/ex-yu/

NIKOM NIJE NOĆAŠ KAO MENI

Other urls found in this thread:

stopserbophilia.blogspot.rs/2016/07/blog-post_28.html?view=flipcard
vocaroo.com/i/s0FuRWUWiCCG
mid.ru/ru/foreign_policy/news/-/asset_publisher/cKNonkJE02Bw/content/id/2735157/pop_up
youtu.be/vLLAQnlC6GU
twitter.com/NSFWRedditGif

p-rviu

grok grok

Otzyvy o rabote s servami
https:// stopserbophilia. blogspot ru/2017/04/blog-post_14.html

"Cepбы caми пo ceбe- этo oчeнь гaдкиe, нaглыe и гpyбыe люди. Teм бoлee oни пpaктичecки нe знaют pyccкoгo языкa. Иcключeниe cocтaвляют нeкoтopыe paбoтяги-ecть нopмaльныe,нo eдиницы. Eщё, мнoгиe cepбы тaм были гoлyбыe:) "

srecan rodjendan lenjinu

RUSSIA

CROAT'D

>subotom navecer crta karte i raspravlja granice na ex-jugoslavenskoj anonimnoj dasci za pletenje kosara

jebote kako mrzim ruse

ya almost got it!

jebote kako volim ruse

Koji autizam nevjerujem

zasto? rusi su nam jedini spas, treba da bolje relacije sa njima pravimo

>rusi
>bilo kome spas
plakem

stopserbophilia.blogspot.rs/2016/07/blog-post_28.html?view=flipcard

fucking r*ssians, milan begged you to support him while twice denying the agreement, and he signed it after your own ministry recommended it to him

EVO GA JEBENI JEVREJ OPET OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO BOZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Nek ti prave oni relacije s tvojom kevom i sestrom zidove nemamo mi nista s tim

rusofilija je mentalno oboljenje

vocaroo.com/i/s0FuRWUWiCCG

>rusi su nam jedini spas
ubi se budaletino

Horvati i Kovači svijeta, ujedinite se

O B O
B
O

*ŽIDOV DETEKTIRAN*

*ŽIDOV DETEKTIRAN*

WEEEEEEOOOOOOOWEEEEEOOOOOOOOOO

TURURURURURU Crbjia !

šta vi radite veceras? ja došao kod cure koja je iskašljala dovoljno bakterija na meme da me ubije, zaspala, i sad gledam Community i browsam Sup Forums i Sup Forums.

i MUČNO mi je od odabiranja jebenih IZLOGA TRGOVINE JEBEM TI MATER OVOJ CAPTCHA

svojevremeno sam partjijao više sati, pošmrkavo više bijelog, popio više alkohola, popušio više zelenog i radio više sranja nego ti i sve tvoje reinakrnacije

za koji kurac ne bi uzeo dve tri godine mira, star sam jebote

mid.ru/ru/foreign_policy/news/-/asset_publisher/cKNonkJE02Bw/content/id/2735157/pop_up

podsjetnik da jedino rusi podržavaju nas protiv orkove iz zapada

дyдл дyдл

>najveći rusofil među novijim srpskim vladarima
>ubijen zahvaljujući ohrani
MA TOP CEC

Rimajnder da rusi nisu beli

Znaci jucer sam se rA-zlupo ko picka ono. I otvorio sam si ovaj kozel lager 10kuna dode 4.8 volume, mislim boli me kurac za to. U nadi da ce me prestat bolit glava znaci raspada se, mali moza u kurcu skroz ono. Kako ste vi jebote? kaje? O cem se radi objasnite mi situaciju?

>rusko overtejkovanje naftne industrije srbije prouzrokovalo proglašavanje nezavisnosti kosova
>podržavaju nas protiv zapada

koristi legacy catpcha

>t.aksista

proof that I am whity

>dante podudla rusu
>rus ga odjebe
>u suzama i nevjerici pise rijeci guzobuljo i zadnjim snagama rijesava captchu
fkt je serv

plak

guzobolni djevicarski domari mrze crne andjele

samo ljubav ljubav ce pobijediti sve

??
koji je tebi k?

njihov zapad - albanci
haha

ej, pij vodu uz žesticu
kad dođeš sjeban sav doma nakon izlaska, stavi si čašu vode i aspirin uz krevet i nema glavobolje
stari moj

ja nisam kriminalac
ja sam samo imao neke manje poroke

fakat su crni andjeli

Znaci našo sam si neki posao, ono, za neko vrijeme šta ja znam, prije toga me je baš bolio kurac za picke, za kaj, mislim imao sam prije neke picke i to ali, nemam para znaš ono, ko mu jebe mater ono, i sad ono kad imam kao para ovo ono sam se opet nabrijao na ta sranja i jebote, i pricam sa butrom, sa bivšom koja više ni ne živi u hrvatskoj i nešto se nabrijava kao, nešto ce možda bit ovo, bice moj kurac kužiš, bice moj KURAC!

1) Serbia is a weak state
2) Serbia has only two small shitholes "Beograd" and "Novi Sad"
3) Serbia doesn't have a strong army.
4) Serbia doesn't have a stronk history
5) Serbia starts wars, murdering and stealing the lands of their neighbors. Serbs think only of himself, and never thought about neighbors
6) Serbia = sex and party. No history, no culture.
7) Serbia is a failed state with no economy.
Serbian women are trashy shitskin sluts whose only dream is to move to the West to work as a prostitute.

>t. sizofreni krekre

jebote, ovaj tip mi daje flashbackove od Abatapa na Sup Forumsu

Himna Slovencev.

youtu.be/vLLAQnlC6GU

Je*eš Hrvate!

>t.philipque

We lost millions of men and our empire to save your ungrateful country, stupid

>3) Serbia doesn't have a strong army.
thats because they keep getting scammed into buying migs

jebem krekrea u anal dok je on u skype callu sa svojim stim prijateljima

It's true. I don't know why some Serbs hate Russian on here. And other way around, too. I thought you were friends.

you spent nothing because of us, you led your own imperialistic war on the east and paid the price. the only country which invested significant human and material resources into us is france

>1) Russia is a weak state
>2) Russia has only two small shitholes "Moscow" and "St. Petersburg"
>3) Russia doesn't have a strong army.
>4) Russia doesn't have a stronk history
>5) Russia starts wars, murdering and stealing the lands of their neighbors. Russian think only of himself, and never thought about neighbors
>6) Russia = drugs and misery. No history, no culture.
>7) Russia is a failed state with no economy.
>Russian women are trashy shitskin sluts whose only dream is to move to the West to work as a prostitute.

>dying for Serbia
So you are the dumb ones, even Serbs think twice before dying for Serbia

ček, ček di živi butra?
gle ak je neka slovenija onda ajde ali jebote ako je daleko koji kurac izvodiš, pusti to na miru jebote

>t.josip

It was enough that they declared war when you refused AH's demands.

your inexperience with serbs is telling.

serbs are like tasmanian devils, you need to ignore their hyper agression and keep being nice to them, eventually they let you pet them.

GODDAMMIT IT'S THE FUCKING STORE WINDOWS AGAIN. I'M GETTING FUCKING CAPTCHA LEGACY WHATEVER THE FUCK THAT IS

they didn't declare war you idiot, their emperor almost agreed on german ultimatum. it was germany who declared war on them

ovo

i Kosovo

jesi li ti završio osnovnu školu imbecilu

>Russia doesn't have a strong army
>Russia doesn't have a stronk history

You are memeing right? Having the largest arsenal of nuclear warheads is alone enough to rebuff that claim.
I don't know how history can be stronk or not but surviving the Mongols, Napoleon and Hitler rebuffs that claim. And I didn't even scratch the surface.

OPAAA ribica iz varaždinaaa, pa šta roknućeš jebot... polako. Miješam alkohol i koku da zaboravim na bolove, to zapamti.

čefurko pije rusku spermu

>t,marko

Ok. THEY MOBILISED!

We were never friends. It's just a fucking meme.
1) Serbia is betrayed by Russia in 1999
2) We supported the independence of Slovenia
3) We supported the independence of Croatia
4) Russia join western sanctions against Serbia
5) Russians don't care about Serbs and Serbs

>t. djevica

Kud je srpska minjina u sloveniji tud nezna da ga trolaju kao grci makedonce

about Serbia and Serbs*

T9

>t.nebojsa

t. Ivan

1) Russia was weak back then. It was a mess. Things only started to get better when Putin came to power.
2), 3) Nothing wrong with that.

>t.jevrejko

Da nisu bili Rusi ove balkanske rupice u dio koji je prije bio ispod turcima bili bi danas dio turcije.

100% hrvat, stari moj
samo se smijem kvazislovencu
da je pravi slovenac ne bi niti bio ovdje nego u deutsch

>t.američka pederčina

russia is weak still, a paper tiger on the verge of economic collapse

everything russians do is a bluff

>t. ivicasti teen nazi

Bilo fino u Becu

>t.axista

wtf I hate Srbija now

Istina. Ali da ne bi bilo zapadnih intervencija u Ruso-Turskom ratu Konstantinopel bi danas bio Ruski.

mobilization is only threat with war and nothing else
>24 July: Russia did not want war. The Russian Grand Council decided - if Serbia was invaded - not to give military support, but to appeal to a conference of the Great Powers. Even the mad Rasputin warned that a war would destroy Russia.

t. rusofob

>t.taksi komunjara

netačno
sukob između velikih sila je samo usporavao oslobađanje balkana. filiki heterija je doslovno eliminisana zahvaljujući volji ruskog cara

kakve su picerije u becu?

Sto je najgore nisam taj retard ali pusti ovog retarda da ga pucaju kompeksi :^)

puca nam kurac taksista

pijem kaficu i sa uzivanjem posmatram kako anoni potkovani istorijski cinjenicama bukvalno kolju rusofile

>t. dijaspora

Ok, then. Seems everything I have been taught and everything I have read or watched was wrong.
How DID Russia join the war then?

They didn't declare, they were against it...

dude, just let him have it. he's like a skinny drunk guy with beer muscles, let him have his moment.

...

a bee taxi sav si upishan

MA TI SI

I would add some russian milk to your kaficu if you know what I mean

>t. sizofreni taxista

There is not THAT bad in Slovenia. And those who do work in other countries go to Austria, rarely Germany.

73939885
i don't want anything russian, especially not aids

iznadprosecan momak

>Russia was weak back then
We don't intend to spoil the relations between Russia and NATO because of meme brothership desu