/polska/

youtube.com/watch?v=nbcIF78vzo4
edycja

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Ti8d-SjXIN4
youtube.com/watch?v=MmP9XhQIw9E
youtube.com/watch?v=OBk5MjOGjYY
twitter.com/SFWRedditImages

balt i wloski

Can someone explain me what Viteź means, and why is there a V when it is Polish?
It reminds me of a Serbian word for a knight, "Vitez"

btw I found this band about month ago and I love it
youtube.com/watch?v=Ti8d-SjXIN4

no tak kurwa bo Putin wybil kilkudziesieciu wysokich urzednikow czlonka UE XD bardzo madre zagranie

...

w sumie to beka że inne kraje są zbyt biedne by było ich stać na własnego tripa otwierającego generala
No idea. As far as I know polish words cannot begin with letter V

bardzo ladna piata kolumna, dlatego wlasnie mu sie udalo

nigdzie indziej nie ma az tylu samonienawidzacych sie pierdół

za sjp, po staropolsku "wojownik", young warrior. nazwa zlatynizowana z W na V

nice kompro pl

>a angela to sojusznik btw

ja sie nie dziwie ze tej matury nie zdales

>bardzo ladna piata kolumna
piata kolumna to PiS jak juz mowilem, tylko Rosja Putina korzysta z tego co ta partia robi
>nigdzie indziej nie ma az tylu samonienawidzacych sie pierdół
o Kaczynskim mówisz? to ten malutki karakan mowi o Polakach "gorszego sortu", to ten malutki karakan nawoluje do nienawisci i wymyśla jakichś wrogów wewnętrznych i zewnętrznych, to ten malutki karakan ma jakies kompleksy

ile ci placa za spamowanie tych bzdur wykopku?

mamy z Niemcami sojusz kretynie jestesmy w NATO

poza tym Niemcy to nasz największy partner gospodarczy i powinno nam zależeć żeby oni także korzystali

ale chuj mnie pis i kaczor

idac twoja logika to smolensk byl bardzo na reke bo doprowadzil do wygranej pisu i podsycenia chaosu w polsce

>glosuje na PO i sprzedaje Polske
>moze mi Merkel pozwoli niemeckie muszle lizac he he

>poza tym Niemcy to nasz największy partner gospodarczy

Smolensk nie dal Kaczynskiemu zwyciestwa w prezydenckich ani pozniej w parlamentarnych wiec no nie

gimnazjum nie ukonczyles pisiorku?
sprzedaje Polskę? w jaki sposób? wpuszczając kapitał zagraniczny bo polskiego kapitału nie ma? to nie jest sprzedawanie, to inwestycja

Ja wiem ze pisiorki to lubia sobie mieczykiem wymachiwać i marzyć sobie jaka ta Polska wielka i niezależna. Prawda jest taka że za zachodnią granicą mamy sąsiada o ponad 2x większej liczbie ludności i 7x większym PKB. Nigdy nie będzie relacji z Niemcami na równych zasadach. Z tym że jeśli mamy z nimi dobre relacje to przynajmniej możemy coś wziąć dla siebie - jak fundusze unijne.

>mamy z Niemcami sojusz
a przed wojną mielismy pakt o nieagresji

faktycznie rzecz biorac nigdy nie podpisalismy traktatu pokojowego z niemcami, jezeli traktujemy 3rp jako kontynuacje 2rp

>j*zef (((beck)))

>sprzedam polske za blyszczace koraliki

Jest roznica pomiedzy inwestycji w Polskie przedsiebiorstwa a wprowadzeniem zachodnich lub przejeciem polskim przez zachodnie.

ciekawa z tym sprawa bo przeciez przez to ze sady niemieckie uznaly 3rp za kontynuacje prl a nie 2rp to nie zostaly nam wyplacone odszkodowania ktorych """zrzeklismy sie"""" w 1953

thanks, that helped me :)

np milos

Holy shit, I've been tracked down, you know my name

i've met 3 serbians and they all were named milos

no i co? skad te odwolanie do IIWŚ w ogóle? czy Niemcy zbroją się na potęgę i czy mają totalitarnego lidera, który otwarcie mówi o Lebensraum na wschodzie? nie? to po co w ogóle o tym mówisz? nie zmieniaj tematu Niemcy to nasz sojusznik i najwazniejszy partner gospodarczy, z Niemcami nalezy zyc dobrze
???
no tak oczywiscie, zachodnie korporacje powinny w ogole dac nam pieniadze za nic a nie przejmowac nasze firmy co nie? ja pierdole ale wy macie w ogole tak skretynialy poglad na swiat

to ze duzo polskich przedsiebiorstw znajduje sie w zagranicznych rekach to nie jest dobra sytuacja na dluga mete i nalezy stopniowo je repolonizowac ale to ze tak sie w ogole stalo to po prostu efekt tego ze po komunizmie nie mielismy kapitalu, nie moglismy inwestowac bo nie mielismy czym, nie jestesmy tez wielkim i autorytarnym krajem jak Chiny ktore moga sobie bezkarnie uprawiac protekcjonalizm

masz 0 pojecie o gospodarce i polityce, skoncz sie wypowiadac
polskie sady takze uznaja 3rp za kontynuacje prl takze nie wiem czemu niemieckie nie mialyby

o kurde yooka laylee niedlugo wychodzi

>czy Niemcy zbroją się na potęgę i czy mają totalitarnego lidera, który otwarcie mówi o Lebensraum na wschodzie?
mówią o zasiedlaniu naszego kraju 'uchodźcami'

wezcie w ogole zamknijcie ryje swoje jak nie macie nic madrego do powiedzenia jak ja wami kurwa gardze

naprawde powinno byc jak w Chinach, ludzie ktorzy gowno wiedza, ktorzy gowno dzialaja, ktorzy nie zajmuja sie na co dzien polityka/administracja nie powinni kurwa miec nic do powiedzenia i tyle bo takie owieczki jak wy byle gownem mozna zmanipulowac, nie wazne ze to na dluzsza mete jest zle, nie wazne ze zaszkodzi wazne ze kurwa sie nazrecie teraz jebane swiniaki robaki

Fucking bullshit I am so generic
I must change my name to Mioš to be more like Miłosz

Codzienny przypominacz

ale 40% Polaków także popiera przyjmowanie uchodźców także i ja

i nie ma możliwości żeby nasz kraj był uchodźcami "zasiedlony" bo by musiało by ich przybyć setki tysiecy a jest mowa o kilku-kilkunastu

a i Niemcy to sobie kurwa moga kazac uchodzcow lokowac jak to dziala to widac, wiekszosc UE nie chce w tym uczestniczyc wiec sie Niemcy niech dostosuja

>naprawde powinno byc jak w Chinach
jeszcze by tego kurwa brakowało żeby tu się taki chlew zrobił

>naprawde powinno byc jak w Chinach, ludzie ktorzy gowno wiedza, ktorzy gowno dzialaja, ktorzy nie zajmuja sie na co dzien polityka/administracja nie powinni kurwa miec nic do powiedzenia i tyle bo takie owieczki jak wy byle gownem mozna zmanipulowac, nie wazne ze to na dluzsza mete jest zle, nie wazne ze zaszkodzi wazne ze kurwa sie nazrecie teraz jebane swiniaki robaki
o raz madrze cos powiedziales

ale wiesz ze jestes pedalskim ścierwem?

>no tak oczywiscie, zachodnie korporacje powinny w ogole dac nam pieniadze za nic a nie przejmowac nasze firmy co nie?

Oczywiscie ze nie trzeba sprzedawac 51% akcji, lub mozna zabronic temu.

> ja pierdole ale wy macie w ogole tak skretynialy poglad na swiat

W jaki sposob rozni sie od twojego:

>to ze duzo polskich przedsiebiorstw znajduje sie w zagranicznych rekach to nie jest dobra sytuacja

>nie jestesmy tez wielkim i autorytarnym krajem jak Chiny ktore moga sobie bezkarnie uprawiac protekcjonalizm
Sprzedajac przedsiebiorstwa Polska jest mniejszym autorytetem.

>efekt tego ze po komunizmie
To byl efekt ze ktos je sprzedal.

doslownie nie ma nic zlego w byciu gejem polaczku
tylko bys kurwa dzielil ludzi bo "ten gorszy bo X"

youtube.com/watch?v=MmP9XhQIw9E

t. degenerat :)

a wiesz ze jestes zjebanym wykopkiem ktory nie ma pojecia o czym rozmawia i szkodzisz temu panstwu?
no rzeczywiscie chlew ja pierdole XD

porownaj sobie Chiny do ""demokratycznych"" Indii, ktore to jeszcze kilkadziesiat lat temu byly lepiej rozwiniete

>kłócenie się z korabem o polityczkę
Dosłownie nie można gorzej, weźcie się ubijcie.

>ale 40% Polaków także popiera przyjmowanie uchodźców także i ja
>także i ja

>Oczywiscie ze nie trzeba sprzedawac 51% akcji, lub mozna zabronic temu.
no to zachodnia korporacja w ogole nie wylozy zadnych pieniedzy bo z jej perspektywy to sie w ogole nie oplaca

wiesz na czym polega wolny rynek?
>Sprzedajac przedsiebiorstwa Polska jest mniejszym autorytetem.
doucz sie polskiego bo nie zrozumiales
>To byl efekt ze ktos je sprzedal.
tak bo Polsce brakowalo kapitalu i albo moglismy je sprzedac i dac Polakom prace albo dac tym niekonkurencyjnym przedsiebiorstwom upasc

zly pic

kurwa ci Chińczycy to jednak brzydcy ludzie

>Dosłownie nie można gorzej, weźcie się ubijcie.
samo odpisywaniu mu to oznaka upośledzenia

>no to zachodnia korporacja w ogole nie wylozy zadnych pieniedzy bo z jej perspektywy to sie w ogole nie oplaca
Oplaca sie kupic akcje jezeli stosunek dywidend do ceny akcji jest dobry.

>wiesz na czym polega wolny rynek?
A ty wiesz? Wiesz ze istnieja przepisy?

>tak bo Polsce brakowalo kapitalu i albo moglismy je sprzedac i dac Polakom prace albo dac tym niekonkurencyjnym przedsiebiorstwom upasc
Zastanow sie co ty piszesz. Kto by chcial kupic
>niekonkurencyjne przedsiebiorstwo ?

jestem polakiem i wszystko co kulturalne jest mi obce

>spóźniłeś się na ból dupki Koraba na żywo

ech a mogłem nie schodzić na kolacyjke

t. "le Balcerowicz był dobrym politkiem c'nie" the post

o kurw ale nuta

youtube.com/watch?v=OBk5MjOGjYY

musicie sie po prostu robacy pogodzic z tym ze historia tak sie potoczyla ze polska nigdy nie "podniesie sie z kolan" i na zawsze pozostanie lennem czy rynkiem zbytu innych

przez wiekszosc historii bylismy sredniakiem i tak juz pozostanie

sram na Leszka Balcerowicza

plan Balcerowicza był planem Sorosa-Sachsa (tak tego Sorosa i tego Sachsa)

co mi zrobisz Korabku?

idź już na emeryturke dziadku

polecam uwagi nad dziejami polski i ludow jej lelewela, wciaz aktualne

ciekawe ze swiat i technologie poszly do przodu a polski swiatopoglad jak i obycie niewiele sie zmienily, ale moze to wiekszosci swiata dotyczy

ILE RAZY MAM WAM MÓW

ILE RAZY MAM WAM MÓWIĆ ŻEBY NIE POSTOWAĆ W NITKACH ATENCJOKURWY

kompro

ale kompro cwela

gówno

Kompro to ty rtobisz postując w nitce wykopka.

to

tylko peja

no kurwa rzeczywiście, druga nitka 2 posty
hmm

piecze gówno gusta :)

XD

Może jakbyś nie był debilem i nie postował w przedwczesnej to by miała więcej.

szybki dojazd na aleje diabel w ryj mi sie smieje

ale że druga też przed limitem była to ty wiedz debilu

>koriab widzi że już mu (You) nie dają
>zdejmuje tripa i dalej łowi płacząc o nitkę

>ale X to ty Y

i poziom nitki wzrasta stukrotnie

>ablublublu
>t. atencjokurwa bez tripa

>on dalej łowi na te swoje chujowe przynęty

...

>wpisz nigger w google translate
>tłumaczy na polak
KURWAAAAAAAAAAAAAAA

>ten jeden debil który uwierzył i to sprawdził

>wpisz nigger w google translate
>tłumaczy na うんざりする bo mam ustawiony japoński
Ktoś się tym chyba bawił.

jak zesram sie na reke to smierdzi haha

>ten jeden debil który uwierzył i to sprawdził

anime to kurwa gowno jebane

o boze

pierwsza sprawa wtedy w ogole za wiele przedsiebiorstw jeszcze nie emitowalo jakichkolwiek akcji

druga sprawa po co kupowac akcje firmy, ktora i tak nie bedzie miala pieniedzy na modernizacje i nie bedzie generowac zyskow? nie rozumiesz ze Zachód to nie jest organizacja charytatywna? jeśli mieliby pompowac pieniadze w nasze firmy to chcieliby je przejac zeby wejsc na rynek polski a jak nie pasuje ci polaczku to kurwa byly inne demoludy i inne tanie jak barszcz przedsiebiorstwa
politykiem to on dobrym nie byl a czy byl dobrym ekonomista?

Polska startowala z poziomu najgorszego oprocz bodajze jedynie Rumunii, obecnie jesteśmy wyraźnie w tyle tylko za Słowenią, Czechami i Estonią

na kara piecze pizdy z moderacji o wszystko

>asad znowu gazuje syryjczykow
poezja

Wykurwiaj.

>Sup Forums jest zły ale uczuciogrupki na fb z których wzięło sie 90% użytkowników kara już nie
i tak zabij sie grubasie

w moderacji oskarek albo klaudia. ale i tak najlepiej jak moderator przemek siedzi i teczki wypełnia na userów jak go wkurwisz to ci zapostuje wszystko co na ciebie nazbierał

super czan kurwo jak wszystko co polskie

>kara

bk

Jestem pijany AMA

>korab znow blaga o uwage
poezjon

jak zostać przystojnym?

>kazdy cywilizowany kraj moze miec jednego duzego hena
>tylko polaczki pierdolone maja nowego co tydzien bo muh domek na drzewie i filtry zeby jeden post na parsek byl
kurwa xddddddt

ja też

kiedy ostatni raz srałeś w sensie ruchales? bo ja dwa tygodnie temu

co oznacza taki kolczyk w nosie jak u niej

ile kostuje kurwa w twoje miasto, i czy jestes pijany, dlaczego nie kupisz?

jebac te krajowe heny gowno warte

tylko oryginal

post to jednostka odleglosci debilu

rucham swoją lochę przynajmniej raz na tydzień, ale chce wyjebać też inne i mam dylemat.
że jest pustą kurwą
>Ełk
>miasto
o jak prycham

poza tym jestem polakiem robakiem biedakiem, na nic mnie nie stac poza alko

>tylko oryginal
jakos nie widzialem cie na 2ch

to ruski dwach był pierwszy???

nom

pozdrawiam cieplutko!!!!