/ex-yu/

37. obljetnica smrti druga tita

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=S2n-wIL8Eu8
youtube.com/watch?v=H9Iwejn941k
youtube.com/watch?v=DIoKr9VDg3A
direktno.hr/direkt/nije-krscanski-ali-na-dan-kada-je-umro-tito-otvorio-sam-sampanjac-84460/
vocaroo.com/i/s0ktdxZXwk3v
twitter.com/SFWRedditVideos

prvi za mudja i srerbjan

drugi za jebem vam sve po spisku

youtube.com/watch?v=S2n-wIL8Eu8

lepe brojke

youtube.com/watch?v=H9Iwejn941k


EVERY EMPIRE
EVERY NATION
EVERY TRIBE
THOUGHT IT WOULD END
IN A MORE DECENT WAY

prve dvije riječi koje vam padnu na pamet kada vidite ovu fotografiju

Igor Stanković

fakat su

Obrisi guzicu ili polizi. Ja dodejem jednoj budali kao dnevna terapija prati ceo dan ko Live score. Da mi se napases supcanih dlaka ko zec kelerabe i obavezno da mi svojim jezikom ispoliras cmarni kolutic, cisto da se zasladis na kraju.

jebo biju

>666

Ljubav, poštovanje

Obala?

lepe cifre druže

umirem

...

plakem

uff samo tete mame starije dame

ubi se djocko ostani na svom usranom containment bordu

jebote ja zivim na jugu srbije
vreme je da emigriram kod brace hrvata, ionako sam to oduvek i zeleo
bolje biti hrvat nego smrdin

najebacemo zbog rusa totalno

lizao bih je u toj poziciji iz vode

Cigaretica i 60e
youtube.com/watch?v=DIoKr9VDg3A

Da Bog da.

jel rat moguć il je to ludi Sup Forums?
proxy rat amerike i rusije na kosovu?
top cec

direktno.hr/direkt/nije-krscanski-ali-na-dan-kada-je-umro-tito-otvorio-sam-sampanjac-84460/

koja skicofrenija u komentarima plakem

mislim da je vreme ionako doslo, odavno nije bilo ratova ovde vec je cudno

CRNI ANĐELI
R
N
I

A
N
Đ
E
L
I

Sad kad se stvori nova HDZova vlada, a Pupovac postane ministar branitelja.
Ma plakkem, braćo moja Hrvati

rusi su govna, ne bi me cudilo da nas zrtvuju u jos jednom svom proxy ratu, a i pickousti se vec zaigrao slobe

receno je odavno, tesko onom kog kinez hrani a rus brani

Niger

sta, jel to lose?

vučić šalje mlade bele orlove da brane večna ognjišta srpstva na kosovu i metohiji

odakle ova ciganka

Ne znaš najglasnijeg Srbina u Hrvatskoj? Vašog anđela u hrvatskoj politici, Milorada Pupovca?

bolece me kurac da idem da ginem za pickoustog, pripremite mi smestaj na nekom otoku tamo kod vas ocu da uzivam ko covek

a taj lik, cuo sam za njega ali niko nista o njemu ne prica/ne pise ovde pa zato nisam upucen toliko

Skup je život na otoku, skupa zemlja, a još skuplji ljudi. Ne da neće prihvatiti Luksemburca, Tadžikistanca ili Srbina, nego ni vanzemaljca. Nisi njihov. Nisi bodul od stoljeća sedmog, nego uljezni dođos koji je tu kupio nekretninu

zajebavam se, na otoku bih samo da imam vikendicu neku malu, inace bih ziveo negde na kopnu kako sam i navikao

Ja volim bit upućen u "regionsku" politiku. Tako bolje znam kad kome krava crkava. Trebaš biti "informisan". A gospodarstva još bolje. Iako, ništa od vaših novina ne valja, kao i ovdje. Nešto mi valja Politika

politika i danas su ok koliko znam

daj boze da bude rata da zapalim za kanadu kod rodjaka

Najbolje kupiti kuću u Zagori. Pustopoljine za vino, lavandu, limun, lubenice, naranče, smokve, jagode, masline, koliko hoćeš. Jeftino, autom/motorom blizu moru i svim većim gradovima na obali, i pišaj po sirotinji koja se stiska na splitskom Kacunaru u 50m2 kako bi živjeli "u gradu". To ću ja uskoro napraviti, samo se preseliti na djedovinu čim sebi neki brmbrm kupim

kosovo za patike?

uh, voleo bih time da se bavim na kraju, ne verujem nikome ovde sto prodaju razna vestacka sranja od povrca, voca i mesa. bolje sam uzgajati i ziveti zdrav zivot. jos pored mora, pa kud ces bolje...

Ultimativna crvena tableta

Puno manje anti-srpstva na tim dvama, i više informacija. Blic i Kurir su takva pička materina. Gori od našeg 24sata

>
>uh, voleo bih time da se bavim na kraju, ne verujem nikome ovde sto prodaju razna vestacka sranja od povrca, voca i mesa. bolje sam uzgajati i ziveti zdrav zivot. jos pored mora, pa kud ces bolje...

za to treba da posvetite 90% slobodnog vremena ako ne i 100%
t.seljak

pa dobro, kad budem ostario ne bih znao sta drugo da radim ionako

samo n1 ostalo je totalno neobjektivno i fake news

...

n1 je zapadnjacko sranje koje plasira samo informacije od njihovog znacaja kao i sve sto ima veze sa zapadom

kada budes ostario tek onda neces moci
vi gradjancici ne znate da je zivot na selu pakao

vocaroo.com/i/s0ktdxZXwk3v

NEBOJSA POSTAJE DIJASPORA?!

Lišeni etičke tradicije i opterećeni hipotekom i komleksom zakona prve bračne noći (Ius Primus Nocti) potomci turske raje stavili su vodanje konjai opanaka, dok im se Turčin naslađivao ženama, pod cenzuru. Vodanje konja i opanaka naknadno je praćeno debelim mukom i sakrivanjem autentičnih svjedočanstava u iluziji da sve što je sakriveno nikada neće izaći na svjetlost dana. Turski izum je bio: uzmi Srbinu ženu i imanje! Svetozar Marković je pisao da Turci smatraju Srbesvojim imanjem. U tom smislu podigli su najperverzniju građevinu svijeta – Ćele kulu. Ali prije toga potpuno su uništili elementarni ponos srpskog naroda o čemu postoje brojna svjedočanstva.

Mislio sam, bracale, saditi svoj duhan. Teško s ovom hercegovačkom konkurencijom...

Sve su to mala, više, nego manje, zapuštena sela. Ali, kad sagradiš, ili obnoviš "svoje"...
Ceste postaju pristupačnije, autobusi povezaniji. Pa kad ovi pizduni na obali ne mogu naći žene za čistiti, kuhati i peglati po apartmanima za 25 kuna (malo više od 3,2 eura mislim) po satu, onda dođu ove "jadne" žene iz Zagore na obalu. Imaju svoje, zarade sa strane, i još kad dođu raditi svakom pokušavaju podvaliti svoje voće i povrće pa i tu okrenu lovu

i dalje su najbolji mediji kod nas
i blic nin kurir su zapadnjacki mediji pa pogle im uredjivacku politiku glupane doslovno im je isti gazda

nisam ni pricao za te medije degenu
sve sto ima veze sa zapadom se treba unistiti

unisti svoj računar, mobilni i fiksni telefon, ugasi internet
pogani rusofilu

Rusofilija je dobra, ako uzimaš onu od 10mg, samo ujutro. Ne valja se predozirati bilo čim

nit sam rusofil a niti dudlam zapadnjacke kurcine ko ti
jebeni retard

sretan 42. rodjendan

hehe samo jebi placorogonje

Treba Nebojšu na bauštelu
Što čovjek se pizdeka kad ima vremena

Gletao bi ti meni fasade deset sati na dalmatinskom suncu, mamu ti jebem neradničku

>t. shizofreni dominique

jesi rusifil si prosto badzuka iz tebe
kredibilni izvori su mu informer i sputnjik
kad si toliki mrzitelj zapada zasto koristis zapadne tehnologije licemerno govedo
da nema zapada prao bi se u koritu ko stoka sto jesi a vodu bi grejao na sporetu na drva

>t.uruk hai

>kredibilni izvori su mu informer i sputnjik
kad sam to uopste tvrdio jbt
ubij se doslovno

>t.apartmanko

>t. shizofreni marko

>t.filip

ne moras nista ni da tvrdis dziberu rusofilski takvih kao ti ima na milone u srbiji

@74416840
popij lekove sizofrenicaru i prestani da mi dajes (You)-ove
jebote kakvih sve likova ima ovde...

Heheh, baš vam smeta jer niste Slovenci?

>t. guzobolni dominik

>t.suicidalna ludbrezanka

ali sam las vegascanin

poslusao nebojsin vokaru dok sam prao guzicu u tusu poslije sranja

>t. sizofrena osijecanka

U ovoj doslovnoj PRČIJI od treda sam duže od ijednog dominika, enriquea i filipa, vrlo vjerojatno i vaše stare, tako da ste fulali ceo fudbal

natalie mars > bilo koja zena po vasem izboru

>Nema bideja

ubi se djocko

@74417177
haha pa kad mi bosanske izbjeglice nisu okupirale zemlju i ne jebu mi zene haha

secam se da sam ko klinac u gostima posle pisanja prao ruke u bideu

Prvo to mora spadati u kategoriju "žena", pederčino latentna

postaj noge

Pa vi ovdje ozbiljno mislite da tko jebe Bosance?

Slikaj sise

...

>t. domagoy

pa ona (on) izgleda zenstvenije od 99% "pravih" zena, to sto i dalje ima kurac je zbog marketinga, trenutno mu/joj bolje pase da bude 50/50 ali ce za par godina i to nestati i bice 100% zena.

U ovoj doslovnoj PRČIJI od treda sam duže od ijednog dominika, enriquea i filipa, vrlo vjerojatno i vaše stare, tako da ste fulali ceo fudbal

MILORADA NAŠEG KO SMIJE DA VRIJEĐA?
TO JE SILA METAR PREKO LEĐA

>pa ona (on) izgleda zenstvenije od 99% "pravih" zena, to sto i dalje ima kurac je zbog marketinga, trenutno mu/joj bolje pase da bude 50/50 ali ce za par godina i to nestati i bice 100% zena.
Jednostavno reci "Da, trpam se u guzicu i sviđa mi se". Taj post ti nije trebao, predug je za ono što si htio reći

>t. novopeder

ubij se domagoye

Kakva pušiona od threada pa nije bša ni čudno ipak ga je Hrvat ustvario.

>t. maloljetni domagoy