/polska/

Edycja animkowa kombo

Other urls found in this thread:

youtu.be/P3YeIPi3sYQ
youtube.com/watch?v=FF30TJPK3Lk
youtube.com/watch?v=CHYs-Ix7-Bg
youtube.com/watch?v=g_bsPDxhekg
youtube.com/watch?v=NmlXXPVxQ3Q
twitter.com/SFWRedditImages

...

...

a gdzie stopki

za stópki bym dostał bana

kocham ritsu

ELo robaki. CO dzis robimy. Pogoda ładna

O kurwa, dobra nitka.

Ale wczoraj sie litwini udzielali. Pół nitki ich postów

Wiedziałem by że nie będzie stopek, zapostować bym coś takiego, ehh.

saved

Przecież to wszystko jedna symulacja.

Postujcie. Wiem, ze piąteczek jest, ale to wasz obowiazek

Ja po lewej

Zastalkowalesz kolgejta?

tak. on po prawej

a wy kurwa co
dalej na rowerkach

No chyba nie mozna byc wiekszym pedałem niz jeżdzącym na crossie

...

Mamy dla motocyklisty określenie 'chrust', od dźwięku z którym trapią pod samochody.

>chrust
+10

dobrze, że nie spotkasz moich ziomali z osiedla

Tak, bo ich bombardujemy aż gdzie są, żeby nie latały tut po drogach.

hezbollah to twoje bracia

A to sory, po arabsku nie umiem.

jak khadyrov obejmie prezydenture w rosji to bedziesz mial oficjalnie arabski

I polowa Europy razom ze mną. Nie trzeba tego życzyć anonku.

...

Nie nasza połowa europy

Ćwiki na ósmą, ale nudy

...

Ej weźcie coś postujcie

Kurwa jak mi się dzisiaj nic nie chce.

>Trwa debata o samorządach i nagle Biedroń rezygnuje z miejsca na scenie. Miał powód
>Prezydent Słupska Robert Biedroń uczestniczył w jednym ze spotkań na IX Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach. Odmówił miejsca siedzącego na scenie, bo w gronie brakowało kobiet.
Robert Biedroń, były poseł i obecny prezydent Słupska, został zaproszony jako prelegent na debatę "Przyszłość samorządu terytorialnego w Polsce" podczas tegorocznego Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
>Jak poinformował na swoim profilu na Facebooku Artur Celiński, dziennikarz i ekspert ds. polityki kulturalnej, Biedroń odmówił zajęcia miejsca na scenie.
>"O przyszłości samorządu mieli mówić sami faceci, ale Robert Biedroń zaprotestował i zamienił się miejscami z Panią Burmistrz Wołomina, która siedziała na widowni" - napisał Celiński.

kino noir

ide zjesc tunczyka

Wszystko to polityczna gra. Jakby startował w prezydenckich to nawet bym na niego zagłosował żbsz, w końcu w Słupsku uczynił animu prawdziwym.

jedzie ci jebac z ryja cały dzien

ale nieironicznie wierzysz, ze by wygral. On jest znany tylko z tego, ze jest gejem

Wszystko jest możliwe żbsz. Ludem nie jest wcale tak ciężko manipulować (chociażby Rzesza)

Hey guys, sorry I can't speak Polish, but I'm going to Warszawa in a few days, what should I visit?

On jest fajny jak nikt nie zadaje niewygodnych pytan - o uchodzcow, o malzenstwa gejowskie, o gejowskie adopcje. Na papierze wszystko fajnie wyglada

Download it, print it, keep it all the time

>wyślij klientowi invoice
>budzisz się rano
>on jesscze nie zaplacil

nie wiem nie bylem nigdy w stolicy degeneratów

Gdansk jest blisko

on nigdzie nie jest kurwa fajny, w slupsku spierdolil parę inwestycji a wiekszosc czasu wlasnie buja się po takich konferencyjach i nabija sobie punkty polityczne, więc jeżeli od takich zagrywek zgarnia twój glos to jesteś debilem

No i dzien spierdolony, myslalem obudze sie do pieniedzy goja ale ten nie chce ich dac, kurwa jebana

Don't leave the old square, got it. Dzięki

Jakieś konkrety? Myślałem ostatnio że mógłby być moim memkandydatem, ale w sumie to chuja wiem co on zrobił w tym Słupsku.

Ale mnie te goje wkurwiaja, za karę kolejny zaplaci 2x tyle

Working class people? Oh fuck you

youtu.be/P3YeIPi3sYQ

Theme dzisiejszego dnia

Debilu

youtube.com/watch?v=FF30TJPK3Lk

nk rozkład jazdy w Słupsku, ten wiecie który

na wykopie poszukaj

DAWAC KURWA MOJE PIENIĄDZE

ja pierdole
youtube.com/watch?v=CHYs-Ix7-Bg

...

dobrze ze nie normicze

jakbym spotkał studenta na ulicy to bym mu zajebał za słuchanie comy na głośno

Nie umie, za chuja nie kminie jak ta strona działa.

pomogę, ale następnym razem użyj opcji szukaj

Siemka chłopacy wstałem

...

taka jest prawda.

I wish I was rich in Poland.

sory nie rozumiem po murzyńsku

I wleciał 123. Najlepsza gierka na telefon w jaką kiedykolwiek grałem żbsz. Gra może jeszcze jakiś user?

Dzięki

przysiądź synku
wyjaśnij no czemu trenujesz najgorszą idolkę

bo ją kocham

najlepszy moment w całych idolkach żbsz
youtube.com/watch?v=g_bsPDxhekg

Elo wstalam

Czesc wlasnie wstalem
Chcialbym zeby to byla prawda

Jeszcze trochę wyżej żeby było perfect.

Elo sram.

pedał
kobiety powinny byc karane za scinanie wlosow

jest i on

Znalazłem pak obrazków tego liseka, czy ktoś chce?

Why does M&T team force their disgusting map graphics down my throat?

ehh anoni probowalym czytac idiote dostojewskiego ale jestem zbyt inteligentny na takie bzdury

>liseka
*liska. I nie, nit nie chce

>Szydło w Chinach: Projekt Pasa i Szlaku przyjęto w Polsce z dużymi oczekiwaniami
>Premier Beata Szydło udała się do Chin, aby wziąć udział w majowym Forum Pasa i Szlaku w Pekinie. To spotkanie przywódców państw położonych wzdłuż nowego Jedwabnego Szlaku.
>„Jeden Pas i Jeden Szlak” (One Belt, One Road) to chiński program rewitalizacji Jedwabnego Szlaku oraz zacieśnienia współpracy gospodarczej i tworzenia infrastruktury w 60 państwach położonych wzdłuż niego. Polska, ze względu na swoje strategiczne położenie geograficzne, bierze udział w tej inicjatywie. Nowy Jedwabny Szlak ma na celu rozwijanie sieci połączeń drogowych, kolejowych i lotniczych pomiędzy Azją a Europą.

nk obrazek o układaniu się z chińczykami

jaki?

z chinami w ogóle beka bo podobno taka antyczna cywilizacja i inny psi chuj a brąz ich kultura zaadaptowała bardzo późno porównywalnie z europą środkową dopiero wtedy też zaczęli używać pisma

niewolnictwa też nigdy nie mieli tylko od razu przeskoczyli z patriarchalnej wspólnoty plemiennej na ten swój pojebany biurokratyzm

hmmm rozumiem
dzieki

spoko jbc zawsze pomogę

t. poważny sinolog przeczytał raz książeczkę o chińskiej historii 200 stron

>niewolnictwa też nigdy nie mieli
mieli mieli

nie mieli tak twierdził Mieczysław Kunstler

Ale nuta youtube.com/watch?v=NmlXXPVxQ3Q

mieli kurwa. cala azja wschodnia miała. Niewolnictwo nie było tylko tak zinstytucjonalizowane jak na zachodzie. Poza tym niewolnikami byli głównie swoi

ej chyba nie zdam

chyba jednak zdanie prof. Kunstlera > zdanie anonka napinacza

Ej
śpicie?

ale nudy

nom a ty

nom ja tez
to elo

Nie. Jadę pociągiem do chaty. Trochę nuda.