/polska/

edycja Gwen

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=bKJSC_mteIg
youtube.com/watch?v=ChXd2fG0Of4
sketchtoy.com/67935673
wmeritum.pl/kolejny-spadek-sprzedazy-gazety-wyborczej-przegrywa-tabloidami/174931
twitter.com/NSFWRedditGif

Co to za kurwa?

Thats the game I've played the most. Love it. It's a pity the new one is shit.

O kurde zuchu eureka.
/polska/ będzie postować doujiny w innych nitkach po nocy, niczym Batman.
W konću wzburzeni normicy zgłoszą sprawę do hiroszimy.
Wtedy myk ja się zgłoszę na pozycje szatniarza.
I będzie to koniec atencyjnych kurw.

youtube.com/watch?v=bKJSC_mteIg

i cry evrytim

marysia jestes?

yo no hablo ingles xfa traduces

ehhhhh anony

>tug zgłaszałem sie na szatniarza i nie dostałem

ale wczoraj jak ktos końską pusię zapostował to chyba szatniarz wyjebał.

także wiesz.

nie dla polaczka psa kiełbasa.

>tug masz 50/50 ze nie bedzie leczenia kanalowego
ehhh

To jaki dzisiaj doujin czytamy?

Ma Słowiańską twarz.

uprawiam stosunek seksualny z psem w momencie gdy oddaje kał

tug wiem

czy /polska/ w ogóle myje zęby?

trudno żeby nie miała skoro księciem Ascalonu jest jebany Ruryk

właśnie idę za parę godzinek do dentysty
próchnica mocno kolego, ale będzie dobrze

Głupi cwelu słyszę cię jak siedzisz na podstawach i jarasz się tą deską

Raz dziennie chyba, że nigdzie nie wychodzę.

Rano i wieczorek + po każdym posiłku. Jakies 5-6 razy dziennie

>mysli ze samo mycie zebow mu da wszystko
nić codziennie z rana i wieczorem + antybiotyki wtedy na 200% nigdy do dentysty nie pojdziesz

Now you've ruined my day :(

Ese es el juego al que mas he jugado. Me encanta. Lastima que el nuevo sea una mierda.

W porządku.

>2017
>posiadanie zębów

jak gnije z podludzi niecyborgów XD

>"Rafał Olbrychski zaatakował mnie siekierą. Był ubrany jak Rambo!" Zdenerwował się, że nie ma wody...
>Siedziałem w samochodzie, podszedł do mnie i zapytał, dlaczego nie ma wody. Pan był wyjątkowo pobudzony, dopiero potem dotarło do mnie, że to Olbrychski. Kazał mi spierdalać z tego miejsca, zaczął grozić, że zniszczy mi samochód - wspomina zszokowany mężczyzna w Super Expressie. Podszedł do agregatu i z całym impetem uderzył w znak, przebił siatkę, uszkodził agregat. W tym momencie wyskoczyłem z samochodu, chciałem go dopaść, ale zaczął uciekać. Zadzwoniłem więc na policję.

żale które mam do PiSu:
>nie ma dnia sznura
>ustny """"audyt"""" (co kurwa nawet chujowi księgowi wiedzą że audyt musi być pisemny bo to podstawa wynagrodzenia jest)
>dosłownie nikt nie poszedł siedzieć
>nie ma obniżki podatków/likwidacji ZUS
>nie ma reform (dosłownie żadnych)
>le wszystko działa polacy nic się nie stało pracujcie dalej
>w poznaniu, warszawce i gdańsku z dnia na dzień coraz więcej uchodźców
>gadanie razy 10 ale czynów brak "le miała być reforma, ale wycofaliśmy się bo le nie da się"
>le trybunał, le komisja wenecka, le wina tuska, le pucz itd.

czuję deprechę mocno

myślałem że coś się zmieni i będzie lepiej

>Był ubrany jak Rambo. Przepasany szerokim wojskowym pasem, na głowie miał kask i lornetkę na szyi. Podszedł do mnie, uchyliłem szybę. Miałem odpalony silnik - relacjonuje poszkodowany. Wyciągnął nóż i przyłożył mi go do szyi. Powiedział, że mnie zabije. W jego oczach widziałem obłęd. Wrzuciłem wsteczny bieg, jego ręka odbiła się, nóż wypadł mu z ręki. Wtedy zaczął uciekać, a ja znowu zadzwoniłem po policję…

no troche pomieszałes kilka prawdziwych rzecz z nieprawdziwymi i twoim autyzmem

>celebryci na narkotykach
>super express

nie zapominaj że najważniejszą sprawą w państwie są jacyś żołnierze wyklęci a nie stan pierdolonej gospodarki

a kolesiów obsadzają jeszcze gorzej niż PO bo się nie muszą z nikim dzielić

skumajacie tom nucie ziomeczki
youtube.com/watch?v=ChXd2fG0Of4

>myślałem że coś się zmieni

ale za własne frajerstwo i naiwność to sam siebie obwiniaj.

Pewnie heisig

ale PO to się szanować mniej lub bardziej nie waż.

spiewała by to japoneczka
>o jakie słodkie
spiewa to jakas kurwom angielski akcent
>rzerzuncja troszkę nawet bardzo

jak to działa?

dwunasta, samo południe, poniedziałek, a ja siedzę na gówno forum o skrobaniu kory i oglądam dziewczęcy benis jakiegos ruska.

co kurwa poszło nie tak?

Właśnie testuje Morską Małpę (pdk)
całkiem przyjemna żbsz

>niebrave

>chiński botnet

bo co? słusznie zauważyli że z Polski nigdy nie będzie nic więcej niż niemiecka kolonia i konsekwentnie się tej myśli trzymali podejmując wszelkie decyzje, nierzadko z oczywistymi korzyściami dla państwa

a PiS nieudolnie kopiuje model węgierski (jakby komukolwiek imponowały jebane Węgry i ich jakże zwyżkująca gospodarka) i od roku nie zajmuje się niczym poważniejszym niż tematy zastępcze żeby namnożyć sobie elektoratu co najmniej na jeszcze jedną kadencję

[exp] t2 +conset lf hm fowsc

pozdro dla kumatych

>PIS zajmuje sie tematami zastepczymi
Chyba opozycja
>żeby namnożyć sobie elektoratu co najmniej na jeszcze jedną kadencję
Kazda partia marzy żeby miec taką zdolnosc

>sc

debil czy debil

fow trzeba smakować to nie uw rak najgorszy

>a opozycja to X

o czym ty pierdolisz, jaka opozycja? jedyną partią opozycyjną jest ruchpopierdoleńców Kukiza a i tam mają więcej rozumu niż te bezczelne patafiany z PiS

>poniedziałek
>juz normiki z pracy gownoposzcza o p*lityczce

ehhhh

smakowac to se mozesz chuja doa i fmaw oba lepsze od uw/fow

>bo co? słusznie zauważyli że z Polski nigdy nie będzie nic więcej niż niemiecka kolonia

ziom wypierdol na wygnanie do niemiec albo UK jeszcze ci hajs dam na bilet.

Czytaj kurwa ze zrozumieniem. Wszystko to o czym jest głosno to temat zastepczy wywolamy przez opozycje, ktory jest bardzo na reke PISowi. Nie zwalam na nich nic. Trybunał? PIS chciał go przejac po cichu i to zrobil, ale to opozycja napierdalała o upadku demokracji, aborcja? PIS miał wyjebane, a to opozycja urzadzała czarne marsze, wolnosc pracy? PIS chcial po cichu wyruchac media z sejmu a to opozcyja zrobiła okupacje. Wszystko to co nazywasz tematami zastepczymi nimi jest, ale to nie PIS je wywołuje tylko i debile z PO i .N po czym wszystko piepierdalają co możliwe

I drew the Polish army

sketchtoy.com/67935673

ale o co ty masz w tej chwili ból dupy?

yo voy a matar ti

>tumblr

>doa

chrychłem z podwieka może jeszcze ursanek

>wmeritum.pl/kolejny-spadek-sprzedazy-gazety-wyborczej-przegrywa-tabloidami/174931
F

>gazeta dla intelektualistów sprzedaje się gorzej niż tabloidy
>coś dziwnego

trudno to ocenic, bo Gazeta ma wydanie internetowe i nie publikuje danych o tym

>gazeta dla intelektualistów

Czy to ten słynny user 1/8 żyd?

>moje obsi shardy
beka zbsz

>dla intelektualistów
ale user nie przynętujemy tak mocno

>„Wyborcza” wobec tych problemów, zdecydowała się w listopadzie m.in. na specjalną ofertę dla „przyjaciół” Komitetu Obrony Demokracji, w której były zniżki na prenumeratę cyfrową

hmm.

anony kupil ktos switcha?

zurvan ex skip soar or disband

pozdro dla kumatch

...

>konsola (telefon)
*parska śmiechem*

za biedni jestescie?

...

>le nie stać argument
xDDD

bo to 99% prawda w wiekszosci przypadkow to samo z iphonami wiekszosc nie kupuje bo kasy nie ma na to i tyle

ale prawda jest taka, że łapią i będą łapać spadek, tak samo jak telewizja, bo dzisiaj generacja, która ma siłę nabywczą nie daje pierdolenia i informacje sobie wyciąga z neta.

ale i bardzo dobrze, niech sobie w pizdę wsadzą tę swoją propagandową pulpę i się udławią jak pozdychają na bankructwie to straty nie będzie najmniejszej.

jebać to gówno wypchaj się.

No oczywiscie, bo we wzrosty nie wierze. Pytanie tylko do jakiego poziomu zejdą

KANAXAI TO RAID DLA PATRYCJUSZY
URGOZ TO CWEL I NAJGORSZY KOLEGA

ja to już pierdole kupowanie jakichkolwiek gadżetów anoni. kupiłem sobie lg g4 i mi się bootloop załączył po pół roku użytkowania. kurwy żydowskie jak w zegarku. nigdy kurwa więcej żydofonów

albo jest hetero

biedak zauważony jak to jest mieć biedną rodzine/chujowy dochód?

akurat tylko w Wyborczej można przeczytać cokolwiek sensownego nt. książek nieco ambitniejszych niż dworcowe czytadła i to nie jest nawet śmieszne

dla równowagi kupowałem kiedyś Do Rzeczy jak jeszcze nie było zjebane i poziom jest nieporównywalnie niższy

no mówię, nawet jeżeli do bankructwa to łzy się nie uroni.

mnie jedynie bardziej rozpierdala fakt, że ludzie takie rzeczy jak jakis super express kupują, bo nie rozumiem w jakich celach, zamiast sraj tasmy, do palenia w piecu, bo chyba nie do czytania?

Normalnie podobają mi się dziewczyny a nie chłopcy

>jeden telefon z tych nowoczesnych nie Nokia 3310 od 4 lat
>zrobił tak, że działa sprawny
>2 razy już chcieli dać nowy to powiedziałem, żeby spierdalali i tylko przedłużyli umowe

czuje dobrze żaba.
zmienie dopiero jak mechanicznie się zacznie cos jebać co przy sposobie w jaki użytkuję może potrwać i jebie komunikacyjnego żyda.

z tego samego powodu dla którego w Anglii się kupuje The Sun które jest jeszcze durniejsze niż Superak

ja chce zeby to dziala sie stopniowo. Tak jak ostatnio mieli zwolnienia grupowe.

Ktoś pamięta te arcydzieło?

b dobra gra ale żeby zaraz arcydzieło

o kurwa mać, gdyby tylko było jakieś miejsce, które łączy cały świat, gdzie każdy może napisać recenzję i jest wchujliard lokacji do wyboru gdzie można sobie wybrać tą którą się lubi, a update'y są robione codziennie, nawet czasami jak w zegarku i nawet zapowiedzi tego co nadchodzi są też.

gdyby tylko takie miejsce istniało jak kulturze by było dobrze to o kurwa mać.

>Sup Forums
>Sup Forums
>Sup Forums
>Sup Forums

też wróciłem to używania starej nokii i niczego mi nie brakuje

ja uznaje telefony tylko z klapką inb4 pedał

bo są debilami?

/lit/ się ekscytuje kanonem klasycznym a zwłaszcza literaturą rosyjską i amerykańską zupełnie ignorując laureatów Man Booker czy innych prestiżowych konkursów

stamtąd nauczyłem się wyłącznie tego że Gene Wolfe to dobry pisarz a Pynchon to nie mem

>miej mało wolnego ramu
>wyłącz youtuba
>nagle masz 300 mb wolnego
hmmmmm

>zupełnie ignorując laureatów
chyba (((laureatów))). TO jest dobre co ci sie podoba a nie co dostało (((nagrodę)))

>tug mój fragment trafił do drugiej Tundry

smuguję

ale ty zakumaj, że po za szambem jest jeszcze dalej internet, nie?

a stron zajmujących się literaturą znajdziesz w chuj, bo do duży przemysł i hobby jest.

>2 gry na start
>jedna jest też na wii u
>druga to casualowe gówno

w erze internetu zupełnie każdy może napisać książkę na dowolny temat i wcale nie jest tak łatwo odnaleźć coś sensownego nawet kierując się przyzwoitym gustem

konkursy pokroju Man Booker mają na celu przykucie uwagi czytelników na najbardziej obiecujących nowościach anglojęzycznych i inaczej za chuj bym się nie dowiedział że wyszła książka tak dobra jak The White Tiger

Dosłownie 2 gry?

>user mówi że szambo
>ja odpisuję że szambo to mierny przykład
>user się przypierdala że poza szambem są inne strony

wszystko w porządku?

jak coś jest dobre to się będzie o tym mówić, proste.
a promocja to promocja, czym jest kapitalizm.