/tr/

Anarşi edisyonu

Other urls found in this thread:

youtu.be/WPtdY39nC3k
youtube.com/watch?v=rmebymzB0Hw
youtube.com/watch?v=mUQHGpxrz-8
dailymotion.com/video/xfwltv_yalcin-kucuk-canli-yayinda-cildirdi-haberyazan_news
hurriyet.com.tr/kara-haber-geldi-bir-sehit-40434915
youtube.com/watch?v=Kbvc027AAX8
twitter.com/bbcturkce/status/855078618006929409
youtube.com/watch?v=2FLs2AaDPfU
youtube.com/watch?v=Qw3yozjkyqA
twitter.com/AnonBabble

Uyansanıza orospu çocukları

...

Günaydın TÜRKİYE(cennetistan, gülistan, alfaistan)'nin değerli vatandaşları

us oosporous sos or susurrous couscousou sos rug succors coruco pours roucou currs oosporous cussos poop sos sopor poroporo us oops couscousou so grog sos sour prosos sopor poor prop sop pug scoup oosporous couscousou succour couscousou us couscousou purr cursors coops surucucu soup so ups up roc upprop susurrous sprugs pups grogs soursop props cup cops ups coccus goo ups opus succuss susurrous or spoor pup poroporo cog pops oops spurs croups soporous grog crops cruor cuprous us poroporo upsup cups psorous curucucu up cops guru ours up so sop coops prosorus up couscousou pour us purrs succour sorgo couscousou couscousou pop oosporous up soup pus cocos roups coos oosporous occurs prop gro susurrous soup soup cursor cogs scroops usurp pross croc sup oosporous coo succours cursus pup cog us pop roups oosporous us pop poop scoup couscousou cururos gogos coop couscousou pops sourpuss rugs goo cuscus coup crop succours cursors cogs succuss pup scup so groups succors cops oosporous poroporo sopor sup coups roc so prosorus psorous goo gruppo cussos group ours scoops us coccus soursop curs pros couscousou us our succours us cross susurrous susurrous grugrus grogs rug pour sops cururo sopors up susurrous puss couscousou cups progs sorgos gro cog or currs prosorus upprops pops cusps pus pogo pour urucu oosporous groups succors rococos or pops susurrous cusp ups sos cop susurrous sourpuss rugs occur coo so scup roups couscousou coups rug up puss cuscus cusp props porus cop so rococo soporous roc proso up coos cuprous couscousou roucou goo pug cogs grugrus couscous pogo sourpuss cruor up pop couscousou

Ananizi vanda sikeyim

Yangın vaaar yangın vaaar ben yanıyoruuuuuuum :DDD

Arkadaşlar size b*yazlardan ne kadar nefret ettiğimden bahsetmiş miydim?

nü öngörün ünü günününü gör ün günününü önünün günün görünürün gürünü gönü ün önü gürünü gürünün gürünün gür nü gürün görünü günününü gürü ün ün ünü görü günü örgü öngörünün nünün öngörür gör gönü ünün görünür ürü görünürü öngörünün günü günü örü gürünü ürün görünürü örgü gönün örü ör görgün örgü ünü gün görünün ününü günün görünür gün örgününün görünürün ününü görünü gönün nünü nü gürün ürür ün görgünün ürü günün örgününün gönü öngör gönün ürü ün görü ürün nünü örü örünün ününü günününü gönü görgünün görgün günün görünür gör ön nünü gör ör örün öngör örgünü gönünü gönü ürününü görü örü önününü önünü görgünün günü görgünü görür ünü nünün örgünün gönü örgün ürünü günününü görünü nün ünü öngörünün öngörünün gürünü günü örü ününü ünü görgünün gününü ürününün örünün ürünü ürün günün öngörünün görü öngörünün gürünün ünün nünü önün örgün gün ün ün ürünün örgününün gürü ürü nü önü nü ürün görünürün gönü ön öngörür örgün gön gön ön gönü ör ön nün örün örü görün nü ün önü öngör ün ürününü gönü öngörünün örünün gürün öngörü görü günününü önü görü görün görünü günü gönü ünü günün günününü öngörünün görünürün ünü gür öngörü önünü ürü gün gör ör gürü ör önün ününü gönü görünü görünün ün gürü görünürü nü ürür gür görünürü ürür görgün görünür önün örgün nünü öngör önünü nü gön gön örün görgünü örgü öngörünün görgünün günü gör görünürün gönün önünün ürü öngörün gürün nün öngörün görgünün nünü ürünü ün görünürün öngörür

Ölü site, ölü tahta, ölü general, ölü postacılar, ölü ruh

t*Rkolar aşşşşşşşalık bir millettir

what does armenians think about aram khachaturian? is he famous there?

'choon: youtu.be/WPtdY39nC3k

t*rkLere olan nefretimi anlatsam sayfalar yetmez bu site bile kaldıramaz trilyonlarca kelimeyi.

n-niye qnq :DDD

who is this great man?

kalbim kacti
hissiz nasil bulacagim?
kossam mi dursam mi?
nereye saklandi?

sana da mi oldu kardas?
youtube.com/watch?v=rmebymzB0Hw

Anime is the natural conclusion of Kemalism.

youtube.com/watch?v=mUQHGpxrz-8
his most famous song

There are no armenians here for some reason, so I don't think you will get any responses from them :DDDD
I only listened to his spartacus, he's a based lad
How did you not recognize your mothers malleter :DDDDDDD

turks, armenians, azerbaijan, albania same shit

this only georgia is white and based

even people from a genocided shithole have higher value than the entire turk nation

very funny
in the real world every turk is a rape baby genetical bastard subhuman

more like that

armenians > turks > azeris > albanians

>USAXLAR YANİYRUM, HAÇAN SU GETİRUN DAA

Fucking wh*teshits in my dead thread again

Gürcüler > yahudiler > araplar > beyazlar > azeriler > arnavutlar > ermeniler > KÜRDler > bok > çiş > kaka > ishalli bok > ishalli köpek boku > t*rkLeR

su yok
, su yok

don't worry. does my grand-grandmother look turkish enough? shes a gypsy

sabah sabah ne götler yanıyor be

zihnindemi oluyor bu göt yanmalar qnq

>ohk göt yanmalarından (you) alıp göt yanmalarına (you) verilmediğinde

moruQ anadoluda tek s*nni türkmenler manavlar galiba AQQQ

hayır xocam ananın tokmakçılarıda sünni mesela :Ddddddddddddd

>batı anadolu türkmen deği...

REİS ne zaman ataPİÇ putlarını yıkmayı emredecek

Xocam int miimlerini ciddiye alıp boşu boşuna değerli vaktinizi harcamayınız
Güzel hissettiriyor moruQ

cahil piç

>I am white and even i understand this song. Fuck these cops, fuck Trump. I pray for you, black people in the USA. I hope you will grow and be even stronger after this. May god be with you :-)

dailymotion.com/video/xfwltv_yalcin-kucuk-canli-yayinda-cildirdi-haberyazan_news

REİS ne zaman laikçi karılarına tecavüz emri verecek

yakında gavatlardan cizye alıcaz inşaLLaH qnq

Demek ki tarım yaygın kardeşim nerden çıkarttınız Türklüğü buradan?

???

yeter, amk, yalcin kücügü adam tahmin ettim o da pkk mitinglerinde konusma yapmis

bundan sonra sirf ölüler yoldaslarim olsun

Manav ya lmao.

hurriyet.com.tr/kara-haber-geldi-bir-sehit-40434915
heyt be gerilla koymuş gene ş*hİT karılarını amedde pazarlayarak kazandığım paralar işe yarıyor sonunda :Ddddddd

ax oğlan

Lol kılıçartığı yunan dölü rekt.

mungol atlısı tier türkmenim qnq

Tabi canım hepimiz cengizin torunuyuz:D::D:D
Ben de japonum hajum:D:D:D

>itt

moruQ hepiniz hitit devşirmesisiniz diye herkes sizin gibi olacak değil aqq. etnik türkmenim ben.

>yk üstadın devlet için çalıştığını bilmemek

komplekslerini yenebilmek icin yardimci olmaya hazirim, ama lütfen baskalarina bulastirarak kendini yüceltmeye calisma

ilk kez iki gün önce o adamdan duydum

Hayır deliormanlıyım ben, küçükken de japon derlerdi.

youtube.com/watch?v=Kbvc027AAX8

bana bakın hitit piçleri

Kusmak istemiyorum hocam bakmayim bu kez :D

Efsane post, saygılar.

Insanlarin fazla karmasik ve kisisel yorumlarini dinlemekten yoruldum, giddikce yezid ve türbanli kizlarin bekaretlerini alma fikirim tatli geliyor.

Okadar kolay olabilirdi, hepimiz Göktanrici, Türkcü olarak birlessek, onun altinda yinede müslüman olursun, Kürt olursun, bas örtünü giyersin lululunu yaparsin.

Bunlar birligimize karsi aletler olarak kullanilmasi kabul edilinmeyecek bir durum.

Bizim döner>sizin döner

yk üstaddır söylediği kanundur biat edeceksin!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHHHAAHAHAHAHAHAHAHAH

twitter.com/bbcturkce/status/855078618006929409

Wew edgy tamam araplar falan ama bu biraz cok olmuyor mu?

ş*hİT mezarına sıçtıktan sonra götümü t*RK bayrağı ile silmek ş*h-İT karısına KÜRD qnqlarımlan beraber gangbang yapmaktan sonra ki en sevdiğim aktivitedir.

sehirim saman doluymus kek

...

pleiadeslisi bile varmis

aranızda O :D T Ülü olan var mı moruQ
100. yıl evleri denilen bok çukuruna üye olan var mı moruQ
k*rt tayfanın cringe dolu yorumlarından bıkan var mı moruQ

yok ama ananın tokmakçısı var :Dddddddddd

Right? You think its a loss of democracy.

NO. You are so wrong.

Turkey's government is modernising, but leaders still have to be voted in. Now Turkey's government resembles something like France's and the USA, with a president who gets to pick people on his board.
The parliament and opposition parties remain intact!

Turkey has one of the fastest growing economies for a country fairly high up on the GDP.

To put it into perspective it's growing faster than Germany, UK, France, Israel, USA, India.

And it's higher than 3/4th of European countries.

If Turkey entered in the Eurozone that would be a substantial benefit to France and Germany BECAUSE:

1. Turkey is huge and is in need of lots of skilled european workers

2. Turkey is a large industrial producer with lots of products to sell to the EU

3. Turkey is a bridge between East and West, setting an example for Arab states to become more diplomatic and democratic AND works to bring peace into the middle east.

ÜMMETİN KURTULUŞU İÇİN

EVET

EVET

EVET

oqumadım

siktir lan arap piçi

here is a song for you
youtube.com/watch?v=2FLs2AaDPfU

efso

I thought I was crystal clear when I said no gay shit on my /tr/

Kardas, ben milletim icin bir servis yapiyorum, anladinmi. Sende aynisini yap. Bu Turkroach isi olmaz, anladinmi niye?

youtube.com/watch?v=Qw3yozjkyqA

>sosyal hayata uyum sağlayamamış, kendine duyduğu nefreti başkalarına yönlendirerek sahte bir rahatlama hissine kapılan ucubelerle dolu bir siteye gir
>doğruluğunu tartışılır bilgilerle yüzyıllarca avrupa'nın baş düşmanı olmuş bir milletin neden avrupa birliğine girmesi gerektiğini bu ucubelere anlatmaya çalış

Milletine hizmet mi etmek istiyorsun kardeş? Kendini geliştir, kültürünü öğren, ayakların yere bassın, mantıklı düşün.

Bu ucube dedin insanlar rakamlara karsi hic birsey diyemez. Matamatiks yalan soylemez. Turkiyenin gelismesinide cok istiyorlar. Boyle bir sekilde insana konusursan seninle katilir.

>Bu ucube dedin insanlar rakamlara karsi hic birsey diyemez. Matamatiks yalan soylemez. Turkiyenin gelismesinide cok istiyorlar. Boyle bir sekilde insana konusursan seninle katilir.

>Matamatiks
Buna gereğinden fazla güldüm tb.h

hahhaharrrrrrr

>73927346
>Bu ucube dedin insanlar rakamlara karsi hic birsey diyemez

Bundan sonra kurduğun cümlelerin ne kadar saçma olduğuna hiç girmeyeceğim. Sadece demek istediğimden zerre bir sik anlamamışsın.

Kısaca söylüyorum şimdi: ucubuye, neden bir şeyler anlatmak isteyesin?
MEME'LEMEYE DEVAM WWWOWOWOWOOWO

(You)'nu da düzgün verememişiz kusura bakmazsın artık

Gurur duyormusunuz matikla?

küx küx

bölübalü glümükü?

Anlamadiniz galiba. Ucube nekadar gerizekali olsun, rakama. karsi. hic. bir. sey. diyemez.

Cok basit bir sekilde avrupaya girersek ekonomiz bu kadar yukselicek. rakamlari goster ve ulkesine gelicek degisiklikleri anlat. Okul, yol, otobus, cebindeki paralar, hepsi genislenicek. Kim bunu istemez?

(kusura bakmayin, Turkceyi pek yazma vaktim olmadina gore boyle boyle cikiyor yani :( )

>(kusura bakmayin, Turkceyi pek yazma vaktim olmadina gore boyle boyle cikiyor yani :( )
waklamak?

GİT DÖNER KES AQ EVLADI.

>GİT DÖNER KES AQ EVLADI.
hürensöhn
kaputt

>hürensöhn
>kaputt

SEN DE DÖNER KESMELİSİN AQ. GİT BURADAN.

Son baktigimda Donerci akil vermezdi ama full caplocks aptal seyler yazar galiba.

Ben sana cok duzgun sekilde birsey yazdim, en azindan kendi fikirlerini koyarsin yada benimla katilirsin.

Senin cok genc oldugun belli zaten.

You don't seem to get the point
I'm telling you this:
WHY
WOULD YOU
WANT TO
PROVE A POINT
(upcoming part is important)
TO A FREAK
(here comes the most important part)
IN THE FIRST PLACE?

>SEN DE DÖNER KESMELİSİN AQ. GİT BURADAN.
küpLALK

>Ben sana cok duzgun sekilde birsey yazdim, en azindan kendi fikirlerini koyarsin yada benimla katilirsin.
>
>Senin cok genc oldugun belli zaten.
cringe

Ben ona cevap verdim, iki kere sayorum artik. Ama cevap vermedin geri donup ayni seyi diyorsun.

Yazdimi dikatlice oku.