/ex-yu/

Jason Derulo edition

Other urls found in this thread:

mladina.si/179690/radio-thompson/
dnevnik.si/1042769431/magazin/aktualno/razvpiti-glasbeni-koncerti-thompson-ne-baja-mali-da
mariborinfo.com/novica/lokalno/kaze-da-v-mariboru-le-ni-prostora-za-ustastvo/133729
webgram.co/stankovicigor983
youtube.com/watch?v=lvbIXyQNAps
blic.rs/vesti/drustvo/albanci-tajno-kupuju-jug-srbije/3xyn1ek
instagram.com/jhulia_pimentel/
youtube.com/watch?v=cUbCp2WgkYw
twitter.com/SFWRedditImages

ma brojke

Jel ova govna i dalje protestuju svaki dan? Lol kakvi retardi

ovamo

ŠTA RADITE OVO OD EX-YU KOJI KURAC VIŠE REEEEEEEEE DOBIĆU MOŽDANI UDAR OD OVIH GOVANA KOJE FORSIRATE SVAKODNEVNO AAAA MAJMUNKO CIFRE MAJMUNI SA BORNEA CRNI MAČORI VOCAROO NEBOJŠA SPAMOVANJE CIFARA TE ŠIZOFRENIJA DOBAR POLICAJAC DOMINIK LOŠ POLICAJAC DOMAGOJ IDETE MI VIŠE NA KURAC DEBILI JEDNI DEBILNI UNIŠTAVATE KONAC I SAD SPAMUJETE CRNČUGE MUŠKARCE PORED CRNČUGA MAJMUNSKIH ŽENSKIH MA PUŠITE MI KURAC IDIOTI MALOLETNI IMALOUMNI

>on još nije prolupo

Recite NE koncertu nacista!

vju

u pravu si frende dsist

zdravo

>taxisti opet prokrvario cmar

Bok! Kako ide?

HVALA BOGU DA POSTOJI DISCORD I ŠTO SE TAMO SKUPLJA NORMALNA EKIPA SA KOJOM MOŽE DA SE PRIČA NORMALNO I KULTURNO O MUZICI, O FILMOVIMA, O UMETNOSTI, O KNJIGAMA, O STVARIMA KOJE VAŠI PLITKOUMNI MOZGOVI NIKADA NEĆE MOĆI PRIMITI A VI OSTANITE OVDE I UGUŠITE SE U SVOJIM GOVNIMA SPAMERSKIM MRŠ U PIČKU MATERINU OVO JE MOJ POSLEDNJI POST IKADA U OVOM GOVLJIVOM KONCU

dobro ja mislim
a ti

daj discord

Depresivno.

>On ne ide na Sup Forums
>on nije nazi
>on ne veruje u spasenje bele rase
>on misli da ovo mislim samo zato sto sam 'edgy' ili imam petnaest godina
Zelim detaljno objasnjenje zasto niste naciste, mislite to o Sup Forums-u i zasto mislite da ce to da me prodje
pro tip:ukukavljeni ste, i vi ste razlog zasto se raspadamo, ne mozete nista od toga da opovrgnite

Vidimo se sutra :*

>ook si filtrirao all caps postove

Zanimljivo je kako mogu da pišem na španskom u /hilo latino/ a da me niko ne napada jer sam "dijaspora." Ispada da ste samo vi oni sa kompleksima

zašto

lol koji si pacenik ,ja za te stvari imam irl prijatelje a ne neki online kineski botnet chat za GEJmere

ubi se

>voli hitlera
>hilter hteo da istrebi ceo njegov narod
doslovno se ubij kukcino jedna raspala

Pa na kozlanje mi ide kad vidim Slovene wannabe naciste.

OBO
B
O

*shrugs*
Ne znam.

Aj briši sad Turčine.

spansko heh

>spasenje bele rase
>mlk

Ubij se pederski cigane

Pazi, ja nisam low iq smrdin. Uopste ne verujem da je moja porodica srpska. Nikad se nije mesala sa turcima, svi u mojoj porodici imaju po 2 metra (ja imam 15 pa imam 179), svi arijevci (ja jedini imam braon kosu i braon oci)
Ja ne verujem tacno u nacizam, falangizam je nesto meni blize, ali to je to. Fasisticke ideologije. To ja volim. Sinteze, kombinacija ideologija kao npr NazBol. To je meni do jaja.
Zasto ne verujete u belu srpsku rasu? Kontam da kad izadjete na ulicu u vasem gradu, vidite cigane i niske momke, ne vidite zapravo mnogo 'belaca' ali moras da verujes

nisam iz turske
što?

zakaj si tak guzobolna osuccanko

>oni odgovaraju jebenom maloletniku
>umesto da ga iskusno prijavljuju i ignorisu

vju momak

nije turcin nego bosnjacka dijaspora

ovo i mene zanima

dečec , za jajca bum te obesil pa buš mi bečal i tiral svrake

Pa WMBW parovi su super. Loše je samo kada se bijele žene pale na crnčuge i ostale govnokože

>t.axista

>ide na pol
>bukvalno ima 15 godina
NEMREŠ IZMISLIT HAHAHAHAHAA

super su ako se ne prokreiras sa njima, da

>harakiri doso da se izluftira u tredu
Realno tvoj iq ne prelazi vise od 100.
Mnogo si ti snishodljiv.
Okupljaju se na krugodrk, ne citate vi nikakve knjige, pa kad je mene smorio discord posle jedno 2 dana.

Još gore dsist.
Zašto bi tko hteo u Tursko kad svi Turci beže van?

ovo

To je bilo ironicno doduse, mnogo si retardiran da bi primetio sarkazam i satiru
Glupi slovenac

nisam guzobolna
zašto to misliš?

prijavite maloletnike i srednjoskolce...

PRIJAVITE SEBE !!!

...

>ook gladan
>ook neam doma kaj za jest
>ook niš ne radi
pomozite mi

zbog rata u bosni
nisma imala mnogo izbora

postaj noge

GUZO
BULJO
derpe

prijavljena MUP-u za zavođenje maloljetnika

pojedi se....
POJEDI SEBE!

Hahaha, koliko ja tebe zapravo volim.

Umri

Hvl sto dokazujes kako si glup, ne radi ta analogija tako
procitaj moj post ponovo, sve sem '15 godina' i toga je istina
>i dalje ne ide na Sup Forums
>i dalje je smrdiljhivi slovenac i dudla hrvatima po tredu
nemres izmislit

Pa šta ti misliš, koga ti lažeš? Znam ja ko si ti, već si nekoliko puta pisao na ex-yu da imaš 15 godina i 179cm sječam se ja toga. Neš ti mene jebat jazo mali.

Inferioran, i jos dudlas strancima

mladina.si/179690/radio-thompson/

Recite NE koncertu neo-nacistov!

dnevnik.si/1042769431/magazin/aktualno/razvpiti-glasbeni-koncerti-thompson-ne-baja-mali-da

mariborinfo.com/novica/lokalno/kaze-da-v-mariboru-le-ni-prostora-za-ustastvo/133729

pazi kako pričaš samnom jer znam gdje živiš smrdo prdo

ex-yu druženje u dajdamu kad ?

koliko dođe ulaznica

ko bi ga uopste sluso u sloveniji
ja sa mislio da vi ne slusate narodnjake

sad kahvica pa programiranje

sad kahlica pa drkanje

Cecach

Hahhahahahahhaha, lik debil odgovrio pogresnom anonu.
E verujem ja u nesto od toga al dbi ti si stvarno glup..
ugasi mi komp s IPem

>ideš na pol
>imaš 15 godina
>veruješ u nešto od toga šta si napisao
pa nemoj ti meni da sam ja glup, nego kaži mi kako je 9. razredu osnovne hahahah

...

koja pusiona ovaj exyu

Jesi li ti taj lik koji pati na crne anđele?

NI ZA DRAZU NI ZA TITA

EVO TI KITA dsist

>t. sizofreni aleksandar

NEGO ZA HILLARY CLINTON

DATS RITE!!!

trenutno pijem Laško pivo od pola litra

>ide na /ex-yu/

webgram.co/stankovicigor983

Pa pazi smrdim ali iq mi nije 70

youtube.com/watch?v=lvbIXyQNAps

pa kaže: uuuuuuUUUUUUU

Srbi, kakvo je stanje sa demografijom Albosa na jugu Srbije, ne na Kosovu.

sta nam se desilo /ex-yu/...

prodali su naše snove ...

To si ti? Koji kurac mi daješ link na svoj profil gdje je 90% posto slika tebe, hoću crne anđele!

blic.rs/vesti/drustvo/albanci-tajno-kupuju-jug-srbije/3xyn1ek

KO NAS BRE ZAVADI

Jebote, koliko god ne volim vas Srbe, ipak ste Slaveni pa ste mi draži od Albanaca.

Imat ćete ponovno sranje za 10-15 godina na jugu Srbije.

Za rat je kao i za ljubav potrebno dvoje, kapiram da smo mi napali prvi i da smo bili ti koji su vrsili pritisak na Balkanu ali nije istorija tako crno bela. Ne opravdavam postupke Milosevica, ali mislim da vas je napalm bombama sravnio sve do jednog onda bi se "izjednacili" sa tim Jasenovcem. Vi Hrvati zaista ne shvatate da ste samo tim cunom pali na najnize grane i pricinili mnogo zla, to nije bio rat, to je bio kukavicki i podli zlocin sa vase strane. Jebote ja sam barem objektivan i kazem da Srbi nisu cvecke i da nas je zapad posteno odradio kao i sve narode oko nas (ne svaljujem krivicu za nase neuspehe na drugoga) ali vi nikako ne kapirate tezinu, brutalnost i kukavicluk kao i okrutnost samo tog cina.
Nije to muhhhh Jasenovac fora, koji vam je kurac, jel su vas ucili od malena da je to bilo nesto minorno pa ne kapirate.
Ja vas ne gledam kao neprijatelje i za to sam da se vise izglade ti odnosi, umara svakog normalnog coveka zavadjenost ova Balkanska.

iskreno vi meni niste draži od albanaca

a zasto nas ne volis druze

Najbolji dbi

Zaljubio sam se, anoni
Zamislite da ste joj decko. instagram.com/jhulia_pimentel/
Kao sociopata stalno sebe zamisljam kako manipulisem slatke devojke, teram ih da govore stvari i tako, ali kao sociopata lose funkcionisem pa nema sanse

youtube.com/watch?v=cUbCp2WgkYw

sta sam ti ja skrivio te me ne volis mamicu ti huligansku nacionalisticku

>e 9. razredu osnovne hahahah
ima 8 razreda osnovne, koje ti nisi zavrsio cec
>ideš na pol
>imaš 15 godina
Da, i ne, vec sam objasnio da je petnaestogodisnjak mema ali ti si naizgled previse glup da to obuhvatis
>veruješ u nešto od toga šta si napisao
Nije to sve,ima toga dosta, ako TI u to ne verujes, zaista, gluplji si nego sto sam mislio

a zatvarno ne razumem sto nas kolektivno mrze lol, mi uopste nit smo opsednuti njima nit ih mrzimo generalno gledajuci, stavise za saradnju smo uvek

Frende, rat uvijek mora biti negdje na planeti, čitave ekonomije ovise o tome, ljudski napredak se bez imalo edgelord sranja gradi upravo na moru krvi.

>ja sam edzi sociopata koji manipulise hehe

Odjebi

Kog rata? Aj kapiram meme ali vi se ovde opako tripujete da ce da pukne rat neki.
Srbija ne moze nikome nista na Balkanu i obrnuto a sve su clanice NATO-a sem nas, a mi se lizemo sa Kinom i Rusijom i nije vise odnos snaga kao 99te pa da Srbi bleje po podrumima a nije ni Evropa toliko poslusan americki ker kao pre (mada jeste i dalje), nema ni R od rata momci.

zasto nas mrzis odgovori mi na pitanje