Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=-RV0kUChjG8
youtube.com/watch?v=p3qhfqbSqok
youtube.com/watch?v=rF5MxCqnLG8
youtube.com/watch?v=NZfox7y8VAg
youtube.com/watch?v=syGNZTF0mQI
youtube.com/watch?v=yPvCzksn2gQ
youtube.com/watch?v=JiHHR9I3XAc&t
youtube.com/watch?v=1DrpfWGcvyQ
twitter.com/NSFWRedditVideo

heló

szopd ki a faszomat akkor

Ez volt hamarabb

hello

szopjon a halál

amúgy a köteles csávónak pont olyan szeme van mint a mémhagymának

mert maceráns és tehetségtelen viszont lelkes :D

>a fasszopó nyomi a csicska körtéjével 1 (egy) postányival elbaszta

Hello, hello
Újra itt vagyok
Vissza kellett jönnöm hozzád
És lehet, hogy maradok

ánon jól tud gwentezni?

Post Kalevala audiobook in Finnish

nem tudom szűz vagyok

jön még kutyára úthenger
mostantól kérdés nélkül mindig a saját képeimmel csinálom majd a fonalakat

Játszottam párat de a vikingek meg a szörnyek úgy is szétbasznak mindent.

>aéa nincs kicsivel idősebb, tapasztalt szőröspuncijú bn aki bevezet a szekszezés világába

t. csicska getszy

még a rákosfonalak is jobbak voltak ezeknél a szaroknál

asszem holnap ez lesz körte helyett >)

legalább cseréld ki a kőbányait sörre

csak a holttestemen keresztül

én egész rákaptam, a northern realms meg a nilfgaard a legjobbak elvileg

Mondjuk már vagy egy hónapja nem játszottam, lehet patchelték azóta. De a viking vezér képesség ami előhoz 2 harcost meg a a szörny vezér ami csinál egy 11-est az elég ópé volt. Ahhoz képest a többi vezér képesség elég fos. Főleg az elfeké, mi a rákom értelme van két lapot újrahúzni 14 stat helyett az asztalon. Amiből egy kürttel könnyen 28 lesz.

nekem az volt a bajom vele h szar kártyáim voltak csak, és ez a játék arról szól hogy kinek vannak jó lapjai, amiket ugye csak akkor kapsz ha nyersz, de én kb az elejétől fogva leszartam az egészet és csak szar lapjaim voltak amikkel később nem mentem sokra, de most csináltam egy NG+-t, és az elejétől fogva szórakozom vele, hátha jobb lesz a dolog

kéne szarni, de mégsem

Hmm most magában a witcher játékban levő gwentről beszélsz vagy a különálló gwent játékról ami kb egy hónapja van bétában? Mert én a különálló játékról beszéltem, abban meg kapsz paklikat alapból.

aztakurva jobb didkói vannak mint kikinek

én az in-game gwentről beszélek, annyira nem függtem mégrá h külön csak azzal játszak :D

I tried to find it, but no decent search result.

Jaah, én a witcherrel nem játszottam. Annyira nem izgatott. Csak volt béjta kulcs osztogatás az egyik twitch streamen aztán gondoltam meh miért ne. De én se játszottam sokat.

majd ha belejövök lehet ránézek, kösz a tippet

az játékbeli gwent véleményem szerint egy rakás szar, túl sok stratégia nem kell hozzá, elég ha szerzel elég spy meg decoy kártyákat, első végigjátszásom alkalmával el is ment tőle a kedvem pár meccs után, majd ha lesz időm újrajátszom aztán kiszedem a ""fontos"" achikat is belőle
a külön játékkal még én se játszottam de gondolom azért az jobban ki van találva

Nem hiszem hogy túl jónak kell lenni hozzá. A meccsek nagy részét így is megnyertem, de a balance most tényleg nem valami jó. Skellige meg a monster megbasz mindent.

ja nekem pont az elején ment el tőle a kedvem, rakod a kártyát autista módon azt az nyer akinek jobbak vannak, de mondom most megpróbálok jobban rámenni, ez a része az első végigjátszás alatt teljesen kimaradt

akkor mesélj a gyógynövényágazatról.
füveztek? :D :D

ánon mit hallgat?
youtube.com/watch?v=-RV0kUChjG8

>Nilfgaard
akarod mondani MILFgaard
IGAZAM VAN-E?
X DDD

youtube.com/watch?v=p3qhfqbSqok

youtube.com/watch?v=rF5MxCqnLG8

egy kis elsőhullámos posztrockot, nagyfatert most viszik épp korházba aritmiával szóval jóság van

Don't you have a state funded electronic library or something that has these things?

az nem tudom mi, de jobbulást

ha elfogadsz egy tanácsot, a NG+-t kerüld el
egy rendes kardozós builddel pimaszul nagy a sebzésed, cserébe téged is majdnem kindenki kinyír egy hátbatámadással
quen spammelés az egész

szívritmuszavar

nézzétek milyen pepét találtam

Mint mondtam kicsit gettó. Nem a világ vége de mivel nem annyira fontos mint a gyümölcs vagy a zöldségtermesztés így az egész sokkal elavultabb.
Én nem füvezek, vagy iszok, vagy kávézok vagy bármi ilyesmi de mondjuk úgy hogy vannak elég hippi forma emberek itt is. Nem is nagyon rejtik véka alá ha pöfékelnek.

youtube.com/watch?v=NZfox7y8VAg

végtelenítetten

János:
értesítetlen [ ]
értesítve [x]

hogyhogy?

youtube.com/watch?v=syGNZTF0mQI

>2017
>Még mindig varangyot gyűjt

napom, hetem, életem

jól fog még jönni vészterhes időkben, meglátod

youtube.com/watch?v=yPvCzksn2gQ

youtube.com/watch?v=JiHHR9I3XAc&t

>kép
Ne mond már bazmeg hogy kínaiul ennyi írásjel leírni azt hogy "nagyon zöld"

Nem beszélek kínaiul de ezeknek a nagy része elég mém.

SZÁND MEG HÁT SZOMORÚ SZÍVEM

én most megyek Novigrádba NG+-ban, és néha nagyon jó, néha nevetséges
emberek ellen például nem rossz az, ha én is és az ellenség is 2-3 vágástól meghalunk
de amikor valami witcher contract-ot csinálok és 5 csapással lekaszabolok egy wyvern-t vagy hasonlót, az tényleg nem az igazi
a legjobb harcok akkor voltak, amikor valami halálfejes szörnnyel futottam össze

igazából csak azért akartam ng+-t, hogy megmaradjanak a főzeteim, amikért annyit farmoltam
bánom, hogy először a sima végigjátszásban nem a legnehezebbre raktam

HAZÁM HAZÁM TE MINDENEM

lolpeti ikszdéé olyna jhó zenéje vna enek a haltpénsznek

@72210148
átlátok a szitán
9/10 csali amúgy

kéne postázni

lezárom a fonalat
aki postázni mer az rákerül a listára

hónapok óta postázod és még mindig ugyanannyi a kihúzottak listája

nem félek tőled hől

sok a cságeci kevés a töltény hől
amúgy felírtalak a listára

NINCS ERŐD FÖLÖTTEM

akkor segíts nekem békatestvér
együtt erősebbek vagyunk

kampány

ezt valaki csinálja már meg c-vitaminnal

lemaradtam az utóbbi hetekről, ez a mém honnan jött?

amúgy kertész anonnak leginkább mondanám hogy használjon puush-t, akkor nem kell paintben vagdosni képeket meg ilyenek

Ma úgy volt lábnapom, hogy egész nap fosnom kellett. Ki él még itt veszélyesen?

valami béka ki volt kadva valamiért aztán csinált egy olyan fonalat hogy bevett ötven tabit és mikor fog meghalni
aztán azon mémeztünk hogy biztos cvitamin volt

heh, köszi

Én megettem két adag pénteken megbontott tejfölt, amit aznap éjjelre kint is felejtettem a konyhapulton. Most pedig megiszok egy liter 9-én lejárt tejet, ha nem savanyú még.

megint ott volt a buszon a helyeske aki a múltkor olyan cukin aludt velem szemben
nagyon kéne bn hől

Az amelyikről bepostáztad a "Psszt, nehogy felébredjen" képet?

az nem én voltam
csak írtam hogy cukin aludt velem szemben egy helyeske

úgy indultam el tegnap délután Salzburgba hogy 10 perccel az indulás után már gecire kellett szarnom
de végül kibírtam

nyelezd már meg azt a klipp-kloppot
le fog esni a feje :DDDDDD

Én is Budapesti vagyok :DDD

Jó éjt mindenkinek

szép álmokat, de holnap ne postázd be őket, mert bírlk, meg minden, de egyáltalán nem érdekes

gyümölcssalit eszem htőlvcs

Jelentem nincs semmi baja a tejnek.
A szavatossági idő a zsidó étellobbi koholmánya.
Egyszer amúgy megettem a joghurtot, ami több hétig szobahőmérsékleten volt tárolva, teljesen jó íze volt és nem is lett tőle bajom.

ánon, ez nem így működik

tapasztalat, hogy amikor direkt meg akarod magad fosatni, semmit nem csinál

ellenben amikor egy pöttömnyit belekanalazol a csupán fél napja lejárt yoghurtba, amelyet ráadásul azonnal visszaköpsz, amikor meglátod a dátumot a címkén, na, akkor az a kevés ami véletlenül így is lejut, fog két napra a wc deszkára szögelni

Én nem akarom direkt megfosatni magam, nem vagyok undarázs.
A múltkor kiderült, hogy, mint Imrédyben, lehet bennem is van egy 8-ad zsidó, úgyhogy kaját nem dobok ki az biztos.

>ő még nem esett be részegen otthonra, a megváltó anyagcserét csupán egy óriási rottyantásban látva

ez egy szólás

Nem ismerem ezt az érzést. Ez miben kéne segítsen?
Én vagy hányok, vagy lefekszem.

én másnap szoktam nagyon büdöset szarni, de aznap sosem
csak hazaérek és bezuhanok az ágyba

kiviszi az alkoholt, elég gyorsan

egyszer összejött, és sokkal jobban éreztem magam utána, azóta próbálom reprodukálni, de mint említettem, a szervezetem ellenkezik

egészen biztos vagyok benne, hogy Trianon nélkül is pontosan ugyanitt tartanánk! sőt, szerintem még rosszabb lenne a helyzet. ha egyben maradt volna ez a szerencsétlen ország akkor meg a nemzetiségiekkel (és nem csak mint ma a cigányokkal, hanem a Kárpát-medence összes nemzetiségével, akik ugye akkor nem kaptak volna saját országot - kábé ugyanott tartanánk ebből a szempontból, mint 48 előtt, talán még rosszabb is lenne az egész) lenne "húzós" a helyzet és azért b.szatnánk egymást, hogy ki melyik oldalon foglal állást. találnánk valamit, nem féltem magunkat... Erdélyről annyit, hogy ja, kurva szép tényleg, de még soha nem sikerült egy országnak sem a turizmusra támaszkodva javítani a helyzetén (sőt, ha megnézitek általában azok az országok vannak elmaradva, ahova sok turista jár, azok pedig elvannak, ahova relatíve kevés - most főleg Európára gondolok), plusz a bányák nem végtelen dolgok és én nem úgy ismerem a magyart, hogy értelmesen tudná felhasználni azt a pénzt, amit a bányákból szereznénk... ráadásul, ha a mostani vezetőink (mindegy, hogy bal, vagy jobboldali, vagy bármi más) egy ekkora országgal sem tudnak mit kezdeni (ami azér legyünk már egyszer őszinték, egyáltalán nem olyan kicsi így sem), akkor egy akkora kurvanagy országgal mégis mit tudnának kezdeni??! ez most kizárólag a magánvéleményem volt, pártoktól, eszméktől, oldalaktól teljesen függetlenül. hazaárulózzatok, cigányozzatok, zsidózzatok nyugodtan, tudom, h egyesek nem képesek másra! (csak a baj az, h húsz éves vagyok, nagyon valószínű, h külföldre megyek idén szeptemberben, és van egy érzésem, hogy ha már kimentem, soha többé nem jövök vissza ide, bocs - azért bocs, mert a környezetemben számomra is ijesztően sokan vannak ilyen helyzetben)

CSAK BASZD FEL A SZAROM CSALÁD

444?

youtube.com/watch?v=1DrpfWGcvyQ
Ennek a számnak a kommentszekciójában találtam. Az a vicc, hogy szó sincs benne Trianonról, úgyhogy nem tudom mi inspirálta ezt az őrjöngést, de már a harmadik sor elolvasása után másoltam ide, mert tudtam, hogy ebigus faszság lesz.

>emberek ennyi ésszel élnek
igazán megmagyarázza a világunkat

Egy győztes fejesgól rendel

Szittyamadridisták kifelé.

Én is cigány vagyok

>nézi a guruló zsidót

a guruló zsidó a forma1