/ex-yu/

Le reddit xD edicija

Other urls found in this thread:

imgur.com/a/VSTrC
twitter.com/SFWRedditImages

>troglodit larpuje vucicevskog bota na indonezanskoj slikodasci svaki dan po vise sati vec mesecima
>ubedjen je da je duhovit i ironican, da je majstor troldzija i da izaziva silan guzobol
>ne shvata da zapravo samo besplatno radi nesto sto bukvalno niko na celom svetu sem njega ne radi besplatno

kakav jebeni debil urlam hahahahah

fakat jeste jadni

bonjourr leddit ! xDD

ledditori pazite sta pricate
nahuskat cemo taxistu na vas pa cete svi zavrsit
na intenzivnoj

>Koja je tvoja tajna
ne ponasas se kao manchild

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

VUCIC JE MOJ PREDSEDNIK!

LEDDIT BONJOUR !

...

Neka sila bude s tobom anone

Koja je tvoja definicija manchilda?
Bukvalno sam samo raskrinkao njihove debilne tvrdnje i postao sam izvore svega sto sam rekao

a be plebbit, al si upishan leee

taksista umire od ljubomore sada dok gleda kako se provode redditori, i dok konacno shvata da ima boljih od njega

Jedan od glavnih kriterijuma za uspešnog muškarca po Taksiju je jebanje, oni hronično nejebu tako da verujem da je miran.

uh, kako vi izgledati na vasim slikama dokumenata? ja nedao bog da ikada izgubim novcanik, na svakoj slici bilo kog oficijalnog dokumenta izgledam kao najveci klovan

umrem svaki put kada treba da dam dokumenta kada popunjavam nesto dbi

nebojša shilluje za vučića?

Well, it's not like I spent more than 3000 dinars on all of this on Japanizam... yeah not at all... But at least it was sooo worth it! Japanizam 2k16 was so freaking great I cannot wait for the next year so I can see again some dear faces and people that really inspired me and a person that I literally have a crush on and to be a part of this amazing event again!!! #japanizam2016 #mikayuu #owarinoseraph #bnha and stuff XDD

>Koja je tvoja definicija manchilda?
žabaposter koji misli da je superioran nad normijima jer ne ide na lebbit i smara po thredu sa vucicem jer se tripuje da ce nekoga da trigeruje

izgledate,

ali koga briga za spelovanje i gramatiku Sup Forums je dbi

Bio nešto u policiji, rekli mi da ću morati da menjam ličnu kartu zato što mi se bitno promenio lični opis.
Propao sam načisto u poređenju sa tom slikom.
Bio sam mlad i ne toliko ružan nekada.

Pocetnik

ocigledno te je trigerovao cim ovako ocigledno umires od bolova

zar nije bilo više vučić šilova ili je to samo jedan jedini lik?

>t.13 godišnje dijete jugoslavenskih imigranata

>optuzuje nekog da je redit
>ima xy naloga na reditu i upravo lepi skrinshotove sa redita
>njegovi postovi zrace koncentrisanom reditovskom pasivno agresivnom ironicnoscu, providnim trolovanjem i autoindukovanim guzobolom

placc kakav slepac

Well, it's not like I spent more than 3000 dinars on all of this on Japanizam... yeah not at all... But at least it was sooo worth it! Japanizam 2k16 was so freaking great I cannot wait for the next year so I can see again some dear faces and people that really inspired me and a person that I literally have a crush on and to be a part of this amazing event again!!! #japanizam2016 #mikayuu #owarinoseraph #bnha and stuff XDddDDD

>jer se tripuje da ce nekoga da trigeruje
>Srpska reddit zajednica doslovno u plamenu

Lolara, kako umire od guzobolja, bukvalno smo svi za Bazu osim njega

>ook dođeš mrtav umoran iz teretane
Nema boljeg osjećaja, dbi.

plakach

Trovach

reeeeeeeeeeeee XD

...

ima

ja sam i dalje ubijedjen da je audrey najbolja djevojka

znamo svi...

znas TI jebote!

Strunjach-a

zašto piše na engleskom lol koji retard

ima, okidanje jankovicevih ledditora

Strunjach

Čak i nakon što su je zajebali u sezoni 2? Aj, nek ti je sretno, frende, više Shelly za mene.

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

lmao decko ja sam imao 5 i srpskog uvek gg, nervira me tako kada iskasapim post ali na kraju koga zanima Sup Forums je dbi

Sta je lose u zabopostanju?
Imas definiciju kao Klintonas
Ko sto bi rekao Ali:
>Memeing a frog
>Well, off to the Gulag
>Listen to Shadilay
>My, what will the judge say?
>Our dynasty
>Can't understand irony

I ne mislim da sam superioran nad normijima ali sam argumentima dokazao da je njihovo politicko misljenje shit
To sto tebe Vucic smara nije moj problem, to je tvoj problem a moje pravo da postam sta hocu
Komunjaro

vidi se da je to neki nebojsin odbrambeni mehanizam, otkako je otkriveno koliki je sizofreni jadnik potpuno je podivljao, istopederise po ceo sa kompa, laptopa i telefona

ako je ova slika tacna nebojsa je jebeni mastermind kekara

lul

Pitali su me frendovi otkud mi tolke meme , skoro sam reko exyu al sam ih poslo na reddit jer tamo je bolje

nebojša je BAZA

O V O
V
O

razvalio sam ti BULJU BRE HAHAHAHAHA

nema veze spreman sam joj oprostit
shelly mi se nikad nije svidila do pred kraj

a jos da ne spominjem koliko je audrey pametnija ljepsa jebozovnija

ucinio si dobro delo, anone

nije on nikakav mastermind nego 33-godisnji usireni neetarski jadnik koji provodi 18 sati dnevno na ex-yu i nema nista u zivotu sem toga

Bazirani slovenac

kolko dižeš u benchu?

Well, it's not like I spent more than 3000 dinars on all of this on Japanizam... yeah not at all... But at least it was sooo worth it! Japanizam 2k16 was so freaking great I cannot wait for the next year so I can see again some dear faces and people that really inspired me and a person that I literally have a crush on and to be a part of this amazing event again!!! #japanizam2016 #mikayuu #owarinoseraph #bnha and stuff XDDDDD

>biti ovoliko guzobolan

slomio ti je srce ili kaj?

>dobro delo
brt zamisli nekome da kazes irl da provodis svoje vreme ovde
odbrambeni mehanizam ili po starom forchenovskom "rules 1 and 2 fgt"

zar nije nebojsa onaj maloletni debil dante od pre koju godinu?

Pomoz Bog , junaci !

kako jadno jbt, ubio bih se da sam on...

>pola deset
>jedem poluhladnu lazanju
>slusam lagani jazz na hrt3 radiju
>sjetim se nje
smrt je jedini izlaz zar ne?

klupko se rasklupkava

Nebojša je onaj što spama vocaroo jučer

Alo, nemoj tako o mojoj najdražoj konobarici. Iskreno, i meni je Audrey bila najbolja dok ju nisu sjebali, no Shelly mi se postupno sve više dopadala i preotela to mjesto Audrey. Dbi, Donna mi je u prvoj sezoni bila najbolja, no postupno sam ju sve više mrzio kao i samu glumicu. Jedva čekam da vidim nove slatkice koje je Lynch spremio za naše okice.

plati hrt pretplatu majku ti jebem

Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
Sup Forums je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
Sup Forums je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na Sup Forums, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na Sup Forums reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na Sup Forums....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!

Da.

Sve još miriše na nju

>ovaj jedan jedini guzobolnik koji samefaguje protiv baziranog nebojše

v r i s s

GUZOBOL
U
Z
O
B
O
L

I dan
I noc
I jutro sto ce doc

bolji osecaj je kad se vratis umoran sa bodyweight treninga u parku

>orci

>t. drvosječanka

Ja sam sanjao svoju bivšu prije dva mjeseca kako uživamo i ljubimo se te sam se probudio... Trebalo mi je dobrih godinu i pol da je potpuno izbacim iz života i onda mi se takvo što dogodi.

ajde majke ti jel bi ikome priznao da shitpostujes ovde?

STA JE BILO LEDDITOVCI, A!?
MALO SE IZLAZI NA ULICE, PIJE, PRAVE NEREDI, A?

MORE MRS U PIZDU MATERINU GOVNO STUDENTSKO

#BAZAmyPRESIDENT

zamisli da zivis u zemlji koja nema more i da ti treba viza da odes raditi/zivjeti negdje drugdje.
ima li ista gore od biti srbin lmao!

ne al ozbiljno sad, najgora zemlja bivse jugoslavije? koja je?

najlakši (You) ikad

imgur.com/a/VSTrC

redditORCI

bazirani nebojsa DOSLOVNO prikacio reditorce na aparate

kosovo

ako cifre, stavljam stopala

brt dal stvarno veruješ da je reddit superiorniji od drugih sajtova

kosovo srbija bih i mk dele 1 mesto

jednu drugom izbijes je jedini nacin frende
i tako u krug dok ne naletis na onu "pravu"
donna je zgodna, al je uvijek glupa bila
karakterno je nemogu smislit, mislim da je audrey dizajnirana da se svima svidi, ukrade nam srca preko ekrana, i onda nas na kraju ostavi sjebane i pokunjene
kad pocinje sezona uopce?

procitao sam negdje da ce navodno kcer od clinta bit u novom tp
simpaticna je al malo mi baca na ay lmaoa

vrati se na plebbit guzobuljko

mene je cura s kojom sam bio prije doslovno samo iskoristavala za seks.
nalazili smo se cesto, radili smo zajedno.
znas kako sam znao da me samo iskoristava?
rekla mi je. rekla mi je u lice ali mislio sam da se sali jer je meni bilo prezabavno s njom i sve mi je bilo super.
jos uvijek jebeno ne vjerujem. e TO boli jer sam ja mislio da je bilo nesto pravo.

ne
zato lepo cutis i pustis prijatelje i rodbinu da ti salju 9gag i imgur na viber pa posaljes "XD" kao reply jednom u par dana

Uh, ovo je najgore, sreća pa nemam prijatelje a rodbinu sam odjebao.

JEBEM VAM MATER NITARSKU BRE
MARS NA POSAO

>najgora zemlja bivse jugoslavije? koja je?
kosovo, za drugo mesto se kolju bosna, srbija i makedonija

Definitivno ima ayy lmao vibru.
Da, Donna je karakterno glupa i progresivno je bivala sve gorom, kao i James, no po izgledu je bila jako slatka u prvoj sezoni pa i dijelom druge.
Nova sezona ti počinje 20nekog 5., jedva čekam jer Lynch ima glavnu riječ u svemu.

Jesi se bar pravio da se ti iz istog razloga s njom nalaziš il si pobetavio odma ?

MAKEDONSKI SCENARIJO WHEN

Knindza je jedini bazirani redditovac dbi

>gaze po nacistickoj zastavi

kako su ivicasti bili dbi