/ex-yu/

Cifre edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=pKiB8-2LK6s
emmi.rs/laptop-računari-hp-omen-15-ax002nm-win10-156fhd-ips-ag.11.html?productId=57901
shop.benchmark.rs/laptop_racunari/dell_inspiron_17_5767_not10191-94573
mondo.rs/a997617/Info/Drustvo/Srusio-se-vojni-avion-kod-Sapca.html
mondo.rs/a997625/Info/Crna-Hronika/Priboj-Ucenica-skocila-sa-drugod-sprata-skole.html
reddit.com/r/pics/comments/63xy7h/currently_in_belgrade_all_media_is_blocked_spread/
twitter.com/SFWRedditGifs

prvi za umiremo svi umire planeta

Odo da zaspem jos sat do faksa a nemerem, umirem ;_;

youtube.com/watch?v=pKiB8-2LK6s

Kreće rat, jesmo spremni?

>spremni?
za dom?

bolje da se nisam ni probudio

Trovach

Zahvaljujuci Baziranom Vucku bicemo neutralni
Moci cemo komfi da shitpostujemo dok svi oko nas se rokaju kek

IDEMO NA RUSIJU

JEDVA CEKAM

Nije me dugo bilo

Probaj samo braću da mi diraš i usraću ti se u život je l jasno

Stock up on food

Get a gun

Prepare for shit to hit the fan

You'll thank me later

I have a really bad cold. Pic related is how I feel. For some reason I feel like slavs would have the best home remedies.

What are some good remedies for the cold in your country?

black tea with some dad's milk

Dad's milk does not sound like a milk I want to try.

Dobro jutro, sirotinjo.

A hot load of cum usually does the trick
You can shoot it in your mouth directly if you don't want to clean the glass or whatever container you planned on using

>švajcarac čisti wc školjke
dobro jutro i tebi anone.

iskreno koliko zaradjujes?

Why are you guys obsessed with cum?

Ovo čokolada je ukusno.

Dobro ti jutro baki

kakva je to sirotinjska čokolada iz lidla ahahahahaha

You'll know when you try, just avoid red meat for at least two days, it really ruins the taste

ovom instrukcijom je također dozvoljen neograničen raspon adrese skoka

dvajstcetvrti za ww3

do Tokija

podsjetnik da su samo redditovci protiv gospodina vucica

To se ne pita. Ali dovoljno za normalan život, manje nego što mislim da bih trebalo.

Bukvalno šta?

To se ne pita irl , na ovoj mongolskoj fosli za pletenje košara se sve pita

>napravim klupko na pol u vezi govnarije studentske
>404'd posle bukvalno minut

>ne Nestle

smrdis na sirotinju

cim izbegavas odgovor dovoljno mi govoris. nastavi samo da se kurcis i pricas drugima da su sirotinja ako ces se zbog toga osecati bolje XDDD

nebojsine brojke istine

Sve je Nestle danas, Dragane.

...

protip: nestle je najgora kompanija u povijesti (znam da je koncept povijesti kompliciran za shvatit srbima ali vjeruj mi da je istina)

za crvate je veoma prost jer povijest nemaju

Ajde da kažem ovako: minimalac je oko 40k godišnje pre poreza. Ja zarađujem značajno više od toga.

jao sto je vlada kjut~

Ode svet u kurac. I niko nema volju da to spreci.
Jedino dobro ide Indiji, Svajcarskoj i Cileu.
Sad ce rat, jos izbeglica, kolaps EU.
A mi... mi cak ne znamo ni sta hocemo. Bira se izmedju kandidata kojima je slepa mantra da idemo u EU po svaku cenu. Ima tu i nesto malo mematicnih Rusofila...

>zove me broj 08008777
>javim se
>počne brbljat
>kažem : "dobre cifre" i poklopim

ja sam
JA JESAM

>Indiji
dobra mema

reYUnion kada?

ahhhhhhhhhhh to Dominik ZADAJ mi ga uhhhhhhh

Indija ima stabilan ekonomski rast od 7% i to u veoma zdravom ekonomskom sistemu za razliku od Kine koja se toliko trudi da izgura rast bez razmisljanja da imaju potpuno prazne gradove, izgradjen grad za milion ljudi a u njemu niko ne zivi.
Premijer Modi se bori rigoroznim merama protiv sive ekonomije, i od visoko obrazovanih tehnicara napravi skupu a ne jeftinu radnu snagu.

CAД -- SAD

>sad ce rat
>ww3
>evo samo sto nije
>raspada se eu
>kolaps svega
>evo sad ce rat jos malo
>evo ga rat tu je

i tako vec 10god

to stanje svesti je pogubno
(ne kazem da nece biti rata nikako, samo konstanto iscekivanje govneta koje treba da se desi, a mozda i nece ti sjebe psihu)

Imate neki predlog za laptop do ~1200 evra?

Nije mi takvo stanje svesti, mada priznajem da ima ljudi koji tako vec dugo misle i govore.
Nego, Tamp je odlucio da bombarduje Siriju, sad ce jos 5 miliona izbeglica da krene. EU ce se raspasti jer niko ne zeli da prihvati migrante koji hoce u Nemacku. A i same migrantske kvote za zemlje EU krse najosnovniji princip funkcionisanje EU. Slobodu kretanja ljudi, robe, radnika i kapitala unutar EU.

stari moj za te pare dobis mrak laptop. iskreno ne znam sta da ti preporucim jer ne znam za sta ti treba ali probaj guglat malo

Moje misljenje: Ako ne moras da ga vuces sa sobom uzmi kompjuter, uvek je za iste pare jaci desktop.
Ako vec moras da vucaras laptop uzmi neki jeftiniji.

ovo dbi, nikad nisam konto one dovniće koji kupuju leptop samo zato da ga smjesti kod kuče na stol.
>ryzen procc ummmmmmmm

>mlk se desava

jebo vas rat iditie u siriju ako vam se ratuje

sto da idem u siriju kad ce sirija doci kod nas za koju godinu

Ove sve studente šta prosvjeduju pp srbiji treba odmah likvidirat ili u vojsku poslati. Glupa kmečava bagra

D E S A V A NJ E
E
S
A
V
A
NJ
E


OVO
V
O

treba mi za posao, rekao mi je lik da nadjem neki do 1200 evra pa pitam, nisam nesto upucen sto se tice laptopova

emmi.rs/laptop-računari-hp-omen-15-ax002nm-win10-156fhd-ips-ag.11.html?productId=57901

^ trenutno gledam ovaj ali nema SSD

>želim nešto pitati na klix forumu
>prijavim se
>nema email potvrde
>navodno ručno administratori pregledaju prijave i odobravaju

Koji internet seljakljuk

Sasvim ti je dovoljan neki od 600-700 koji nije krs. Mada ako ne placas ti, slobodno uzmi neki od 1200

trazi 17" veruj mi

Pomagajte ljudi, mislim da sam opsednut Djockom

shop.benchmark.rs/laptop_racunari/dell_inspiron_17_5767_not10191-94573

ovaj?

Imam 17" u gacama.

Mislim da sam zaljubljen u Djocka

Djocko je harizmatican pametan decko i svaka majka bi ga volela za zeta uveren sam u to.

recimo... ne mozes da pogresis za te pare sigurno, svi su ista klasa i svi su dobri. zavisi samo sta ti treba. jos plus imas garanciju po 2 god minimum tako da bleja

ovo dbi

>ono kad su srbi mislili da će tramp srbin biti na njihovoj strani

ma oplakah braćadi moja

de si osjecanka

mondo.rs/a997617/Info/Drustvo/Srusio-se-vojni-avion-kod-Sapca.html

>srpski avioni

HAHAH UMIREM BUKVALNO

>ono kad hrvati mišljahu da imahu istoriju

>mondo.rs/a997625/Info/Crna-Hronika/Priboj-Ucenica-skocila-sa-drugod-sprata-skole.html

>studenti

placc

...

>zastava

PLAC URL VRIS

>ananas

VRISXTIM

...

reddit.com/r/pics/comments/63xy7h/currently_in_belgrade_all_media_is_blocked_spread/


BLOKADA
MEDIJE

Kako blokirani mediji kad Al Dzazira, CNN (N1) i CIA glasilo RSE non stop pricaju o njima dbi

TRAMPE

SRBINE

SAĆEMO DA DOMINIŠEMO REGIJONOM

*Trump istovari 50+ tomahawka na Assadovu vojsku*

KUKU LELE BRE ŠTA UČINI AJ STEND VIT HR

>pre poreza
potvrdjena sirotinja

Da li ste ikada plakali neironicno na ex-yu?

Ja sam plakao pre neku noc kada je jedan user ostavio link za sve radio stanice na svetu i niko nije obratio paznju na njegov post, a user je od srca podelio link sa svima, da svi znaju za taj koristan link a ne samo on.

B L O K A D A

Ali dbi zašto nikad nema provjeda ovdje u hrvatskoj? Baš mi je gušt ići na to.

Objasni

Zato sto sve radi vasa vlast po diktatu i nema potrebe da se dize (((spontana masa))) protiv njih. Ovde se kao nesto batrgaju i zato moraju gazde s vremena na vreme da izvedu korisne idiote na ulice.

De mi daj volim ja radio ppgotovo hrt3 kad ne plaćam taksu

...

doslovno 9gag

A joj

Vučiću pederu

A lol

A jbg

Go eat toblerone jew

pay debt

Jel itko od vas na dasci?

Shut up. If agrokor goes bankrupt we'll be worse than Greece

Ja bi htio al nemam oružje ni dozvolu

ako imas 18 i nisi kaznjavan mozes imat i dozvolu i oruzje, a i bez toga mozes ic na /k/

kako da dobijem dozvolu za pištolj?

cijeli postupak preko policije mi je prekompliciran a nelegalno ne želim nabavit, jel moguće to riješit preko lovačke udruge, znam da oni imaju nekakve povlastice