/polska/

edycja kanny

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=i4Y6-oB5DrQ
scribd.com/document/206058648/Sapkowski-Andrzej-Pirog-albo-nie-ma-złota-w-Szarych-Gorach
youtube.com/watch?v=BE3c2vZVfkk
youtube.com/watch?v=EQ2L5s7pfMI
twitter.com/NSFWRedditGif

kocham polske i polakow

Samochody i anime

ide spać

pierwszy raz czytalem jak mialem 18
taki sam bohater jak aragorn, eragon, i inne tam zidealizowane gowna fantasy
po prostu cos z czym kazdy czytelnik moze sie zarazem identyfikowac i miec w tym ideal

Co to kurwa za gówno

No i tombojki.

I Pan Sapkowski, ej

//Ale naprawdę pójdę spać desu

włoski

...

buu

kocham satanie i satanistow

Ja to cię zaczynam lubić kolego

n-nawzajem

co te chinskie bajki...

zniszcze was

Bo to jest po prostu bohater posklejany z motywów które nakręcają autyzm stulejarzy. To jest taki stulejman.

no ale czy nie jest tak że ogólny szacunek dla Sapkowskiego wynika z tego że każdy czytał go w tzw złotej erze fantastyki (tzn jak ma się 16 lat)?

Nikt nie pokona wielkiej Unii Satanichia Brothers

pewnie tak, ale czy to go czyni gorszym?
mysle ze tez wynika z pieknej polszczyzny oraz wymyslnie przedstawionego swiata w ktorym sie to wszystko odgrywa
w sumie to kazdy tez czyta wladce pierscieni w wieku nastoletnim (ja chyba mialem z 12 lat) a i tak na bazie tego powstal caly kurwa franchise

...

literalnie to żbsz.

...

ja lubie wiedzmina za w miare realistyczne przedstawienie wlasnie wsiurowości

dużo fantasy operuje głównie na tych wysoko w hierarchi, magowie, rycerze, władcy, a u sapkowskiego wychodzi te całe średniowieczne babranie sie w gownie

podobnie w sumie w trylogii huseckiej jest, ktora, poza moze ostatnia czescia, bardzo szanuje

No chyba że mój wujaszek.

Nie chce mi się oglądać anime ostatnio i odgrzewam stare kotlety
Obejrzeć Konosubę 2?

inferno copa

ariel suzuki robi mi loda

>Konosubę 2?
>stare kotlety
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kowboja bibopa byś obejrzał, to prawdziwe anime dla prawdziwych mężczyzn, a nie jakieś cośtakdsdad

Tak. Słabsza niż pierwszy sezon, ale jest megumin w wannie i megumin w onsen, więc nie ma tragedii.

Może, może, ale zapominacie o całym tym shillu który towarzyszył mu już od samiutkiego początku. Sapek od początku nie krył się z tym ze to jest książka pisana dla pieniędzy.
Albo kłamał żeby zachować twarz przed ludźmi po tym jak powypisywał te wszystkie stulejarskie głupoty i robił to na tyle sprawnie ze mu uwierzyłem.

Znakomitego warsztatu - polszczyzny, no i niedoścignionych dialogów - nie da mu się odmówić. Ale strasznie wkurza mnie to jego wymądrzanie się i 'puszczanie oczka do czytelnika'.
Jego poglądy polityczne również strasznie się przebijają, a to nigdy nie robi książkom dobrze (na przykład Ziemkiewicz czy Grzędowicz, choć Sapkowi mogliby co najwyżej buty czyścić).
Trylogia husycka byłaby lepsza gdyby Reynevan nie był taką pierdołą.

Przez stare kotlety miałem na myśli że oglądam to co już oglądałem: Nichijou, Nichibros, YrYr, Gabriel Dropout (no to może nie stare ale już oglądałem), Non Non Biyori i inne SOLgówna
Jak kładę chuja na megumeme to można oglądać?

Ale to musi być albo 'klasyka' jak ten Moorcock, albo masowo produkowane gówno. Np Martin nie tylko o królach pysze, czy McCaffrey.

...

nie napisalem wszyscy a wiekszosc

no i wiedzmin ma bonus bycia w tym samym kregu kulturowym to latwiej jest sie odniesc do wsiura jebiacego kurwami niz tlumaczonego z innego jezyka

Która godzina u ciebie Saszka i czemu tak późno idziesz spać?

W sumie nie stało się magicznie mniej śmieszne, więc tak.

Pewnie prawda. Ale z tego co pamietam to chyba zaczal pisac o Wiedzminie za czasow komuny? Chociaz juz nie pamietam do konca, a na wikipedii piszo ze w latach 90tych. Podobno Wiedzmin przedstawia typowego Polaka-robaka tych czasow - kogos kto umie wszystko, ale nie dostanie ani krzty wdziecznosci za to uczynil - wrecz przeciwnie, zostanie oszukany i wydrwiony
Co do pogladow politycznych to sie stu procentowo zgadzam, naprawde przeszkadzajo w czytaniu.

jakie to poglądy?

O aborcji i feminizmie przewaznie

no ale ma racje wiec w czym problem

slabej jakosci przyneta nie polecam uzytkownika ryba hak polkla i spierdolila

>Polaka-robaka tych czasow - kogos kto umie wszystko, ale nie dostanie ani krzty wdziecznosci za to uczynil - wrecz przeciwnie, zostanie oszukany i wydrwiony
Polska mesjaszem narodów

Wakacje Marek.

To tak. Wiedźmin jest bardzo dobrze tłumaczonym po rosyjsku, mówią że nawet Sapkowskemu podoba się. Poza tym żyd tłumaczył.

jak przetlumaczyli u was runy na mieczu z mahakamu, tzn "na pohybel skurwysynom"?

youtube.com/watch?v=i4Y6-oB5DrQ

no i widzisz, mi to przeszkadza niezależnie od tego czy z danym zestawem poglądów się zgadzam, czy nie.

scribd.com/document/206058648/Sapkowski-Andrzej-Pirog-albo-nie-ma-złota-w-Szarych-Gorach

Nitka prawie tak martwa jak GM

"Cмepть cyкинcынaм" musi być, teraz nie mam po rosyjsku na telefonie. Pamiętam że wszystkie przekleństwa były bardzo smaczny, czy można tak mówić. Prawie po rosyjsku, ale trochę różnili się.

ehh anony
Główny punkt mojej operacji będzie już w tym tygodniu. Jeśli jesteś tu anonie który polecił mi "Pokutę" McEwana jako prezent, chcę Ci podziękować. Zostało mi jakieś 60 stron do końca i przerwałem żeby coś na szybko zjeść i przespać się przed jutrzejszymi zajęciami, ale już teraz wiem że to bardzo dobry prezent miejscowo bardzo pokrywający się z moją obecną sytuacją. Gdy czytałem o tej czułości pielęgniarek opiekujących się rannymi żołnierzami wzruszyłem się i przez dłuższy czas próbowałem odgonić łzy rozgniewaniem się, ale w końcu uległem i chwilę pochlipałem. Zdałem sobie sprawę jak bardzo mi brakuje takiej czułości.
Aż mi trochę szkoda oddawać tą książkę, ale z drugiej strony tyle poświęciłem przez ostatni miesiąc, za dużo by samemu to zniszczyć, oraz chcę by ona też ją przeczytała.

Redpill me on polish girls

Wypierdalaj hamburgerze

to troche mniej "poetycko"

bardzo bawi mnie sukces wiedzmina3 na swiecie, naprawde zle z rpg musi byc jak im tak dobrze poszlo

Wykurwiaj stąd w podskokach żulu.

jebią murzynów więc masz duże szanse

Sorry mate, the thread is operated by autist virgins, main topics are anime, revisionism, Slavic angst and suicide. No way you are redpilled on 3d girls here.

Nawet nie grał w jednego wiedźmina, nie mogę sądzić o nich.

Overrated whores with broad faces and weird shaped skulls
But the Bongs like them since their own women are even uglier.

Ukrainki najładniejsze

Nie trac glowy

a ja kocham polkę i nie mogę z nią być

duble nie myje zębów

[b]test[/b]

ja też kocham polke ale nie wiem czy moge czy nie z nią być
ale chce

Gratulacje

i tak umyj

to

Stało się mnie ciekawe co tam właśnie było, naszedł pic related.

Poezja uratowana, można spać.

...

Nie tracę. Wszystko do momentu kulminacyjnego jak na razie układa się jak zaplanowałem, może nawet trochę lepiej.
Problem w tym że owa panna nieświadomie cholernie pokrzyżowała mi posprzątanie po akcji. Teraz albo sama pomoże mi posprzątać w przypadku gdybym wrócił do łask, albo będę musiał wymyślić jakiś podstęp, albo czekają mnie koszta i brak wygody. Jeśli nie uda mi się posprzątać to jest możliwość że będę w ciemnej dupie. No ale cóż, taki jest hazard - nie zawsze się wygrywa.

Umyłem. Ech, no i znowu nie zrobiłem tego co chciałem.

Jak nie studia do wojsko?

I want to fuck that piece of shit

...

...

...

dobrze zrobiłeś zuszku, zdrowe uzebienie to ważna kwestia w ocenie partnera

mozesz zrobić mi loda, jak się postarasz to moze nawet 100 zaplace

100% to

ogladali juz nowego mad maxa?

kocham ją

jak pyszniutka edycja

prawie przegapiłem bo po nocy pracuję

>obudź się o 10:00
>graj w gierke
>wejdź na 4chin o 2:00 w nocy
>wszyscy już śpią
ZA KAŻDYM RAZEM

a spierdalaj

>>graj w gierke
jaką?

>kanny

...

zakochałem sie w tej piosence
youtube.com/watch?v=BE3c2vZVfkk

...

Polska!

czego

jak wy robicie ze kapcie wam działaja przez proxy?

...

How you know I'm wearing slippers?

How bad did things get in Poland under the Soviet Union?

not bad; everyone happy etc
youtube.com/watch?v=EQ2L5s7pfMI

ci mają te szlaczki, ja pierdole.
a ludzie mówią, że księżycowe runy azjatów są pojebane

ladny piniondz