Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

index.hu/belfold/2017/04/16/valasztasi_mozgalommal_ingatnak_meg_orbant/
twitter.com/SFWRedditGifs

A nap kérdése: Ánon milyen viszonyban van a rokonságával?

Én ki nem állhatom őket.

boxeralsókat nézegetek a neten mert kéne pár új darab, de ennyi férfi csomag láttán kicsit kellemetlenül érzem magam

Gondolkozom hogy az egyiknek küldjek e lépfenét borítékban.
A délen élőkkel jól meg vagyok.
A pestiek képtelenek magukat összeszedni.

Az apai ági rokonságot nagyanyámon kívül nem ismerem.

Felhevült érzelmi állapotok esetleg?

index.hu/belfold/2017/04/16/valasztasi_mozgalommal_ingatnak_meg_orbant/

hahahahahaha mégegy párt ami nem fogja elérni az 5%-ot? na ez segíteni fog rajtuk

>a kormány vagy lemond, vagy a dicsőséges pesti nép kirángatja őket a Parlamentből
>m-mi nem vagyunk butapest-centrikusok, megszavaznak majd minket vidéken is !!négy

egyet

amúgy most néztem a cikket és ez a "mozgalom" még csak nem is egy párt csak kitalálták hogy ez így nem jó és legyen valami más, hát gratulálok nekik

mi vagyunk a sötétben bujkáló ellenforradalmárok?

Ez most paródia vagy tényleg ez történik?
Mintha a gyűlölt ellenségeinket vagy az Encyclopedia Dramaticát olvasnám.
Beszarok ezeken a szövegeken.

...

mármint a zsindex? pár opportunista gyerek felállt a pódiumra hogy impozáljon a többi gyereknek, annyira nem kell komolyan venni

>valahogy sikerül pösti gyerekeknek fegyvert adni egy lázadásra
>az EU zsarnok titulálja az orbánt, ő az oroszoktól kér segítséget
>szíria 2.0 magyar kiadás
vajon tényleg ezt akarják?

ez, sikerült gulyás mártont a legnagyobb retardált autistát az egész élére rakni, szerintem még azis lehet hogy direkt ezt akarta a fityisz

:DDDDD egyszer bedobnak egy könnygázt közéjük és úgy fognak szaladni mint még életükbe soha

Akkor ugye megkapjuk az "Orbán=Assad" cikkeket?

már így is erdoganhoz hasonlítják, nem lepődnék meg ha lenne valahol a zsindexen cikk arról hogy az orbán igazából olyan mint az assad

de orbán maga mondta hogy erdogán a példakép neki

annyira nem figyeltem, ez mikor volt? mert ha ez egy olyan mint az hogy valamikor tíz évvel ezelőtt mondott a vona valami pozitívat az iszlámról akkor annyira nem izgat
nem mintha tudnék túl sokat az erdoganról amúgy is

Semmilyen rokonnal nem tartom a kapcsolatot, mi csak hárman vagyunk anyámmal és tesómmal:D

a választás után volt egy kicsivel hogy aztmondta hogy az erdogani törökország a mintapélda, azon az évente összegyűlő fideszpikniken

szóval évekkel ezelőtt, nem tudom miért kell ezeket mindig játszani
>héj jani egy jó haverom mindig elsörözgetünk meló után
>2 év múlva jani megkattan és kibelez mindenkit egy dohányboltban
>5 évvel később rám fogják hogy pszicho vagyok mert egyszer azt mondtam jani jó haver volt sörözésre
dolgok változnak és kész

pontosan ugyanazt mondta el mint amit ma csinál szóról szóra

>szidja az ellenzéki pártokat
>nem nyújt alternatívát
elgondolkodtat

mármint? mondom hogy nem ismerem annyira az erdogant, hallottam volt valami lázadás amit levertek és annyi

mi a fasznak, menj be a ruhaboltba azt vegyél 20-at, milyen férfi nézeget boxereket a neten

imádom a dudorodó péniszek látványát hől

én nem, azt szeretem amikor dicsőségesen magasodnak

az enyém nagyon felfele ágaskodik amikor bevagyok indulva, kár, hogy csak 16 centis :$

nem a méret a lényeg, hanem a lendület

muti

én már a 2014-es ogy választások után hallottam azt meleghéberektől, hogy kéne, hogy az EU bejöjjön és eltávolítsa a Viktátort

most meg ilyen vilin elkpott beszélgetésekből úgy hangzik, azt hiszik, majdant csinálnak éppen

nem tudom, szűz vagyok
m-most nem

ki mondta, hogy kell alternatíva?
én faszán megvagyok egy új magyar baloldal nélkül is

A bolygó minden nemzetét érintő fegyveres konfliktus?

a ruszkik egy pillanat alatt itt lesznek ha ilyen lesz

Baromság

már miért?

de érted mit mondok? azzal hogy elriaszt szavazókat az ellenzéktől csak a fidesznek segít, ha csoportosítaná őket valahova annak lenne értelme de így csak kevesebben mennek szavazni

>A NÁCZIK VÉRE FOLYIK MAJD JUDAPEST UCCÁIN !!4!!!444!!!

ha vityó hatalmát itt az eu fegyverrel fenyegeti akkor az első dolga putyinhoz szaladni, miért hagyná csak úgy?

az EU annyira életképtelen politikailag hogy pár allahuakbar Brüsszelben le tudná váltani a vezetőket egy puccsal

megyünk náczit ölni?

*enni

ahhoz nekünk is lesz egy pár szavunk libsibolsi

...

...

>aéa még mindig csak azt a tíz képet rotálja a komcsi

valami új is jöhetne már

...

ezek is voltak már, csalódtam benned azthittem méltó ellenfele lehetsz a nemzetiszocializmusnak de csak ugyanazt a zsidó propagandát hányod

>JAJ CSAK AZ ANTIFA HALÁLOSZTAGOKAT NE

...

ezen az egy képen kívül nincs szükségem másra

majd én megvédelek a komcsiktól ne félj

az a vicc hogy mém ezek mém náczik és szarrá vernék az antifát ahogy van

újabb győzelem a nezmetiszocializmusnak, a kommunista kutyák a pincébe menekültek!!!

hejl

kikéne tolni egy nagy szart mielőtt megjönnek a vendégek

Faszért nem lehet egyenesen tartani a könyveket?
Így csak megtörik a gerincük és féloldalasak maradnak örökre.
Igénytelen "komcsi" rohadék.
A poharat a polc tetején már meg se említem.
450~ forint egy kibaszott könyvtámasz.

nagyon buta vagy
az EU-nak eleve nincs is mandátuma háborút kezdeni

Van egy olyan érzésem hogy egy könyvet se olvasott el közülük.

ja, hát arra sokan tippelgettek, hogy azért örültek a Momentumnak, mert így legalább arca lett az ellenzéknek, akiket lehet majd ostorozni
meg hát eléggé tenyérbemászó meleghéber pofikának sikerült az az arc

a 21 centis farkamat rá merem fogadni hogy Bukta László is több szavazatot fog elérni mint a Lolmentum

Ki tudja.
Valami csak elérte hogy a "maoizmust" választotta ideológiának.

Ahhoz nem kell olvasni.

minden nyugger az mszp-re szavaz, a momentum meg csak 12 egy tucat fiatalsági balliberális párt

na faszom
anyámnak megint két napot sikerült kibírnia puffogás nélkül

amúgy mikor lett magyar pol ebből a fonálból, mára már animeautizmus és fotelnáculáson kívül semmi nincs itt

add neki a FASSZT, attól lenyugszik

engem tegnap lepuffantott ha érted ;)

mikor anyád felhagyott a mesterségével
némi szekszuális frusztrációt okoz a fonál egyes tagjainak

Amikor valami gyökér elkezdte a fonalat keresztpostázni polra

miről akarsz beszélni? párkapcsolati tanácsok szüzektől? sárkánydildókról?

+ /biz/

az én voltam, nem érdemeltek jobbat ti kutyák

még azis jobb mint hatvannyolccsilliárdadnyiszor azt hallgatni hogy buta libsik meg zsidó hálivúd

én tudok jó témát
tegnap hozzámért egy lány a buszon

>>>/butaságok/

oké, akkor mondjátok hogyan szerezzek helyeskét, várom a tanácsokat

buta zsidók és libsi hálivúd

szegény

csak légy önmagad :)

dehát élveztem

és azt hogy kell?

mármint a lány

nem tudom, szűz vagyok

user, azt már a v4-es időkből láthattad, hogy itt mindenki rühelli a libsibolsikat és ez egy kedvelt témánk
ha nem tetszik, te vagy az újcigány, takarodj el te innen

nemi erőszakos kirándulás?

Mondjuk régen nem volt ennyi libsi postázónk se.

Eleve azért gyülekeztek a legtöbben a V4-ben mert lehetett mémezni róla hogy a bátor V4 országok szembe szállnak a gonosz EU-val és a migránsokkal.

mi fehérek vagyunk, nem számítunk migránsoknak

oké legyen itt vagyok már egy jó ideje és vicces volt fájítani a seggeteket én kezdtem el a fotelnácit rátokaggatni, de mostanra már semmi másról nincs szó csak erről és még ezis földalatti stílusba hullott csak nézz az antifapostázóra

pol is tele van libsikkel, átfolytak ide a redditről
nyomunk barnító sprayt és azt üvöltjük hogy allahu akbar miközben tépjük a ruháikat és egyből szétrakják a lábukat

dehát rámmosolygott és mondta, hogy bocsi

szerintem egy libsi sincs itt, én csak irónikusan tolom mert egy vicc amit csináltok

együtt fikázódni mindig jó
szép barátságoknak lehet az alapja

Most fogják "megszavazni", hogy kapjon e teljhatalmat. Persze csak, hogy jobban tudja az államot szolgálni

én nem

Ez
F=ma, ha kicsi az m, csak növelni kell az a-t

Lehet, csak mondom hogy alapból jobboldaliak gyülekeztek a V4-ben. És onnan jött ez a generál is.