/ex-yu/

/ex-jutranji/ rangeban hrvata izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=aMZ4QL0orw0
youtube.com/watch?v=wAlcp_Tw_XU
youtube.com/watch?v=PYNb4bbqgSM
informer.rs/vesti/kolumne/131047/OVO-PROPUSTA-Pogledajte-prvu-VIDEO-KOLUMNU-MIROLJUBA-PETROVICA-samo-Informer
vocaroo.com/i/s0vETvGWvWp5
vocaroo.com/i/s1fo4151MhmY
b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2017&mm=04&dd=27&nav_id=1254556
strawpoll.me/12836318
twitter.com/NSFWRedditGif

Serbs, what do you think of your Japanese bed fellows?

Zanimljivo kako je najveci ustaski hit devedesetih "bojna cavoglave" ispevan na srpskom jeziku.

Kako izleciti Miu Vickovic? Da li VSK-em ili nekom drugom metodom?

...

Dobro jutro , djeco

brojke i majmunko propadne

RIP Serbia

ODAKLE SI FEDORA

>ook je volis
>ook i ona tebe
>ook se razumete
>imate bezbroj slicnih interesovanja
>ook su vam suprotnosti simpaticne jedno drugom
>osim jedne
>preko koje ne moze da se predje
>ona je muslimanka
...
youtube.com/watch?v=aMZ4QL0orw0

NAD SARAJEVOM SVIĆE SUDNJA ZORA
youtube.com/watch?v=wAlcp_Tw_XU

zaboraviah slikhu brt

...

youtube.com/watch?v=PYNb4bbqgSM

pa sta

hahahahha TAKSISTA

e tu sam te čeko

Danes je dan zmage nad poraženo ustaško vojsko.

visited bosnia, croatia and serbia last year
ama

>dan zmage
hahahaha """""slovenski""""" jezik ja bukvalno nmg hahaha

Why

buš tiho pub z juga raj pazi de nauš kej nagubc dubu

VRISXTIM

što je anđjeo htio reći ovime?

ejga zdej je blu pa dost! Nabuš se ti norca delu z našga jezika kuga pa mislš de si!

molim te zmago ne prestaj nisam se smio vako vec 2 godine

čakej poba ne mi zdej s takimi k ti bom dau rafal moje šake pol bumo pa vidl kdu se bu po tleh valu ke ti ziher mislš da se zajebaulem ampak neveš kuga te še čaka ku te bom pohabu ku mladga mačka

...

gutljajček vinčeka v gubec ?

...hmm...?

zdej buš pa tud ti dobr poslušu kuga ti mam za povejdat. Jst pravm taku. Vi hrvati ste špecjalisti za švindleraj in tu ti lahku raztolmačm iz prve roke k sm mu u življenju že dosti posla s hrvati pa zmeri sam kradete pa probleme delate kukr de nimate bulšiga dela pr rok. Mi vm nkul nismo nč nrdil vi ns pa kr jebete kadar mate šanso. teran je pa nš taku da veš pa savudrija tud!

razumljiv jezik?

>naziv slike

bukvalno nesto nije u redu sa tobom

...

meni je razumljiv dsist , jedino neznam kaje mislio s ovim >taku da veš pa savudrija tud!

...

Vrlo zanimljivo da ste sve razumjeli. Čak sam i pisao u ultra-seljačkom dijalektu.

zlovenec, znas da mi tebe volil ovdje

>ja i slovenac.png
>ova slika
cecnuo sam dbi

baka mi je iz Klanjca pa mi ovo nije niš čudno

>naziv slike ne odgovara slici

bukvalno nesto nije u redu sa tobom

...

Kuga s mә glih kәr reku, ti kurba mәjhna? Jest tә puvem, de sәm zvežban holcar pa de sәm biu že doskat zravәn, k sej kramper pubirou; saj 300 gajb ga mam že nabranga. Drva znam cepәt z eno roko, traktor uhkә pa u miže furam. Tuko tem žvajznu, de teu du Buhina pa nazaj udnesvә, vrjem mә. K to pišem, že brusәm skiro pa vežem štrәk. Mrtu s ti, toja držina, usә toj prjatlә, pa še ceu toj rod za sto generacij nazaj. Ščijem pu grobovәh tojga roda, ungavәm tә use babe u držin pa use drva tәm ud bajte udnesu. Suvata nәjt u cvet pride pa mlek nәj set skisa. Ti nis nәč u primerjau z mano. Upam, de vәm vәs pәrdelk preč pride, pa usa žvina crkne. Dep te kura bәcniva pa pәs puscau. Vem ke žviš pa vem, ke mate kluče ud bajte skrite. Merkej se, k bom zj hmau pršu. Frderbou tem preh, kokr uhkә Učenәš zmolәš.

U moj drušnə so usə jagrə u far; skəp ga pjemo usək dan pu šihtə. Skəp pupjemo več šnopsa, kokr ga u ceumo let u petəh občinah nardejo. Duma mam tri puše, ut tga dve šnelfajərce pa eno pušo z rešpetinəm. Z enmo šusəm uhkə frderbam tri vepre naenkat, auslezvam t jəh pa tuko hit, de tut za pumežikənt nimaš cajt. Ti se kər devej kunštnga, sam de se nauš krvau useknu, pruklet baštart.
Čep ti vedu, s kerga se kle norca devaš, nep tukole guvoru. Tis gutov tak pauliha, de hodəš u gmajno srobret rauhat; jest grem skor usək dan pu južnə u gmajno žagat tuko det puvem de səm že dost takəh pankrtov stumbou, k so pu moj host vandral.

informer.rs/vesti/kolumne/131047/OVO-PROPUSTA-Pogledajte-prvu-VIDEO-KOLUMNU-MIROLJUBA-PETROVICA-samo-Informer

je li vučić nešto najbolje kaj se dogodilo srbiji?

ovo

gospodin vucic samo najbolje picke kara, za svaki novi mandat nova cava

zasto crni andjeli TOLIKO VOLE momke sa exyu prostora?

moze li neko da mi nacrta foto robot anona sa ex-yu?

Ne vole
ne tripuj se, kontamo da bi brao pamuk za njih

vocaroo.com/i/s0vETvGWvWp5

vocaroo.com/i/s1fo4151MhmY

ljubav je obostrana batice.

...

ne znam zasto si to tu postavio

ne znam zasto si ga to pitao

UUUUUUUUUUU
ITS JUST YOU MYSELF AND I

Mfw do srednje sam bole razmel slovenski neg hrvatski

VODI ME NA ZUR

aaaaaaaaaaaaAGAHAGAAHAAHH AHHAHAHAH AAAAAHAHHAHAHAHAHAH HAHAHAHHAHAHAH HAHAHAHHAHAHHAHA

Bok društvo, moja cura i ja oboje imamo 17 godina i postali smo seksualni aktivni, oboje bili djevci prije. Međutim, plašimo se eventualne trudnoće. Mislimo da bi nam to praktički upropastilo život (jer mislimo ići i na faks), pogotovo njoj jer uvijek je teže za ženu u takvim stvarima.

Znamo da je s ispravnim korištenjem kondoma vjerojatnost da se neće zatrudnjeti nekih 95% što izgleda sigurno, ali tu je uvijek tih 5% što je 1/20 pa se ne čini baš tako beznačajno. Jako puno ljudi koje znam su se vjenčali jer je cura ostala trudna. Je li razlog što nisu koristili kondom, slučajno je svršio u nju i takve stvari, ili se radi o tome da koriste kondom i vade ga na vrijeme, ali eto jednostavno nije ništa osim apstinencije 100% sigurno pa se uz dovoljno velik broj seksualnih aktivnosti dogodi i trudnoća?

Je li zaista točno da je vađenje na vrijeme jednako sigurna metoda kao kondom?

Je li pametno za curu u tim godinama da koristi tablete?

vodim te na seks

Cestitajte mi rodjendan stoko.

Sretan rođendan legendo!

sr kraljino!

srecan rodjendan sve najbolje tebi i tvojima

Zivio jos tolko pa i vise majstore

prekrsti je u rodnoverje

sve naj vladiko!

cestitacu ti sa tvojom mamom u krevetu

Sr =U=staso! Kralju, kneze!

Žensko sam. Ne radim i imam vremena na pretek. Najviše volim da provodim vreme po poštama, bankama, i drugim mestima gde su redovi minimalne dužine 50 metara. Obavezno sa sobom povedem i dete, najmlađe koje u tom trenutku imam u kući i sa njim stanem na kraj reda. Istog trenutka počinjem da štipam dete i da mu stežem ruku kako bi počelo da vrišti i da kuka. To je najbolji način da me šalterski radnik čuje i da me pozove da platim račun ili podignem novac preko reda jer osobe sa decom imaju prednost. Tada nastupa moj orgazam i erupcija oduševljenja. Uživam u tome da budem džukela i da prelećem redove od 50 metera sa poslednje pozicije dok za to vreme pišam po sirotinji i gledam njihove goveđe glave koje će tu ostati do drugog dnevnika. Nakon toga nastavljam potragu za novim dugometražnim redom dok se u potpunosti ne ispunim.

da pojebes sto vise ove godine hrvoje!

B92: Rusi napravili pravog Terminatora: Upoznajte Fedora (VIDEO) b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2017&mm=04&dd=27&nav_id=1254556

Ruski roboti imaju slovensku dusu

hrvatski isp na aparatima

šta je bilo sa zastavicama?

apsolutno nista

ne vidim ih na ovaj konac.

dabog sina dobio doktore!

MY

MOON

WHO

jebote bog 4 sata se po gradu mlatim, jebem ti birokratiju i moderno drustvo i sve u picku materinu

i ove klinke utegnute zbog kojih se covek samo nervira

i mene sto sam mator i ruzan i debeo pa ne mogu da ih prcam

Vse najboljše, južnjaški pes!

jel idemo na nove izbore?

sta mislite o smislu? sta je smisao? ne smisao necega, nego samo smisao.

a e-uprava? cula sam da to olaksava te stvari puno

strawpoll.me/12836318
strawpoll.me/12836318
strawpoll.me/12836318

nema smisla
samo cekamo da voznja zavrsi

Kako moze bilo sta da bude stvarno kad vam oci nisu stvarne?

vruce mi je

sr buraz

dugo me nije bilo

Jos mi nisu novu zdravstvenu knjizicu poslali majku im jebem, a narucio je pre pet meseci

cela je nacija
reprezentacija

ajmo ajde, ajmo ajde

svi u napad do pobede

fali mi savezna republika jugoslavija

i meni dbi

cifre i 15-godisnji banacanin kaci fotke svoje mlade mame

Jedini pasos koji ja imam dbi

Ja imam samo crveni pasos sa kojim mogu da idem bilo gde i sa kim sam na svakom granicnom prelazu postovan.

Dan od programa jebate
Di ste