/ex-yu/

izdanje bez glutena

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=B1voj6H8CHY
youtube.com/watch?v=iCVLvNWiamw
youtube.com/watch?v=9EcjWd-O4jI
b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=04&dd=03&nav_category=12&nav_id=1246821
twitter.com/NSFWRedditGif

prvi za GOSPODINA VUCICA

Papa Huso izdanje

>napravi tred
>ceka min da stavi prvi komentar
>linkuje tred
lmao glupavi nebojsa

lel rekao onaj lik 15 aprila žešći protesti a evo danas već studenačka bagra izašla na ulice

Ljudi jeste dosadno, ovi servi i crvati opet jedu govna međusobno, haj napravite nešto da se zabavljamo, faces of ex yu nesto brate repost

BAZA i ovde PRVI! aUUUUU koji KRAAALJ!

Ajde, napravi si taj jebeni /hrv/ pa da vidimo rezultate.

SSSAMO CRNI ANDJELI MAMU VAM JEBEM U PICKU BRE

youtube.com/watch?v=B1voj6H8CHY

youtube.com/watch?v=B1voj6H8CHY

AJKO AJKO AJDE

kakve su menze u beogradu ?
idem opet tamo, al ću vjerojatno bit malo duže, ima li koja dobra duša da bi mi posudila iksicu ?

koja politicka grupacija ljudi je protiv a ko je za vucica?

vise nista ne kuzim, do prije par dana ste ga mrzili sad kad je pobjedio ga stujete ko boga? jel se nesto promjenilo ili je to jednostavno opet vas cuck mentalitet na djelu?

...

youtube.com/watch?v=iCVLvNWiamw

bazirana CRNKINJA iz ZAIRA

youtube.com/watch?v=9EcjWd-O4jI

ANDJEO BRE MAMU VAM JEBEM

upišanko fredi vadi pepe slike 144p iz arhive

Dje ste momci?

jesi ti retardiran? ovde smo shillovali za BAZU mesec dana bez prestanka cak je i na ex-yu strawpollu imao najvise glasova. batali te provokacije, kad znamo da je CRVATSKA "NACIJA" najveca cuckovina u Evropi

#bezšminke

spcka dijaspora treba da se vrati U Jasenovac

vrijeme je za kaficu

trovach

nebojsaaaaa dragi nebojsaaaaaa svoje srce sam ti daooooooo ali ga nisi uzeooooooooooooooo
tuntulululu tralalalaa

>el se nesto promjenilo ili je to jednostavno opet vas cuck mentalitet na djelu?
kek vjv ovo

sjecam se kad su pusili trumpu kurac a on ih lagano odjebo. Cak su izmisljali da im se ispricao za bombardiranje na najjacim portalima u drzavi. Doslovno cuck narod koji voli kad mu stranci svrsavaju po faci

FRED FRAJZ
PODARI MI DEVAJZ

taksistu je lakše upecati nego soma na bućku

u maroku nebojsa i ja jebemo djocku

uhuhu frende razvalio si glupe crne macore
nema oporavka od ovog

nisam guzobolan, samo si mi fascinantan, naime nikad nisam sreo nešto tako bolesno kao ti
ne zbog ovoga što pričaš, to su standardne priče, nego kako ti raspravljaš
ti si recimo gori od Staljina i komunista, logika ti je: sve što oni navedu je podvala i laž, a to što sam ja čuo od roditelja ili čitao negdje je istina
na stranu što si paranoičan i što me mjesecima mješaš sa nekim drugim, i prosipaš neke priče o ''tri djeda'' i tako neka govna
vjerovatno si ti svjestan ovoga, ali ovo ti je kao neki ventil da se izduvaš, jer ovdje te niko ne zna i osim ismijavanja ne možemo ti ništa
stavi ime ili trip, pa da vidiš koliko te ljudi ovdje sluša i poštuje
ukapiraj da te svako ali svako mrzi i da to nema veze sa nacijom, mrze te jer si retardiran, agresivan i glup
što ono kažu, ''nacionalizam je zadnje utočište propalih ljudi'', tako i ti svaku uvredu prema tebi doživljavaš kao uvredu Srba, znači ti se kao poistovjećuješ sa svim Srbima i govoriš u ime Srba
nisi ti babaroga, ali jesi jedan isfrustrirani retard
ako je istina da imaš 18 godina, onda ne znam, gotovo je to ako se dotad nisi promjenio
nastavi da smrdiš ovdje na 4chanu, ovo ti je jedino mjesto gdje te neko sluša
aj sad zdravo Nebojsa, nemoj da plačeš

oce ko kupit rakije 30kn/litra

Kad god čujem termin rak prostate zamislim raka kako klještima steže prostatu čovjeka i muči ga do smrti.

al smanji malo cijenu Hrvoje, treba mi 5 litara, vidis da uzimam naveliko

sta se desava u beogradu momki, cujem liberali protestuju, izaslo par desetina hiljada njih na ulice i sviraju kurcu hahah

po toj cjeni sam si kupoval u osnovnoj
si varazdinska zupanija?

#JeSuisVučić

zagreb, rakija je iz podravine

jok bolan a kruska je 35

#NijeMojPredsednik

kmeeee kmeeee

>Srbija nema svoju žabu
Placc

>vidi me mama opet sam novopeder!

Ha пoзив oмлaдинe caм дoшao дa их пoдpжим y бopби пpoтив избopнe кpaђe. Oвдe cвe cpeдњoшкoлци. Tyжнo јe штo oвa дeцa нeмaјy бyдyћнocт

ovo fredice hehe

realno

izaci na cajke > sve ostalo

A gdje ti je wojack, Srbine?

b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=04&dd=03&nav_category=12&nav_id=1246821

liberali se ne skidaju sa aparata hahahah

Kontam da pola tih studentskih govana nema šta da kaže osim nekih forsiranih mema kao V'VUCICU PEDERU!

Pozivam svu soroševu bagru na javni duel da ih razbijem argumentima u debati
Su kurac

...

dobro je dobro je..

a sad pokazi more!

dok postoji Crna Gora, Srbija ce imat mora

HAHAHAHAHHAHAHAHA
kakav rekt majko mila, ko lutkicu si ga naveo na ovaj guzokidajuci REKT

Pristalice Jankovica, Belog i ostalih levicarskih govana veceras se okupili i pocepali platno sa imenima svih zrtava NATO bombardovanja i UCK

Zato ste i izgubili, jer ste govna degenericna
Jos imate i obraza da serete nekome ko je glasao za Vucica

Jadno!

hahhahaha gle ljudi prosvjeduju da nam se već sad usrana država ne pretvori u još veću sranjerupu pod diktaturom novog velikog vođe vučića hahahah koji luzeri majko mila ahhaha

aparati!!! ZID XDD

hahahahahahahahaha

VRISŠ

crvati na aparati

Бoшкo Oбpaдoвић @BoskoObradovic 44s45 seconds ago
More
Cинoћ caм peкao и пoнaвљaм: He cмeмo дa пpизнaмo peзyлтaтe oвих пpeдceдничких избopa. Byчић јe лaжни пpeдceдник! Oмлaдинa јe paзyмeлa пoeнтy

Fredi na aparatima

a u picku materinu cec

to soon

SERVI NA APARATUSIMA HAHAHAHAHAHAH

Eto toliko o patriJoti
BOSKO USTASA

Gde je sad onaj user sto sam mu sinoc objasnjavao da je on americki placenik?

ovo OKIDA crvatsku pasminu

BUM BUM BUM PUCAM NA PLAVE KRETENE WALTER BRANIO JE SARAJEVO SADA BRANI MENE

...

#SPRZZ

na tom kamenu sam busio himen srpkinji e bas tom bas na onom tamo na vrhu di je pinjola

NATO Obradovic, to govorim vec nedeljama, majke mi isao bi sam na ove balavce da im jebem mater, jedva cekam neki gradjanski rat da poubijam ove liberalne smradove usrane

Trovach

kako ginekolog gleda na sat?
"imitira širenje labije tako što prstima pravi sličan pokret na satu"

shteta shto ne smesh da izadjesh iz svoje sobe xD

mislio sam da je ova slikodaska za osobe starije od 12 godina

Ne nikako u sukobe, to ta placenicka govna i pokusavaju da izazovu ovim provokacijama.
Samo mirno i stalozeno pustiti gubitnike da besne.
Uskoro ce prestati da im pristizu cekovi pa ce da se razidju crkli dabogda, bitno je da je pobedio pravi covek tamo gde je to najbitnije

hrvati a dje vam je jezik i povest? HAHAHAHA

evo ga ti okupirana poturcena pasmino

a u kurac LOL

dokle ova dominacija ??!?!?! XD

ima li nesto sladje od nasilnog cepanja rektuma

ITT:

PLACČ

>crvatska vikipedija

tamo idi cigane pa roleplay POVEST hahahha

okupirani servi ponovo izrektani .. vrijeme je fkt spljosteni krug lol!

>pokoreni 1389
>digli ustanak 1875
Da li je to taj famozni servski slobodarski duh?

ANALNA DEVASTACIJA U TOKU

>crvatska vikipedija
>na engleskom

hmmmm

Neko ima istoriju a neko pise roleplay na wikipediji i to na engleskom xDDDDDDDd

...

>925
doslovno banana drzava

Srbija je s druge strane antička drzava. Aleksandar Veliki je zapravo srpski vojskovođa Aleksandar Karanović i on je treći srpski vojskovođa koji je u svom pohodu na istok došao do Indije. Pre njega su to učinili Nino Belov i Serbo Makaridov. Ostali slovenski narodi su proistekli iz srpskog naroda.

Čak je i sam Isus Hrist govorio Aramejskim jezikom za koji je dokazano da je u stvari srpski jezik.

jebote lol

srvijanci ne samo da gube ratove u pravom zivotu vec i na jebenom internetu! Hahah! ajoj

>uzme neki tekst koji nitko ne moze procitati i podvuce nasumicno nekoliko redova
>e-evo dokaza da nismo turci
servy tsiganyi

Jel ovo istina?
Ja sam oduvijek mislio da ste popravoslavljeni hrvati koji su onda silovani od turaka, pa kad su turci otisli ste kopirali dubrovacki hrvatski jezik i onda bili btfo'ani 3 puta u 20om stoljecu.. isprike sused!

...

hrvatina stipetić na lijevo pokazuje kolku su kurcinu pobrali upravo LOL !

hehe jadni crvat umire od cmarobola

vidim ja da ti ne znas mnogo toga moj juzni susjedu

srpsko pismo (srbica) je najstarije evropsko pismo iz koga su se razvila sva kasnija evropska pisma

top jebeni cec brate hahahaha

DEBELA SVINJ

nesto mi okida filter momki sta se desava, onaj crvat sto bi da pravi /crv/ malo okinut a?

Zasto su zenske osobe tako retardirane?
Prisustvovao sam razgovoru u kojem devojka objasnila kako lik ima mali kurac jer je videla njegovu sliku iz teretane na kojoj se kurac po malo ocrtava.
Da li one razumeju da se kurac kada prelazi iz opustenog u kameno stanje moze poceti i 2 do 3 puta?

>meni kurac preko 16cm
>u opustenom stanju taman stane u saku, znaci mnogo malo
>bukvalno se poveca vise od 2 puta

"OVOLKU KURCINU CU TI ZABIT U DUPE PICKO CETNICKA" hahahahahaha

kako si uspeo da prisustvujes takvom razgovoru

ja imam ovolki kurac u opustenom stanjue

>ne može napravit /hrv/ jer trenutno nema ni 2 crvata u koncu
>govnoposta sam sa sobom
plakem

>Zasto su zenske osobe tako retardirane?
Dobro nisi pitao Zasto ljudi nisu besmrtni?
Tako je kako je

za info o dimenzijama mog kurca moraces da se obratis mamari svojoj hahahaha

t.nebojša, doslovno jedina srpska zastavica