/ex-yu/

Kosher edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=EQLF7J_giWY
twitter.com/SFWRedditGifs

/balt/

ЗA ДOM

kako da postanem židov

SPREMNI

srbin sam, srbi i jevreji su prirodni saveznici

...

>t.jevrejko

Je li ABRAMOVIĆ ŽIDOVSKO PREZIME ILI samo slavensko pokršteno?

U Zagorju na izvorju rijeke Krapineeee

židovsko

>t.Pederko

Christianity is a Jewish schism though

Jesus was a Jew

>implying that jews aren't just Zoroastrians on denial

@73851549
>t.anjurko
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA

Zasto banat nema svoju zastavu , da mogu da budem r a r e

I kako ovo nije dokaz da su jevreji bolji od obicnih ljudi

Bukvalno su doneli ogromne kontribucije svetu (ajnstajn etc) I vrte sve ostale oko prsta

Vise mi lici da je ovo napravio nego guzobolan ko je ljubomoran

doslovno sam iz španskog kek
šalu na stranu, ne znam kako bi mi mjesto stanovanja pomoglo u tom, eventualno možda da živim negdje uz more i židovim se turistima za bezobrazne pare

jednostavno mi je tako od srednje
nemam kaj vise plakat i žalit se osim otic doktoru što sam i odlucio da budem nakon što sam našo ovu gf.
Samo mi fali da mi to stanje sjebe još jednu priliku

Ali taj dio obitelji su mi svi katolici
I to dosta dugo vremena...
koji k se događa?

hoćeš li da čuješ neprijatne istine
preko četvrtine slavonskog stanovništva su bili muslimani

čđčš
šđ
čšč
đš
đčđščđš
ššđ

>eventualno možda da živim negdje uz more
sta te sprecava u tome?

>I kako ovo nije dokaz da su jevreji bolji od obicnih ljudi
U pravu si i nisi u pravu, jevreji nisu ljudi ali nisu ni bolji od ljudi
>Bukvalno su doneli ogromne kontribucije svetu (ajnstajn etc) I vrte sve ostale oko prsta
bela rasa je tu mnogo bolja, i ajnstajn nije bio zidov

Anonymous 04/20/17(Thu)22:38:54 No.73851752 ▶
Zasto banat nema svoju zastavu , da mogu da budem r a r e
>>
Anonymous 04/20/17(Thu)22:39:01 No.73851757 ▶
I kako ovo nije dokaz da su jevreji bolji od obicnih ljudi

Bukvalno su doneli ogromne kontribucije svetu (ajnstajn etc) I vrte sve ostale oko prsta

Vise mi lici da je ovo napravio nego guzobolan ko je ljubomoran
>>
Anonymous 04/20/17(Thu)22:40:52 No.73851850 ▶

doslovno sam iz španskog kek
šalu na stranu, ne znam kako bi mi mjesto stanovanja pomoglo u tom, eventualno možda da živim negdje uz more i židovim se turistima za bezobrazne pare

jednostavno mi je tako od srednje
nemam kaj vise plakat i žalit se osim otic doktoru što sam i odlucio da budem nakon što sam našo ovu gf.
Samo mi fali da mi to stanje sjebe još jednu priliku
>>
Anonymous 04/20/17(Thu)22:40:55 No.73851852 ▶Ali taj dio obitelji su mi svi katolici
I to dosta dugo vremena...
koji k se događa?
>>
الصربي 04/20/17(Thu)22:42:11 No.73851912 ▶
hoćeš li da čuješ neprijatne istine
preko četvrtine slavonskog stanovništva su bili muslimani

Jebeno. Kakve to jbne veze ima sa ovim kaj ja pitam?
Nikakve.

jebote kisa pada 2 puna dana bez prestanka

drka mi se uffff

i te kakve veze ima
šta misliš gde su završili svi jevreji i muslimani posle habzburške neoakvistike
u osmanskim izvorima nema velikoj broja izbeglica

>ook kad nisi siguran jel nebojsa larpuje ili je netko stvarno toliko glup

mah još uvijek studiram
skupe su nekretnine itd

možda jednog dana anone.. jednog dana

Drkach

>jevreji nisu ljudi
t. Srednjoskolac
>i ajnstajn nije bio zidov
Zapravo jeste, uguglaj

>još uvijek studiram
To je najgore ali osetices slobodu kada zavrsis

Cijene nekretnina vjerojatno

Bog piša po Boosancima
A metaforički pišam i ja

Židovi u RH nisu isti kao oni u Bosni
Gle sliku
Neznam da ima to veze kaj ti pričaš.

Abramović je prezime koje postoji u Rusiji. Ne u Području Osmanskog Carstva...

Sad našao:
This long-established surname, recorded in such spellings as Abram, Abrahamer, Avraham, Abramsky, D'Abramo, Brahms, Abrahamsson, Abramovitz and over seventy other spellings is of pre 12th century origin. Found in almost every European country including England, Scotland, France, Germany, Italy, Greece, Russia, Poland, The Netherlands, Belgium, Norway, Sweden, Croatia, Hungary etc. it was one of the many surnames of Hebrew influence which were originally given by the returning Crusaders to their children, in recognition of their fathers visit to the Holy Land, and which subsequently became surnames. 'Abraham' translates as 'The father of the nation', and as such was borne by the first of the Jewish patriarchs, although the surname itself is not essentially Jewish.

>tfw predci mi križari

zaista je,
trenutno najveci trigger stresa i loših misli

>Zapravo jeste, uguglaj
Ne moram
ashkenazim su "jevreji" metisi iz Nemacke.
I on je bio iz nemacke.

THEY WANT TO KILL ME AND THEY HATE MY RACE AND HERITAGE BUT IT'S OK BCUZ EINSTEIN WUZ A SCIENTIST N SHIT

bice bolje

zamisli kako je meni kad zivim u vukojebini na jugu srbije, zivot mi nije ne lak kao vama i ovima sto zive blizu obale... mastam da se jednog dana preselim tamo daleko, u nekoj kuci kraj obale, uh... ne postoji covek koji ima vise srece no onaj ko zivi tako

>I on je bio iz nemacke
Ali je etnicki bio jevrej

Previse mentalne gimnastike radis

ne znam da li si svestan ali najveći deo hrvatske je u jednom ili drugom momentu bio deo osmanske države; migracija sefarda nije bila ograničena na bosnu, bilo je komuna i u transilvaniji; čak i to nije relevantno, jer je cela teritorija hrvatske bila pod vlašću habzburgovaca, i bilo je međusobnih migracija

Prolazio sam tamo jednom prilikom kada sam išao do skopja kek mogu si zamislit sliku

>ne postoji covek koji ima vise srece no onaj ko zivi tako
definitivno brate

slusaj dosta mi je tog vrijeđanja Bosne, ja sam primjetio da ovde svi pljujete po nasoj drzavi. Ja ovo necu jos dugo da trpim, cujem li jos nesto protiv Bosne odma zatvaram ovaj forum

youtube.com/watch?v=EQLF7J_giWY

UFF KOJI THICCC

>jugu srbije
Blizu nisa?

vranje

sto je najgore zaglavljen sam ovde bez igde ikog, cela generacija izbegla u druge gradove na studije. doslovno nemam s kim izaci van

>vranje
ti si bugarin

>vranje
ti si cigan

Kako je tebi u Americi?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
Koliko je tesko preseliti se u Ameriku?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

Kako je tebi u Americi?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
Koliko je tesko preseliti se u Ameriku?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

ne, moji preci poticu iz crne gore

ni bugari u bugarskoj nisu bugari, a kamoli vranjanci

lel

>vranje
Taj grad je mit, bukvalno je toliko juzno da verujem da ne postoji

Kak sto si rekao najbolje je da zivis sa izlazom na more

Kako je tebi u Americi?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
Koliko je tesko preseliti se u Ameriku?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

u juzna i iztochna srbija ste samo bugari

Da nisi ti Bosko Miljuskovic?
Ako jesi isao si sa mnom u skolu, jebote poslednje gde bih pretpostavio je da cu te ovde naci.
Super vam je svirka, Bole uvek si imao dar za to, ocekivao sam i da ce ti nesto tako krenuti, samo napred!!
Pozzz veliki
>jbte upalim tred i svaki put nesto novo a rekao da necu dolaziti

Kako je tebi u Americi?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
Koliko je tesko preseliti se u Ameriku?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

Jebemu raspelo pa koliko je Shepardi židova sa Abramović prezimenom?
Brijem da ovih Ashenazi ima "mrvicu" više s tim prezimenom.
A najvjerovatnije je, ako ćemo vjerovati ovom tekstu, da su samo katolici i kako sam osuđen biti sirotinja kao i moji predci

Nije mi jasno koji k guraš te Shepardije u priču.
Evo Shepardi prezimena iz Bugarske:
Abilash, Adroki, Aftalion, Alabalah, Aladjem, Albalah, Albas, Albasa, Albuhayre, Alfandari, Alhalel, Alkabes, Alkalai, Alkolukbre, Almaleh, Almoznino, Anavi, Anzhel, Apsheh, Arditti, Arama, Arye, Aroyo, Arucheti, Asael, Assa, Asseo, Astrik, Astrug, Astuk, Atias, Avigdor, Avishay, Azriel

Evo Ashenazi prezimena:
ach • Aal • Aale • Aaron • Aaronheim • Aarons • Aaronsohn • Abarbanel • Abarbanel Sousa • Abarbanell • Abarlea • Abas • Abbas • Abbe • Abderode • Abecassis • Abecassis Cortereal • Abel • Abeldt • Abeles • Abelt • Abelsdorff • Abenatar • Abenatar Pimentel • Abencur • Abendana • Abendana Belmonte • Abendana Mendez • Abendheimer • Abendstern • Abengalil • Abengaly • Abengalai • Abenheim • Abenheimer • Abensour • Abensur • Abenzur • Aber • Aberbanel • Aberle • Aboab • Abodiente • Abraham • Abraham genannt Kaufmann • Abrahami • Abrahamowski • Abrahams • Abrahamski • Abrahamsohn • Abrahamson • Abrahamssohn • Abrahamsson • Abrahm • Abrahmski • Abram • Abramczyk • Abramovski • Abramovsky • Abramowitz • Abramowski • Abramowsky • Abrams • Abramsen • Abramski • Abramson • Absche • Abstein • Abt • Abterode • Abuab • Abudiente • Ach • Achard • Ackerland • Ackerman • Ackermann • Adam • Adamkiewicz • Adamkiewitz • Adamowitz ...

Kužiš kaj ti velim. A onaj tekst još kaže kako su vjerovatnije Katolici čisto jer je to ipak česta stvar.
Da sam Aaron ne bih ni pitao.

Kako je tebi u Americi?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
KoIiko je tesko preseliti se u Ameriku?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

ne staj mi na muku, ne znam ni sam kako izdrzavam, svaki dan fantaziram o zivljenju kraj mora. da me neko sa primorja zeli usvojiti pristao bih bez razmisljanja

ubio bih se da sam mongoloid ko ti

Kako je tebi u Americi?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
Koliko je tesko preseliti se u Ameriku?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeći za 400 evra mesecno.

>Ackerman
Anime prezime treba da promenim u ovo

>Kako je tebi u Hrvatskoj?
>Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
>KoIiko je tesko preseliti se u Hrvatsku?
>Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.
Kako je tebi u Hrvatskoj?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
KoIiko je tesko preseliti se u Hrvatsku?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

Ne nije pasta, isao sam sa tobom u XV gimnaziju cak sta smo bili skroz dobri, uvek si gotivio muziku a znam da si kasnije i krenuo da se bavis muzikom.
Samo mi reci da li si ti?

I ja sam zaglavljen na kopnu

Jednoga dana jednoga dana

Kako je tebi u Hrvatskoj?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
KoIiko je tesko preseliti se u Hrvatsku?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

Kako je tebi u Americi?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
KoIiko je tesko preseIiti se u Ameriku?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

koji smrdljivi autisti, svadjaju se oko jebenih jevreja

ubite se kolektivno svi

Ne verujem, ja sam iz srbije u hrvatsku nisam krocio nikada

Nego, kako je tebi u Hrvatskoj?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
KoIiko je tesko preseliti se u Hrvatsku?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

obo

Jebem ti klosare nedojebane, bukvalno ste beta fegeti koji ni na monitoru niste picku videli mame vam se najebem autisticne.
Evo vam slika iz srednje skole samo ja i Bosko nismo zatamnjeni na toj slici.
I sta sad, hoce li isto krenuti onaj guzobol kao od sinoc kada nemate argumente pa onda da sejmfagujete nesto.
3 mamina pedercica koja odgovaraju nesto jedan drugom "LE TAXISTA LE LE LE LE LE KEK LULZ APARATI".
Hocete i sa njim dopisivanje da vidite?
Vi ste bukvalno likovi koji zive u maminom podrumu, pa normalno je da znam ljude.

HAHAHHHHHHHAHAAHAHAHAHAHAAHAAA PLAKEEEEM AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA CECECECECECECECECECECE EKEKEKEKEEKEKEKEKEKEKEKEKEKEKEEKEK

Ajde restartujte komp to je sve sto vam se desava danas i sto ce se desavati.

APARATI KEK LEL

>Kako je tebi u Hrvatskoj?
Usrano
>>Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
Usran i usrano teško
>KoIiko je tesko preseliti se u Hrvatsku?
Sigurno lakše nego otići

>Vranje was under the Ottoman rule for 422 years and was liberated by the Serbian army in 1877 under the command of general Jovan Belimarković. In the mid-19th century Austrian diplomat Johann Georg von Hahn stated that the population of Vranje kaza was 6/7 Bulgarian and 1/7 Albanian, while the city population consisted of 1000 Christian-Bulgarian families, 600 Albanian-Turkish and 50 Gipsy.[6][7]

Jel znas Boleta dobro...isli smo 4godine u skolu zajedno u srednju.
Pozdravi ga, evo sada sam mu poslao poruku na mesindzer misleci da je on ovde.
Jebote koje su ovo budale sto prave paste od svega, ne znas da li je smesno ili tuzno.
Kako vam ide ta grupa, video sam da je Bosko kacio nesto po malo na fejsu.
Od cega ti umires, sta se palis?
>prestani molim te
?

Kako je tebi u Bugarskoj?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
KoIiko je tesko preseIiti se u Bugarsku?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

pa ja bi sad mogo krenut do kampice na moru i dođem za 2 sata

Za nekoga ko hoce da se preseli u Hrvatsku I napravi zivot tamo, gde da pocnem da gledam za posao I stan/kucu?

Looks like you forgot to say that the ethnic term in his data comes from the fact that the population was under Bulgarian exarchate (Russian child). Would've been a shame if someone mentioned it, no?

Kako je tebi u Bosni?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
KoIiko je tesko preseIiti se u Bosnu?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

Kako da obuzdam divlje samoubilačke nagone?

pusti ga nek zivi u deluzijama

bugara doslovno i da nema ovde, samo ih je ostalo u istocnoj srbiji u znantnijem broju

Kako je tebi u Americi?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
KoIiko je tesko preseIiti se u Ameriku?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

Zagrizao sam na pastu, ne verujem

Preispitujem se sada da li sam ja stvarno toliko pametan koliko znam da jesm

...

Kako je tebi u Makedoniji?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
Koliko je tesko preseliti se u Makedoniju?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

Kako je tebi u Kosovu?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
KoIiko je tesko preseIiti se u Kosovo?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

Kako je tebi u Britaniji?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
Koliko je tesko preseliti se u Britaniju?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

>u znantnijem broju
xaxaxa site ste s bulgarsko poteklo u iztochna i juzna srbija pederche

Kako je tebi u Britaniji?
Kakav posao imas i kako je tesko dobiti jedan?
Koliko je tesko preseliti se u Britaniju?
Molim te odgovori ne bi voleo da ceo svoj zivot provedem u ovoj vukojebini radeci za 400 evra mesecno.

moja mapa kaze drugo

Doktor ovdje anone, ne znam da li si citao moj post sta mi se sve izdesavalo za par god i saobracajka i pogibije, operacije, nepokretnost, ljecenje od alkohola/narkotika itd.....iz svega covjek moze da se iscupa, volja je najbitnija i moras biit borac! Ako sedis kuci i ne znas sta ces kazi sebi prosetacu danas 3sata brzim hodom kroz grad, kada dodjdem kuci neke vezbice i citacu knjigu, Sup Forums cu na kraju dana da upalim.
Kazes sebi za sutra ujutru, ustacu u 7-8 a ne kao neet u 14:00.
Ocisticu sobu, pomoci svojima, reinstalirati komp ako je bagovit pa opet setnja itd...
Uplati teretanu, treninzu NABIJAJU zdrav razum, i vracaju u isti, retko kada vidis zdrave ljude koji treniraju depresivne!
San je jako bitan! Ishrana takodje!
Uz sve ovo kontam da nismo isti slucaj jer si mnogo manje drustven od mene tacnije verovatno si malo asocijalan (pravim paralelu medju nama, ne nabijam glupostti na nos kao sto vecina vidi).
A i ovo moze pomoci

Da, treba nam još Srba ovdje
Produži dalje
...
Ako imaš love onda odi u Knin. Vruće je, suho, kameno i depresivno. Ali zato je jeftino.

Ubij se

Francuska ministarstva:
Ministry of Foreign Affairs and International Development
Ministry of Ecology, Sustainable Development and Energy ****
Ministry of National Education, Higher Education and Research
Ministry of Justice
Ministry of Finance and Public Accounts
Ministry of Defence
Ministry of Social Affairs, Health and Women's Rights ****
Ministry of Labour, Employment, Vocational Training and Social Dialogue ****
Ministry of the Interior
Ministry of Agriculture, Agrifood and Forestry
Ministry of the Economy, Industry and the Digital Sector
Ministry of Housing, Regional Equality and Rural Affairs ****
Ministry for Decentralization and the Civil Service
Ministry of Culture and Communication
Ministry of Urban Affairs, Youth and Sport
Ministry for Overseas France

Francuski državni uredi:
Secretary of State Aid Victims
Secretary of State for International Relations Climate and Biodiversity ****
Secretary of State for Trade, Crafts, Consumer and Social Economy and Solidarity ****
State Secretary for the Disabled and against Social Exclusion****
Secretary of State for Seniors and Autonomy

KEKOVI

pa kazem da u istocnoj srbiji je ostala sopska vecina
u juznoj ih nema, osim po okolnim zabacenim selima

>Da, treba nam još Srba ovdje
Ja sam smo rodjen u srbiji po korenu sam iz bosne I crne gore dbi

Isto ima li hrvatska dobre benefite za nezaposlene, ja verovatno necu moci odmah da se zaposlim

Svi smo mi Bugari

>In the First World War, Vranje was conquered by the Kingdom of Bulgaria on 16/17 October 1915. They implemented Bulgarisation against non-Bulgarian population of Vranje and committed war crimes.[8]

>After the war, Vranje was part of the Kingdom of Serbs, Croats and Slovenes in one of the 33 oblasts; in 1929, it became part of the Vardar Banovina. During the Second World War, German Nazis entered the town on 9 April 1941 and transferred it to the Bulgarians on 22 April 1941. During Bulgarian rule, 400 Serbs were shot and around 4000 Serb patriots were interned.

t. Manlet

Upravo sam pojasnio 'jevrej' deo debilu
On nije pravi jevrej, belac je

...

begai v /tr/ we maika ti da eba turska

taq propaganda vseki moje da q napishe

Ne mozes definisati ti jevrej kako hoces kada ti odgovara

Ajnstajn je bio jevrej, ti izgleda imas problem sa tim jer ti ide protiv tvoje naracije

Kraj price, odrasti I zapitaj se zasto mrzis jevreje uopste