Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=vqnk9HWbKRA
444.hu/2017/03/25/cristiano-homoszexual-utalunk-szar-romania-enekeltek-a-magyar-szurkolok-lisszabonban
twitter.com/AnonBabble

A nap kérdése: Ánon mit gondol arról, hogy a Merci elbaszta a négus taktikáját?

e l s ő

*emily leszopott sajgó őzikeszemekkel

arra mérhetetlenűl iligy lennék hől

Nem érdekel a foci

Kéne posztolni

ébredjetek másnapos normik halotti álmotokból

Nem vagyok másnapos cdak tegnap letöltöttem a darkest hourt, és fél négykor eszméltem fel

Fejezd be az autizmus szimulátorozást.

De csak tegnap kezdtem, úgy se lesz sok időm hétközben, szóval én nem fogom löncshúsozni

H-honnan tudtad?

Kaiserreichot tudom hozzá ajánlani ha epik GroBdeutschlandot akarsz

Vagy ha bármilyen egyéb agymenést akarsz véghez vinni.

>Kaiserreichot tudom hozzá ajánlani ha epik GroBdeutschlandot akarsz
>GroB
>B

Mém volt,nyugi.
/gsg/-ben írták régen B-vel ß helyett

Nimcs semmi konkrét célom. Csak ki akartam próbálni egy hatalmas stratégia játékot, és a ck2 nem fut a gépemen

Milyennek találod?

még tegnap bekészítettem egy taktikai csokiskalácsot és mizo madártejet úgyhogy épp orvosolom a másnaposságot
hülye szobatársam egy hervis-es jótállási jeggyel a zsebében ébredt fel, meg nem tudjuk hova tűnt a telefonja :D

...

Ratyi

retkes újbuzi

tesik, ez szerintetek is nagyon buzis?

kepi

>permit a, do you think this is really gay?
That's what google translate thinks.
Hmmmmmmm.

Vel Áj szink itsz rili géj, szó MENY INEN

Érdekes, tegnap az a-h val nyomtam, normálon nem volt olyan nehéz. A seregmozgás lassúsága viszont elég idegörlő.

ctr+jobb klikkel lehet stratégiai áthelyezést csinálni.
A tankok,a lovasság és a gépesített gyalogság gyorsabb.

Tudjátok mi bassza igazán a csőrömet ezen a képen?
A könyvek nincsenek rendesen kitámasztva.

MENNY INEN ÖRÖK ANGOL

>anime (5)
I don't think that's anime

>a poharakat a könyves polc tetején tartja

Jesszusz azt észre se vettem D:

Hát az anime is elég buzus hől

Vajon milyen könyveket olvashatott hogy a kis táblácskáján olvasható konklúzióra jutott?

ennyi, animefejűek KAF

hazugság

youtube.com/watch?v=vqnk9HWbKRA


wow

ratyi

jöttök herbálozni? :DD

>A memetika a mémek előfordulásával, tulajdonságaival és terjedésével foglalkozó, napjainkban alakuló tudományág. A mémek pontos meghatározására még nem került sor.

...

Imádom a mémeket!

>túl későn születtél, hogy felfedezd a földet, túl korán, hogy felfedezd az univerzumot, de épp időben, hogy diplomát szerezz memetikából

A melle nagy,vagy a bikini kicsi

ennyi

én is ;)

nem látszik?

ghecc most azonnal akarok egy olyan maszkot

So much autism in that post

is-is?

kéne rágcsálót tartani

yeah, T is a beta skinny fuck
Lauren should have picked a real high test nigger

kerestem másikat
a testéhez képest jó nagyok

nagyon ijesztőek az ázsiai nők hől

hogyhogy?

ne törődj vele

nincs lelkük
csak bele kell nézni a kis sötét nem-emberi démon szemükbe

>t. lélekszakértő

Pewds is utálta az etyetemet mert nem voltak barátai és túl nehéz volt neki a matek :(

vissza kellene menned a redditre

tesik tegnap nagyon bebasztam és azt haluztam hogy kikaptunk 3-0-ra

>hétfőn terepgyakorlat
>tanár tök mást mondott előadáson mint ami a weboldalon van
>azt mondja küldenek neptun üzenetet, nem küldtek
Remek.

és igazából 2-0-ra kaptatok ki?

>És még az atomot se vetettem be

jó posta

444.hu/2017/03/25/cristiano-homoszexual-utalunk-szar-romania-enekeltek-a-magyar-szurkolok-lisszabonban
Felháborító!! Mocskos nácik! #bukikazorbán

Megy a csőcselék..... gartulálok, büszkén vállalom, hogy hazaáruló vagyok, de szívből kívánom, hogy a Portugálok a földig alázzanak minket....

Ezeknek talicskázzák zsákszámra a közpénzt...undorító, a vezetőivel együtt....

ez

Futball vs. Nacionalista hőbörgés = 3:0 – Nagy kár, hogy a magyar válogatott hátterében ez van.

What kind of a fucking slav-nigger thread is this?

a foci lényege mindig is a bebaszás és a verekedés volt, szerinted tényleg van ember akit érdekel ahogy pár szerencsétlen szaladgál egy labda után a mezőn?

PERKELE

ez hüjjeség
csak azért mert barna a szemük?

miért nem tudják az ateisták definiálni az ateizmust?

Megvan hova dobom az atomot :D

Ánon karja elég erős a kardforgatáshoz?

>mi a fő üzenetetek?
>az hogy isten nem létezik
>de hát azzal hogy felhozod az ötletet már elismerted hogy létezik
ateisták KAF A FASZBA

A cirkáló találkozik a csatornán egy csónakkal, amiben 4 db, muszlim ül.
A kapitány megkérdezi a hangos beszélőn:
-Hát ti hová mentek azzal a lélekvesztővel?
-Megyünk és meghódítjuk Angliát.
Miután a legénység,a kapitánnyal az élen befejezték a nevetést, újra kérdez a kapitány:
-Ti négyen?
-Mi az utolsó 4 vagyunk. 3 millióan közülünk már ott vannak.

>A másfélkezes kardok – páncélkesztyűben egy, míg nélküle két kézzel forgatható -, vagy más néven fattyúkardok Magyarországon is közkedvelt fegyverré váltak a XIV. században. Nagyobb méretük miatt erőteljesebb, pusztítóbb fegyverek voltak. 3-4 kg körüli súlyuk és 120-140 cm-es hosszuk volt
Mármint elbírok e 3 kilót? Ja.

...

...

>3-4 kg körüli súlyuk
>súlyuk

>A KILOGRAMM TÖMEGMÉRTÉK ÉS NEM SÚLYMÉRTÉK VÁÁÁÁ

Nem az a lényeg hogy elbírod-e, hanem hogy tudod-e forgatni. Bírsz vele gyors és erőteljes suhintásokat végrehajtani vagy remegő karral indítasz meg ernyedt, gyenge csapásokat?

Vicser vagyok, elég hülye kérdés

Nekem a franciarudam van az ágyam mellett, azzal csapom szét a cigányok fejét, ha betörnének. Az 6,5 kg és 120 cm.

istenkém, hogy rühellem a vidékieket, pedig nem kellene szegényeket, mert liberális vagyok meg minden, szóval melegek, cigányok, hajléktalanok, meg egyébként mindenki okés, na de a vidékieket nem tudom megszokni

>>de hát azzal hogy felhozod az ötletet már elismerted hogy létezik
mi

ez olyan kérdés hogy "elég erős vagy e bokszolni?" mármint öklöt formálni és kinyújtani a kezem? ja az menni fog, mindkét esetben a fizikai minimum elég alacsony, az hogy milyen jó vagy benne az attól függ mennyire sajátítottad el a technikákat

pont a pénteken érkezett az én franciarudam, 7,5 kiló és adtak hozzá ilyen csippentős szorítókat, 5600,- volt, elég jó vétel

nemtom mindig erről ugatnak az emberek, azzal hogy felhozod istent már elismered hogy létezik vagy ilyesmi

Mekkora tárcsákhoz?

30mm, a nagy tárcsáim ráférnek a kicsik amiket a kézisulyzókhoz tartoznak sajna nem, de megoldottam hogyan tegyem rá azokat is ha kell

Azért nem csak elbírni kell azt, nagyon sok súly nehezedik a csuklódra miközben vívsz. Én egy időben barantáztam és ott szivacsozott keményfa kardokkal vívtunk. Azok nem voltak 3 kgsak, de lerohadt a kezem egy menet végére

én is barantáztam, azoknak a szivacskardoknak a fő baja hogy nagy a légellenállásuk, egy rendes kard hasítja a levegőt rendesen és nem egy miniatűr vitorla

>kardot használna
a közelembe se tudnátok jutni, jobbágyok

TRISS VAGY YENNEFER?

ez vicces mivel pont hogy a jobbágyok fegyverei voltak a lándzsák és a bárdok, mivel különösebb képzettség nélkül is meg lehet ölni velük egy képzett kardforgatót

kérte valaki, hogy okoskodj, te buzzancs?

ne törődj vele