/ex-yu/

Jazavac mafija ™

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=gHjnGbNBuAw
youtube.com/watch?v=oYGd3egD8XI
youtube.com/watch?v=kKqoNrZ00Bg
teleprompter.rs/beli-pozuteo-tajni-sastanak-sa-jankovicem-ds-uskace-sa-potpisima.html
twitter.com/SFWRedditGifs

gepekovan

zna se ko sedi sam protiv svih momci

47mi za jazz jebem vam majku

Ma bice sve cool veruj mi...pozitivan stav i razum, Koliko vas ide, ima li neka hrvatica?
smesan si
To sto pojacavas akcenat na neoprostivu glupost kako je dobro biti NEET sa
"MA TOP LEL BRACO" govori samo da si debil koji po svaku cenu brani svoje mizerno stanje.

Osječanko, let's Tessellate
youtube.com/watch?v=gHjnGbNBuAw

koju nacionalnost bi izabrali kada bi morali birati da niste balkanac?

realno, ja bi bio bogati balkana više od svega na cijelom svijetu. neka romantika me šora što se tiče ovoga svega ovdje, pa čak i loše stvari zanemarim, mržnju ovo ono.....


ako bi morao birat bio bi sa juga amerike. recimo west virginia. country muzika, 90% + bijelaca, brijem da je tamo nekakav comy život stvarno moguć ako si sposobna osoba.

>jazz

191cm visine, obdaren, iq u 1% ljudi, prirodno data dobra genetika, preziveo situaciju 1 u 1000 po medicnskom izvestaju. Uostalom imam para da se zdravo hranim i treniram a ti to garant ne radis. Slusaj jazz i pusi kurac NEETaro

mozda zato sto si veci deo zivota proveo ovde pa te nostalgija vezuje

> iq u 1% ljudi
siguran sam da je ovo tačno za taksistu
nije ih još mnogo toliko debilno

USTANAK!

youtube.com/watch?v=oYGd3egD8XI

Gospodin Fajgelj razotkriva Belog kao NATO pudlicu!? 5:44

Neki čileanac ili argentinac vjerojatno, ali i meni je balkan sasvim ok

dobar je đango ali meni je kad se napušim klasika neprevaziđena, neki barok tipa bah, masu me to istripuje, baš je nekako matematički složena kompozicija

neki skandinavac dbi, finska, norveška tako nešto

koliko je ovo prejako
u kombinaciji sa ovim novim spotom kek

Hahaha btj koje rektovanje, taksista pokopaj sam sebe
Slažem se, ovisi koji te film pukne. Za slušat u društvu ne bi mogo klasiku baš, al ovako sam kad zapalim volim klasiku odvrnit, Scriabina pogotovo

kad će više ti izbori u srbiji, smorili ste jebote

još oko 3 nedelje do prvog kruga stari, tako da potrajaće

koji raspad zgrada

hahahahahahahah plakem

to je i fora hahaha

kralju!

kakva teleca glavudza jebote hhahah

72136541

smaras ti jebeni dosadnjakovicu

to bi sa neke racionalne distance bilo najlogičnije. al ono, ja tipa sebe mogu zamislit u španjolskoj i italiji prije nego gore na sjeveru. ja znam da je italija u kurcu isto kao i španjolska što se tiče posla, bolje su od nas to sve stoji al ono. neka ta pozitiva mediteranska me ne bi satrala kao depresija sa sjevera. smiješno je moža onima koji znaju i kuže, ali ja sam ko klinac bio blek metalac, i slušam black metal najviše od sve muzike trenutno (osim jazza i cajki) . a metalci i blekeri i svi ti neki mrtvi jadnici se lože na sjever kao....

taksista DOSLOVNO unisten na komade, ni dugmici od njega ne ostadose hahah

...

jesi slušao indijsku klasičnu muziku, ravi šankar i to? jednom sam zalijepio acid sam kući stavio slušalice i to je išlo cijelo vrijeme, definitivno zajebana vožnja

JA JESAM

ona deep dream varijanta ove slike me legit isprepadala, zamalo sam se usrao u gaće

imas srece sto si se od svih zemalja na ovom balkanu rodio u hrvatskoj dbi

U pravu je, svi ga mediji forsiraju, Kurir, Blic, Alo, B92, a to nije slucajno. Pa i sam alter ego mu kaze, Preletacevic, samo su mi jadni ovi jadni bednici koji trce za njim, a kada im dodje iz dupeta u glavu, Preletacevic ce samo reci, pa to sam sve vreme i radio glupani

ook je ex-yu sranje

Ravi Shankara sam jedino i slušo od toga, nisam se dao nešta previše
>zalijepio acid
Preporučaš li?

Kad smo već kod indijskih shema, youtube.com/watch?v=kKqoNrZ00Bg

pishaj po taksisti

...

>ovaj opsednuti taksistom
>ove jazz fedore

Pozivam Profesora a bogami i Akademika da prociste malo ovu kaljugu.

koja umetnost

>t.aksista

Samo da se nadovežem za tu indijsku klasičnu, mislim da nemam uho za to kao neko ko ja naviknut na zapadnu glazbu, nije mi logičan razvoj kompozicije, zvuči mi kao izdrkavanje nekakvo pa mi brzo dosadi

...

HMMMMMMMMMM

ja ih i ne citam, samo hide i ponekad prijava

pa znaš što, zvučao kao jadnik ili ne, slovenija je do jaja. da sam barem slovenac jebo me pas. oni su uravnoteženo stvarno jako dobri, sa jednom plaćom od 700 eura za manualni posao tamo brate...oni su tipa za 20% čak bi ja rekao u prosjeku bogatiji od hrvata a ustvari su isti kurac kao i mi, dakle metanlno. bio sam u sloveniji više od 30 puta pa znam. ali su drugačiji kolektivno, kolektivno su više zapanjaci.

...

meni baš to prija, bio sam po evropi malo, i ta njihova sjevernjačka distanca na prvu je meni super, ovdje su ljudi nekako previše napadni, ne mogu stati da sačekam bus da mi se ne nakači neki lik sa dosadnom pričom ili neka baba sa nekim tragedijama životnim, stalno neka isforsirana lažna prisnost čak i prema nepoznatima, svi su ti kao neki drugari, ispričaće ti cijeli život i ako ih ne pitaš, a ako ti nešto treba, onda nestanu jednako brzo ko što su se i pojavili...a gore je čini mi se obrnuto, ljudi su distancirani ali kad nekoga upoznaš dobro, onda ti je iskreno prijatelj, bez previše patetike i potenciranja...ne sviđa mi se kad ljudi sami sebe hvale, uf ja sam ti brate ludak, ja ti ovo, ja ono ja sam ti dobar ko kruv, čim krene ta priča znam o čemu se radi...a to je ovdje baš karakteristično za ljude

kakve mucene face

...

Taj rad bakero, poslusao sam te

jel ovo neki skeč ili je slučajno transfer

preporučam stvarno, nikad u životu nisam imao loš trip a zalijepio sam ga sigurno 100+ puta...samo dobra ekipa, isplanirano veče bez nepredviđenih situacija, isključen mobilni, dobra muzika, komfi stan ili neka takva varijanta, i ne možeš da pogriješiš

pa nemam ni ja ovako strejt, ali baš zato što sam toliko nenaviknut i što mi je čudna ta muzika, zato mi prija na psihodeliji

taksistin mokri san bukvalno

top cec ja sam i ove taksistine fotke isprijavljivao, moze se podvesti pod doxovanje, otkud moderator zna da se taksista samodoxovao

...

dbi zenska je zakurac, ima facu vrtnog patuljka
pa da, onda je fora u tripu, trijeznom mi ne prija nikako. a što se tiče jedenja tripa s društvom, imam frendove budale koji ne bi htjeli jest sa mnom em su smeća teška pa bi se samo loše istripovao. ako bi ikad uzimao uzeo bi sam, vjerujem da ne bi skakao kroz prozor ili nešta slično

Citam sve postove gde vas autisticne fedore jebu kao majmune jeseni roboti ljubomorni koji su okacili bilion postova tpa kek cec t.taxista. vasa bol se u vazduhu preko interneta oseca. SPREMAM se da idem kuci i usao opet. Ja sam realno dokazao da jedni te isti kreteni sejmfaguju kako sam na aparatima.
Ko god da vas je okarakterisao kao luzere ste napisali t.taxista. bukvalno se ubijte jadne nitare. Na svaki post t.taxista udarite you i ja cu odgovoriti da vidite da nisam ja. Kekam na vase zivote i na taj nivo opsednutosti i sizofrenije. Za razliku od vas ja cu dati you da dokažem opet isto sto i pricam. Smirili ste sami sebe vise jebene degencine

...

evo ja sam full normie, ali svaki puta kada prdnem pomirišim JEBIGA. onaj tko to ne napravi kada je doma solo u krevetu neka prvi baci kamen....

JEBI IH VLADO!!!

trenutno sjedim doma, pijem vina što je ostalo i prdim jer sam pio čokoladnog mlijeka prije, obožavam taj smrad

pa onda je bolje sam, ako ti ekipa nije za to...ne valja sa ljudima s kojima nisi baš opušten...a ako budeš uzimao sam, uzmeš prvo malo da vidiš kakav je rad i šta da očekuješ, da te ne iznenadi kad uzmeš više...samo sad je teško naći pravi acid, uglavnom svi valjaju 25c-NBOME, mada nije ni on loš, ali je razlika u dozama...

ja pijem srpsku rakiju, najbolja je. ne volim osjetit smrad ali uvijek probam kako smrdi, i uvijek smrdi pun kurac jebem li mu majku ali navikneš se

Ostagi neki zvanican iq test ili cu uraditi sutra i timestamoovati. Cak i na kortonu za lečenje piše natrosecnih intelektuaknih sposobnosti. To ti pišu samo kada i jesu bas inteligentan. Tu sliku sam ostavio

u kom ti paralelnom svetu živiš čoveče
hahahahaha

U stvarnom druze ti živiš u ovom ovde kek cec 4chinu
Zao mi je sto to ne vidis

hahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaah

pa ti si prevrsio svaku meru, ne znam da li vise ni da te nazovem jadnim jbt...

Pomeras ovom sejmfegu guzicu, zavrsice u ludari 100 posto

jel stvarno misliš da mi ne znamo da si ovo ti Vlado? kako te više nije sramota od te jadne majke tvoje što te rodila tako glupog

>t.aksista

>umobolnik i dalje tripuje da je ikoga briga za njega
ma vrishtim kucho

cak se ni ne trudis da istopederises a da ne bude ocigledno... eh jadan si mi ti, taksisto

ti si batice poremecen, ludara ti ne gine

>Ja sam realno dokazao da jedni te isti kreteni sejmfaguju kako sam na aparatima.

>Pomeras ovom sejmfegu guzicu, zavrsice u ludari 100 posto

hahahaha koliko si providan jadnik, nevera

dosadni ste btj

providan si, smaras i opsesivno kompulsivan si, prestani na vreme izgorece ti mozak

auu
taksista je DOSLOVNO unisten veceras, trebace mu bas dugo vremena da se oporavi cec

taksista jadniji od onog lista sto studira FFZG
ahahahahahaha
serem vam po zivotima bednici

MA TI SI

upravo.

>jednoposter
nabijem vas na kurac silni

padam u depresiju kad vidim psihički bolesne ljude dbi...a nekad me i strah pomalo, tipa šta ako se meni nekad to nekako desi

mene više plaši to što je svaki lik koji studira psihologiju jebeno umobolan
zamisli da ti se desi da poludiš i onda ti manijaci treba da te leče

jel vas srbi nos?

da li će ovo ikada postati mema

meni nos gori crno brate

da da, kuzim ja, zajebancija, edgy humor, trudite se ostavit dojam tu neke ironične zajebancije u stilu vrtića, čak je i smiješno u nekim granicama i dozama, al jebeno ste dosadni. dobro sad će neko odgovorit s nekom glupom SPRŽ memom, napušite se kurca jadnici jadni. i taksista oronuli što namjerno zabiberi i vi što se ko fol iz zezamcije vatate na to

idemo anoni, sve ili nista
sledeceg meseca u ovo vreme bicemo milioneri

>t. filosof

SAMO JAKO

jebote ima li goreg smeća od who see, ljudi su postali popularni bukvalno samo zato što crna gora nema ni jedan relevantan bend, pa onda ajmo who see potencirat i ko ih sluša i ko ne, jer "naši su"...jebeni "muzičari" koji prodaju albume radi patriotizma

bacio si 2000, bolje da si kupio kaficu ili narucio picu

AAHhhHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Sta je smesno mentolcino?

neironično ovak postam radnim danom na eks ju

a ovako vikendom

teleprompter.rs/beli-pozuteo-tajni-sastanak-sa-jankovicem-ds-uskace-sa-potpisima.html

Beli provaljen. Idemo dalje.

laž i kleveta

jel ste ovo vas dvojica kao deca HAHXAHXHAAAXAXA

smesne su mu te debilne face ocigledno

dbi provalio sam ga pre telepromptera

zamisli vidis ga ovako negde u senci
pa usro bih se
pa bezao bih druze 200 na sat