme ranks? To call yourself a member of the Ruseman's Corps? Memeing takes talent, that much is true. But more than that it takes heart. The world-class Memesters - I mean the big guys, like Johnny Hammersticks and Billy Kuahana - they're out there day and night, burning the midnight meme-oil, working tirelessly to craft that next big meme. And you know what, kid? 99 times out of a hundred, that new meme fails. Someone dismisses it as bait, or says it's "tryhard," or ignores it as they copy/paste the latest shitpost copypasta dreamt up by those sorry excuses for cut-rate memers over at reddit. The Meme Game is rough, kid, and I don't just mean the one you just lost :). It's a rough business, and for every artisan meme you craft in your meme bakery, some cocksucker at 9gag has a picture of a duck or some shit that a million different Johnny No-Names will attach a milion different captions to. Chin up, kid. Don't get all mopey on me. You've got skill. You've got talent. You just need to show your drive. See you on the boards...

picke
izdali su hardkor

vito koliko te je okinuo taksista
sa onim da se samo picke skidaju sa tabletama
sto hejtas lika toliko

odoh da izdrkam na jill kassidy

odoh da spavam jer nisam raspala olinjala neetara nego ustajem rano pa na fakultet

mozes samo da nam zavidis jer smo puni para

Heh.. nije lose, mali. Nije uopste lose. Tvoj mim, mislim. Uopste nije los. Dobar prvi pokusaj. Prilicno je vlazan.. vidim da ima razmisljanja iza njega.. dosta materijala za citiranje..

Ali memicarenje nije sve sunce i duge, decko. Obdaren si.. toliko mogu reci. Ali da li imas ono sto treba da bi bio Memicar? Da se pridruzis tim uglednim mim krugovima? Da nazoves sebe clanom Rusemanovih Korpusa? Memicarstvo zahteva talenat, toliko je istinito. Ali vise od toga zahteva srce. Memicari svetske klase - mislim na velike momke, kao Dzoni Hamerstiks i Bili Kuahana - oni su tamo noc i dan, lozeci ponocno mim ulje, radeci bezodmorno da stvore sledeci veliki mim.

I znas sta, mali? 99 puta od 100, taj novi mim ne uspe. Neko ga odbaci kao udicu, ili kaze da je 'forsiran', ili ga ignorise dok copy/paste-uje najnoviji govnopost kopipastu koju su smislili oni losi izgovori za Memicare tamo na Reddit-u. Memicarska igra je opasna, klinac, i ne mislim na ovu koju si upravo izgubio. To je grub posao, i za svaki artisticni mim koji stvoris u svojoj mim pekari, neki kurco-sisac na 9gag-u ima sliku patke ili nekog sranja na koje ce milion raznih Dzoni Bezimenjaka staviti milion raznih captiona. Bradu gore, mali. Nemoj tu da mi kmecis. Imas skill. Imas talenat. Samo moras da pokazes tvoj pokretac.

Vidimo se na slikodaskama.

wtf

Debilu raspali. Ja drzim firmu koja prodaje usluge na onlajn igricama kao owerwatch, csgo itd. Zaposljavam 15 ljudi koji imaju preko 2000 evra mesecno, nesto o cemu ti ne mozes da sanjas. Tako da edukuj me o ekonomiji molim te.

ja neironicno verujem da je tupac u srbiji gde je sakrio zlato...gde ima dima tu ima i vatre

najjaci kek u poslednje vreme dbi

tupac je srbin (hrvat)

plakem

znam jednog klinca iz mog kraja 2000 godiste je lozi se na pol i na fejs kaci svoje postove odatle shouw kuchooo

daj fejs

...

ispaljuje paste ko automat

Još uvijek živim

Debilu raspali. Ja drzim firmu koja prodaje usluge shitpostanja na 4chanu, redditu itd. Zaposljavam 15 ljudi koji imaju preko 2000 evra mesecno, nesto o cemu ti ne mozes da sanjas. Tako da edukuj me o ekonomiji molim te.

ostao sam sam

ok nova mema u nastajanju

U kaj se pretvorio ovaj ex-yu isus ti mater ko hrpa baba kokodačete. Dno dna

>faks za 6 sati

>zubar za 10 sati
voky.jpg

Top kek, nisam video prosli put.
Ja idem da spavam, cekao sam klienta do sad da dodje sa posla da preuzmem informacije naloga i prosledim radniku, i tako sam zaradio moj % od 15$, koje cimanje a? A ti nastavi da postujes to dok cekas postara.

kakvog poštara?

život je težak

odem kod zubiya jednom godišnje i svaki put kad dođem mi kaže da imam besprijekorne zube, ne pamtim kad sam zadnji put imao karijes
superiorna genetika i vanserijska oralna higijena bejo moj

de si sobaka

ja ih perem poslije svakog obroka, očistim koncem i isperem onom vodom za usta, ali opet se kvare...govnava genetika

još da tako i buttplug održavaš di bi ti bio kraj

samo vito posta ovako kasno

ma nisam ja taj peder...ali lik pokazuje zavidnu posvećenost cilju...mislim nije mu uspjelo da postane mema na kraju, ali išao je do krajnjih granica

vitko je narkogorac ?

jeste frende

Zivot je žalost

zamisli da zivis na balkanu
ubio bi se vec davno

Is Serbia Europe?

DOOOOOK SVIRAAA RADIOOOO STO BI TIR RADIOOOOOOOO NANANANA

>sjedim pusim pijem i sitpostam
tko /istinski ex-yuovac/ ovdje?

pijes u nedlju navece
zasto?

Opet gledam anime do 6 ujutro
ma
MA

>oni spavaju

Predavanja za 4 sata ali nikad ne propustam prave crnja sate

...

2 meme u jednoj slici

>cao anone pa nisam te vidila sto godina?
koja je druga?

>ljudskog
>sound forest

Bih/10

...

jedna od boljih mema
uvijek me nasmije

jbtt i dalje gledam anime

>Caca ti propalica
>Mater nezaposlena
>Za pola godine dostizes punoljetnost,izbacit ce me iz kuce
>Nemozes posla naci
>U inozemstvo nemam s kim ni u kog ni sa cim
Dobro dosao u svijet odraslih
*ahahahaha*

cifre pa faks

kad ti pocinju predavanja koji kurac?

U 8, ali treba mi sat vremena autobusom

samo picke spavaju

>>Nemozes posla naci
Neces ga ni naci na 4čenu. Isprintaj zivotopise i proseci se malo

Dobro jutro dobri ljudi.
Proleće je stiglo.
Ptičice cvrkuću i kenjaju sa grana.

laku noć heh

Ja tokom noći sam prdprd haha pa kad ustanem u naprđenju sobu ko gas komora heh

Good morning good people.
Spring has come/is coming?
Birds are singing and (.........) are/is (.........).

That's some broken Bulgarian there friend :^)

tuta haha tuta bugarin haha

ZNAAAAAAS LI DA SIIIIII LJUUUBAAAAV MOOOJAAAAA

ajmo neetare ustajanje

što si gledao

pazite sta sam rekao

do kraja meseca postajem milioner

drkam na antonelu rihu

Debilu raspali. Ja drzim firmu koja prodaje usluge na onlajn igricama kao owerwatch, csgo itd. Zaposljavam 15 ljudi koji imaju preko 2000 evra mesecno, nesto o cemu ti ne mozes da sanjas. Tako da edukuj me o ekonomiji molim te.

ja skolu zovem debilana, posaljes dete vrati se debil

ima koja taksistina pasta koju neko oce da prevedem na engleski a jos nije pa nek posta, mislim da cu imati danas nesto vremena slobodno

radi nesto pametnije sa svojim zivotom koji ti je kurac

uglavnom ovdje provodim vecinu svog vremena jbg nemam skoro nikakvo drustvo pa ono

SRPKINJA IZGUBILA NEVINOST NA MORU
youtube.com/watch?v=vE2zlnRgOxA

Bog na nebu
Rusija na zemlji

...

ne volim te alija

whahahahahaha nemogu bez Hrvtaske Kurchine

Zašto Đinđić nije kremiran? Da ga Čeda ne bi pošmrkao

zbog tog vica cu ti jebati majku

Sretnu se dva crnogorca na ulici:
-Ima li sta nova prijatelju?
-A eto, sinoc setam gradom i vidim neka dva covjeka kako biju nekog jadu
-I jesi pomoga?
-Jesam, razbismo ga bogami sva trojica!