/ex-yu/

Hrvatsko izdanje

Other urls found in this thread:

encyclopediadramatica.rs/Serbia
youtube.com/watch?v=6gnq2Ch9pNY
youtube.com/watch?v=9NrlGhTukZ4
twitter.com/SFWRedditVideos

ne

Ako cifre, granate na hrvate

o čoveku se sud može dobro doneti po tome ko su mu neprijatelji

o čoveku kome crvati, šiptari, balije i bugari nisu neprijatelji nemogu imati dobro mišljenje

>ja te informacije nisam vidio
jesi ozbiljan?

ovo triggera orke

ako cifra, crna gora je meme drzava

ako nema cifra, gore navedeno je jos uvijek istina

lel

šta će sada u Zagrebu vlada?
Amerika na koljena pada!

encyclopediadramatica.rs/Serbia

>.rs

top cuck

neironicno navijam za arape da razjebu zapad

srbima je zapad veci neprijatelj nego islam

zivela mirna koegzistencija i dobrosusetski odnosi srbije i kalifata

pa normalno

Arapin Bin ladin - nije turčin već srbin Miladin!

kako je to biti devac i kenjati ovde po ceo dan "trigerovati" jedni druge kroz "dovitljive" postove
jadnokek

youtube.com/watch?v=6gnq2Ch9pNY

>t.aksista

Svaki put kad idem na more na naplatnoj kućici dam listić pa onda pare i velim : "evo tu je i Gotovina" i čovjek mi odgovori "Živio Gotovina !"
Kako li je lijepo Hrvat biti

jesam ozbiljan sam. ako bi vjerovao likovima sa 4chana u švedskoj je nešto kao mad max post apokaliptični svijet gdje crnci i arapi ubijaju kolju i siluju po ulicama svaki dan i sve se raspada jer niko ne radi i svi su na socijali, a te statistike po kojima švedska ima odličan standard, odlično zdravstvo i obrazovanje, nisku stopu kriminala itd, to je sve jevrejska zavjera i laž. i to uglavnom pišu likovi sa američkim zastavicama koji u svojoj državi imaju najveću zatvorsku populaciju na planeti i ogromnu stopu ubistava i koji ne izlaze iz kuće bez pištolja

da sam srbin, ubio bi se

PA eto vidis mogo bi da sad legnem da spavam i da imam normalan ritam spavanja, i da vodim dobar zivot, i da jebem, i da radim... ali eto ovde sedim ceo dan pisajuci dovitljive sale sa mojim /ex-yu/ drugarima.

Я идёт yбить ceбя.

jebeni taksista opet guzobolise u tredu..

decko stvarno nije realan

neda mi se dočepati mraka
da upitam za Žaka Širaka?

kakav je ovo lubeničar

Vladimir Draškovic Fondacija

Svaki iznos je bitan za našeg druga Vada
Ne dozvolite da još više propane
#spasimotaksistu

madjare treba istrebiti

gde da doniram za njegovo lecenje?

Njegovi mora da su ga toliko intenzivno tukli da bi postao to sto jeste danas. Mislim ono postoji granica jebote, tuces dijete dok se ne opameti, a ne dok postane patoloski lazov sa problemima i kompleksom inferiornosti, dok se hvali na anime forumu.

zasto? bas su ono fini ljudi

>ljudi
>madjari

o b o

ali bez njega ovaj ex-yu ne bi bio toliko zabavan dbi, tako da mu moramo odati pocast za to
sad mi vec i nedostaje jer ga nema vec neko vreme da pise ovde o svojim pustolovinama i proziva nitare

sta su ti nacinili lose madjari pa si takav

Istria Fiume e Dalmazia né Slovenia né Croazia

Slusaj bato ima 50% sanse da su madjari ljudi, a 50% da nisu. Znaci ili jesu ili nisu bato moj nema druge.

Nije me bilo dugo...

Nije me dugo bilo

Terra rossa, terra Istriana, terra mia, terra Italiana!

Ok heres what I have to do with you:
go take a photo of some dough if you have it
go post some pic of you or when you got out, had fun and had a life
call someone to your place and take a pic, having some company will be pleasant to you but you have none of these things i mentioned we all know that
Yes i fuck, and sex is something pretty good, relfection of a fucking manhood and pleasant, did you ever fucked anything other than a bagel? Do you know to fuck, do you have the balls to fuck, to make a move on a chick? Show some picture, or at leas your calls or messages with a female, i know you dont have any.
I eat what i want to eat because i can afford it, whats wrong with that, its good for me but no for you because you cant, go order some food for 10 euros i will strean myself doing push-ups naked and jumping like a monkey, but you dont have it, we all know it, YOU know it ffs!
And how are you not a loser and why i shouldnt look at you like you're some sissy? Tell me how, tell me sincerely.
Only today i had conversations with girls you could litterally dream of for rest of your life, not because im a le man le womanizer le look at me but because a im a man and they appreciate me for lots of things.
I even screenshotted that. But it is funny for me to give you links and pics of women that are "known" beautiful, smart, young, videos from tv and rest where they talk to me when you and those other guys will write to them something stupid, i mean, you will make fools out of yourselves and some complications for me.
You will then just repeat that im butthurt, lame and other, you fucking slimey internet sissy.

Dugo me bilo nije

...

Why did you throwed us into Karnik holes?

Ali sad sam tu nakon normanskog provoda

sve ti je isti kurac, nemam ti šta pričat
niko u poljskoj mađarskoj slovačkoj češkoj ne zna jebeni engleski pogotovo u ruralnim sredinama, u većim gradovim cca 30-70% ovisno o gradu
frajeri izgledaju ko poluretardirani chad a ženske moš dobit nakon 3 votke pa shodno tome i tak izgledaju
mađarska i češka su ravne i dosadne, par put sam skoro zaspal i sletil s ceste dok sam vozil
slovačka je jebeno lijepa definitivno zemlja koju vrijedi posjetit

Ja stigao sa programiranja, bio je naporan dan dbi

meni je najgore sto neki ovde nisu srbi

zasto ovi ne-srbi moraju da postaju na ex-yu? sto jednostavno ne odjebete u tri pičke materne?

ali si barem jebo

>Bill Wilson
>not Aidan Gillen

Nisko energetski covece.

obo bre
govna madjarska mrs napolje jebem vam pleme odvratno

kako se konzumira pivski kvasac? cuo sam da je dobar da se dobije koji kilogram

Kako da isceniram svoju smrt?

Ali barem sam popio crnu kraljicu kad već crnog anđela nemrem dobit

nabijes ga u supak

Evo recimo nikada neces dobro jebati kao ja, nikada neces imati toliko iskustvo i nikada te nece zene voleti kao mene cak sta ce te i verovatno zena varati sa nekim tamo "vladom".

Da znas da su Cigani do jaja bajo, da cuo sime Cigani su do jaja, ne mojih jaja nego kao do jaja bajo. Oni kradu od pedera id dbi-a koji nisu sposobni da se brane dbi. Od jada i retarda, ma sve je to darwin predvideo , da jeste Cigani su "alfa", ovi pokradeni pederi su "beta".

montenegro is the best

Aha "vladom"....

A kaj rekiste vaseje prezime gospodine, ja sam samo obican drzavni radnik koji radi obican popis.

Razmotrite mogućnosti

oprala je sudje, napravila palacinke i domacu picu, fala joj

Razmotrim ti staru

do re mi fa so la si do

do re mi fa, fa fa la si mi i zato hvala ti....

do re mi fa so la si do

do re mi fa, fa fa la sam ti i zato hvala ti....

i have a new waifu guys

Kosovo is Serbia

I'm going to write and shittalk a lot, just for an inb4
I don't know why I keep returning honestly, I'm totally tired of this place.
Ok before i was all fire up for and discussed a little on the serbs vs. croats topics but realistically speaking I don't give a fuck about that...
There were a few good banters and threads but it keeps getting worse and worse, maybe all of us oldfags got tired and there's no one new to keep the things interesting.
So more than a year ago I was being annoying with my pictures and shitposting but now that's gotten tiring as fuck.
The cool thing is that except for a few boards all of this gets boring pretty fast.
Sup Forums has become really boring because I keep reading the same stupid things, kids that make the same threads like are Brazilians white, why are Americans fat, cuck Europe and shit like that, i hate clicking and opening this thing even though there's a full thread.
Sup Forums is an absolutely faggy board, I've been on Sup Forums for 4-5 years and I just can't understand the people that keep going to Sup Forums for years, from dick measuring, talking about dicks, dick ratings, is it gay to suck dick, "chicks" with dicks, dick cutting and so on... gore rekt, ylyl and other.
Believe me we're used to this, if anyone else were to go to Sup Forums they would tell you it's the stupidest and faggiest thing for lifeless faggots and virgins and edgy perverted kids.
Robot that's....dudeeeee, I feel ashamed instanly and cringe to the bones whenever I enter, I even have some compassion and I've tried multiple times to raise the moral and ego of these people, to give them advice and talk to them because I felt sorry for them.
This site mirrors the human waste of modern society.

Лвлoв этo пoльcкaя.

kaj je ovo jebote ? niko nije pousto niš sat vremena ?

kad ce taksista da se vrati pa da udje na discord da se malo smejem

bice da si izgubio dosta krvi pa ti se muti?

vreme leti kao ptica neka...

Na koju epizodu kozjaka da ga izdrkam veceras?

Hej decki *bi ste se svi okupili oko mene*

Vreme je da vam kazem o jevrejima *vi svi slusate*

>alfa cigani
>bukvalno dno dna koje izdrzava ostatak zemlje cisto da ne kazu kako ne brinemo o manjinama posto to zele ovi cuckovi iz UN
kek

mi moramo pod hitno ujedinit Republiku Srpsku i Srbiju

iskreno me mrzelo da procitam jer sam previse popio ali dobra je pasta cim si je tako spremio

Этo пpaвильнaя peшeньa. Mы Cepби, нaм нyжнo coeдинит!

i ja isto, kontam da otvorim novu flasu vina
ako ces i ti i ja cu?

cepaj bato, idemo do kraja

Ajde bok momki , sutra će me pojest ovi hrvati
svaku jebenu nedelju me žderu ko zombiji

Montenegro is indeed the best venetian colony

Lwow is Ukranian now...

>koje izdrzava ostatak zemlje
Naravno da izdrzavaju ostatak zemlje, oni su vredni, jaki is sposobni, a sta si ti? Ljubomorni Srbin heh decko nemoze to tako.

novo zlatno doba kada

idemo bratac!

...

uskoro!

ja levo
youtube.com/watch?v=9NrlGhTukZ4

U jebote vec je 3 sata, Дo cвидaния мoй дpyгoвы, я бы люблaт ли вы тoжe yчили pyccкий.

ovo dbi. da nema cigana sistem bi se raspao za 3 dana jer ne bi bilo nikoga da odvozi smeće i čisti šahtove

odvozi šahtove*
kakve vi cigane imate ? ovdje su svi neki high tech jebote

BiH kad se iskoreni islam

/Mordor/

Trovach

320 blejzaj pederu

Ocjenite mi veceru

fuj/10

doslovno sunka sendvic preliven smegmom/10

ljudi zasto radim ovako bespotrebne stvari kao pic related u ovim satima

jesi nepismen
kaze se:
OVO "OKIDA"(*MRSTI) HRVATE

kod nas su old school, samo dvije opcije ili prose ili rade u čistoći

zato što nisi programer

Nikad necu smrsat ;_;

>programer
>ustvari sranjeposta na anime forumu
daj ne seri klinac nisi ni skolu zavrsio

bar nisi programer