Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

skeptic.com/reading_room/conceptual-penis-social-contruct-sokal-style-hoax-on-gender-studies/
devpy.me/10-of-the-best-linux-themes-compared/
youtube.com/watch?v=MJYooW6BsWU
youtube.com/watch?v=c7bkUHubyfM
youtube.com/watch?v=E0Kl7DUX9ZI
youtube.com/watch?v=EfFBNCSEVPM
twitter.com/SFWRedditImages

lezárom a fonalat

>fosmém nap kérdése helyett

A nap kérdése: Ánon megengedné izraeli menekültek betelepítését?

Zsidó és zsidó között is van különbség.

kéne posztolni

kéne

Ánont verték már meg? Ő vert már meg valakit? Hogy történt meg?

egyszer pofánvágott valami megvadult buzi egy fesztiválon
aztán elkezdtem vele köcsögkaratézni, de nem lett semmi komolyabb, az pofám kicsit sajgott utána

kéne postázni

kft

A kft én vagyok

bárcsak zsidónak születtem volna

értékeljétek az otthoni NAS buildjeimet


mini-ITX build (6 x 3,5" drive bay, DDR4)
Fractal Design Node 304 23 669 Ft
Intel Pentium G4560 3.5GHz LGA1151 Processzor 16 820 Ft
ASRock H270M-ITX/ac Alaplap 37 730 Ft
Crucial 8GB DDR4 2133MHz CT8G4DFS8213 16 684 Ft
Corsair CX450 450W (CP-9020120) 15 860 Ft
110 763 Ft

microATX build (6 x 3,5" drive bay, DDR4)
Nanoxia Deep Silence 4 21 740 Ft
Intel Pentium G4560 3.5GHz LGA1151 Processzor 16 820 Ft
ASRock B150M-HDV Alaplap 18 690 Ft
Crucial 8GB DDR4 2133MHz CT8G4DFS8213 16 684 Ft
Corsair CX450 450W (CP-9020120) 15 860 Ft
89 794 Ft

vegyél egy SBCt meg egy külső hddt hozzá :^)

Miért kell hozzá ennyi ram?

Sup Forums azt mondta

skeptic.com/reading_room/conceptual-penis-social-contruct-sokal-style-hoax-on-gender-studies/
>bölcsész """" tudomány"""'

...

ja megelőztek a válasszal de tényleg Sup Forums mondta, plusz ha később bővíteni akarom lesz rá elég hely, egy jó NAS os a FreeNAS lenne az meg elég komoly hardwareigényű, de egyelőre ennyi elég, Debiant fogok majd rá rakni sztem meg Plex-et, aztán otthoni media steaming server lesz belőle. egyelőre csak összeraktam a konfigokat hogy nagyjából lássam mekkora tőke kell hozzá, de ehhez még hozzájön kb +100 000 a 4 WD RED-del, de kb erre számítottam.

és még mindig jobban járok mintha vennék valami fos Synology NAS-t aminek a 4 bay-es legolcsóbb változata is 100k, semmi tér bővítésre csak ha veszel egy teljesen újat, vmi olcsó szar proci van benne meg 512 MB ram hogy fulladozz

>de tényleg Sup Forums mondta
Én meg csak poénból írtam.

tudom:D amúgy megnéztem más server konfigokat is meg OS-ek meg különböző feladatok hardware igényét és sajna tényleg kell RAM, de jó lesz bele a legolcsóbb még nem annyira noname heatsink nélküli ddr4-es ram is.

mégis mi ezzel egyébként a célod

Mondjuk nincs semmi baj a Sup Forums-vel.
Nagyon kedvesek és segítőkészek.

Eme könnyed és szórakoztató narratíva címe "A Kacsalábú rákok alosztályába tartozó tengeri rák, mely saját szerencsétlenségére, meglehetősen visszataszító volt."
A régmúlt archaikus öregség napjaiban, létezett egy, a kacsalábú rákok alosztályába tartozó tengeri rák, mely saját szerencsétlenségére, meglehetősen visszataszító volt. Ez a teremtmény, valóban oly borzadályosan visszataszító, émelyítő és groteszk volt, hogy kikre ama szerencsétlen sors csapott le hogy rápillantottak rémálomszerű, rettenetes arculatára, gyötrelmes, hosszadalmas és kínzó módon veszejtettek el. És ez barátom, a konklúziója eme tanmesének."

>Haverom lassan végez info szakon
>Gyakorlatilag felnőtt ember
>Nem tudja mi az az SSD

Sikerem nem az arrogancia eredménye hanem aze hogy hittem magamban

elhiszem

jaja tudom, énis szeretem a kis nyakszakállakat, egyik kedvenc táblám

olyan adattárolási megoldáson gondolkodtam már egy jó ideje ami univerzális megoldást nyújt. jelenleg 2 külső USB-s HDD-n tartom a kurva sok adatot a PC-hez kötve, de
a) elég régóta mennek, az 1 TB-os megvan már asszem 4+ éve és megmondom őszintén félek hogy bármi történhet velük
b) a gép nem mehet 0/24-ben hogy minden eszköz elérje a médiát
c) minden eszközön nem tárolhatom külön-külön a cuccokat mert az kurva sok anyagi ráfordítás lenne és nem teljes megoldás
d) RAID10-es WD RED-es megoldás biztonságos adattárolást biztosítana
e) egy ilyen megoldással nem csak otthonról érheted el a cuccokat, hanem bárhonnan ahol van net
f) 0/24 seed-server is lehet, bármi amit akarsz

Peer review-olt, tudományos folyóiratban publikált tanulmány

EVIBÁJIEEEEE JEEEEEEEEEEEEE-EEEE
EVIBÁJIEEEEEEE JEEEEEEEEEEE-EEE
VECCSI MI OLÁH
VECCSI MI OLÁH

Ez van.
Mondjuk máshoz meg biztosan jobban ért.

Nem vágom ezeket
Milyen dobozba rakod ezt a sok cuccot?

Meg akartam nézni a google translate-en a peer review fordítását, és ezt dobta ki az első példának

Sokat segítettek tegnap amikor a Linuxszal baszakodtam.

Lemaradt


Hol?

az első postánál az első tétel a gépház, keress rájuk ha érdekel milyenek, de elég low-profile, pont amit akartam. a microATX meg mini-ITX a méretszabványt jelenti, a mini-ITX a kisebb, szívem szerint azt építeném, valószinű azt is fogom, csak hát egy huszassal drágább mert nem nagyon van olyan pici alaplap amin van 6 db SATA port, már pedig nekem olyan kell ha később bővíteni akarom, meg semmi értelme olyan háznak amiben van 6 drive-bay ha nincs port amivel az alaplapra lehetne csatlakoztatni

mi a gecy az a peer review?

én is nagyon hajlok hogy a laptopra egy Linux Mint-et rakjak, eddig az tartott vissza hogy olyan ronda kb minden linux GUI de már rájöttem h lehet találni egész visszafogott minimalista DE-ket amik jól néznek ki szóval sztem az lesz a következő játszadozásom hogy megcsináljam a dual boot-ot

Én csak fogtam és a régi szarra raktam egy xubuntut.
Videót nézni és böngészni lehet vele.
Meg l33t h4x0r-nak érzeztem magam tőle egy jó két percig.

:DD jah van egy varázsa. engem ez a legutóbbi wanacry baszott kicsit fel a windows-zal kapcsolatban, meg eddig is kurva sokszor idegesített hogy win xp-től felfele komplett autistának nézi a felhasználót és a legegyszerűbb baromságokhoz is trükközni kell állandóan, meg registryt-t szerkeszteni, nem enged szolgáltatásokat kikapcsolni anélkül hogy ne büntetne érte stb

Én csak ki akartam próbálni.
Meg azzal hogy ezt most letisztítottam, van még 250GB~ hely amire lehet dolgokat rakni archívum jelleggel.
Mintha egy nagyon okos külső meghajtó lenne

Ha publikálni szeretnél egy tudományos folyóiratba, akkor más, a te szakterületeden dolgozó, kutatók elvileg gondosan átolvassák a papirodat, és csak akkor fogadja el a folyóirat, ha rábolintanak.

>ronda kb minden linux GUI
Hát ja, ez a nyílt forráskód rákja, senki sem akar a ux-el foglalkozni.
A kubuntu viszont elég szép, csak sokat eszik

Azért akad választék, ez mondjuk tetszik a linuxban


a) kiválasztod a disztrót valamilyen preferencia alapján
b) választasz hozzá desktop enviromentet valamilyen preferencia alapján
c) ahhoz választasz valami tetszetős témát

+ ikon csomagok, betűtípusok stb

eléggé testreszabható

pl devpy.me/10-of-the-best-linux-themes-compared/

siralmas

>csóker
enji is feketeöves fasszopómester lenne?

>Hát ja, ez a nyílt forráskód rákja, senki sem akar a ux-el foglalkozni.
senki nem akar az ux-el foglalkozni mert minden fejlesztő nagyrészt a cli dolgokat használja
+
a cli dolgok sokkal több figyelmet kapnak mert alapvetően lényegesen népszerűbb a linux a szervereken

nekem tetszik a gnome3

haha
infon belül nem, az biztos :'D

Persze hogy az. Nem látod milyen vhaskoss? Ezt a testet Csanád kedvéért tartja fenn.

mi a faszom ez a lény

>átlagos diskurzus Sup Forumsén

Engem nem kell meggyőznöd. A numix nagyon bejött.

hogyhogy?

lezárom a fonalat

leszopom a faszt

Ánonnak mi rezegteti a dobhártyáit ezen a kellemes szombat délutánon?
youtube.com/watch?v=MJYooW6BsWU

lezárom a leszopom

a szél susogása a levelek közt, madarak csiripelése és a szomszéd elvétett káromkodása kertészkedés közben

leszopom a záram

youtube.com/watch?v=c7bkUHubyfM
Jó ez a zongora album.
Szépek a dallamok.

lezárom a sorost

ánon lepippantaná gyuri bácsit egy 7 számjegyű összegért (dollárban)

nem

simán

Ha dolláról van szó akkor akár egy 5 számjegyűért is.

Igen

youtube.com/watch?v=E0Kl7DUX9ZI

nem

kpop

BUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEMBUZI VAGYOK SZART ESZEM

a glambposzázás sokkal jobb ennél, hől

ROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKAROBIKA

első osztályú posta
potyautas posta

mindkettő én hől

zsolca

ma is niggert láttam a villamoson
miért ilyen ocsmány büdösek és rondák tesik?

hiányzik Anna ;_;

Ló fasz

nehogymár

Inszekjúr fehér sziszi fiucska bemérve

szerepjátékozó ratyi detektálva

Punciszaguk van
Épp feketítettek

azt kétlem mert inkább áporodott fingszaguk van te ostoba kakukk

Sziasztok.

Szia.

Hogy vagy?

maradj őrült satnya fehér kisfiú

hát a pénisz, az ja

A seggedbe

Most vettem észre hogy Csokó törölt a gőz barátai közül :

mi a neve ott?

gec milyen gyönyörű nő már az Egri Csillagos Vicuska :S

elfelejtettem hől
de a csokó alapból a gőznevéből jött szóval valami hasonló

biztos megjött az esze

lehet öngyilkos lett, az összes /zs4/ névköcsög korán halt

maradj tovább ideges kakukk

már megszottyadt azóta tesi

olyan szomorú hogy Magyarországon nincs egy olyan bázisolt jobbos mozgalom mint az Identitáriusok hől :(

youtube.com/watch?v=EfFBNCSEVPM
van identitáriusunk, csak irtó krindzs