/ex-yu/

di smo večeras

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=m5TIDDx57-0
youtube.com/watch?v=B1szfAEBmwM
youtube.com/watch?v=a2v_zGWawP0
youtube.com/watch?v=iD1tkr9GM2U
vocaroo.com/i/s0YNVAQV1Il7
discord.gg/qd75e
twitter.com/SFWRedditVideos

ostajem kuci da programiram dbi

Jebem ti majku brateeeeeee

upravo izlazim, pozelite mi srecu da je sretnem veceras

retardu kakve to veze ima sa ovom pricom? sta, jebenog neleta karajlica bi klali da je ostao u sarajevu? hahah e majmuncino

a i da je tako, zasto je dok su ubijali muslimane u srebrenici pevao ko ne voli radovana ne video djurdjevdana? jebo ti pas mater gibanicarsku

pijem topli pan i ko mi kaj more

bas losa ova emisija superljudi

svrsavam hrvatima u usta xexe

>on misli da je srebrenica bila genocid
ajde u krevet maloletnice nisi ne i ispileo jos kad se to desavalo

Ova banovina budi domoljublje u meni

Slusam ju u suni i drkam po vjevericama

fakat su crni majmuni najgora vrsta žena

stvarno si ork onaj panjoglavi debilni

gde sam spomenuo da jeste ili nije genocid? jebeni dindu servi, ista govna ko i ovi ustasa revivalisti

inace kladim se da sam stariji od tebe

youtube.com/watch?v=m5TIDDx57-0

baita krembil, samo ga ignorisi

...

Bosanski Hrvati su najvevi Hrvati

Pruvajte me vronganim

malo feelova za jugu
youtube.com/watch?v=B1szfAEBmwM

pročitaj svoj post

>popisas se argumentovano maloletniku po supljoj panjolikoj glavurdi
>krene da istopederise u trecem licu

classic dindu serve

youtube.com/watch?v=a2v_zGWawP0

nedostaje mi osjecanka

i meni frende, zagrli me

nedostaju mi svi osim ruzne paznjokurve iz malenog gradica u hrvatskoj

nedostaje mi fedora freeze

Ok heres what I have to do with you:
go take a photo of some dough if you have it
go post some pic of you or when you got out, had fun and had a life
call someone to your place and take a pic, having some company will be pleasant to you but you have none of these things i mentioned we all know that
Yes i fuck, and sex is something pretty good, relfection of a fucking manhood and pleasant, did you ever fucked anything other than a bagel? Do you know to fuck, do you have the balls to fuck, to make a move on a chick? Show some picture, or at leas your calls or messages with a female, i know you dont have any.
I eat what i want to eat because i can afford it, whats wrong with that, its good for me but no for you because you cant, go order some food for 10 euros i will strean myself doing push-ups naked and jumping like a monkey, but you dont have it, we all know it, YOU know it ffs!
And how are you not a loser and why i shouldnt look at you like you're some sissy? Tell me how, tell me sincerely.
Only today i had conversations with girls you could litterally dream of for rest of your life, not because im a le man le womanizer le look at me but because a im a man and they appreciate me for lots of things.
I even screenshotted that. But it is funny for me to give you links and pics of women that are "known" beautiful, smart, young, videos from tv and rest where they talk to me when you and those other guys will write to them something stupid, i mean, you will make fools out of yourselves and some complications for me.
You will then just repeat that im butthurt, lame and other, you fucking slimey internet sissy.

vaistinu su andjeli

Дaћe бoг , дa ce вpaти cвe штo нaм јe oтeтo!!! Кopдyн, Ликa, Бaнијa, Дaлмaцијa, Бapaњa, зaпaднa и иcтoчнa Cлaвoнијa
youtube.com/watch?v=iD1tkr9GM2U

uh cuckao sam svojevremeno jednog kordunasa, osedeo je zbog mene

odistinski jeste cerni angali

eh kad bi crni andjeli znali koliko ih ovde volimo i postujemo..

niste ni prije

pa sigurno imas picki u africi kolko oces koje bi isle i za luzere poput vas ovdje samo da se izbave iz te dzungle samo se treba potruditi i naci neku

>luzere poput vas ovdje
>luzere

e moj ti

>pa sigurno imas picki u africi kolko oces koje bi isle i za luzere

frende crnkinje su ko i sve druge zene samo crne bogte jebo
odes na more u hrvatsku preko ljeta i ak si normalan ces zbarit neku

vocaroo.com/i/s0YNVAQV1Il7

>taksista gde je on

vaistinu gde je, nema ga dugo

zaista iesu černih vuandijeli

>zbarit
>ne vodit ljubav s njima i pravit mješanu nadrasnu djecu
kaj si ludlu

ex-yu je koncertni asambl a ja sam dirigent

govorim o africi di je sirotinja, ko i u albaniju sto prodaju zene u bogatije drzave
sto bi isao tu na more di su sve iste bogate zapadnjacke kurve ukljucujuci crncuge koje od tamo dolaze
i kaj ti to znaci "ako si normalan"

anoni koji vole crne andjele
>obrijani
>zgodnjikavi
>lepo mirisu
>kupaju se redovno

anoni koji ne vole crne andjele

>smrdljivi rasisti
>ne kupaju se
>neckbeardovi

ako si ti dirigent ja sam onda kompozitor

...

...

jel crnkinje imaju crne picketine?

fakat ste servi

^ t. nebojsa

Trovach

what a retard you are
you see, I'm not triggered by your posts, what "triggers" me are people such as you
you're really a fucking degenerate, but not not just a regular one, a real fucking degenerate which has passed all stages of maturation and is now "mature" deviant permanently damaged person, a pessimist at heart who has negative view of all, average intelligence but is trying to "circumvent"
it seriously bothers you when you see that other people have life, which you do not have
you were totally anonymous through your whole life and now on this board you have a place where you can have your "word"

zabite mi violinu u guzicu

Trovach

1. ne postoji milf crnkinja, posle najkasnije 30-e se raspadnu
2. crnkinje imaju odvratna stopala
3. crnkinje nose perike

odlican manevar sa diskordom, na fin nacin su fedore odstranjene iz freda

hej a koji si ti

nisam ni malo rasista dbi, samo me ne privlače crnkinje...majmunko ima u prijateljima na fb boljih riba nego ijedan crni anđeo ovdje

...

dovedite mi nebojsu cuz i need somebody to love dont u want somebody to looooove

hmmm mozda

>vidi me mama apsolutno napamet pricam stvari o kojima nemam pojma

zaboravio si najbitije

>Crnkinje se jebu sa crncima
Gade mi se osobe koje se jebu sa crncima

jednom u zivotu sam upoznao zensku iz svedske sa svjetlo svjetlo plavim ocima
mozda su bile lece, nisam siguran, al toliko je brutalno izgledalo da nisi mogao prestat gledat u njih, hipnotzizrajuce

Ko ti je dozvolio da postas Katarinine slike?

Moj cale ima tamno plave oci, kao oni white walkeri iz got-a, kad me pogleda userem se u gace

...

>ti zenski pasivno agresivni komentari

svrsavam hrvaticama u usta xexe

PAHAHAHHA BAZIRANI CRNI ANDJEO KACI MILIJA NA APARATE

katarina nije iz svedske
ona

...

Lizao bi joj noge dok gazi po meni i naziva me bijelom svinjom.

>taj mladez

povratio sam u usta

ima dobro telo ta snasa

nedostaje mi lojzek

Do people wish for Yugoslavia back?

...

javi se Štrosmajere

>manlet rage.jpg

>bivsa susjeda me pozove na vjecanje
>nadam se da ces povesti pratnju anone haha
>haha budem budem haha

...

usro sam vam se svima u usta

...

sve kaj želim u život je šetat s crnkinjom po banovom brdu

poseri mi se na kurac

pa polomiće te Radovi navijači dečko
i tebe i tu crnu nakazu

zar nisu oni na banjici

i na Banovom su

ako treba i zivot bi dao za crnog andjela

discord.gg/qd75e

znaju da ne smiju na stijenu bez dinamita
satro bi ih ko beba zvečku

i ovo ljubav će pobijediti sve

SVI KAZU DA JE TATA UKRO, NIJE TATA UKRO

za koga navijaju invalidi voždovac?

>ook sve kaj želim u život je šetat s Hrvaticom po Mirogoju

za neki trećeligaški voždovački klub ako se ne varam

>72757897
>znaju da ne smiju na stijenu bez dinamita

Why do you guys love black chicks so much?

zelja mi je da me qt purgerka odvede na sevin grob i da se posle ljubimo kod onih bandicevih fontana

ima li kaj gore od womanleta?

Ok heres what I have to do with you:
go take a photo of some dough if you have it
go post some pic of you or when you got out, had fun and had a life
call someone to your place and take a pic, having some company will be pleasant to you but you have none of these things i mentioned we all know that
Yes i fuck, and sex is something pretty good, relfection of a fucking manhood and pleasant, did you ever fucked anything other than a bagel? Do you know to fuck, do you have the balls to fuck, to make a move on a chick? Show some picture, or at leas your calls or messages with a female, i know you dont have any.
I eat what i want to eat because i can afford it, whats wrong with that, its good for me but no for you because you cant, go order some food for 10 euros i will strean myself doing push-ups naked and jumping like a monkey, but you dont have it, we all know it, YOU know it ffs!
And how are you not a loser and why i shouldnt look at you like you're some sissy? Tell me how, tell me sincerely.
Only today i had conversations with girls you could litterally dream of for rest of your life, not because im a le man le womanizer le look at me but because a im a man and they appreciate me for lots of things.
I even screenshotted that. But it is funny for me to give you links and pics of women that are "known" beautiful, smart, young, videos from tv and rest where they talk to me when you and those other guys will write to them something stupid, i mean, you will make fools out of yourselves and some complications for me.
You will then just repeat that im butthurt, lame and other, you fucking slimey internet sissy.

...

SAMO JEBI NORMANSKA GOVNA