/polska/

Edycja bosmana Tadeusza Nowickiego

Other urls found in this thread:

isp.org.pl/aktualnosci,1,1616.html
tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/premier-ewa-kopacz-o-uchodzcach-niedzielne-wystapienie-kopacz,578870.html
polskieradio.pl/5/3/Artykul/1509225,UE-przeglosowala-decyzje-o-podziale-imigrantow-Polska-cofnela-swoj-sprzeciw
blogpublika.com/2015/09/22/list-otwarty-polacy-przepraszaja-czechow-slowakow-wegrow-i-rumunow-za-zawstydzajaca-nielojalnosc-naszego-rzadu/
thelocal.de/20151113/police-refugees-commit-less-crimes-than-germans
torontopolice.on.ca/homicide/mostwanted.php
twitter.com/SFWRedditVideos

/balt/

/sralt/

Probowalem ostatnio poczytac znowu Tomka bo za dzieciaka pochlonalem wszystko co bylo i mnie kurwa az odrzucilo po kilkudziesieciu stronach, takie to infantylne. Nie wraca sie do klasyki z dziecinstwa, zapamietajcie

Dawno nei było

skończ z tym swoim kompleksem ja pierdole
po prostu się pytam

Dlatego to są ksiązki dla dzieci/młodziezy. Jak tylko sobie wspomne ze kochalme sie w Nell z Pustyni i Puszczy

Tak.

Za późno. Straciłem wole dyskusji

>Bzdura to był kandydat niemiecki i Angela chciała go miec. Inaczej wszedłby socjalista.
*chadecki

I był to kandydat całej Unii, oprócz p*su.

popieram tuska i prawa kobiet

opinie?

nie niemiecki. To ona go wypromowała. Za to musiał wykonywac jej rozkazy.

Dobra.

>odpowiadanie marcelowi
nie rób tego debilu

isp.org.pl/aktualnosci,1,1616.html

>ludzie zaczynają lubieć tuska i plat*orme
a jak jebali was 8 lat w dupe to już zapomnieliście?

>p*sowcy zaczeli nieironicznie wierzyc ze cala europa od reszty V4 przez kraje baltyckie, europe wschodnia, Grecje i Wlochy po jebane UK chodzi na pasku Merkel
Ja pierdole, myslalem ze lykanie propagandy ma jednak swoje granice, ale widze ze jednak jakby wam niezalezna czy tvp napiasala ze ksiezyc jest z sera to tez byscie lykneli bez mrugniecia okiem

W Polsce to chuja znaczy, bo definicje są różne w porownaniu z Europą

...

No tak, no przeciez Merkel nie wymusiła na całej europie przyjecia kwot uchodźców

Pis nas kuz wyjebal przez poltora roku jak platforma nie wyjebala przez 8, dziekuje proroczy pan stonoga. Przed wyborami mowili ze to wybor mirdzy dzuma a cholera, teraz widac ze po to byla grypa a pis rak odbytu z przerzutami

super a na marszu byles??

kiedys to było

>kuk*z
ale smród

to dlaczego Tusk był pierwszym większym politykiem, który natychmiast sprzeciwił się Merkel w sprawie imigrantów?

A wymusila? A to nowosc, myslalem ze miedzy innymi wlasnie v4 kazalo jej spierdalac, ergo jak chca to sie stawiaja w wazniejszych kwestiach

Ty jestes pojebany czy co? Przeciez to on wymusił na Ewie Kopacz przyjecie kwot w maju 2015. Jestes totalnym debilem.

no nawet dalem kwiatka paru lochom na miescie ale zadna mi nie chciala dac ://

no nie wymusila pierdolony pacanie

UE nie zmusiła ani jednego kraju do przyjęcia żadnych uchodźców pierdolony kretynie

tak się mówi na TVP? że Unia wymusiła uchodźców? Unia wymusiła 0 uchodźców bo większość państw zagłosowała przeciwko i wszyscy uchodźcy jacy byli przyjęci do Europy byli przyjęci przez konkretne państwa narodowe a nie przez Unię

Wymusiła. Przeszło pomimo sprzeciwu 3 krajów. Przypominam, że Polska się zgodziła po wymuszeniu tego przez Tuska na Kopacz

kto nie miał dziadka w wehrmachcie/luftwaffe/kriegsmarine niech rzuci pierwszy kamieniem

>no ale PO nas tak nie ruchało jak pis teraz rucha xD
Mam nadzieje że ty baitujesz debilu

Czy czytasz co piszesz. Unia wymusiła podział kwotowy pomimo sprzeciwu 3 państw

KWIIIII

WOLNA POLSKA

KWIIII

kurde to przypal ale dobrze ze byles na marszu pokazales solidarnosc z kobietami ktore nie maja praw do niczego i musza walczyc o przetrwanie w tym okrutnym panstwie wspaniala postawa obywatelska

nic takiego nigdy nie miało miejsca, podaj źródło albo wypierdalaj z tą prawacką propagandą, Ewa Kopacz zadeklarowała przyjęcie uchodźców z pozycji rządu polskiego, nie było to żadne odgórne ustalenie UE

Nic nowego, mamy inteligentną, konserwatywną młodzież. Tylko te stare pryki muszą wszystko spierdolić.

>z tą prawacką propagandą
>on jest lewakiem
CHAAAAAAAAAAAAAAAA
CHAAAAAAAAAAAAA

dziekuje za mile slowo szkoda ze dzentelmeni tacy jak my juz nie istnieja

pozdrawiam!!

>Pytany o kryzys imigracyjny i sytuację w Niemczech, które przyjęły do siebie najwięcej uchodźców powiedział: – Inne kraje, biorąc pod uwagę liczbę ludności, też przyjęły bardzo dużo uchodźców. Niemcy nie zostały pozostawione samym sobie i nie powinny udawać męczennika.
>Europa nie może przyjmować uchodźców bez żadnych ograniczeń; Niemcy też to zrozumiały – zastrzegł szef Rady UE.

>oni nie mieli dziadka w SS

beka z P*laczków

źródło poproszę, nie uciekaj

Nie jestem tamtym anonem debilu

>Nic nowego, mamy inteligentną, konserwatywną młodzież.
>inteligentna
>konserwatywna
oksymoron

no to wypierdalaj a nie sie wtracasz pierdolony prawaku

>Ewa Kopacz zadeklarowała przyjęcie uchodźców z pozycji rządu polskiego,
tak kurwa. Ty smieciu. Ewa dwukrotnie przez szczytem spotykała się w ramach V4 i wypowiadała się przeciwko kwotom i nagle podczas szczytu zmieniła zdanie. Pamietam doskonale jak sie reszta V3 oburzałą ze ich zdradzilismy. Gee I wonder who was behind taht decision

Mozemy skonczyc z memem ze pis to prawica? Przeciez to najwieksze lewactwo tyle ze udajace poboznych, nawet jebane Razem ich krytykuje za nieodpowiedzialne programy socjalne

piecze komucha

...

Poznałem loszke, która trenuje sztuki walki i inne sporty. Slicznai słodka, ale popiera pis. Rwać czy nie rwać?

robię właśnie w tym momencie kupę z mojej dupy do kibla i mi dynda z włosów z dupy.

co o tym myślicie?

>popiera pis
a to źle?
mogłeś trafić gorzej
mogła popierać nowoczesną albo po

Anony szanują Gadowskiego?

W sumie też prawda. Może jej ten konserwatyzm pisowski przejdzie

Pokaz zdjecie

Oj tak powiedział. TO dobrze, ale szkoda, że nadal przegłosowano kwoty dla państw za jego rządów i nadal są obowiazującym prawem i tylko PIS jest blokuje jak może. Oj szkoda, że Donald co innego mówi a co innego robi

>popiera pis

nie widzę w tym nic złego

Ale zaraz zaraz o czym ty znowu pierdolisz. Miałeś podać źródło co do głosowania na temat przyjęciu kwot uchodźców przez państwa członkowskie pomimo sprzeciwu 3 państw.

Coś takiego nigdy nie miało miejsca, bo tak naprawdę za tym były tylko Niemcy i kilka innych państw(bodajże Austria i Szwecja ale nie pamiętam nawet to nigdy nie przeszło).

Może Tusk miał wpływ na decyzję Kopacz, może nie. Mam to gdzieś. Nie zapadła żadna wiążąca decyzja UE nt przyjmowania uchodźców. Cały kryzys uchodźczy był zarządzany z poziomu państw narodowych. Pretensje do Kopacz że się zgodziła a nie do UE, bo UE nic z tym wspólnego nie miało.

>nadal przegłosowano kwoty dla państw za jego rządów
Nadal potrzebne źródło

*socjalizm
konserwatyzm to jedyna dobra część pisu

>ale szkoda, że nadal przegłosowano kwoty dla państw za jego rządów i nadal są obowiazującym prawem
Rzeczywistość alternatywna? 3/4 UE się sprzeciwiło sztywnym kwotom. Jeszcze raz, źródło poproszę.

Przestań kłamać pierdolony śmieciu.

Nie ma żadnego źródła to jest tzw. "fake news".

tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/premier-ewa-kopacz-o-uchodzcach-niedzielne-wystapienie-kopacz,578870.html

>polskieradio.pl/5/3/Artykul/1509225,UE-przeglosowala-decyzje-o-podziale-imigrantow-Polska-cofnela-swoj-sprzeciw
> Polska zaakceptowała decyzję o podziale uchodźców.
>Słowacja i Czechy krytykują decyzję UE. Fico nie zgadza się na kwoty
>Postawę Polski pochwalił minister spraw wewnętrznych Niemiec. Thomas de Maizière powiedział, komentując postawę krajów Europy Środkowej, że najważniejsze jest poparcie Warszawy dla planu.
>Postawę Polski pochwalił minister spraw wewnętrznych Niemiec.
>Postawę Polski pochwalił minister Niemiec.
>Niemiec
Zobaczcie teraz damage control platformerskiego ścierwa

A ma pan dowud

Dmowski patrzy sie ze Slowianskiej krainy umarlych na nowe pokolenie i kiwa glowa z szacunkiem.

blogpublika.com/2015/09/22/list-otwarty-polacy-przepraszaja-czechow-slowakow-wegrow-i-rumunow-za-zawstydzajaca-nielojalnosc-naszego-rzadu/
Pamiętam że mi też było wstyd za to co PO odpierdoliło wtedy

Ale lemingi zamilkły

jebac niemcy co z tego ze milion razy lepiej rozwiniete od nas za to my mamy najwazniejsze rzeczy czyli HONOR i PATRIOTYZM nie to co te ciapate lewackie smiecie

>damage control
>damage control
>damage control

To jedna z lepszych kompromitacji cwela jakie ostatnio się tu wydarzyły

Jak cichutko się zrobiło

No kuuurwa ziomus, ja mam poglądy anarchistyczne :-D Jak patrze na te całe polityczne scierwo to rzygać mi sie chce

Ale smierdzi w tym fredzie spierdalam na Sup Forums

No i gdzie masz te relokacje debilu? Z planu lacznie rozlokowali kolo 5 kola ciapakow, cala europa ma na to wyjebane

Na papierze może i tak. Zauważ jaki nacisk kładą na religie. Chujnia bedzie

Wklej na profil Orbana obrazek z przeprosinami moze wykopku

Ale przed chwilą negowałes że w ogole była taka decyzja. Poza tym to miał być balon próbny do stałych kwot procentowych. NIe wyszło i się Niemcy wkurwiały.

wypierdalac na wykop z ta p*lityczka

No wlasnie nic nie wyszlo, wiec wyjasnij mi gdzie ci ten Tusk wcisnal ciapakow skoro z planu gowno wyszlo a on sam sie publicznie wypowiadal przeciwko akcji. Wszytko co masz na poparcie twojego pierdolenia to twoja teria spiskowa ze kazal Kopacz sie zgodzic z Niemcami za kulisami, wez mnie nie rozsmieszaj.

to

Nie ma nic złego w uchodźcach. Uchodźcy(osoby, którym przyznano azyl) w Niemczech popełniają statystycznie mniej przestępstw niż rodowici Niemcy.

thelocal.de/20151113/police-refugees-commit-less-crimes-than-germans

W Niemczech gorszym problemem są p*laczki zwierzęta, które jeżdżą tam tylko po to żeby nakraść to czego jeszcze nie nakradli.

Trzeba było Greków z Unii wypierdolić sześć lat temu. Teraz mają Niemcy przesrane.

to

Polska nagle zmieniła zdanie w czasie szczytu. Z tego co pamietam na szczycie byłą ta gruba brunetka z rzadu - niepamietam imeinia. NIe wiedziała co ma zrobic bo instrukcje były zeby odmawaic i zadzwoniła do Kopacz w trakcie spotkania. Ta powiedziała, ze ma się zgodzić. Dlaczego kto~przed wyborami podejmuje nagle niepopularną decyzje? Bo ją Tusk zmusił pod naciskiem Angeli. Zgoda Warszawy była najważniejsza - jak podano wyżej. O tym, że Tusk był przeciwny swiadcza tylko jego słowa. O tym ze wymusił decyzje swiadcza fakty. Na POlsce obecnie ciązy obowiązek przyjecia 2 i 7 tys ciapaków z powodu Tuska

...

Chyba zartujesz, a kto by płacił odsetki dożywotnio.

...

Nie. Tusk nie był przeciwko ustaleniu kwot migracyjnych. Tusk był przeciwko chaotycznemu napływowi uchodźców. Właśnie chodziło o to żeby UE ustaliła jakąś wspólną politykę w tej kwestii.

Przestac postowac prawde, bo sie lemingi w koncu po powieszają

nażarłem się i teraz chcę mi się rzygać

The first comprehensive study of the social effects of the one million refugees going to Germany found that it caused "very small increases in crime in particular with respect to drug offenses and fare-dodging."[5][6] A report released by the German Federal Office of Criminal Investigation in November 2015 found that over the period January–September 2015, the crime rate of refugees was the same as that of native Germans.[7] According to Deutsche Welle, the report "concluded that the majority of crimes committed by refugees (67 percent) consisted of theft, robbery and fraud. Sex crimes made for less than 1 percent of all crimes committed by refugees, while homicide registered the smallest fraction at 0,1 percent."[7] According to the conservative newspaper Die Welt's description of the report, the most common crime committed by refugees was not paying fares on public transportation.[8] According to Deutsche Welle's reporting in February 2016 of a report by the German Federal Office of Criminal Investigation, the number of crimes committed by refugees did not rise in proportion to the number of refugees between 2014-2015.[9] According to Deutsche Welle, "between 2014 and 2015, the number of crimes committed by refugees increased by 79 percent. Over the same period, however, the number of refugees in Germany increased by 440 percent."[9]

Czyli jednak popierał kwoty. Najwieksze gówno jakie mogło być zachęcające bydło do przyjazdu do Europy. I co nie ma kwot i jakos można było to załatwic. Tylko Niemcy wolały wymusic na Europie kwoty niz zawrzec kompromitujacy deal z Turcją. Ale i tak się na tym skończyło

>sugestia że Grecy cokolwiek z tego odpłacą
Brechtłem

Przeciez napisałem, ze tylko odsetki będą spłacac. Ta się konczy słuchanie Niemiec. Powinni jak człowiek zbankrutowac wyjebac euro i jakos zyc. A dzis znowu czytam, ze maja ustawowe obnizenie pensji. Kurwa a oczywiscie Tusk chciał euro

torontopolice.on.ca/homicide/mostwanted.php

Czyli teoria spiskowa to jedyne co masz na poparcie swoich slow?

Pierwszy prawie jak Mel Gibson

Zamydla sobie wlasne oczy.

Nagła zmiana decyzji to fakt. Podany w linku powyżej. Okolicznosci podane chyba w Rzeczpospolitej w jakims artykule dużo pożniej.