/ex-yu/

Russian friendship izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=dnSd-jgTmys
youtube.com/watch?v=HWAzqAqN4PM
youtube.com/watch?v=jB3csdq4tp8
kurir.rs/region/makedonija/ustasa-komandovao-prebijanjem-makedonskih-poslanika-upao-sa-batinasima-sa-fantomkama-u-sobranje-clanak-2806281
youtube.com/watch?v=k1tNkjSglw4
youtube.com/watch?v=fdHdM9sgyks
youtu.be/NSwsXPMkWUo?t=1m42s
antifasisticki-vjesnik.org/hr/prenosimo/3/Ustaski_pozdrav_i_medu_nasilnim_prosvjednicima_u_Skoplju/155/
youtube.com/watch?v=1lcsddnb3Oc
twitter.com/NSFWRedditVideo

pozvani:braća ukrajinci

uf sto mi se veceras dudla

dnevni podsjetnik da su svi dobrovoljci bili smece-tier vojnici i backdoor za muslimajmune

kolko ste pukli moji egz juovci ...
ima li staropedera ili su sednjoskolci i fedore autisticne preuzele sve? samo vidim autisticno spamovanje, ne secam dal sam video diskusiju ko nekad..

>Bosna
ok

pojasni

are you a hohol?????

provjerite ih...svaki post sa majmunkom dobija

ma hoholim ti staru lmao

Ukrajinci braća naša
veće zveri od ustaša

(to sam sad smislio)

...

koji si ti?
ovde novosadjanin

ovde onaj sto nikad nije reko odakle je ali je upucen u sve i lurkuje od pocetka

fakat je mymoon

rusija ubija

>dobrovoljci dodju
>raspale rostilj, pice, opale koju badass-sliku, doslovno kampovanje
>domaci vojnici budu poslani kucama da se odmore koji dan, posjete rodbinu, pobrinu se za stoku, polje, itd.
>muslimani napadnu preko vikenda
>dobrovoljci se razbjeze jer im puca kurac za odbranu sela i gradova u kojima ne zive a niko nije lud da gine za tudje kuce
>muslimajmuni zauzmu pozicije i domaci borci moraju opet napadati da zauzmu pozicije koje su drzali par dana ranije

balije su bar imali alahuekber budale sto su isli sa namjerom da poginu, a ovi nasi vikendasi bi se razbjezali cim prva granata padne. rumuni su pogotovo bili poznati kao slabi borci, mada ni grci, rusi, pa cak ni iz Srbije nisu dolazili Bog zna kakvi borci. jedino Crnogorci i južna Srbija su bili kvalitetni vojnici

ok hvala.
to je trebalo streljati na mestu za primer

daj reci neku tvoju memu

pa normalno kad su isli tamo iskljucivo da pljackaju

nacionalizam je mema za koju gine samo krezuba sirotinja

pijem caficu dbi

ludilo
youtube.com/watch?v=dnSd-jgTmys

...

what


revolution?

*dodirne te*

E ALO BRE SAD ĆU DA IZVADIM PIŠTOLJ PUCAM BRE POUBIJAM SVE BRE U PIČKU MATERINU

what

ovaj mi je mozda i najdrazi meme zato sto prevazilazi granice balkana

mnogo ljudi i u svetu zapravo misli da Gavrilo nije ubio Ferninanda prvi svetski rat se ne bi desio dok su se svi naoruzavali godinama u napred haahhah

it's all because of you

ovi makekdonci ispadose bazirani na kraju, izgleda da imaju muda i spremni su za rat protiv albanaca

kad ti je drzava pred deobom i preuzimanjem vlasti od strane albanaca naravno da ti nista drugo ni ne preostaje

ma ko ih jebe ionako nece uspeti nista da urade, imaju preko 20% albanaca samo u makedoniji ,ako krene sranje ima da ih preplave teroristi sa svih strana

i plus su priznali kosovo kakve picke

How religious are russians(belarus ukrainians) in general?

jesi jeba junferu?!

about 20-30%, mostly old people
>belarus ukrainians
don't know

what

youtube.com/watch?v=HWAzqAqN4PM

mladi niđo sever
mladi niđooooo

pesma godine

whats going on in macedonia

the fire rises

good or bad

good i guess because albos will get cleansed if nato don't interfere

DUDL DUDL

bolje soros nego putin

...

Kek confirms

PUTIN IS YOUR LAST HOPE

Tako umoran...

umoran sam od zivota

kacemo na kosovo srbi??

mislio sam da cemo prvo u makedoniju?

Trovach

bolje da se nisam ni probudio

Fuck off you serbophilic scum. We aren't friends, speak for yourself. If you were a Russian and not a Putinboo pathetic mongrel then you'd know Serbs are our enemies.

Pederi balkanski

reci brt

youtube.com/watch?v=jB3csdq4tp8
WOOP WOOP

>brt
Speak in human language

Sumnjach

>kurir.rs/region/makedonija/ustasa-komandovao-prebijanjem-makedonskih-poslanika-upao-sa-batinasima-sa-fantomkama-u-sobranje-clanak-2806281

VASTAŠE SU SVUDA OKO NAS BREE

bazirani kurir raskrinkao jos jednu vatikansku zaveru

sanjao sam da sam sa fredijem i majmunkom bio u kafani i pevao navali se sar planina

tuzno

propala još jedna milijunska vatikanska zavera :(

vmro = ustase, ne znam sta nije jasno kuriru i ostalima, sinoc na pinku drkaju na grujevskog a on je uradio najvise na razdvajanju makedonaca i srba po pitanju svega a najvise crkve

Trebo je nosit majicu s izraelskom zastavom pa ga ne bi nigdje u vijestima ni vidjeli

niko ne ume tako jako da voli kao sto ume upishana droljica

>vmro = ustase
nije ti ovo 1930.

ovo dbi

>vmro = ustase
demokratska partija srba u makedoniji je bila sa njima u kolaciji

biti u koaliciji sa ustašima != biti ustaš dbi

usrana droljica > upishana droljica

to mora da ih neki pupovac vodi, cim su toliko uticajni dole

A TO ME NE DOTIČE
KAJ SI DOŠLA S NJIM

youtube.com/watch?v=k1tNkjSglw4

...

nebojsa i dominik su moja spiritualna braca dsist, iako se ne znamo osecam neverovatnu bliskost sa njima, mi smo jedna dusa u 3 tela

NOVI BATA ZIVA

youtube.com/watch?v=fdHdM9sgyks

youtube.com/watch?v=fdHdM9sgyks

>t. disocijativni promećaj ličnosti nebojsa

ovo dbi

Spajach

Tsh Tshnvc

zanimljivo kako su dominik i nebojsa budni ovako rano...

daj mi jedan (1) dokaz da ovaj dominik uopšte postoji

Yaesu FT-415

upravo si odgovorio Dominiku poznatom kao profe$$oru, te strastvenom ljubitelju afričkih anđela
smatra se da "dominik" stoji iza još nekoliko persona, ali još nije potvrđeno

Gledao sam jucer Klip.

Film je los, srpska kinematografija je dosta propala od 90-ih ali svejedno mi je uspio izazvat cisto solidnu jezu i mucninu.

youtu.be/NSwsXPMkWUo?t=1m42s

"BOSNA JE SRPSKA KAO STO JE MOSKVA RUSKA"
AHHAHAHAHAHAHAHAHAH
BOOSNJE BTFO

antifasisticki-vjesnik.org/hr/prenosimo/3/Ustaski_pozdrav_i_medu_nasilnim_prosvjednicima_u_Skoplju/155/

klip je "novi beograd was a mistake" film

Ne znam zasto ali novi zagreb je relativno dobar dio grada iako je ubranisticki i po profilu stanovnista prakticki isti kao novi beograd.

U ZG su bijeda i ocaj u stilu "klipa" tipa maloljetne drolje, cajke, zestoki tipovi koncentirani u istocnom dijelu grada i satelitskim naseljima gdje prevladavaju na divlje gradene kucice i ljudi koji su se doselili tijekom balkanskih ratova.

youtube.com/watch?v=1lcsddnb3Oc

zasto je ovo tako dobro

nbg je sasvim ok deo, samo je prepun istripovanih debila koji umisljaju da zive u nekom crnackom getu

uglavnom su to razmazena deca oficira komunjara i ostalih govana koju su mufte dobijali stanove tamo

B H R O J K H E

M A H J M U N K O
DAJ
MI
S N A G H E

NA SVE ILI NIŠTA
BROOOOOOOOOOOOOOOOOJKE

Zavisi koji deo nbgd

MY

DICK

Kuhach

zašto se još niste ubili?