/polska/

edycja jakuzy

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=TGUG844Edh4
youtube.com/watch?v=nWSkdxWsUE8
youtube.com/watch?v=ZCiI1SxOYuo
youtube.com/watch?v=6selERksxlw
youtube.com/watch?v=1kHUIQHW2qk
youtube.com/watch?v=Zhrq8kQOFEQ
kurnik.pl/kalambury/#113
youtube.com/watch?v=mcCTm95kKdA
youtube.com/watch?v=LEBXAOPCC2Y
youtube.com/watch?v=TtLEVTturn0
twitter.com/NSFWRedditImage

kocham polske i polakow

tylko kpop zbsz

Chuj połykam tą przynętę, co z tego że tyle milionów ludzi mówi w tych językach jak żaden z nich nie mówi po polsku, mówimy o Polakach którzy nauczą się tych języków aby mogli robić za tłumaczy w firmach które operują na takich rynkach,

włoski

/auts/

youtube.com/watch?v=TGUG844Edh4

youtube.com/watch?v=nWSkdxWsUE8

youtube.com/watch?v=ZCiI1SxOYuo

włoski

to sobie rób powodzenia mówię tylko że nie są mało znane

a i z definicji mało firm operuje na egzotycznych rynkach więc większość ludzi niech się uczy angielskiego i niemieckiego

jest i on

usuń ten post
i swoje życie też usuń

gorszy fetysz niz stopki nawet

Dzięki anonek, no to tutaj masz dlaczego nigdy nie pownienies uczyć się Chińskiego.

>spierdon z piwnicy myśli że może dawać rady dotyczące rynku
XDDDD

...

no ale żeby tak ktoś się zalogował w internet i pisał kłamstwa?

skoncz projektować moze co

youtube.com/watch?v=6selERksxlw
tylko dobra muzyka w tym wtt

Ile kosztuje taka dobra prostytutka w Polsce. Dyskretna, bo będzie musiała pójść do hotelu biznesowego, no i czysta.

Dzięks

>tak jestem spierdonem który nie zdał matury oraz który nigdy nie pracował ani nie wychodził z domu ale tuta jest moja rada dotyczącą uczenia się języków w biznesie
XDDDDD

mamy sie spytaj hehe

no też dlatego jeszcze ich nie wyjebałem z dysku, ale co zły na siebie jestem za autyzm to jestem.

dobre

hehe dobre jebać grekuw

Muszę obczaić czy na tokyotoshou jest Battle Programmer Shirase
Kiedyś mi wpadło w oko i szukam, szukam

postujcie muzyke ktura zmieniła wasze życie

youtube.com/watch?v=1kHUIQHW2qk

dzieki

dzieki

nie ma za co

no spoko

e zrubcie pluga jutro

Zapytałem się i mówi że nie orientuje się bo od 3 lat nie rozmawia z twoją

sam se zrup

dzieki

dobre

e slabe to bylo on ci lepiej dojebal
pozdro & pocwicz

chcecie pograć na kurniku ? ;*

kurde no wypadaloby odnowic kontakt co nie

troche dygam przed matma jutro

kurwa czemu na lekkim wstawieniu tak po 2-3 piwach jest tak dobrze ze jestes wystarczajaco trzezwy zeby robic produktywne rzeczy i do tego zapominasz o tym jakie wszystko jest chujowe
czemu nie mozna byc w takim stanie 24/7

Kurwa zuchy, wy tak o tych językach a ja od dwóch tygodni ani jednego kanji nie zrobiłem ehh.

kalambury znowu czy co?

Stół 113, kalambury

Opinie nt skyline Warszawy?

youtube.com/watch?v=Zhrq8kQOFEQ

W dupe se wsadź swój skajlajn.

kurnik.pl/kalambury/#113
wpada ktoś?

ja od paru miesiecy nie ruszylem kanji bo musze pisac inzynierke i czuje ze marnuje czas jak robie cos innego niby produktywnego
studia to jebany mem sam z siebie mi sie chce uczyc japonskiego i programowania ale jak tylko cos rusze to mam uczucie ze marnuje czas bo powinienem robic to co mi kurwa kazali

user mieszkający z Turkiem hijaa. Śmieszmy fakt: Turki jak piszą ręcznie to piszą zawsze drukowanymi i nigdy nie łączą liter. Turas nie potrafi przeczytać połowy rzeczy jak się literki łączą, bo mu łeb się gotuje.

youtube.com/watch?v=mcCTm95kKdA

>modernizm, ale taki brzydki i ładny jednocześnie

ale nudy

nom

co robisz

sram

jaka kupa

ja zacząłem oglądać anime już kompletnie bez napisów. Totalnie nic nie rozumiem, ale przynajmniej mam motywacje żeby codziennie napierdalać ten japoński. Za to chciałbym też nauczyć się rysować i dosłownie dzień w dzień więcej czasu marnuje na zastanawianie się czym się bardziej warto zajmować niż na faktyczną pracę nad sobą. Also lubię też popłakać, że skoro nie mogę na coś poświęcać całego swojego czasu to się nigdy pewnie nie nauczę.

dobra

ej ale wypierdalaj z mojej głowy.

spoko

Tylko przypominam

Który user chętny na Red Alert?

youtube.com/watch?v=LEBXAOPCC2Y

trochę jak moja pierwsza broda: cos tam niby jest, ale ogólnie to lepiej poczekać z chwaleniem się jeszcze kilka lat

dosłownie nie zależy mi na seksie ale gf chce

taki wyglad

a najgorzej jak jeszcze chce zaangażowania i ekscesów, ciężko się wyzywa od najgorszych mysląc jednoczesnie o dodatku do stellaris

znacie jakies polskie szony/nieszony gdzie można sobie pogadac o kucowaniu/matmie/fizyce/elektronice?

tak działa wolny rynek i ewolucja.

ale ja nie chce gfu wgl, czekam na śmierć i zachowuję moją czystość, bo inaczej nie wpuszczą mnie do gensoukyou, gdzie chcę spotkać się z moją waifu

ale ja chce byc zaangazowany

no przecież tutaj sam STEM

przypadek 1 jest wyraźnie lepszy, bo długofalowo prowadzi do zwiększenia sredniej atrakcyjnosci. Przypadek 2 prowadzi co najwyżej do kazirodztwa.

Nic złego w regulacji wolnego rynku.

>no przecież tutaj sam STEM
to nie to samo co deska tematyczna gdzie mozesz sobie poszukac interesujacych watkow

usun to

ale mógłbys w tym samym czasie budować sferę dysona w swoim dążącym do transcendencji gwiezdnym imperium, a musisz silić się na brutalnosc i obelgi, jak jakis biobarbarzyńca

>no przecież tutaj sam STEM
na discordziku same humany tumany albo inne gowno

ja jestem na finansach

>ablu ablu moja niewidzialna ręka

Bo to dosłownie pedały.

Fuck off to your new home.

...

stem i pedał hirmelduje się

naprawde każdy tutaj to STEM?

No i? piękny kierunek, przynajmniej żadne 'hehe ja z cyferkami kiepsko bo DO CZEGO MI TO W RZYCI BĘDZIE POTRZEBNE'

nie

Jak seme to się nie liczy.

You didn't say "fuck off" in the other generals in which you spewed that sentence. Could it be that you personally have something against Poles?

>pójście na humana
pytam serio, warto?

a jak tfwnobf?

Ehh zuchy,

Czuje sie takim nic nie znaczącym polakiem biedakiem.

Czuje ze bycie bogatym i bycie takim mna, anonem z malego miasta się za dobrze nie rymuje,

Patrzę w lustro i widze anona grającego w gry zarabiajcego marne gorsze

A chce być bogaty, chce być tym dynamikiem co kosi duże sumy i jest z tego dumny, zmienić swoje zycie na dobre

Ehh mówią ze kropki mozna tylko połączyć patrząc w tył,

Za dużo póki co nie widzę, ale bym chcial wkoncu byc dumnym normalnym obywatelem świata a nie biednym polakiem żyjącym w post-komunistycznym kraju biedaków

To jaki ty pedał? I może jakiego bf szukasz?

zbsz stem albo lepiej nauczyc sie zawodu nie memie

a masz bogatych starych?

ablu ablu jestem biedny
prawda jest taka ze bogatym to kazdy moze zostac jak sie chce
najgorsi sa tacy co tak placza ale maja pelno ludzi ktorzy ich lubią i kochają, bo na emocje innych wplywu nikt nie ma i miec nie moze
bogatym se mozesz zostac, ale nigdy nie sprawisz zeby ktos cie pokochal

Tak
wszyscy filozofowie którzy zbudowali zachód byli biedni

Można tak powiedzieć, ale małe znajomości jeśli chodzi o prawo. (Tak naprawdę, tylko przyjaciel brata który chyba odziedziczy kancelarie swojego wujka)

>To jaki ty pedał?
taki smutny i zakompleksiony
>I może jakiego bf szukasz?
takiego z ktorym moznaby na piwo gdzies wyskoczyc, w gierki pogierkowac, na meczyk pojsc, po lesie polazic, przy kominku zasnac
eeeeech...

>prawda jest taka ze bogatym to kazdy moze zostac jak sie chce

No i dobra potrzebowalem tej walidacji

Czul bym się normalny jak bym zarabial normalne pieniadze Żbsz

Sumy zgodne z moja wizja mojego życia

No ale jak byście już leżeli pod tym kocykiem to byś wolał być przytulającym czy przytulanym?

o kurw ale napierdala
youtube.com/watch?v=TtLEVTturn0

A co to za roznica? Jeżeli o seks chodzi, to dla mnie praktycznie w ogole go mogloby nie byc. No moze czasami, ale nie mam tak ze mysle o tym za czesto