/polska/

edycja robożon

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=vHtry4zxN3c
youtube.com/watch?v=rc4MHZ_3AfY
youtube.com/watch?v=atuFSv2bLa8
wmeritum.pl/ostrzelano-polski-konsulat-ukrainie-byl-najprawdopodobniej-atak-granatnika/178271
youtu.be/w9mek32Kpfo?t=453
youtube.com/watch?v=7jh13KQw3pQ
twitter.com/NSFWRedditGif

anime włoski balt

w-włoski?

i ełrobitu
youtube.com/watch?v=vHtry4zxN3c

póki co posty spoko
jednak nocna to jest to

nocna zawsze comfy

to
3 posterów fajnie jest wtedy

nom to prawie jak miec kolegow

nom

chcialbym miec kolege spierdona ktory by przychodzil do mnie napic sie piwa czy wudeczki do nowych odcinkow anime

to dawaj mati walimy lufę

a po co

ok
/me polewa

nie wiem nudno samemu czasami

mnie sie dobrze siedzi samemu, na uczelni wyrabiam norme kontaktow z ludzmi i mi starczy

ja na uczelni nie gadam z nikim poza jednym gosciem bo same normiki dynamiczne jebane

ja tam jestem stealth spierdonem i dobrze infiltruje srodowisko normikow

I'm a blond haired blue eyed American who is racially at least 50% Polish. Would I be welcome in the ojczyzna? I hate my birth country and I want to be around people like me.

Nie mowisz po polsku? Zajeb sie sp

zazdro ja tak nie potrafie, nawet nie chce z nimi gadac bo nie mam o czym zbsz

as long as you put some effort into fitting in and learning the language people are gonna love you

zostaw go rozumiesz moze zalatwi mi fuche

o kurw stanlej
kiedys (dzisiaj) to było

Sadly I did not learn Polish growing up - I wish I had asked my grandparents to teach me when they were alive. I still want to learn. Using Google translate for now :(

I would definitely learn the language if I moved there. How does one fit in there? Do you mean clothes or what? Socially it's very hard for me to fit in or get along with most people here in America, almost no one seems to be anything like me - but every single time I've met an ethnically polish person, we get along very well.

dajcie takom

która?

za długie!

zostaw je

lece lulu
narazie

język polski nie jest najtrudniejszy język musisz tylko używać inteligenty, zabawy, i łatwy metod nauczyć się język polski.

I'm an America. I've studied Polish fro 16 months and I can have conversations and understand 40% of TV.

Here's my advice:
1. Listen to the first 10 lessons from Pimsleur
2. Do all of Michel Thomas Polish
3. Start doing Duolingo / Read First Year Polish / Start talking to people on italki
4. Complete first year Polish and Duolingo
5. Start reading books.

>I'm an America. I've studied Polish fro 16 months and I can have conversations and understand 40% of TV.
Ale czemu debilu.
Po co. Przecież to kurwa bezużyteczny język.
Przecież umiemy twój.
Po chuj?

Tug jedyne co po tobie zostanie to certyfikat narodzin i smierci.

Szanuję Anona od placków bo rzeczywiście ładne nóżki miały.

72895613
>wersja HD
Debilu.

do pracy rodacy

elo robacy

youtube.com/watch?v=rc4MHZ_3AfY

1453 WE FUKE YOU MOHTERS YOU STEAL OUR KEBAB AND BAKLAVA? YOU STOUEAL OUR ISLANDS. OTTOMAN EMPIRE FUKE YOU IN ANAL
GAYREEK STEEL OUR CULTURE AND HISTORIES
WE FUKE YOU SINCE MANZIKERT AND OTTOMAN 1453 NEVER FORGET
CONSTANTINOPLE IS NOT EXIST, IS ISTANBUL NOW FUKCING GAYREEKS
YOU FUKCING LIERS WILL DIE
MACEDON + TURK = KILL GAYREEK
ALEXANDER THE GREAT FUKE YOU GRANDMTOHER ANMD WE FUKE YOU MOHTER FUKCING GAYREEK SHITS

Get out or we'll Vienna you again.

good post

To przychodzenie na 7:00 do roboty mnie wykończy. Do 9 i tak nic nie zrobię bo przysypiam i nie potrafię się na niczym skupić.

Kładź się spać wcześniej.

>bycie niewolnikiem zarobkowym

Tak zwany "zarobko-rogacz". Obdrzydliwe poczwary.

>lurkuj nitkę o loli w tramwaju
>wchodzi cała klasa dzieciów z podbazy
O kurwa, memmagia.

>Fundacja Estera wraz z rządem Ewy Kopacz sprowadzili do Polski 50 rodzin syryjskich chrześcijan. Według ustaleń "Rzeczpospolitej" w naszym kraju nie mieszka już żadna z nich. Co więcej, jedna rodzina wystąpiła o uchylenie statusu uchodźców, ponieważ blokuje on możliwość otrzymania zasiłków w Niemczech. - To kpina z nas wszystkich - komentują urzędnicy.
>W piśmie przesłanym do polskiego urzędu przez niezadowoloną rodzinę czytamy, że "rodzice są osobami starszymi", a ich dorosłe dzieci mają zawody "fryzjersko-kosmetyczne". Życie w Polsce uznają za "niewykonalne" z uwagi na zarobki, naukę języka niezbędną do uzyskania pracy i "brak życzliwego otoczenia społecznego".

>Co więcej, jedna rodzina wystąpiła o uchylenie statusu uchodźców, ponieważ blokuje on możliwość otrzymania zasiłków w Niemczech. - To kpina z nas wszystkich - komentują urzędnicy.
Powinnismy pozwolić im zdechnąć i zabrać im gline.

No dobrze
ja wszystko jestem w stanie zrozumieć
ale co z tym eurobeatem?
youtube.com/watch?v=atuFSv2bLa8
łiii

wieczny odpoczynek
racz mu dać panie
a światłość wiekuista
niechaj mu świeci

>wmeritum.pl/ostrzelano-polski-konsulat-ukrainie-byl-najprawdopodobniej-atak-granatnika/178271
Opinie?

ruskie did it

mur na wschodniej granicy

Ją pierdole zuchy oczy mi się same zamykają w robocie

ale nudy

Ja pierdole dokładnie to samo mam dzisiaj

wieczny odpoczynek
racz mu (mi) dać panie
a światłość wiekuista
niechaj mu (mi) świeci

...

amen

ale nudy

ale nuta leci

postowac kurwy

>tug gdy robisz to do ulubionej kam kurwy i w pewnym momencie wchodzi jej chłopak całuję ją i zaczyna ruchać
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

polki kurwom

youtu.be/w9mek32Kpfo?t=453
No elo, ja z prawej.
A wy co tam spierdoksy? Dalej uganiacie się za kurwa p*lskimi m*szkami dla an*nków zamiast znaleźć sobie jędrną latynoską dupeczkę?
Nie wiecie, debile, że one lecą na lechicką kiełbachę?
Powodzenia z waszą Kurwakasią czy inną Gównogosią która wskoczy na pierwszy lepszy zagraniczny bolec, bo "już o nią nie dbacie" i.e. kredyt się skończył i trzeba zaciskać pasa.
Beka z was frajerzy.
PS: piszę to z pałą w jej ustach, bo ona uwielbia robić loda, pozdro

ale szmacisko mmm

>jedna rodzina wystąpiła o uchylenie statusu uchodźców, ponieważ blokuje on możliwość otrzymania zasiłków w Niemczech
hahahahahaha

>latynoskie
mi to sie marzy taka czarna niggksiązniczka
ehh nie dadzo

co kurwa nie dadzo, mało masz ludzi w Afryce?
pojedź i se złap jedną, co za problem

nie chce takiej kurwy z HIV'em
taką wykształconą co bym przed rodziną musiał kryć bo z murzynem to wstyd i bym adoptował białe dzieci a ona by mnie kochała i by była taka thicc ahhhh dobra wystarczy

o taka??
youtube.com/watch?v=7jh13KQw3pQ

HNGGGGGGGGGG
Lubią zagraniczne loszki wgl polaków czy raczej pijany brzydki janusz stereotyp sie tam kręci?

>wykształconą
przestałem czytać w tym miejscu
kobieta z wykształceniem jest jak małpa z karabinem, tylko że jeszcze głupsza i jeszcze groźniejsza

polskich mężczyzn jest 19 milionów we wszystkich smakach i kolorach

myślę że anona spierdona żadna by nie chciała

CEBUL'D
>Lubią zagraniczne loszki wgl polaków czy raczej pijany brzydki janusz stereotyp sie tam kręci?
Ale że nikt tak nie gardzi Polakami jak Polki to ty wiedz
Wszelkiej maści karmelowe panny (latynoski, murzynki, azjatki) uprzedzeń do nas generalnie nie mają, a często nawet wręcz przeciwnie

>2017
>le żeń się z p*lką mim

wszyscy ludzie którzy cokolwiek znaczą urodzili się z małżeństw mieszanych bo dostali unikatowy komplet genów który dał im potencjał niespotykany w osobnikach z chowu czysto wsobnego

do tego dochodzi dwujęzyczność, egzotyczna charyzma i niecodzienna uroda, no mieszaniec = nadrasa i nie ma co się spierać

t. ciapak

zniszczę matki polki

t. seba z kartoflaną mordą syn janusza i grażyny wnuk wiesława i anieli

nawet mi cię nie żal p*laku

t. ciapak

>kwi kwi hau hau dajcie mi ja też bym chciał

taki obraz twój

zniszcze polske

to jest nieironiczna prawda żbsz
wpływ dwujęzyczności na inteligencję jest ogromny

t. ciapak

>tug mowie po polsku kaszubsku i slasku
mam pewnie z 130 iq

jak nie wrócisz ze studiów z egzotyczną żoną to się nie pokazuj na kwadracie w ogóle

i co z tego? przecież matka polka może od małego wysyłać dzieciaka na lekcję angielskiego czy tam niemieckiego. teraz nawet w przedszkolach uczą języków to nie te czasy

zwłaszcza po zmieszaniu z rasą , której srednia IQ wynosi gdzieniegdzie 60pkt a nigdzie nie prekracza 90 kpt

chuja tam mówisz po kaszubsku to gówno jest trudniejsze niż ruski

a
>śląski
>język

wruce z ukrainka bo one sa prawdziwymi kobietami z wartosciami i tradycyjne i w ogole i do tego maja dlugie wlosy

kompletna kompromitacja cwela chodzenie do przedszkola i nauka łan tu fri for maj nejm is seba nie zastąpi nigdy wychowania w rodzinie dwujęzycznej gdzie rodzice mówią do siebie i do dziecka w dwóch językach we wszystkich kontekstach

>długie włosy
starasz ty sie wgl?

dlatego mam 130 iq kolego

tak jak hiviarz mowil

chyba minus
>przecież matka polka może od małego wysyłać dzieciaka na lekcję angielskiego czy tam niemieckiego
ale to nie jest dwujęzyczność ty dzbanie
>ktoś kogo mniej niż 100 lat temu nazwanoby ubermenszem nie zasługującym by żyć pyszczy jakieś poltardowe pierdółki o rasie i ajkiu
no kisnę
ajkiu to mem

>ukrainka
literalnie gorzej niż polka, a możnaby pomyśleć że to nieosiągalne

>nie wiem ale się wypowiem

>ajkiu to mem
>statystyki są rasistowskie
t. ciapak

To jak mam angielski na C2 i mieszkałem na zachodnim wybrzeżu 4 lata pracując w szkole językowej to jestem dwujęzyczny czy nie? Pozdrawiam.

nie jesteś

akwizycja językowa dzieje się już od momentu w którym dziecko w brzuchu słyszy co się dzieje na zewnątrz

Czyli pomimo znajomości języka na poziomie natywnym nadal nie jestem bilingualny?
Pozdrawiam.

>od momentu w którym dziecko w brzuchu słyszy co się dzieje na zewnątrz
czy to ten słynny user debil

nie da się nabyć dwujęzyczności bo nie jest ona wynikiem świadomego wysiłku

>Kaszub
>130 IQ
Jesli to prawda to prawdopodobnie najwyższe IQ wszechczasów jakie osiągnęło zwierze na całym swiecie.

Polscy naukowcy wskazali jako błędne niektóre przekonania dotyczące wielojęzyczności[2]:

>Najkorzystniejsze dla dziecka jest dorastanie w środowisku jednojęzycznym.

>Wielojęzyczność jest osiągalna tylko dla ludzi, którzy z więcej niż jednym językiem mieli styczność od pierwszych miesięcy życia.

>Osoby dwu- lub wielojęzyczne są wyjątkami na tle jednojęzycznej "normy".

>Ludzie wielojęzyczni władają wszystkimi swoimi językami "perfekcyjnie", na takim samym poziomie, jak osoby jednojęzyczne.

>Dwujęzyczność dzieci ma szkodliwy wpływ na rozwój językowy i poznawczy, co ma prowadzić do gorszych wyników w nauce.

>Wprowadzenie więcej, niż jednego języka może skutkować zaburzeniami językowymi lub innymi brakami.

>Dziecko nie ma czasu na naukę więcej niż jednego języka, więc najlepiej, żeby przyswoiło tylko język otoczenia.