/polska/

Edycja Rin

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Fnp4opzK0Jc
youtube.com/watch?v=L78yVFeyvRo
youtube.com/watch?v=t1xUHVY_EO0
discord.gg/rvDe3
twitter.com/SFWRedditVideos

Tohsaka Rin robi dobrze starym dziadom za pieniądze

wypierdalaj małpiszonie

zawsze fapie do jej nóg , a wy???

rin to międzywymiarowa i ponadczasowa kurwa (zgodnie z kanonem)

>całe życie myślałem że mam bolca centymetrów 16
>przedchwilą zmierzyłem i jest 13.5cm
no i chuj i tak nie rucham

youtube.com/watch?v=Fnp4opzK0Jc

>Stany Zjednoczone przenoszą dowództwo wojsk na szczeblu dywizji z Niemiec do Poznania
CO KURWA?

masuj dupę, ruski pan już jedzie

Ja nie rozumiem jak ludzie mogą pić tak do połowy baku. Tylko głowa boli od tego jak zacznie schodzić wszystko po 3 godzinach.

taki wyglad wasz libusy

Niemcy się skończyły. Nie płacą reparacji więc przestaną istnieć bardzo rychle.

>bombardowanie nuklearne P*znania coraz bliżej
dobrze czuje

hmmmmmmmmmmm ciekawe kto z rządu wydał zgodę na Poznań?

Na chuj nam to?

oni nie piją codziennie to inaczej to działa. po prostu nauczyłeś się funkcjonować będąc ciągle pijanym bo nie ma opcji żeby z takim przebiegiem zejść poniżej nawet tych 0.2 promili. mam nadzieję że nie prowadzisz

I dobrze. Lubie kurwy i szanuję (nieironicznie)

co jest godnego szacunku w zawodzie kurwy

szanuje strimerki lola co za skrawek cycka zgarniaja paredziesiat baksow, ale udostepnianie swego lona za pieniadze nie jest niczym godnym pochwaly

kurwa jutro matura właśnie se przypomniałem, muszę budziki nastawić bo nie wstanę za chuj

Jest o tyle mądrzejsza od przeciętnej polki, że wystawia rachunek (^:

Anonyy, czemu ja nie mogłem być dziewczyną? Ja bym się dużo lepiej nadawał niż na mężczyznę. Już nawet miałem być, miałem wybrane imię i w ogóle a tu chuj.

to ze rachunki sa ukryte nie znaczy ze ich nie ma, byles ty z kobieta kiedykolwiek ????

Ale ja prawie w ogóle nie piję poza takimi libacjami raz na miesiąc czy tam dwa jak zjadę na stare śmieci do znajomych. Za to zawsze jak z jakiegoś powodu znajdzie się u mnie w mieszkaniu jakiś alkohol i sobie strzelę np. 3 szklanki whisky na lodzie to później jak mi to zejdzie to się czuję chujowo już cały dzień.

to chyba sie nie dogadujemy, ja nie pamietam kiedy ostatni raz bylem trzezwy

Tak i to one płaciły za mnie, bo jestem egzotyczny (^:

ale dupa

a to szanuję

...

...

postujcie pvp muzyczke do farmienia na wsg
youtube.com/watch?v=L78yVFeyvRo

swieta prawda

gowno prawda

>o jak lubię wylizywać spermę obcych mężczyzn z cipy mojej lochy, mniam!

mój zuch
jak nie jestem pijany czuję się źle
jak nie mam kaca to się wkurwiam

Pożyteczna praca, wręcz szlachetna czasami biorąc pod uwagę anonków spierdonów którym żadna inna by nie dała (albo niepełnosprawnych), pracują, a już samo to stawia je sto metrów wyżej na drabinie społecznej od utrzymanek i spierdonów, oferują uczciwy, konkretny dil, nie żadne tam chuj wie co, oraz nie są świętojebliwe jak to mają w zwyczaju obywatelki tego kraju.
No i bardzo często są cyniczne i zabawne, co lubię i szanuję.

>bądź loszką
>nieustannie chciej żeby ktoś cię przytulał i całował w czółko
>zamiast tego masa napalonych samców, którzy tylko chcą walić konia twojo cipom
>zrozum że żyjesz w świecie bez miłości więc zgódź się na ruchanie sebixów żeby mieć możliwość doznania choć odrobiny "miłości"
>chciej mieć dzieci
>wiedz że jak zajdziesz to natychmiast twój Oskarek cię zostawi/każe skrobać
>zamiast tego bierz tabletki powodujące bezpłodność żeby nie zajść w ciąże i miej depresję z tego powodu
>co miesiąc krwawienie z cipy
>Oskarek i tak cię zostawia dla młodszej
>w wieku 30 lat dojdź do wniosku że życie cię wyruchało bo jesteś loszką a mogłaś być facetem

w sumie nie wiem czy to gorsze dla loszki czy ślub z typowym Januszem

zdrowie
byleby nas nie wyjebali jak raz przehulujemy

co znaczy oskarek?

Beta frajer za którego trzeba wyjść, żeby nie zjadły ją koty. Bo tylko skończony debil poślubi kobietę która miała więcej niż 0 poprzednich partnerów.

...

>co miesiąc krwawienie z cipy
jakbym miał mieć coś takiego to byłbym dosłownie najbardziej wkurwionym człowiekiem na świecie z poczuciem zdradzenia przez los

>tylko skończony debil poślubi kobietę która miała więcej niż 0 poprzednich partnerów
nie byłeś nigdy z dziewicami, co?

>on nie ma co miesięcznego krwawienia z dupy
beka z normika

...

youtubowa kariera marcela mi imponuje

youtube.com/watch?v=t1xUHVY_EO0

nawet jak mnie wyjebia (z pracy czy domu) to spokojnie wyżyje rok
pozdro i zdrówka

jakie miasto? można przynormiczyć i się umówić na flaszkę by pomemić i pomarudzić

Ty najpierw sobie jakąkolwiek znajdź a później myśl o stałym związku

shilluję /domek/
discord.gg/rvDe3

żbsz to, plus chlanie do lustra weekendami na sesje tak ~12h, że następnego dnia jestem w stanie tylko walić konia i rozważać samobójstwo; ewentualnie jak już czasem piję ze znajomymi, to w domu dobitka, bo po piciu tak, że wrócę sam do domu, to mam straszny niedosyt. mam dość samokontroli, żeby tego nie robić wtedy, gdy musiałbym przez to iść nawalony albo na kacu do pracy, ale chyba mógłbym się ogarnąć, zanim w skończę jak prawdziwi zawodnicy z tej nitki. sry za blogposta.

zabij się zwierzu

Siedlce najbliższe, ja wieśniok

rude

>która miała więcej niż 0 poprzednich partnerów.
Dziewice to najbardziej wkurwiające stworzenia w związkach, 2/10, nie polecam. Serio, sto razy bardziej wolałbym taką którą ktoś wcześniej rozpracował, niż gdybym miał się jebać z kimś takim od początku. Kłoda w łóżku, nic nie umie, ma pojebane oczekiwania. No po prostu kompletny brak doświadczenia.

wykurwiaj

to niestety, jeszcze raz szklaneczka stukne na odleglosc

Tą ją naucz, debilu.

>seks wymaga doktoratu
tak sobie mów (^:

eh, zdrowia lub nie
zależy co chcesz

wole taką co jeszcze mnie nauczy (^:

raczej zdrowia, tobie też

Powiem wam jak jest, bo poza nerwami i memami jesteście moimi rodakami, anonami i większość z was to spoko chłopaki-dziewczyny.

W Grecji ludzie zajebią cię za byle co. Obrabiają ci dupę jak jesteś spierdonem, robią tak samo jak byś nie daj Boże wybił się trochę w życiu beż zadeptania innych. To mentalność panująca ponad 30 lad, dlatego kraj stacza się coraz bardziej w błoto, mimo tego że jest tu dużo wybitnych i utalentowanych ludzi. Jak jesteś cudzoziemcem, to masz podwójnie zajebane. Sam jak palec, jak na Polaka przystało, musisz się upraszać o najprostsze rzeczy, które w innych krajach są standardem.

Nie mam zamiaru się żalić, bo wiem że to niczego nie naprawi, a poza tym użalanie się jest dla pizd. Ludzie powiedzą, że to kwestia perspektywy. Po prostu, kiedy każdy dzień to jak odcinek Curb Your Enthusiasm, gdzie coś się jebie, czuć gorzkość w gardle i chcesz uderzyć pięścią w stół, bo to jest właśnie naturalny odruch człowieka. Peja, na chuj marudzisz, przecież żyłeś jak król.

>dziewice
bo sie spotykales z gimbuskom albo licbuskom to co sie dziwisz kazda loszka po skonczeniu szkoly sredniej miala juz jakies doswiadczenia albo chociaz chlopaka

>jajeczniczka z paprysią

Najstarsza dziewica jaką miałem, miała 21 lat.
Nie mam pojęcia jak ona się uchowała, bo była chyba drugą najładniejszą dziewczyną z którąbyłem.

nie było mnie tu pół roku a tu dalej jebie jak się wchodzi żbsz.

polska taka sama chujnia tyle że jeszcze zimno za oknem

ja nie mialam i dalej nie mam ale lepiej odrazu pakowac wszystkie dziewczyny do tego samego worka co nie... >.

Nauczy Cię sporo o nowych odmianach kiły. (^:

Ja myślałemn, że to wenzuela jest przyszłością polski, a to grecja.

no ja liczę bardziej na zdech we śnie
dzięki zuchu

Miała normalną rodzinę która była w klasą średnią i na studia pewnie nie wypierdoliłla 500 kilometrów od domu.

nie żryj

Kiedy byłem w Polsce, widziałem że ludzie na ulicy rozmawiają ze sobą, żartują. Tutaj czuć jakby cię chcieli zajebać nożem.

bede

Chuja wafla, mnóstwo świetnych mężczyzn na tym świecie, ale kurwy nie chcą głaskania bo tylko im chuja seby w cipie potrzeba do szczęścia. Mężczyźni to są bardziej czuli i kochający niż kiedykolwiek byli.

Ehh kurwa, ja bym był taką świetną żonką dla anonka, wy nawet nie wiecie. Tylko mi trochę farta zabrakło przy poczęciu.

ja pierdolę, jaki smrt w tej nici. Czy są anizuchy i lolizuchy? Trzeba animizować nitkę póki jeszcze nie jest za późno.

grubasie

Jesteś pewien, że to nie były Czechy?

>also, uwielbiała robić lody na imprezach albo w miejscach publicznych. To jak mi dziewczyna robiła loda na środku starówki przy przechodniach to ja dzieciom będę opowiadał. To było coś gonciarz tier, tylko bez spaghetti
>odmianach kiły
ok. (^:
Klasa średnia, duże miasto, i pod butem ojca zawodowego żołnierza. Also trochę dziwny układ z mieszkaniem żbsz. Ale w sumie jak pomyślę to nie wiem czy to może mieć taki duży wpływ.

smiedzi od ciebie

tak?

Tak. Najbardziej polska część Polski - Wschodnia Polska

>>nieustannie chciej żeby ktoś cię przytulał i całował w czółko
>>zamiast tego masa napalonych samców, którzy tylko chcą walić konia twojo cipom
>>zrozum że żyjesz w świecie bez miłości więc zgódź się na ruchanie sebixów żeby mieć możliwość doznania choć odrobiny "miłości"
Zajebie cię, ale jak zwykle loszki nie widzą tzw "good guys" tylko gapią się na Sebików i potem dziwią się "ola boga kaj dobrzy faceci som?"
>>chciej mieć dzieci
Tak te wszystkie kurwy które mówią że wolą karierę od dzieci albo nie chcą dzieci w cale bo to problem potwierdzają to
>>wiedz że jak zajdziesz to natychmiast twój Oskarek cię zostawi/każe skrobać
*ty sama będziesz chciała skrobać albo pozwiesz Matiego o alimenty
>>Oskarek i tak cię zostawia dla młodszej
*po tym jak ty zdradzisz oskarka z każdym napotkanym Matim bo "młoda jestem trzeba się wyszałeć"
>>w wieku 30 lat dojdź do wniosku że życie cię wyruchało bo jesteś loszką a mogłaś być facetem
znajdz beta orbitera który wezmie cię i będzie ci sponosorwał emeryture za "seks" raz w miesiąću podczas gdy ty będziesz go zdradzałą z Chadem lub Jamalem

żryj estrogen i daj znać, jak skończysz.

Co żeś powiedział?
*teleportuje się za Ciebie*

Nie ma kurwa opcji, za dużym gościem już jestem. A nawet jakby to i tak słabe rozwiązanie, bo w przeciwieństwie do tego co ci żydowskie media podają, trans-kobieta to wcale nie to samo co zwykła. Nie mógłbym chyba żyć ze sobą jakbym miał być taką kurwa chimerą.

Ładne cyferki.

Warto Rabu Raibu oglądać czy nie warto?

zawsze moze byc lepiej
po prostu szukaj szansy i dostosuj myslenie

Dla anona by było to samo bo żeby stwierdzić jakiekolwiek różnice trzeba mieć porównanie

imo gównoprawda, dużo swobodniej sie czuje rozmawiajac z losowymi ludzmi na wschodzie niz w warszawie

Swoją drogą, taka obserwacja po przeczytaniu tego freda i innych gdzie anoni dyskutowali do tej pory o loszkach i kobiecej naturze: zauważyłem, że macie podobne podejście do kobiet jak do narodowości.
W sensie układacie sobie narracje że kobiety są takie czy owakie, tak samo jak układacie sobie narracje ze niemcy są tacy, polacy tacy, a ruscy tacy. A w rzeczywistości wiadomo że to wszystko to chuj prawda bo ludzie są w chuj różnorodni i pewnie z łatwością znalazłbym sobie ruska czy niemca do wódki bardziej podobnego do mnie niż anoni z polski w tym fredzie.
Podejrzewam że wiele z niepowodzeń z kobietami bierze się stąd, że ludzie w ten właśnie sposób podchodzą do kobiet a potem wielkie zdziwienie że rzeczywistość rozmyła się z oczekiwaniami.

Dla mnie by nie było. Poza tym, i tak by się zorientował że jest benis gdzie nie powinno, chyba że jechał przez całe życie do futanari.

Ależ ja nie memowałem.

K. Dzięki za bloga.

chrum chrum

JA jestem kurwa najlepszy

wy wszycy to debile i jebane burzuje co sraja wyzej niz glowy maja

dobrze mysle?

>w przeciwieństwie do tego co ci żydowskie media podają, trans-kobieta to wcale nie to samo co zwykła.
No nie mów?
>Ładne cyferki.
Dziękuję i nawzajem.

Trzeba user, trzeba.

Tak naprawdę niepowodzenia userów i rozmaitych innych internetowych spierdonów z kobietami nie biorą się z jakiegokolwiek rozminięcia oczekiwań i rzeczywistości bo tej rzeczywistości zwyczajnie nigdy nie było

>on nie umie gotować

najak mordeczko pozdruwki!!!

a to przepraszam

Spoko, to se pooglądam dzisiaj