/polska/

edycja marksizmu jedynej drogi dla polski

Other urls found in this thread:

wmeritum.pl/wniosek-o-konstruktywne-wotum-nieufnosci-dla-rzadu-beaty-szydlo-odrzucony/179348
twitter.com/AnonBabble

radek nie zrobił nic złego

/balt/
/sralt/
pociąg włoski i za gatki

to prawda nigdy Polska nie rozwijała się w takim tempie jak zaraz po wojnie

edycja radka zbrodniarza wojennego

Nigdy nie rozumiałem jak można się wkurwiać przy g*rkach online

niezłe kompro cwela

jakbys nie miał niskiego testosteronu to bys zrozumiał co to rywalizacja

>Dwa fredy
>oba martwe
was trzeba napierdalac

hiviarzowi nie dawajcie

radek458pl

cos czuje ze to bedzie nowy mem

postujcie anime

w jebanej gierce dla dzieci?

dobry mem :D
dawaj to na wykopa mati

mem

>Nieludzkie zachowania w ośrodku dla uchodźców w Białej Podlaskiej? SG: to nieprawdziwe i krzywdzące informacje
>W ośrodku strzeżonym dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej personel miał zastosować przemoc wobec przebywających tam osób - użyto gazu łzawiącego i pozamykano ludzi w pomieszczeniach. Na miejscu miały być obecne również służby porządkowe, które z całej sytuacji się śmiały. Straż Graniczna wydała w tej sprawie oświadczenie.
>Personel miał pozamykać mieszkańców ośrodka w pokojach. Do jednego, w którym przebywała rodzina, oskarżana o wszczęcie protestu, miał zostać wpuszczony gaz łzawiący. Miało też dojść do przemocy. - Uszkodzili mojemu mężowi kręgosłup, córka krzyczała i płakała ze strachu, trzęsła się, a ja byłam w szoku i nie wiedziałam co robić – powiedziała kobieta będąca świadkiem sytuacji. – Przyjechało pogotowie i powiedzieli, że nic się nie stało, że wszystko jest w porządku. Ochrona stoi i się śmieje z nas. Kpią z nas, że nie jesteśmy ludźmi – dodała. Jej mąż i syn mieli zostać uwiezieni w piwnicy.
>Nie wiadomo jednak o jakiej ochronie mówiła kobieta. Jak zaznaczył Grigoryan, mieszkańcy nie wiedzą, czy byli to przedstawiciele policji czy firmy ochroniarskiej, ale mieli na sobie mundury. Personel miał też grozić mieszkańcom: „wiem, co z tobą zrobię”. Grigoryan powiedział nam, że jednym z poważniejszych problemów w ośrodku jest to, że ludzie nie wiedzą, jak długo tam pozostaną. Zwrócił uwagę, że ofiarami przemocy są także dzieci.

jak zmienic flage jak ten gosc co zalozyl watek? jestem nowy na forum

popros admina to moze ci zmieni ale jak jestes nowy to raczje nie bo on to po znajomosci zmienia dlatego tak malo osob to ma

Co tam zwierzaki, gramy?

aha ok dzieki a jeszcze jak dac +rep?

war thunder > AW > gówno > wot

Tyle kurwa wygrać.

pożniej

elo

>niemcy stoją
Slabo

>kup vw transportera t3 za 3 kafle
>wpierdol całą 40stkę do auta
>daj mapę z zaznaczonym kursem do niemiec
problem z głowy

no i co się tak podniecacie? raz mu gierka nie poszła ale nieee polaczki robaczki musząpowyzywać na czacie dosłownie zwierzęta nie ludzie

ładnie to wygląda żbsz

pograj sobie w vicky 2 wykopku

grecy tak tobią i niestety to nie działa bo jeszcze wiecej zacheca. tzreba tałatajstwo za ryj trzymac

znowu te gówno (wiecie które) mnie zajebało zanim doszłem do hiny ;_;

moim marzeniem jest żyć w np. takiej Finlandii na neetbuxie opierdalając sie całe dnie
ehh

radek458pl

>kiełbaska z patelni
>WKURWE cebuli
och jezu jakie dobre

...

dawajcie następny edycję radka458pl

Co w Polsce lubicie a co nie? Jak wam wasz kraj?

Lubie:
słodkich chłopców
anime
pierogi
Nie lubie:
polski
polaków

miło i przyjemnie

Taki wygląd wasz zboczeńcy

długo by opowiadać. Niepodoba - stracone 25 lat możliwego szybkiego rozwoju gospodarczego. Podoba - to, że Polacy nie są aż takimi idiotami jak reszta europejczyków

>3d
wieszałbym

o kurw ale stupki mozna tako daki dostac??

>Co w Polsce lubicie a co nie
Kulture, historie, jestesmy po skurwysynu zjednoczeni nawet jesli sprzedawcze kurwy memią że nie, bo jakos zabory wytrzymalismy i jedzenie.

Nie lubie jebanego głosowania lewica-prawica jak w Ameryce i ogólnej cebulizny przeciętnego polaka.

7.314/10 mogło być gorzej, mogłem urodzić się jako nygus. Jesli miałbym wybrać to wolałbym Ameryke albo Japonie, tylko w jakiejs białej imigranckiej rodzinie.
Jesli miałbym urodzić się poza tymi 2 krajami to w każdym wypadku wolałbym Polsze.

>japonia
debilu

protipy na zapuszczanie pejsow?

co w tym złego?

zapuszczasz pejsy

mam nadzieję że pomogłem, daj +

ale jak to sie robi

Im więcej masz kasy tym szybciej rosną.

bardzo ostrożnie

ze wszystkim moge sie zgodzic anonem, ale gdzie ty masz głosowanie lewica-prawica . W polsce jest prawica liberalna - prawica socjalna

raczej im wiecej wyjebiesz gojow na kase

to że ten typ jest cuckiem
Polska ma stosunek samobójst według płci 15:1
tutaj cipcia na piedestale jest jak nigdzie indziej
MATKI
POLKI
KURWOM

>polska
>prawica
????????????????????????????????

no juz wyluzuj z definicjami. PO kiedys chyba chadecja wiec tą twoją prawicą

Jakby nie byli to by nie zmarnowali 25 lat, sam sobie przeczysz

Bardziej chodzi mi o to że prosi o to na spotted, co stawia go w pozycji desperata.
Poza tym, od razu widać że lubi spocone stupki.

przecież w IIWŚ ZSRR było naszym sojusznikiem

Napisałem, ze nie są aż takimi, a nie że nie są w ogoe

w polsce nie ma potrzeby na roznicowanie prawica lewica bo polak pojdzie tam gdzie mu wiecej socjalu dadza

a socjal jak wiadomo jest po lewo pozdrawiam profesor nauk politycznych radek458pl

zabijcie mnie

jakby cie jebali przez 25 lat to też bys szedł

polak znaczy................. hmmmmmm???????

Tsundere Polish boys *^*

pobiera sie własnie bioshock infinite
czego moge sie spodziewać?

>daj sie nabrac na demokracja mem
>kurwix grazyna jebio mnie w dupszko

pan

jak czeste jest u kobiet ze zgadzaja sie na fetysz stop ?

Netorare Russian boys >/////

Jak jesteś Chadem to zgadzają się na wszystko

gówno

>Niepodoba - stracone 25 lat możliwego szybkiego rozwoju gospodarczego.

rzadko. 99% uwaza to conajmniej za dziwne

Wymagających łamigłówek i fabuły najwyższych lotów. Przygotuj neurony na bycie pobudzonymi.

wmeritum.pl/wniosek-o-konstruktywne-wotum-nieufnosci-dla-rzadu-beaty-szydlo-odrzucony/179348
kto mógł się tego spodziewać
i zamknij mordę korab

wez mnie nie wkurwiaj

gra ktoś ze mno w aw?
nie wiem czy chce mi się ściągać

niech ktos fotoszopnie siedzącą anime dziewczynek na Polsce machającą World'owi który sie tak patrzy w góre zazdrosny

Najgorszą tragedią w historii Polski było niestety przyjęcie chrześcijaństwa. I to w tej gorszej(zachodniej) wersji.

bk z robaka co modli się do drzewek

gdyby nie to to by nas w ogole nie bylo

żbsz to żeby nie przyjęcie chrześcijaństwa to teraz bylibyśmy niemcami
może rzeczywiście to była pomyłka?

bylibysmy sarmatami debilu

Przydałoby się ustanowić jakiś niepodlegly kościół polski, co by był fuzja pomiędzy rzymskim a greckim, żeby zlikwidować ten chory podział, a jednocześnie zcentralizować w Polsce obrządek wschodni

bylibyśmy gównem
pozdrawiam!

jak sie zastanowisz to w polsce jest niezalezny kosciol.

gownem to jestesmy w kazdym przypadku pozdraiwam cieplutko

...

Nie myślę że ortodoksja lepszej niż katolicyzm.

nieironicznie gowna.

ktokolwiek?

sorry ziomeczku ale do tierów poniżej 7 nie chce mi się wracać

Katolicyzm początkowo bardzo blokował rozwój literatury w językach narodowych, dla porównania prawosławna Bułgaria miała już bardzo wcześnie bogatą literaturą zarówno w cyrylicy jak i głagolicy. Gdyby Polska była prawosławna, Moskale też straciliby jeden ze swoich głównych argumentów przeciwko dominacji RP i trudniej byłoby im przejąć ruskie ziemie.

Mieszko I nie był zbyt zorientowany w polityce międzynarodowej, przyjął po prostu religię potężnego sąsiada.

skoro kościół wschodni jest lepszy to dlaczego nikogo nie podbił?

no spoko ale katedry sa ladniejsze od cerkwii

Szanuję Polskę i Polaków.

opinie o rakietkach od boga imperatora?

Mówisz o Bizancjum? To prawda że byli cały czas w odwrocie ale byli nieustannie pod presją zarówno ze strony Bałkanów jak i Bliskiego Wschodu.

Zaś prawosławna Rosja zbudowała jedno z największych imperiów w historii i rozpowszechniła swoją religie na rozległe terytoria, mimo że niezbyt gęsto zaludnione.

rucham je