/polska/

Edycja Wielkanocna

Other urls found in this thread:

parezja.pl/straz-graniczna-kazala-zdjac-banderowska-flage-ukrainiec-oburzony/
twitter.com/SFWRedditGifs

Jezus zmartwychwstał, a fred zdech.

nie tyle zdeh co nawet sie nie narodzil

ehh nigdy nie dali, a aborcje to zrobić mogli.

nie ma tak dobrze synek

Nie wiem jaki jest sens dyskutować z ludźmi, którzy uważają, że głównym zadaniem i motywacją Unii Europejskiej jest robić na złość przenajświętszej Rzeczypospolitej, a najlepiej doprowadzić ją do upadku. To jest taki poziom zidiocenia, że człowiek od razu przestaje się dziwić, że część społeczeństwa wierzy w teorie wybuchających parówek.

Niezły klimat - siedząca przy kominku Angela, z whisky w dłoni, dzwoni każdego wieczoru do Junckera i Tuska i razem obmyślają plan jak tu dobić ostatni bastion racjonalności, chrześcijaństwa i białego człowieka w Europie. Tusk do tego triumwiratu został dokooptowany, jako że ma wybitne osiągnięcia w niszczeniu Rzeczypospolitej i podkładaniu bomb w samolotach wybitnych polskich patriotów, którzy potrafili opierać się krwiożerczej Unii. No i ta trójka wymyśliła, żeby zesłać na Polskę plagę imigrantów. Jak to się uda, a imigranci uciekną do innych krajów to trzeba narzucić na Polskę obowiązek wypłacania tym imigrantom zasiłków - oczywiście w wysokości zasiłków niemieckich. Albo lepiej - szwajcarskich albo norweskich. A jak najlepszy rząd w historii Polski się nie ugnie to trzeba będzie dokonać rozbioru kraju w ramach rekompensaty.

Oczywiście zaplecze finansowo-medialne tegoż planu sponsoruje Soros wraz z Żydami.

Tyle, że pomijasz fakt, że interesy poszczególnych krajów są sprzeczne. Dlatego jeżeli UE realizuje interesy pewnej grupy krajó to znaczy, że chcą wyjebać Polskę. Kryzys uchodźczy jest tego najlepszym przykłądem

おはようテンペフイエ

Dołącz do mojej armii magicznych dziewczynek zuchu!

Takiego wała.

sprdl

dlaczego tak zdechło? pewnie wszyscy jedzą śniadanko ze swoimi żonkami a tylko ja zostałem tutaj sam

Chrystus zmartwychstał.

chciałbym mieć żonke z krótkimi włoskami

ale czesi to ateiści przecież

Prawdziwie zmartwywstał

Nie dadzo takiej

parezja.pl/straz-graniczna-kazala-zdjac-banderowska-flage-ukrainiec-oburzony/

>Wołodomyr Szmatko poskarżył się w mediach społecznościowych, że polska Straż Graniczna kazała mu zdjąć z samochodu banderowską flagę.

>Wołodomyr Szmatko jest przewodniczącym rady miejskiej Czortkowa. Ukrainiec z oburzeniem donosi o „represjach”, jakie spotkały go ze strony polskiej Straży Granicznej. Funkcjonariusze kazali mu… zdjąć banderowską flagę z okna samochodu.

>Zrobiło mi się bardzo nieprzyjemnie!!!!! Dopiero co, przy przekraczaniu ukraińsko-polskiej granicy w Krakowcu pracownik polskiej Straży Granicznej agresywnie „poprosił” o zdjęcie z okna auta „banderowskiej flagi”!!!! Dziesięć razy zapytałem dlaczego???? Odpowiedź: „Ukraińscy nacjonaliści – to źle!!! Wniosek: Dziękuję Panu Bogu, że jestem UKRAIŃSKIM NACJONALISTĄ!!! Ale flagę przyczepiłem znowu, i nigdy i nigdzie jej nie zdejmę.

>PS. Nie rozumiem takiej przyjaźni między UKRAIŃCAMI i Polakami! – napisał Szmatko.

>Bardzo ciężko na duszy……… Ale Stepan Bandera Bohater Ukrainy i flaga UPA to nasza cząstka duszy i serca!! – dodał i tu pełna zgoda. Cząstką duszy i serca Ukrainy są mordercy.

to

>mtg gdy jakieś kurwa milfy, hotki, grubaski, towar pomarszczony i dawno niezdatny do użytku, ale i tak ktoś do tego fapie

mieć tombojkę i się z nią nie napierdalać to grzech

Napierdalać czyli dosłownie napiedalać czy napierdalać w łóżku?

Przecież jak go jakieś sebeusze zobaczą to będą chcieli zajebać

napierdalać tj. bić

Tryple prawdy.

To czas

my jesteśmy UE

to nie jest żadna zewnętrzna organizacja, my jesteśmy jej częścią i reprezentuje ona nasze interesy

co do uchodźców, 40% Polaków w tym ja, popiera ich przyjmowanie więc co się tak dziwisz?

a i większość UE ostatecznie odrzuciło kwoty uchodźców, my nie przyjęliśmy ani jednego lol

"inwazja"

Co jest, kurwa mać?

>tug nigdy nie będziesz miał seksów ze spoconą, posiniaczoną, ciężko dychającą tombojką na macie po walce

załóż tripa korab

Tomboys are for
Getting in fights with her
Playing sports with her
Watching kung-fu movies with her and trying to copy the moves
Teasing her and laughing when she gets mad and pouts
Letting her pin you so you can feel her body pressed against yours
Flipping her back over so that you can stare into each other's eyes
Protecting her from bullies even though you know she can handle herself
Walking home with her at sunset after a long day of running around and getting into trouble
Cheering her on and always supporting her, win or lose
Throwing her a victory barbeque where you make all her favorite foods
Massaging her legs, shoulders, and back
Holding her close and telling her you love her
Reassuring her that she is the most beautiful girl in the world when she gets jealous of the more feminine girls
Accepting all of her girlish sensibilities, no matter how much she hates you finding out about them
Patting her head
Getting caught in the rain during a cross country run and having to huddle together with her under an abandoned bus stop waiting for it to pass
Holding her hand in public
Making her try on cute dresses when you're out on a date even though you know she'll never buy one
Buying her sexy black lace lingerie, only for her to wear spats over them
Tracing your finger over the tanlines she got during the summer and feeling how warm her skin is
Having her jump into your arms and kiss you after spending time apart over vacation
Introducing her to your parents
Marriage
Carrying her over the threshold of your new home to start a life together while she punches you in the shoulder and pouts that she can walk just fine herself
Gently laying her down on the bed
Whispering into her ear how much she means to you while caressing her toned body
Spending an entire night making passionate love to each other
Raising a new generation of tomboys with
Loving unconditionally as you grow old together
These are the things that tomboys are for

ale byś przetłumaczył pajacu

A chuj ci w dupe, jak nie umiesz into angielski to wracaj na wykop.

pajac?

jak chcesz se postować angielskie pasty to wypierdalaj na brita albo cuma dałnie

jak się tutaj znalazłeś nie znając angielskiego?

ale nudy

korab ty kurwa jebana załóż tripa pedale

tombojka jest do

wdawania się w bitkę
uprawiania sportów
oglądania filmów kung-fu i próbowania skopiować z nich ruchy
dawania się przydusić żeby poczuć nacisk jej ciała
przewracania na plecy by spojrzeć jej w oczy
bronienia przed sebami mimo tego że sama by dała radę
odprowadzania do domu przy zachodzącym słońcu po całym dniu biegania i wdawania się w inby
kibicowania jej stale, bez względu na wygraną
urządzania jej z okazji zwycięstwa gryla z ulubioną szamą
masowania nóg, ramion i pleców
trzymania blisko i mówienia że ją kochasz
przekonywania że jest najpiękniejsza na świecie gdy zazdrości innym kobiecości
akceptowania jej dziewczyńskości mimo tego jak bardzo tego nie znosi
klepania po głowie
bycia złapanym w deszczu podczas przebieżki za miastem i ściskania się na opuszczonym przystanku pks czekając aż przejdzie chmura
trzymania w towarzystwie za rączkę
zakładania na nią sukienusi gdy na randce mimo że i tak żadnej nie kupi
kupowania jej seksi bielizny chociaż i tak założy na nią sportowe gacie
miziania palcem jej nieopalonych latem zakątków i czucia jaka jest cieplutka
trzymania jej podskakującej i obcałowującej cię po dłuższej rozłące
zapoznania z rodzicami
ożenku
przenoszenia przez próg nowego domu na znak wspólnego małżeńskiego pożycia mimo jej dąsów i stukania cie w ramię bo sama sobie poradzi
układania delikatnie w łóżeczku
szeptania do uszka ile dla ciebie znaczy podczas smyrania jej wyćwiczonego ciała
spędzania całej nocy na zaspokajaniu wyuzdanej żądzy ciała
wychowywania z nią kolejnego pokolenia tombojek
kochania bez względu na wszystko starzejąc się wspólnie
srania z dupy do mordy

oto są rzeczy do którym jest tombojka

anony by jeździły?

no i elegancko

jaja wielkanocne

Jakbym był na wykopie.

no elo Perfidny hir

ale jesteś

>samochodziki
ile pali jaki ma przebieg mati dobra fura swietny wybor dawaj na silke jedziemy

no i to jeszcze jak

nie na polska pogode autko

*zaczyna padać deszcz*
nic personelnego dzieciaku

ale ty wiesz że to ma dach składany w bagażniku?

tug miate NA mógłbym wystawić za 50k i pewnie znalazłbym kupca

idiota

co to za frajda napierdolić komuś fizycznie słabszemu? gdzie w tym wyzwanie?
no chyba że chodzi tylko o umocnienie swojej dominacji i pokazanie pozycji, to wtedy jak najbardziej

A ja bym chciał żebyś miał chłopaka

to jest moja dziewczyna

powiedzcie o niej cos milego

brzydka z wyglądu ale pewnie mądra i ładnie pachnie ^.^

bicie ludzi jest spoko

>ablublu pieniądze ablublub brak gf ablublu życie

dzisiejsza quota narzekania spełniona

>quota

Wołodymir za drzwi precz

>życie

skoro słonce to życie, wystarczy poprostu wyjsc w słoneczny dzień żeby mieć jakies życie?

>bycie martwym

abluablu Weronika ehhhh

weronika robi mi loda

o ty kurwiu nie mów tak o niej

weronika daje dupy za talerz zupy

no kurwa zara sie z ekipom wybierzemy do tego krakowa

>ntdc

sory nie widzialem co piszesz bo bralem prysznic z weronika

usun to

no dobra stoje na grota roweckiego zlaz na dol to se pogadamy

Podział Słowian na Zachodnich, Wschodnich i Południowych(czy starożytny podział na Venedi, Antes i Sclaveni) jest podziałem sztucznym i wynika właśnie z kryzysu Słowiańszczyzny. Żywa Słowiańszczyzna jest tworem dynamicznym, dążącym do zjednoczenia na określonym obszarze wyznaczonym przez wpływy kulturowe i oddziaływania geopolityczne. Te unifikacyjne tendencje są doskonale widoczne w historii tego regionu. Prawdopodobnie pierwszym państwem słowiańskim nie było państwo Samo, lecz wczesnośredniowieczne sarmackie państwo Antów - obejmujące rozległy obszar od Gniezna do Gniezdowa(Smoleńska) - rdzenia słowiańszczyzny. Naturalnym ustrojem politycznym Słowian jest demokracja, o czym pisał już Prokopiusz „Sklawinowie i Antowie, nie podlegają władzy jednego człowieka, lecz od dawna żyją w ludowładztwie i dlatego zawsze wszystkie pomyślne i niepomyślne sprawy załatwiane bywają na ogólnym zgromadzeniu". Rzeczpospolita Obojga Narodów w okresie swojego największego rozkwitu w sposób najpełniejszy wyrażała dynamikę rozwoju Antów. Obie te słowiańskie państwowości załamały się pod wschodnim naporem, Antowie ulegli Awarom a Rzeczpospolita Moskalom. Teraz jednak, po geopolitycznej odwilży i wycofaniu się moskiewskiego samodzierżawia(które jest tworem sztucznym, utworzonym przez Złotą Hordę by zaburzyć organiczny proces jednoczenia się Słowian) z obszaru rdzenia słowiańskiego, może rozpocząć się następny cykl tworzenia się potężnego bytu państwowego na pomoście bałtycko-czarnomorskim. To że Polska i Ukraina, nawet pomimo wszelkich zaszłości historycznych, ciążą ku sobie, można zauważyć gołym okiem. A nawet jeszcze bardziej widoczne jest to, jak bardzo jest to nie w smak kremlowskiemu jedynowładcy.

Wszystko prawda.

jak można tak chętnie ssać unijne pieniądze a jednocześnie mieć wyprany mózg prawacką propagandą

No user znalazłeś sobie już jako hehe dziewuchę?

Jaki narody są bracia dla Polaków, jak myślicie?

zalezy jak na to patrzec. Białorusini lub Ukraińcy

miliard godzin w paincie

>Ukraińcy

pojebany pedale

>te lochy z tyłu
>cii nie mów anonowi że jebiemy się z mokabe za jego plecami
no jak Kain i Abel

a gdzie jest napisane, ze bracia musza sie lubic

Litwiny to bracia.. Ukraińcy - w ogóle nie

ja nawet lubię kilka ich piosenok, ale to nie bracia

Dawni LItwini=Białorusini. Dzisiejsi Litwini=Prusacy

>Litwiny
mam nadzieję że chodzi ci białorusinów a nie żmudzinów

Przede wszystkim to Ukraińcy, Białorusini, Słowacy i Czesi. Rosjanie to zeslawicyzowane ludy ugrofińskie i hordy mongolskie.

>Dzisiejsi Litwini=Prusacy
no chyba nie. to inflanty, jeszcze większe pacholy niz my.

Korzeń czesci europejskiej Rosji to nadal etniczni słowianie.

>Dawni LItwini=Białorusini. Dzisiejsi Litwini=Prusacy
Tępota intelektualna tego wątku mnie przeraża.

>Korab nazywa kogos tepym

bo Moskale ich podbili

Nie wszystkie.

Nie karmić korabów.

Этo был звaтeльный пaдeж

Powinno być: Nie wszyscy - Mianownik - kto co

Jebać wielkanoc. Tylko Świętowit.

naprawiłem polskę

krótkie włoski u kobiety to podstawa ale teraz pytanie:

czy lepsza krówka do rozpłodu jak na pic relu, czy płaskie ciałko+umięśniony brzuch, czyli typowy cute-boy ale z cipką?

>bracia

ja pierdolę was rusków to trzeba siekierami jebać i waszą braterską pomoc chuj wam w dupę

żbsz to szkoda że ta nasza religia słowiańska się tak słabo zachowała bo ciekaw jestem jak to wyglądało

> on nie ma stałej GF (male)
mam nadzieję że lubisz rozwody