Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtu.be/NAh9oLs67Cw
psychohistory.com/books/the-origins-of-war-in-child-abuse/chapter-7-child-abuse-homicide-and-raids-in-tribes/
twitter.com/SFWRedditImages

A nap kérdése: Ánonnak melyik(ek) volt(ak) a kedvenc órája(/órái) középiskolában?

Történelem és Irodalom

Hogy lehet valakinek magasabb prioritás, hogy megcsinálja ezt , mint hogy megcsinálja a népnemzeti fonalunkat?

riszálom a popsim.

Ez a képsor megváltoztatta az életemet.
youtu.be/NAh9oLs67Cw

a he-gassen igenis egy fontos kulturális emlék

...

Biosz és föci. Az utolsó évben pedig már elegem volt a suliból, szóval csak a matek volt, ami bármi érzelmet kiváltott az apátián kívűl.

Kurva anyátokat, unironikusan dögöljetek meg mind.
Viszlát

gringó cigány

Never stop posting these.

kálvária

Másodikban az alkalmazott számítástechnika, technikusin meg a plc programozás. Szerettem még a cnc progot is csak a tanár egy fasz volt. Meg a CAD/CAM is jó volt, csak a tanárnak fingja nem volt hozzá. Ja, meg a számítógépes műszaki rajz is. Abból még osztv-n is voltam.

anyádnak viszlátozz kis ratyi

Szia
Holnap találkozunk

Ez hől.
"Ne feledd, hogy örökre vagy itt!"

kéne posztolni

na megyek melózni :D

Ilyenkor?

Irány a gyár!

Ánonnál hogy áll a /bn2017/ prodzsekt?
Mennyivel nőt a bn szerzési potenciál az első közel negyed évben?

>Infanticide rates were enormous in New Guinea, with the first missionaries estimating that two-thirds of the children were murdered by their parents.13 As in other tribal cultures, abstinence and abortion were well known, but infanticide was mainly what was the practice,14 so growing children were routinely traumatized while they watched their mothers strangle or otherwise murder their siblings.
abo mesterrassz hől

Nem rossz, de azok nem abok egyébként.

kifejezetten jól áll hől. eddig 2014 óta minden évben volt bn, összesen 2, most pedig sikerült párat a fütyimre húzni az elmúlt időszakban. a kiszemelt példány becserkészése jelenleg is folyik, remélhetőleg a második negyedév közepére sikeresnek mondható majd a projekt. egyébként az előbb említett egyedre instagrammon leltem rá, tehát érdemes nyitott szemmel böngészni a Zinterneteket.

de azért elég közel vannak hozzájuk. Felháborító, hogy az európai gyarmatosok "vadak"-ank merték nevezni távoli embertársaikat, csak azért mert eltért a kultúrájuk az övéktől.
>Mothers who ate their children are described as “overcome by frightful hunger for baby meat”—again, not because of lack of food, but because of an inner need to re-incorporate infants after losing them at birth. New Guinea infanticide rates are similar to the 50 percent rates estimated for small-scale societies around the world today.

geccc
van olyan demográfiai csoport amelyik keményebben szenved a megjelenéséért mint a hue nők?

>missionaries
Már megint azok a rasszista vallásosok, hogy mernek ilyet leírni?

Szarabbul, mint hittem. Unironikusan kurvára zavar az, hogy felszedni sokkal könnyebb egy nőt, mint ténylegesen bn-t szerezni és kapcsolatban lenni.

Most is volt egy csaj, akivel tetszettünk is egymásnak meg lehetett is vele két értelmes szót váltani, erre csak addig ment jól, amíg ki nem mondtam, hogy mi is az amit szeretnék. Na azóta vissza se ír.

Bentmielőtt buzievagy, nem, csak sosem szeretett senki (szülők pláne nem)

idén 6 nővel voltam eddig, de egyik sem BN alapanyag sajnos

utolsó
tényleg jó móka megismerni távoli kultúrákat
>Since the men routinely beat up their wives, there is no evidence of spousal intimate love, so mothers are continuously in despair; if they are not forcibly breast-feeding their babies or masturbating them, sucking on their penises,24 the baby is useless to them as erotic objects and not fed regularly

2 hónapig volt bn januárban, de azóta külön váltak útjaink :(
Ebben a hónapban még csak rövid kalandom volt

Hát, elkezdtem hízni, de most legalább valamennyire érintkezek lányokkal is. Igaz mindnek van barátja, de még így is jobb mint, ha csak hímekkel kommunikálok.

December óta minden hétvégén volt valami, de sajnos hosszú távúnak egyik sem bizonyosodott

Ezeket hol olvasod?

psychohistory.com/books/the-origins-of-war-in-child-abuse/chapter-7-child-abuse-homicide-and-raids-in-tribes/

novemberben összejött a bn project ;)
azóta elvagyok vele

12 éves korom óta van bn, 2 hónapnál többet soha sem töltöttem barátnő nélkül hől

Ó hogy rohadnátok meg mindannyian

A párkacsolatok degeneráltak, igazból csak néhány naponta felszedek valakit, nekem ez így bőven elég, javaslom, hogy ti is tegyetek így.

a bicóm nagyobb lett, de az autizmusom is, szóval nagyjából stagnálnak az esélyeim a bn-re

tegnap megvolt egy helyeske, elég érdektelen a csaj, de lehet ráfanyalodom, kicsit unatkozom esténként amióta az exem itt hagyott....

>2 hónapig volt bn januárban

alulértékelt posta

minden este más nővel vagyok hől, nem vagyok érdekelt a hosszútávú párkapcsolatokban

elnézést, azt hittem tegnap este befejeztük ezt az "ide nézzetek szüz pincelakó vagyok" szerepjátékot, sajnálom, hogy neked még nem sikerült

Töri, fizika

idén még csak 3 csajjal volt afférom ;(
tudom szánalmas, de kicsit rossz passzban vagyok mostanában

történelem és irodalom órán kifejezetten jókat tudtam aludni

Utáltam mindet. A legfeleslegesebb évek voltak a gimnáziumban eltöltöttek.

Mostanában két csajt szoktam dugni de egyik se bn szóval elèg szarul

unironikusan ez Tizediktől kezdve folyton lógtam, összeadva heti minimum 1 napot de inkább kettőt, minden túlztás nélkül. Az ofő hála az égnek mindent leigazolt, rendes volt nagyon

ötösre érettségiztem töriből, magyarból. azóta le is diplomáztam. Középsuli semmire nem volt való

Anyádon kívül semmi komoly nem volt sajna

most éppen 4 helyen égetem a gyertyát, ha érted
nagyon kezdek összezavarodni, de az a baj,hogy egy ötödik is kilátásban van
nem tudom mit kéne tennem ;(

>t. Kalányos Rikárdó

Felszedtem egy csajt, csak az a baj, hogy az anyja is megkívánt és azóta az anyut is kúrogatom
Nem tudom mi lesz, nagyon kedves lány, nem akarom összetörni a szívét

most éppen két elég jó bőr sztészi versenyzik a kegyeimért
nehéz döntés lesz, lehet megpróbálok beszervezni egy hármast mielőtt döntök

>ezek a válaszok
Hangosan felröhögtem a villamoson

tegnap este óta semmi sajnos, igazi balfasznak érzem magamat

ideje volt már, hogy ne a csak a sok béta kakukk siránkozását kelljen itt látnom hől

cölibátust fogadtan, ezen a héten már nem lesz semmi szekszezés
nehéz lesz

>20 postázó, amiből 2 én vagyok
>20 (Te)
Igazán megolvasztja az acél tartóoszlopaimat.

500db után tényleg ráuntam a fehér puncira, most éppen úton vagyok Etiópiába, hogy csillapítsam a dzsungel lázamat

már 21 van

Én jártam már úgy, hogy két szék közül végül a padlóra sikerült esnem, úgyhogy tapasztalatból mondom, hogy én nem szaroznék sokáig, ha bn-t akarsz akkor ideje lassan választani. Ha csak kavarni, az más, akkor lehet nyugodtan zsonglőrködni.

Jó écet

Heló!
Látom kipihentek vagytok megint.
(@72106923-től @72108179-ig bezárólag)
Még (Te)-t sem érdemeltek, inkább itt hagyom ezt a képet.

#csakavidékidolgok

>unironikusan azt hiszi, hogy a középiskolai tanulmányainak bármi haszna is van

attól függ hova jársz, én pl budapesti elitgimnáziumba jártam, ami így elég köcsögül hangzik, de azért nem volt rossz amikor a bme-n az első matekórán kb csak én nem fostam össze magam a tantervet meglátva, mivel nagy részét már tanultam középiskolában

undorító vagy

>unironikusan azt hiszi, hogy az anal1-hez és lineáris algebra1-hez csak budai "elit" gimnáziumban szerezheti meg a tudást
jézusom Máté

Ki /streetgladiator/ itt?

budán kb 1 elit van, én is pestibe jártam
és igen, valószínűleg a budai nagy antalban nem tanítanak integrálást a 40-es iqval rendelkező életképteleneknek

Én vidéki suttyó gimibe jártam és még csak különösebben jó se voltam semmiböl mégis kb semmi újat nem tanultam bmemén matekból

>unironikusan válaszol ilyen pofátlan szarpostára
azt ugye tudod, hogy gyöngyöspatán is ugyanaz a tanagyag mint a budapesti ELIT gimnáziumban?

érdekes, hogy mégis jobb eredményeket érnek el pl érettségin az ELITbe járók
mindezt mondom úgy, hogy végig kurvára szartam az egészre, órán toltuk a spurit, meg ilyenek, és mégis annyi rámragadt, hogy 0 tanulással 99 százalékos érettségit csináljak

Ennek mondjuk az az oka inkább szerintem, hogy egyszerűen értelmesebbek járnak oda.

a tanagyag attól még az ország egész területén ugyanaz
inkább ereszkedj vissza a földre és húzd ki a fejedet a popsidból

én is hazudok a havasalföldi téglavető táblákon

és ennek mi köze van ahhoz, hogy többet tudok, mint a nem ELITbe járók? (általánosságban persze, nyilván máshol is vannak értelmes egyedek, én csak azt mondom, hogy szerintem az ilyen oskolákban több)

min alma yarata

Attól még elég sokat számít a környezet
Ha bekerülsz egy osztályba 25 bukott cigánnyal együtt akkor te se viszed sokra
Vagy ha szar a tanár

mégis mi köze lenne hozzá?
azt állítod, hogy a borzasztóan nehéz első éves BMEs matematikához csak budapesti ELIT gimnáziumban szerezheted meg a szükséges tudást, miközben a tananag ugyanaz az ország egész területén
klasszik pesti vízfej

nincs olyan, hogy szar a tanár
mi kölcsönösen gyűlöltük egymást a matematika tanárommal és még csak jól sem tanított és mégsem volt egy másodpercnyi problémám sem a BMEs matematikával

és akkor mivel magyarázod, hogy a bme matekórán lévő társaság 90 százaléka nem tud deriválni se?

nem annyira bonyolult a megoldás tesik
>tananyag ugyanaz mindenhol
>a jó tanárok jó gimnáziumokban tanítanak
>aki értelmes és tudni is akar valamit az jó gimnáziumba megy, ha van rá lehetősége

innen már nem nehéz levezetni annyira hől

>nincs olyan, hogy szar a tanár
ne legyél már ennyire sötét gecy

Már hogy ne lenne
Nekem kifejezetten jó volt a tanárom ùgyhogy nem ilyen seggfájdalomból mondom de ettöl függetlenül sokat számít hogy mennyiretudja átadni a dolgokat és mennyire motivál

mit kéne nekem megmagyaráznom?
inkább te bizonyítsd be nekem, hogy az a tíz százalék aki tud mind BUDAPESTI ELIT GIMNÁZIUMBAN végzett
hogyhogy?
a középiskolai matek tananyagot magadtól is simán betudod vágni, ha szar a tanár, ha nem
kivéve ha értelmi fogyatékos vagy

sajnos még mindig van bn, de igazából idén jó lenne végre már szakítani, mert ahogy haladnak a dolgok hamarosan rákényszerít, hogy hozzá költözzek, aztán meg arra, hogy elvegyem feleségül és csináljak neki gyerekeket :(

nem kell bebizonyítanom neked semmit. pontosan tudom, hogy milyen volt a gimnáziumom értelmi szintje, és milyen most a bmemén, és össze se lehet hasonlítani. tőlem hihetsz amit akarsz, akkor is így van.

ennyi sajátbuzulást már rég láttam, igazi autizmus

persze, én viszont emlékszem az én csoportársaimra akik ELIT GIMNÁZIUMBAN végeztek, hát nem kell mondanom, nem húzták sokáig
bár ez már elég régen volt, lehet azóta változtak dolgok

Persze csak 14 évesen nem sokan fognak egyedül maguktól tanulni mert kibaszott 14 éves gyerekek te ostoba szar

Haverom új lakótársa japanológus csaj, még nem mutatott be neki, de lehet le tudom majd nyűgözni orientalista ismereteimmel :3

>azt ugye tudod, hogy gyöngyöspatán is ugyanaz a tanagyag mint a budapesti ELIT gimnáziumban?
Az lehet, hogy a hivatalos tananyag megeggyezik, de nemhiszem, hogy gyönygöspatán nagyon belemennének az integrálásba, vagy vennének akármit is a deteminánsról a térgeóban
Egy jó tanár bőven túlmegy a hivatalos tananyagon

mondjuk azt meg kell hagyni, hogy nem minden ELITben ilyen a helyzet szerintem se, sok helyre be tudsz kerülni pénzzel, és a pénz ebben az országban nem gyakran párosul ésszel ;_;

ez hől

engem vidéki suttyó iskolában tanítottak integrálni

Kivétel erősíti a szabályt XD