/polska/

Edycja psikusa dyngusa

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=giofnbZvUhU
youtube.com/watch?v=RQTBdoQxkWI
youtube.com/watch?v=M0otAPMn1Ro
twitter.com/NSFWRedditImage

HAHA pa jaki zamulacz idzie dawaj go polejemy

>Amerykanie to zjeby genetyczne
Opinie?

>zamulacz z dziewczyną

kłamstwo

>ta morda niemca po prawej
Opinie?

>autor tego artykułu

>Niemieckie g*ny

>Dwa niemieckie statki na Morzu Śródziemnym wzywają pomocy. W każdej chwili mogą zatonąć
>Dwa niemieckie statki: "Iuventa" i "Sea-Eye" nadają sygnał "Mayday" i od kilku godzin czekają na pomoc. Znajdują się obecnie na Morzu Śródziemnym, u wybrzeży Libii. Mają na pokładzie setki uchodźców, są przeciążone i nie mogą manewrować. W każdej chwili mogą zatonąć.
>Statek "Iuventa" należy do niemieckiej organizacji pozarządowej Jugend Rettet. "Sea-eye" należy do organizacji z siedzibą w Ratyzbonie. Pływają po Morzu Śródziemnym, by ratować uchodźców z kontynentu afrykańskiego, którzy za wszelką cenę starają się dostać do Europy. Zabierają setki ludzi z przeładowanych pokładów kutrów, łodzi i pontonów, ratując im życie. Teraz sameznaleźli się w niebezpieczeństwie.
>"Iuventa" trafiła dzisiaj na dużą grupę uchodźców, którzy na plastikowych pontonach chcieli przepłynąć Morze Śródziemne. Wzięli ich na pokład. Po chwili natrafili na kolejną grupę. W ten sposób na statku znalazło się kilkuset uchodźców. Sytuacja wymknęła się spod kontroli.

>uchodźcy

widać że polak

>ten kartoflany nos
>małe usta
>jakaś chujowa bródka czy chuj wie co
>jajowata głowa
>brudna karnacja skóry

skąd wy macie tyle energii na szkalowanie polaków od samego rana

>wy

objadłem się wczoraj jak zwierz i obrażałem Polaków przy wielkanocnym stole ku uciesze mojej KOD-owskiej pejsatej rodziny

grintekst albo spierdalaj

no rozmowa zeszła na to jaki PiS jest chujowy jak zwykle ale w tym roku tematycznie pojechaliśmy po 500+ a potem to już z górki klasycznym Marcelem zacząłem wyzywać Polaków od małpoludów co srają dziećmi (jako przykład podałem tę babę ze wsi co srając do wiadra wysrała niemowlaka nawet nie wiedząc że jest w ciąży) wujek chytrze zauważył że Macieretta tworząc obronę terytorialną od razu znalazł miejsce do utylizacji pokolenia 500+ na co ja spytałem gdzie szuka wroga bo Rosja kpi z debila i włączyła się siostrzenica gimbusiara mówiąc że się PiS podzieli na frakcje jedna zaproponuje 600+ a druga 15 pensję dla górników i się wymordują w bratobójczej wojnie domowej ogólnie było bardzo spoko brat """radykalne centrum""" siedział dupa cicho czasem coś tam kwilił to go równo mieszaliśmy z błotem przy wódeczce

dobry /polak/. jestem dumny

opinie o lineagu 2?

dziś sklepy pootwierane jak w zwykłą niedziele c'nie?

wiekszosc pozamykane

zamknięte wszystko

alkoholowe otwarte

t. polak robak

tylko gdzie sprzedaje wlasciciel

poleccie mi jakiś dobry serwer emailowy

jakie maile

gmail

pierdolę ten jebany kraj.

Mam w pokoju jakiegos pajaka czy cos z tylko czterema nogami, co zrobic?

prywatne

no to gmail. najmniej spamu. minus, ze czesto dobre wiadomosci laduje w spamie. Jak chcesz cos polskiego to onet. Jak cie nie odpycha to mail.ru ma dobra poczte

...

9 dzień bez fapu
.

No to to jest katawa pająk, romansuj.

Skoro jesteś into nofap, to wez wyjaśnij czemu jak wale codziennie to jestem napalony, ale jak trzymam nofap kilka dni to czuje się jak pizda bez libido?

bo jesteś pizdą bez libido i utrzymujesz go na stałym poziomie trzepiąc konia ręką

MY

Ale rucham swoją lochę kilka razy dziennie i jest spoko, kutas sterczy jak drzewo.

Tylko NoFap mnie psuje.

...

to jest ten zjebany serb co pisze lamanym polskim i grozi wszystkim

muh slowianscy bracia

czymcie mnie

zajeb go

z czego to?

korab przetłumacz

youtube.com/watch?v=giofnbZvUhU

>co się lampisz kurwo świnio zajebać ci
>zajebe ci szczała że głowa mała

>kapitan bomba umarł dla tego

haha memey XD

samuraj jack to bardzo dobre anime
polecam

ehh weronika mi sie snila

>kobieca próżnosc nie ma końca
>podobne fakty sie powtarzają

czy to jest jakaś implikacja że ona ją zgwałci?

nie. to jest dosłownie to co napisałem. musisz wnioskowac z kontekstu

...

XD ROTFL LMAO

Co lepsze
dupa
czy cycki
?

włoski

nogi

Opinia o ""religiach"" wschodu?

dupa > nogi > cycki > stopy

chuj mnie to

przysiady to kurwa mem

>3d
>>>/wykop/

Zgadza sie.
Zostaw go, rozumiesz?!

Zuchy, czy praca w służbach cywilnych (skarbówka, min. finansów) - to dobry pomysł
Czy u was to tak samo wygląda, jak na wschodzie, że na luzie praca, piją kawę i gadają?

Prawosławie szanuję, dalej na wchód zaczyna się dzicz, pośrodku której znajduje się jedyny jasny punkt będący Buddą.

praca stabilna wiec dobry. tak samo sie opierdalają

budda ssie mi pałe

>tak samo sie opierdalają
Czyli dużo pracują? Czy mało?
Zastanawiam się nad tym, by po 30. (kiedy na programowaniu zarobię wystarczy na całe życie) pójść tam.

opierdalać się=nic nie robić
"Przestań się opierdalać i zabierz się za robotę"

zapierdalać = dużo pracować

Tu nie Rosja. Łapówek nie dostaniesz. Pensje są śmiesznie niskie. Jedyna wartośc to stabilność zatrudnienia

A, dzięki kolego
Pytam, bo chyba zapierdalać (albo napierdalać, nie pamiętam) znaczy dużo pracować, nie?

ZA
TA
PIAĆ

to zgadza się . zapierdalać/napierdalać z robotą = dużo pracować

Po pierwsze, to t.bulba in da haus, więc jak tam w Rosji - nie mam pojęcia, a na Białorusi łapówek na takich stanowiskach prawie nie ma
Po drugie - po chuj mi te łapówki, chciałbym spokojnie sobie pracować, żeby w domu się nie nudzić nic nie robiąc
>Pensje są śmiesznie niskie
ale jakieś 4k by mi starczyło, skoro mieszkanie już będę miał

...

>jakieś 4k
dobre. licz tak że 2-2,5k. nie ważne co robisz to i tak zarobisz gdzie indziej wiecej

W urzędach publicznych IT to tylko help desk, czyli praca dla murzyna. Programistów nie ma bo wszystko idzie w outsourcing na zamowieniach publicznych.

Najlepiej to żeby była dupa, ale bez cycków.

pedofil

Kurwaaaaaaaaa, właśnie zaczął u mnie padać grad. Co to za pojebana pogoda?

a padał u ciebie wczoraj śnieg?
bo u mnie padał
i jeszcze grad napierdalał przez 3 dni z rzędu

bioderka
zostaw go

Nie, wczoraj było nawet ładnie, tylko zimno w chuj.

Nie chodzi o IT, chodzi o finansach, IT już teraz mam trochę w dupie
Kurde, chujowo
To tak będzie nawet po elitarnej magisterce na UW?

W Polsce ogólnie to jaki uniwersytet skończyłes nie ma żadnego znaczenia. Tak czy inaczej zaczynasz od zera z najniższą pensją

To akurat rozumiem, a czy będzie możliwość przez pare lat wyrobić się na te 4k?

Muzyczka
youtube.com/watch?v=RQTBdoQxkWI

awanse sa srednio co 3-4 lata, wieć te twoje 4k to dostaniesz tak po 15-20 latach pracy. Na twoim miejscu zostałbym w IT

muzyczka
youtube.com/watch?v=M0otAPMn1Ro

W tej samej pracy? Powątpiewam, co najwyżej to może ci pomóc to w znalezieniu jakiejś lepszej alternatywy.

ktoś wie jak zrobić takie literki?
R

och
tutaj nie działa

R
prosze

kurwa, ale gowno
>Na twoim miejscu zostałbym w IT
Ale po 30 już nie wytrzymam, serio. Taki zawód, że kasę można zrobić, ale cały czas odczuwam, że jestem coraz więcej wyciskany, jak cytryna
Więc mam plan zapierdalać do 30, zarobić na duże mieszkanie (małe to już mam) i pare set tysięcy oszczędności i robić cokolwiek inne, nie związane z IT
Ale 2-2.5k to żarty
Grałbym już lepiej na gitarze w ślubnym gównozespole

No wiesz, w finansach korporacyjnych trzeba jeszcze więcej zapierdalać niż w IT, a ja po 30 chciałbym już trochę spokoju, ale nie za minimalną krajową chociażby

rób jak uważasz roman

Dlatego piszę, ze jedyny atut takiej pracy to stabilnosc zatrudnienia + urlopy + wychodzenie z pracy o 15.00/16.00

>Więc mam plan zapierdalać do 30, zarobić na duże mieszkanie (małe to już mam) i pare set tysięcy oszczędności i robić cokolwiek inne, nie związane z IT
To idź do budowlanki, albo na kierowce tira. 5k na miesiąc bezproblemowo wyciśniesz.