/ex-yu/

izdanje dovedite mi beograd da padnem na kolena pred njega

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=lM2w8h-WQTE
youtube.com/watch?v=hhSVr0ChTaw
winwin.rs/laptop-toshiba-satellite-c55-a-1nu-15-6-intel-core-i5-4200m-4gb-750gb-gt710m-2gb-1184671.html
rts.rs/page/stories/sr/story/10/svet/1380512/nsa-da-li-je-tito-bio-jugosloven.html
twitter.com/SFWRedditGifs

Бeoгpaд тpeбa paзopити.

O V O
B
O

Ja ću vas upucati.

A MOY YE BARYAK CRN KO NOCH
youtube.com/watch?v=lM2w8h-WQTE

/ex-yu/ threadovima fali degeneričnost, prenormalni su.

jadan cveni vojvoda nije svestan sta ga ceka

sedim u kladionici i srčem kaficu sa sretom, ićkom i slavkom panaijom dok gledamo pregled lige šampiona

srcem kitu tvome tati

duplici potvrdjuju

duplici potvrdjuju

...

youtube.com/watch?v=hhSVr0ChTaw

...

ja levo

Tko Sup Forums ovdje?
Postajte najdraže video-igre.

Oni koji ujedno zajebavaju i nista ne kontributiraju mojem pitanju su redditorski i 9gaggerski normiji i njihovo misljenje uvijek treba završiti u smeću.

^ ubi sebe

ovo
ako imas vise od 15 godina i igras igrice ili nadi novi hobi ili se ubij

Lolam se do nebesa, prijatelju srpski.

zadnjih nedelja igram darkest dungeon, neo scavenger i neke trke dbi

glupa mema, igrice vole bukvalno svi, od male dece do penzionera

Neko vrijeme sam mislio isprobat taj darkest dungeon. Čuo sam da je RNG-fešta, je dobar išta?
Koje trke? Simulacije ili one nid for spid?

>"srbi"

zna se ciji je bijelograd

jeste rng ali meni se bas dopada, teska je, izazovna, tera te da mozgas i da izvuces najbolje iz lose situacije, a i izgleda i zvuci odlicno, plus mozes da igras po 15-20 minuta dnevno ako nemas vise vremena

od trka samo nid for spidove i tako arkade, ne volim one hc simulacije

>tito zauzima beograd
>zauzima
>vodja stranke osnovane u beogradu

srpska-vojska-ulazi-u-zagreb-1918.jpg

Beograd su prvo zauzeli rusi pa partizani dok su serve jebale ustase na lijevcevom polju

Jebiga, valja probati.
Koji NFS? Dan danas igram starije NFSove, najvise onaj usrani Underground 2, a i Most Wanted mi je jeben.

pa partizani su vecinom bili srbi

a tito bi ostao drugorazredni partijski aparatcik da skoro celokupno predratno vodjstvo kpj, oko 300 ljudi (mahom srba) nije nastradalo u sovjetskom savezu pod staljinom

hot pursuit 2010 i most wanted 2012, ovaj novi ne mogu da pokrenem

underground 2 mi se bukvalno smucio koliko sam ga nekad igrao

pijuni iz bosne koji su pobjegli iz ustasa, da. Inace su srbi valjda borili za svoga kralja? ili ste toliko cuckovani da ste se borili za zagorca radje od karadjordjevica?

a za ovaj drugi dio; ne seri

samo carbon

Daj specifikacije konpjutora da ti preporučim neka govna.
Koji žanr ti se najviše dopada?

Jednu gurmasku pljeskavicu, od priloga kupus, kecap, tucanu papriku i malo luka. Hvala

samo Mia bajo moj

Da li je iko od vas uzimao eksere sa dnma? Pokušavam da nađem nekog ko je kredibilan iz njemačke ali mi ne ide toliko lako. Isto za kokain i aderal.

>Inace su srbi valjda borili za svoga kralja? ili ste toliko cuckovani da ste se borili za zagorca radje od karadjordjevica?
aj sto si tako bezobrazan i guzobolan? pod kraljem je vecini bilo lose, ljudi su se borili za sebe i bolji zivot, mislim oni koji su imali izbora na kojoj ce se strani boriti, nema govora ni o kakvom kukstvu

>a za ovaj drugi dio; ne seri
ti si taj koji sere

winwin.rs/laptop-toshiba-satellite-c55-a-1nu-15-6-intel-core-i5-4200m-4gb-750gb-gt710m-2gb-1184671.html

Kurva je Bosna, mjere joj nema

Mislis mdma? jesam

Naravno da nema, srbi su znali duboko u sebi da je bolje za njih da ih Hrvat vodi a ne mrsavko karadjordjevic kojeg su odjebali u inozemstvo nakon rata ko najvecu picku lmao

bači drogu đavoli je popili

nije bila stvar tita nego sistema

takodje
>tito
>hrvat

>laptop
Đe putuješ da ti treba laptop?
Daj najdraži žanr da znam šta da ti preporučim.

Hrvat iz hrvatskog kurca istrcnut
a ti guzoboli kolko oces

ma imam i desktop ali je jos slabiji, laptop sam dobio na poklon

moze bilo sta osim real time i grand strategija i hardkor simulacija

>Nacionalna bezbednosna agencija skinula oznaku poverljivosti sa analize govora Josipa Broza Tita iz 1977. godine u kojoj se navodi da je jugoslovenski lider govorio srpskohrvatski jezik sa "stranim akcentom", ali i da nema preterane sumnje da je želeo da u istoriju uđe kao Josip Broz, Jugosloven.

rts.rs/page/stories/sr/story/10/svet/1380512/nsa-da-li-je-tito-bio-jugosloven.html

jebo vam tito mater

Tитo кoји јe влaдao CФPJ дo 1980 гoдинe нијe биo oнaј Jocип Бpoз из Кyмpoвцa.Jocип Бpoз из Кyмpoвцa јe yбијeн oднocнo cтpeљaн пo нaлигy Кoминтepнe 1939 гoдинe y Бapceлoни. Oвaј кoји јe влaдao зeмљoм 35 гoдинa јe пoљaк Jeвpeјcкoг пopeклa из Кpaкoвa poђeн y Бpyклинy y Њyјopкy, имe мy јe билo Baлтep Baјc.Aмepикaнци cy гa пocлaли y Pycијy aли гa јe HКБД тј Cтaљин зaвpбoвao дa paди зa љих, тe cy гa пocлaли y Jyгocлaвијy нa чeлo пapтијe.Кaдa ce oтpгao кaнтpoли Cтaљин јe пocлao Mycтaфy Гoлyбићa дa гa yбијe, aли cy гaХeбpaнт Бaкapић и ocтaли oткyцaли Heмцимa кoји cy гa cтpeљaли.Taкo кaжe Дp. Joвaн Дepeтић и миcлимн дa јe y пpaвy.

ovo
>le bilo je bolje xD
nije

Ok, onda je sve u redu.

Za preporučit ti mogu FPS igara kolko ti srce zaželi:
F.E.A.R. 1
Svi S.T.A.L.K.E.R.-i osim Clear Sky-a
Serious Sam, bilo koji samo da nije dvojka, svi su dobro optimizirani
Hollow Knight
Vietcong
Return to Castle Wolfenstein
FarCry 1 i 2
Ako namjeravaš emulirati onda DEFINITIVNO moraš probati Ace Combat 4, 5 i Zero.
Itd.

haha igrao sam sve sto si naveo, cak i ace combat, osim hollow knighta, provericu to, hvala anone

>servi bi radje da je tito bio zidov iz kuala lumpura nego Hrvat jer ih to previse boli
kompleksi bre

pa bio je hrvat pre nego sto se proculo o njemu, to niko ne spori

ne boli me uopste, zasto bi me bolelo? nemam nista protiv hrvata, stavise

a ti se iz petnih zila upinjes da me zajebes, ali ti ne ide bajo moj
opusti se, popi kaficu

Tito je poljsko židovče

Koliko košta novo računalo? Ovo moje umire, a ne znam koliko da uštedim .

tito je bio jedan gospodin prvenstveno, ziveo ko car na grbaci naroda
svaka mu čast

oko 800-1k eura da budes miran 5 godina

Jebo mater, nikad ne bih rekao da imaš tako razvijeno znanje o videjo igrama, anone. Si probao Dark Souls? Race driver Grid? Colin mcrae Dirt 1? Neznam koji vrag da ti preporucim sad, iskreno.
Preporuci ti meni nesto.

a koji to vladar nije ziveo na grbaci naroda? pod titom srbi barem nisu ziveli kao psi, kao pre i posle njega

al ce zbog njega ziveti ko psi dok ne izumru

ako volis mnogo citati, sunless sea
world of goo si vjerovatno vec igrao prelijepa mozgalica

nista bolje nije ni bilo za vreme komunizma, te priče koje ti pricaju roditelji kroz ružičaste naočare okači macku o rep

probao sam sve lol

inside, od onih sto su napravili limbo, split/second, izasao je skoro planescape torment remaster, ne znam, slabo sta igram u poslednje vreme

dobar

ovo

glupst teska, nece biti da je zbog njega, nego zbog milosevica, ekipe od 2000 na ovamo, dinkica, tadica, vucica itd

jebe mi se za price, brojevi su realni pokazatelj
na ovim prostorima nikada nije tako dobro bilo kao u periodu 1960 - 1990

pa tito je napravio podlogu za devedesete, milosevic je najebao ni kriv ni duzan

bilo je bolje nego pre toga ali i dalje ne znaci da je bilo dobro, a to za slobu vucka itd je indirektno kriv tito i komunjarski sistem sa sve robovskom autoritarnim mentalitetom srba

ne lupaj gluposti

ima titove krivice ali milosevic je zeleo rat i svesno je unistio srbiju

pa nisu tito i komunisti stvorili taj mentalitet, podanistvo je ovde odavno pozeljna osobina

uzmi listaj malo politikinu arhivu od pre 2. sv. rata pa ces videti kako je i tada bilo

ne protivrecim samo iznosim cinjenice

treba nam nova monarhija dbi

okej, komunisticki aparat jeste gadna stvar, podlozna korupciji, trebalo je to reformisati odavno ali jebiga, ni jednom vlastodrscu to ne bi islo naruku

moze, samo nadji doslednog nastavljaca loze nemanjica ili obrenovica, posto su karadjordjevici uzurpatori

i da nije zeleo, 1.5 miliona bosanskih srba ne bi pristalo da zivi odvojeno u islamskoj drzavi i opet bi doslo do rata

komunizam je zlo, samo slobodarstvo bajo moj
drzava je vojska, policija i sudstvo, sve ostalo privatnik moze da obezbedi.

Probat ću taj splitsecond, uvijek sam ga mislio isprobat, ali nikako da mi se da igrat ga. Hvala, brate.

Igrao si Underrail, jel tako, anone? Podržavao si svoje srpske developere, nisi li, anone?
Probaj No One Lives Forever, Freespace 2 i Gas Guzzlers Extreme.

...

wtf ja volim gospodju vucic sada

>Igrao si Underrail, jel tako, anone? Podržavao si svoje srpske developere, nisi li, anone?
podrzao sam ih preko torenta cec, u zivotu nisam platio za softver, niti nameravam
zanimljivo deluje ali nemam sad vremena toliko da se udubljujem

nolf mi je jedna od omiljenih, gas guzzlers sam probao ali secka jako

jel freespace nesto kao freelancer?

Prvi put čujem za freelancer, iskreno. Ali kolko vidim sa screenshotta, slično je čini mi se.
Probaj dvojku, vrlo je dobra, malo stara dapače. Ako ju budeš htio probati ne zaboravi uključiti kontroliranje mišem u postavkama, jer ti neče bit baš veselo sa tipkama kontrolirati brod, vjeruj mi.

Jesi igrao Call of Chernobyl, mod za Call of Pripyat. Vrlo dobar mod, iako zahtjeva par addona da bude dobar.

Koje addone si stavio ?

>gledam tour of croatia sad na hrt2
>peleton ulazi u biograd na moru
>2 tipa sa strane stoje s natpisom "CROATIAN FOOTBALL MAFIA"

mlk

Dosta njih.
STCoP, Increased StCoP Damage, STCoP Original Weapon Distribution
DoctorX Dynamic Faction Relations, DoctorX Questlines
Innacurate Zombies, Rare Consumable Drops
Outfit Addon, Smurths Dynamic Hud, Ukrainian Voices i Chernobyl Relay Chat.

Zanimljivo, budem probo neke, hvala

Srecan 4/20

>ook kamenjarka te muva
pod mač bato, nebi te tako ni stapom

koji mesec je 20?

>on neironicno izrazava datum u dd/mm formatu

Ovo je razlog zasto ti niko u drustvu ne misli da si zabavan

>prevodis americke fraze i animedegenerik si
toliko od mene 2 gen dijasporo

srecan rodjendan adolfe hitleru

Hvala bogu da bar umem da se izrazavam

Lmao to je potpuno gramaticki ispravan post
Ja sam uvek imao pet iz srpskog (aka bolju ocenu od scih ivde) nemoj da vadim sada djacke knjizice
Dobioa sam I ponude za takmicenje ali sam odbio jer sam se takmicio u tezim disciplinama dbi inace iz srpskog bi bio prvi na najvecem nivou dbi

Plus sam u krevetu lezim dbi ne mozes me kriviti kada pokusavam da napisem sto brze

Nisam te davno dozvola da me pricas na message

NBA2K serijal
FM 2011-2015
Vampire the Masquerade: Bloodlines
Vice City
Fallout 3
Fallout New Vegas
Company of Heroes 1
Europa Universals 4
State of Decay
Assassins Creed 1
Assassins Creed 2
Victoria 2
Battlefield 2 mod Project Reality (gotovo cijela Fallujah)

I svakakve durge grand strategije i strategije.

Trazim dozvolu dbi

Redpillaj me na Vampire the Masquerade: Bloodlines.
Kaži mi dobar razlog zašto da ju igram.

Jel čitao tko Asimova? Fundation serijal?

>nema Deus Ex i Fallout 1 i 2

>Project Reality
sto nema igraca? Ja kad odem uvek budu 2 poluprazna servera

>on još igra igrice