/ex-yu/

Comfy edicija

Other urls found in this thread:

insajder.net/sr/sajt/predsednicki_izbori_2017/3455/Potpise-za-predsedničku-kandidaturu-predao-i-Miroslav-Parović.htm
srbin.info/2017/03/10/radikal-bez-blama-zene-se-samo-seksaju-nece-da-radjaju-decu/
dailymail.co.uk/news/article-3875940/Bosnian-town-Arabs-live-women-fourth-wives-wealthy-sheikhs-slammed-locals.html
youtu.be/C9s-cxqDTj8
youtube.com/watch?v=wqRFtRJlev0
youtube.com/watch?v=DmRzk9MtRAc:
youtube.com/watch?v=TWtqWD3TlaA
youtube.com/watch?v=PI7nRkq9CEo
youtube.com/watch?v=v9J3cUvXVxQ
youtube.com/watch?v=QOFfWA9VmC8
twitter.com/SFWRedditGifs

prvi za taksista okida OCD kod autista

drugi za tverkujem u tangicama

treci da je taksista paranoicni umobolnik

Voleo bih da mi je mama

>mrtav jevrej na stapicu

SAMO JAKO!

Trovac

Postajte nešto momki dosadnoe

top cec
hoće li se taksista ikada oporaviti?

uh jos malo mu fali, sad mi rece komsija oko 9k potpisa skupljeno

mora bar 11k da skupi, jer ce mu zakidati sto posto

Samo hardkor, Karica i mokate kafica

P:Jel tačno da ti je Đinđić Kum!?
Beli: Jeste, bio mi je i otac...

au... sad mu DEFINITIVNO necu dati potpis

sjebace ga govnari za par listica, pazi sta ti kazem

qurac

@taksista rekao si da zivis na banovom brdu, aj se nadjemo cisto da vidim koliko si mentalno oboleo

SOMEBODY

da zivim u beogradu i ja bih ga pitao da se nadjem sa njim dbi
mogu da zamislim kakav je debil uzivo ako je ovakav ovde cec

Ja mislimo da smo ga dovoljno zajebavali ova dva-tri dana, realno.

Koliki god bilmez bio i kolika god da je idiotina i šizofreničar, mora da priznate da kvantitativno ima bolji život od nas.

beli je drugosmrdijanska podmetacina i treba ga ignorisati

ajde realno kazite dal bi se menjali sa taksistom kad bi mogli

ja bih, makar da jebem nesto

insajder.net/sr/sajt/predsednicki_izbori_2017/3455/Potpise-za-predsedničku-kandidaturu-predao-i-Miroslav-Parović.htm

bukvalno ko je ovaj lik, lici mi na nekog degena koji ne bi mogao ni 10 potpisa da prikupi

kontrolisana """opozicija"""

sns mu je skupio glasove

al to je toliko providno da je smesno

fun fact, mile kitic je parovicev zet

srbin.info/2017/03/10/radikal-bez-blama-zene-se-samo-seksaju-nece-da-radjaju-decu/

kek

priznajem, volim crne andjele!

dailymail.co.uk/news/article-3875940/Bosnian-town-Arabs-live-women-fourth-wives-wealthy-sheikhs-slammed-locals.html

>Angry locals are protesting about a Bosnian town built by Middle Eastern investors which has Arabic as its 'official' language - and where locals can only enter if they work as servants
>The houses, marketed only in Kuwait, are being sold for 150,000 euros

But seriously, why is this allowed ? Not even London would permit this degeneracy.

Dejan Koturovic i Ljubivoje Rsumovic podrzali gospodina Fajgelja potpisima. USTANAK!

hahah bolju priču odavno nisam pročitao ovdje

Kostunica je bio najbolji drzavnik u poslednjih 70 godina.

jebi rijeku

Da je ovo ozbiljna država taj lik "Preletačević" bi bio uhapšen po više osnova zbog neregularnih postupaka.

...

Na današnji dan 2006. preminuo je Slobodan Milošević, bivši predsednik Republike Srbije i SR Jugoslavije. Miloševićev režim je bio obeležen stalnim sukobima, najpre na Kosovu a potom i jugoslovenskim ratovima koji broje velike ljudske i materijalne gubitke po narode bivših republika. Tokom svoje vladavine Milošević je predvodio nacionalističku velikosrpsku politiku uz paralelnu restauraciju kapitalizma. Uporedo s ratovima građani su bili suočeni sa opštim siromaštvom, jednom od najvećih svetskih hiperinflacija, pljačkaškim bankarskim sistemom, pljačkanjem javnih budžeta i fondova, privatizacijama i urušavanjem javnog sektora. Milošević je preminuo u pritvoru Haškog tribunala gde mu je suđeno po optužnici za ratne zločine. SPS, čiji je osnivač, od 1990. godine do danas je provela ukupno 19 godina na vlasti, a štetne politike po zemlju i građane sa svojim partnerima sprovodi i danas.

youtu.be/C9s-cxqDTj8

4 u

USTANAK!

youtube.com/watch?v=wqRFtRJlev0

Crni Anđeli su pleb tir, pomirite se s tim

Da narod ima SVOG kandidata!

Božjom brzinom, sused!

...

Dawsons creek - najbolje epizode, znate ko je, udarite lajk (molim vas)

Danas idem na proslavu napit se i poševit nešto, kaj vi planirate?

aj pozdrav momci, izgleda da ne mogu duže od par mjeseci za redom da spojim na ovoj dasci a da se ne smorim...vidimo se dogodine opet...zanimljivo je ovo mjesto, ima svakakvih tipova, od dobrih likova do ful poremećenih psihopata, ali ga treba u malim dozama konzumirati, inače ode cijeli dan ni u šta...

NEEEEEEEEEEEEEEEE

>ali ga treba u malim dozama konzumirati, inače ode cijeli dan ni u šta...
Direkt u sridu.

Preporucujem ovu stranicu, dobra zabava i puno kekova.

to je to jbg...zabavno je do neke granice, ali kad vidim kakvih sve poremećaja ima ovdje, bolje malo odmoriti...bolje se suočiti sa lošim stvarima u životu nego bježat u meme ili se pretvorit u taksistu pa živjeti u nekim autističnim fantazijama veličine

"Upoznajte Parove" i večeras od 18:30h samo za vas dovodi fenomenalne goste, koji će diskutovati na aktuelne teme koje se tiču vašeg omiljenog rijaltija!

Voditeljka Jovana Jeremić, i večeras je spremila fenomenalne goste: Zorica Marković, Bora Drljača, Ljuba Pantović i Ružica Matić.

Oni će večeras zakuvati dodatno zakuvati i ovako vrelu atmosferu u vili, a kakva pitanja i iznenađenja su spremili za takmičare, partite na Happy televiziji i happytv.rs.

youtube.com/watch?v=DmRzk9MtRAc: STREAM

Između svih sranja koje postaš, Chigurh mema je solidna.

>bolje se suočiti sa lošim stvarima u životu nego bježat u meme ili se pretvorit u taksistu pa živjeti u nekim autističnim fantazijama veličine
Totalno. Previše uzima vremena i dosta snižava produktivnost, a da ne govorim što rade psihi ploče tipa /r9k/, stari Sup Forums i Sup Forums.

sad KONACNO imam sta da gledam!

jel skupio potpise?

youtube.com/watch?v=TWtqWD3TlaA
haahahah

tesko da ce skupi

montenegrinizacija u tri minuta

Sedam sam dana ne dolazio na ovu stranicu jer bukvalno nisam imao internet, i bio sam okruzen porodicom u BG-u i knjigama.
Znas kakav jebeni preporod, sve neke naviknute autodestrukcije (netusiranje, nepranje zubi, nesjeca noktiju itd), postao optimistican, srecan, provodio vise vremena s ljudima...
A ipak se vracam... pu mater mu jebam mootarsku

Gdje ste bili kada se PS3 emulacija desila?
youtube.com/watch?v=PI7nRkq9CEo

>A ipak se vracam...
Znam kako ti je. Mene jedino jebe što imam samo jednog pravog prijatelja u svom gradu, dok mi je glavnina ekipe 200-300 kilometara udaljena i zbog toga sam depresivan sve više i više. Ne pomaže ni činjenica da živim u malom stanu gdje nemam ni vrata u svojoj sobi, a i starci će se rastati uskoro. Još malo i mogu biti sretan na faksu.

Nemoj me jebati, sereš. Napokon mogu igrati DeS?

>imam samo jednog pravog prijatelja u svom gradu
obo

anone, sve te shvacam i razumijem... razvijam alkoholizam na to sve od dosade, pa stvarno vise nema smisla. Trebam se skinuti s ove stranice, pocecu ici u teretanu.

Znam kako ti je, osobno sam skoro pao u alkohol, no na vrijeme sam stao i prebacio se na čitanje. Filozofija i knjige općenito pomažu, a i igranje košarke na lokalnom igralištu nije loše.

Božjom brzinom, sused!

SERV'D
youtube.com/watch?v=v9J3cUvXVxQ

fala kurcu kad je ona pasivnoagresivna montenegrincina otisla odavde

Jedva čekam novu sezonu Twin Peaksa, pogotov zato što će Lynch biti glavni za nju.

ovo
vo
o

bukvalno jedini razlog zasto sam se resio ne ubiti u 2017-oj

ovo je gore od DFovih reklama

Trovach

>72164127

najjaca mema prvog kvartala ove godine

koje govno ova coko bananica

JEBEM ti mater u pizdi

Sta su ovi brojevi?

nekulturan dbi

Bosanac koji je u tredu je i moj nasljednik

Te zbrikam?

Hrvat kome sam nasljednik je guzo

idem se tusirati nemojte ulaziti u wce
pogotovo servi

>slogan je celebrate diversity
>i neki gej peva za CG

Cekaj, zasto me uopste cudi, evroviziji verovatno nije o muzici od 2000.

ovi?
AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAAHAHHAHA JEBI NORMANE BAJO MOJ HAHAHAHAHAHAAAHAHAHSHSHSHSHSHHSHSHSHSHSHSAHA

...

Ode slobo jebemu sve

VRISXTIM

youtube.com/watch?v=QOFfWA9VmC8

youtube.com/watch?v=QOFfWA9VmC8

hit hit hit :D

ova. u. kola. O D M A.

10/10 PLAKEM

vrhunski poust

majmunko

majmunko

majmunko hahahahahahahahaha

umjetnost

BOGDAN LABAN U PIZDI

srbi me nos

OC godine

trovach

Dugo nisam išao neki tipar pa da vas nešto pitam. Uz svake dvije čaše cuge trebam popiti čašu vode između da se ne ubijem, ne? Mislim samo biti na pivi i eventualno koja čaša žestica.

I da, kaj ako mi priđe neki semon demon?

aj prekini da me spominjes

nez brt

Kaj se onda javljaš, majstore?