/ex-yu/

lose meme edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=H7lGcq0l0kc
twitter.com/SFWRedditImages

prva za helij

...

NEMOJ :(

ravna gora gibanic
ljuta krdža šlajmaric

glup si

nikad rm -rf some

trovach

koljach

Sekach

jebach

Tachkasti

Chistach

zanimljivo kako se tačkasti JOŠ UVJEK nije pojavio otkad je fajgelj spušio
>mlk tačkasti je zaista bio plačeni fajgelj šil

Nebojscha

Veliki plus je režija i sama atmosfera koja je tipična za Lyncha i koja je bila odsutna dobar dio druge sezone jer se serija pretvorila u tipičnu sapunicu. Drugi plus je sam zaplet s kojim je Cooper postao Bob i ono njegovo luđačko smijanje je bilo vrh. Sad se čeka treća sezona koja je već davno prije trebala doći da vidimo kako će se stvari dalje razvijati i što će biti na kraju. Fire Walk With Me mi se isto jako dopao, šteta što su ga ljudi popljuvali samo zato jer nije bio nastavak i što je film dao više pitanja nego odgovora.

sisach

Damir Rimach

treba mi novi alter ego za larpanje
prijedlozi?

@php codemonker

-php
-html
-css
-sql
-vb excel tier shit
-android app devs
-iOS app devs

nisu ljudi, nego hodajuca govna

ja bi da mi to koljemo kume

Budi kamionđija

nohomo dečko osječanke

t.dominik

dbi volio bi da znam išta od ovoga :(

Ja bih volio da sam onaj srbin koji se kurči programiranjem ovdje, no pošto sam lijeno govno ništa od toga.

svi programeri i tako zvani web developeri su hodajuča govna majkemi svi su autistični debili nemoš ni da normalno pričaš sa njima

>Ja bih volio da sam srbin
vec jesi anone

Razrednik mi je u srednjoj bio teški Linux fanboy i zapravo nije bio toliko loš, nema potrebe generalizirati.

Mama mi je srpkinja, pa ono.

tu sam , kaj ima stari

evo me trenutno shitpostujem dok neke velike glave imaju sastanak u nasim kancelarijama

slusam ziku iz knez mihajlove

jedva cekam da prenaduvani srbijanski it balon pukne hehe

danas kucaju kod sutra ce da kucaju na vrata da mole za tanjir supe hehe

O V O
živim s jednim takvim kad ga pitaš kako je počne autistično skvičat i skupi se u fetalni položaj pored kompjutera
ma mrš

Oj, nego da te pitam nešto. Koji jezik je dobar za osobu koja nema pojma o programiranju? Planiram sad za ozbiljno naučiti neki jezik, vjerojatno ću skinuti neku zbirku pa svaki dan riješiti zadatak - dva. Planiram uzeti C++ ili Python, koliko mi je to pametno? I da, gdje si ono rekao da su lake pare za 300-400 eura po posliću. nešto za dizajn stranice je bilo ili što već.

fakat su servi

ako ces da radis front end (dizajn) , html, css, javascript, react

A ako želim ovako nešto tipa python, php, c# i sl., koji od tih bi bio ok za početnika?

probaj sa pythonom , imaju odlicni besplatni tutorijali

zablude prosecnog balskanskog debila oko programere

1. da su pametne

ne.

prosecan dan jedan programer:

- visi mu sef nad glavi
- povtorava jedan isti pattern 24/7
- ide na debilne sastanke i "group activities" sa negovim debilnim drugarima sa ofisa
- igra jebeni soni u tim 30 minuta pauze i nakon toga uze kafe i kuca code-monkerski klase jos 7 sata
- pateticna plata dok negov sef steka kes na negovi grb
- programiranje mu ja posao, a ne iskreni interes (definicija code monkey)

2. da imaju dobre plate

-rade mindnumbing posao koji ne vredi za te +400 eura, tako da uopste ne vredi. Ako si programer na balkanu i ne radis freelance/si izasao iz istog, si retardiran (dokaz da su programeri debili (posebno na balkanu))

3. da su programere autisticne genijalce

ne

-prosecni programer je debil i mrzi svoj zivot
-radi to jer mu daje neki status kod prosecni debilni balkanski pleb
-kuca jedne iste klase za glupe projekte (debilne aplikacije o rejtanje restoranime i slicna govna)
-mnostvo njih je glupi zena koje rade web dev stvare (indijac tier sranje za sub 100 iq debilcine)

Budem probao početi sutra, hvala.

Fakat su beli anđeli

ne znam brate ali za 5 meseci rada poceo sam sa 720 dollara sad sam na 1200

sledeceg meseca dobijam 20% povisicu za pola godine rada u firmi, a kad doguram do godinu dana 40%, i tako se nastavlja :D

>plastična krava
Mrzim crne anđele, no ovo nije bolja alternativa.

post-ironicni makedonac prikljucio programere na aparate

To nije post-ironija, niti ironija dbi

Nemojte da vam pozovem razrednika koji će vam cijeli dan tupiti o open source programima.

fakat su smedji andljeli

samo ciganke bajo moj

opet pijem žuju i ko mi kaj more

Isto mi se svidja atmosfera, tajnovitost, stalna napetost
al mi kraj nikako nije sjeo, zavrsit seriju tako da sjebes glavnog lika na onakav mucki nacin ... Drago mi je sto je nisam gledao dok je izlazila, ubio bi se

пoглeдaј штa paди кoд пa paзмиcли oпeт

bok , kakvo je vreme u osijeku danas?

fakat si crvat

Лaгaнo би мoгao дa oжeним цигaнчицy, фaмилијa би мe ce вepoвaтнo oдpeклa

Uh romale romali samo to reci mi
Poceo bi djurdjevdan zbog nje slavit, nemoj mi to radit anone

Jebo ti pas mater, barem kupi jebenog Tomislava koji ti dođe isto kao jedna Žuja, samo kaj je puno bolji.

Znam kako ti je, iako se ni meni ne sviđa što su sjebali najboljeg lika, taj preokret je bio neočekivan i odlično izveden. Samo da dobimo par slatkica, jednaku comfy atmosferu s čudnim sranjima i sretan sam.

vrijeme* je bobrilično toplo taman za toplu žuju iz plastične boce

...

cec

cec

uvek cecnem na tu sliku taksiste dbi

aj baci neku slicicu osijecanko nedostajes nam :(

To je neki LARPer, idioti.

>odgovara dorijanu na ocigledan larp

a fakat si servin

Najgore što govna smatraju da su budućnost i/ili da obavljaju neki uzvišeni pos'o koji smrtnici ne razumiju.

A u biti se radi o ZANATLIJAMA. Pušite ga programeri.

programeri DOZIVOTNO prikljuceni na aparate

Da sam srbin mala moja neznam bil' me htjela

kaki ste hejteri

ae bok idem da kupim kafu od 250 din bez razmisljanja koliko para imam u novcaniku jer sam programer hhehe

UMIREM

OVO
>"u tome je budućnost i plače su velike"
ma cecnem svaki put kad čujem to. Pa jeste velike su plače ali samo ako si jedan od boljih ali ovih je vrlo malo

ma pusti budale

dok mi mladimo pare oni ovde trule ispred ekrana

ae pozz

U lidlu pola kile tiramisua 20kn hehe
I samo tisucu kalorija

>radim 6 sati dnevno
>satnica mi 10 evra
>pisem smesne stvari u phpu
>eksjuovci me prozivaju
>brisem suze evrima :'(

pivopije na aparatima

grickam oguljeni suncokret i gledam servena zvezda - olimpijakos

Realno, programera je malo i sve više su traženi, pa čak i ako nisu najbolji, barem je tako tu. Bio sam na nekom predavanju gdje je frajer iz sveučilišta Algebra pričao kako godišnje kod nas 1500 njih svake godine uspješno završe faks i većina njih ode van. Bila je i neka anketa di su tvrtke u više od 30% slučaja rekle da bi zaposlile programera koji ima samo srednju završenu, ali jedino ako se kuži u to.

t. osoba koja će studirati povijest i biti prvoklasni klošar

u dominiku sam

Ne ide ti to tako, srce, moraš staviti timestamp.

FLAŠE GORE SVIIII

ubit ću te kad tad znaš to

>programera je malo
AHAHAHAHAHAHAHAHAHSHAHAHSHHSAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH

Sise zaboravila kod bivseg il?

kidnapovacu te

ne mogu se oporavit od ovog
idem sad

je guzoboljo ovaj dominik
haha fafaj ga jazo

Ja sam završio historiju. Sad radim u jednoj organizaciji gdje sekretarišem i malo prevodim jer znam njemački i engleski jezik. U biti radim 20 minuta na dan, a onda čitam. Izlazim s posla kad i gdje hoću, niko me ne jebe jer radim sa strancima koji su manje više easy going. I kad slučajno izađem oko pola 11 gledam programersku masterrasu kako se gura po jebenim super marketima da kupi neki doručak dok ja švrljam, idem po poštu, u banku, doručkujem u restoranu ko čovjek, a ne programerski plebejac, i generalno živim za iste ili malo manje pare deset puta bolji život.

ma ovo bre

Nestale su joj zbog kukuruznog škroba u žuji

>gledam programersku masterrasu kako se gura po jebenim super marketima da kupi neki doručak
lol, koja firma ne donosi obroke radnicima
Kod nas se narucuje iz restorana svaki dan

zasto lazes rak ti kosti pojeo?

gluten ubija

jucer sam se seksala sa dominikom i cijelo vrijeme me je zvao nebojsa i trazio da mu guram stvari u supak

NOVO NOVO NOVO NOVO

youtube.com/watch?v=H7lGcq0l0kc

youtube.com/watch?v=H7lGcq0l0kc

youtube.com/watch?v=H7lGcq0l0kc

CONNECT FEAT. COBY - LOKACIJA (OFFICIAL VIDEO)

CONNECT FEAT. COBY - LOKACIJA (OFFICIAL VIDEO)

CONNECT FEAT. COBY - LOKACIJA (OFFICIAL VIDEO)

Ma, ja ću vjerojatno završiti u sličnoj situaciji, pošto ću uz povijest studirati engleski, pa ako to uspijem navodno imam siguran posao kao prevoditelj. Koje su mi mogućnosti, ako završim povijest?

Bosna
o
s
n
a

Gledam ih svaki dan, znam šta pričam. Otvorila se hrpa nekih ofisa i sranja, znam i ljude koji tu rade. Generalno imaju pola sata pauze i snalazi se bre, vani je džungla. Da ne pričam kako ih karaju za vikende i prekovremeno.

drkam na ovaj post dbi

a da gricnes kurac malo cigane?

HAHAHAHAHAHA KO GOD DA JESI HVALA

>idu na fakultet
gnjatic.gif

>Babo naso poso
>ne radi nista
>hvali se
>cude se zasto je i albanija presisala bosnu

fakultet je za autiste dbi

PESMA KIDAAAAA!!!

Ako nemaš neke druge sposobnosti osim studija i ako si generalno ograničen na to, onda ti je škola najvjerovatnija opcija. Mada uvijek ima nekih alternativa, arhiv, turistički vodić (možda). Najbolje gurat nešto sa strane ako znaš jezik i na tome zarađivat, a studirat dalje historiju ako voliš. Ako misliš historiju upisat zbog eventualnih perspektiva da se negdje zaposliš... nemoj.