/polska/

Edycja yousów

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=QskK0NZB-60
twitter.com/SFWRedditGifs

przed czasem ubij sie

Jeśli zakładasz nitkę przed czasem
Udław się ojca swego kutasem

włoski

Jeden przed czasem i juz dojechany a psy nadal szczekają

Kurwa co z psem się jebała

próbował ktoś na piracie EU IV zainstalować Extended Timeline mod?

bieda i nie stać anonka na wszystkie DLC

ser szwajcarski

peperoni włoskie

Dosłownie zrób to
Miej oryginał na steamie
I pirata ze wszystkimi DLC
Subskrybuj z workshopa na oryginale
Odpalaj mody na piracie
panie bagieta kolega z zagranicy mówił że działa, ja nic nie wiem

co robić jak sie nudzę?

poland = india
shit everywhere

odwalić Piotra Łuszcza

Zapostuj siura.

to. Roma wie co mówi

...

Πολανδ = σιτ

to

nie mam aparatu
to jest jakis zjebany board ludzie na początku nitek postują sobie obrazki a reszta to już jakis autyzm

testuje i subskrybuje to nie pobiera się mod

hmmmmmmmmmmm

opinie o podróżowaniu samemu samochodem?

Akurat to Sasza. Jedzcie do Moskwy prosze, przywiezćie troche kultury

no nie wiem kolego
działa na mojej maszynie
spróbuj odpalić oryginalne EU4 i wyłączyć, może wtedy zauważy że ma mody do ściągnięcia
albo odpal synchro z chmurą

Szanuje, ze sie język poprawił

To patrz na obrazki, a nie na kłótnie o to czy baba z chujem powinna mieć cipę czy jaja

>sasza

o kurwa zadziałało

dzięki zuchu

drogo wychodzi, samemu

spoko kolego
baw się dobrze malując mapki
mój problem z extended timeline że po czasie gra zamienia się w nieskończony kurwa blobfest z 3-4 wielkimi państwami co boją się napierdalać nawzajem
dosłownie zimna wojna od 400 roku

tylko co temat to oni postują te same obrazki znam już na pamięć wszystkie

spoko jak spisz w samochodzie. Ja wybierasz motele etc to lepiej ciuchcią

hm.

mowicie ze lepiej ciuchcią? plusy samochodu to klimacik i że zobaczysz trochę wiecej jadac przez te wszystkie wioski

no ale minusy paliwo i to ze musisz kierować

plus jak ci sie zapsuje to jestes w dupie

o to też głownie

1) jak się zepsuje to w dupie
2) nie można nawet se browca rano ojebać, o modelu wake&bake nie wspomnę
3) benzyna droga, winiety na autostrady też

za to nie trzeba się spieszyć na pociąg, no i bagaży można więcej zabrać, jesli jest się z osób lubiących dużo zabierać na wakacje.

Także - jeśli masz rozsądnie sprawne auto, i nie masz zbytniego cisnienia z kasą, to auto lepsze. Ale jeśli ma być to studencka biedapodróż, to lepsza chyba ciuchcia + pomocnicze autostopy

Jak godzin sześć pokierujesz, w dupie będziesz miał te wioski.

raczej wątpliwej konstrukcji jest moj samochód

wlasnie go naprawiam (skrzynia biegów)

chyba jednak pojadę w bieda podróż, ciekawe tylko ile taki 3-4 dniowy wojaż z codziennie innym miastem wyniesie, z 1000zł bym już przebolał bo i tak nie wychodzę z domu 365 dni w roku

Dobra spiedoliny, zamaiam Pizze. Ostatnim razem z Bekonem była.

Duble decydują co tym razem.

pizza z kutasem get

Ze szczypiorkiem

owoce morza

ananas z kurczakiem

a jaki kraj chcesz zwiedzać?

może być

kurwa, liczyłem na więcej Yousów. No nic, zamawiam.

ja w polsce nigdzie nawet nie byłem to najpierw tu zobacze co jest, pociągiem bym tour zrobił nad morze Trojmiasto > Wladyslawowo > Hel

a potem jak juz bym wiedzial jak to wyglada to bym w gory pojechal

To powiedz im, że owoce morza i extra yousy.

ale nuta
youtube.com/watch?v=QskK0NZB-60

no to z budżetem rzędu 250 zeta / dzień pozwiedzasz sobie jak prawdziwy europejczyk, będzie dobrze. W Gdańsku polecam apartamenty na 'wyspie spichrzów', byłem tydzień temu i było zacnie.

kutasy

Jak po polsku będzie "zostałem zmęczony" w znaczeniu "I am fucking tired" lub "я зaeбaлcя"?

jestem w chuj zmęczony

albo lepiej

jestem zjebany

Kutas się zaczyna na 16cm

Czy mi się zdaje czy Polski tonacją ma bliżej do german niż do słowian?

jestem zajebany

user........

zjebany bardziej że debil, zajebany daje w domyśle że robotą

o takiego zucha to ja szanuje

a jak mniejwiecej to wszystko wyglada bo piwniczanin tu

wysiadasz z pociagu - dzwonisz sprawdzic czy jest apartament - idziesz tam, placisz, zostawiasz rzeczy, idziesz na miasto, spisz i potem to samo w innym miescie?

W sumie, czemu nie.

'Mam pokazać siura'. To idiom.

Już lepiej załatwić sobie pokój chociaż parę dni przed przyjazdem, nagle rezerwację trochę drożej kosztują i nie masz pewności że znajdziesz

Czego?

ogarnij sobie coś na jakieś wyszukiwarce np. hotelscombined.com kilka dni przed przyjazdem

Dzięki.
Przestań trollować, anoniu, już wiem co znaczy "pokazywać siura".

daj wylizać stóki w czarnych przedkolanówkach

OK tak myslalem

a wy duzo podrózujecie? ile kosztują wasze wyjazdy ? dajcie jakies przyklady

>16 cm to dla niego dużo
o jak szydze

Żal, ale musiałem spróbować.

jak zacząć zarabiać pieniążki nie wychodząc z pokoju?? degeneraci futrozjeby proszeni o wypierdalanie

lo panie ale chujowa grafika

Apartament ogarniasz z wyprzedzeniem, z domu. Ja zawsze szukam przez booking.com, popularny jest też airbnb. Im większe wyprzedzenie tym większy wybór, dobrze wziąć cos możliwie blisko miejsc które chcesz zwiedzić, żeby później po pijaku komunikacją w obcym miescie się nie tłuc.

Jak masz rezerwację to wysiadasz, dzwonisz do typa że już jesteś, i dalej jak napisałeś. Następnego dnia rano po prostu wychodząc wrzucasz kluczyk do skrzynki na listy.

W apartamentach z reguły jest kuchenka + naczynia, także jesli ma się ochotę gotować samemu / chce się przyoszczędzić to jest taka opcja.

OO DZIĘKI BARDZO zuchu

jednak te szambo w czyms pomaga

a teraz lecę robić samochód

sprzedawaj dupsko przez internet

ja sam staram się, w ramach walki z autyzmem, planować różne podróże, bo mnie stać

kilka miesięcy temu byłem sam w Rzymie na tydzień, polecam bardzo fajnie i ciepło było, wyszło mi ~2000pln łącznie za wszystko, a piłem dużo i codziennie

mniej więcej jeden wyjazd na pół roku, tylko już mi się co bardziej historyczne miejscówy w polsce kończą.

Koszt - powiedzmy jakies 100 na nocleg, 100 na żarcie i picie, i z 50 na jakieś tam atrakcje (masę rzeczy można obejrzeć za darmola).

Jesli chodzi o zwiedzanie to dobrze mieć papierowy przewodnik, najlepiej taki z rozkładaną mapką na boku.
Motywem który sprawdzałem kilkukrotnie i mogę szczerze polecić są darmowe piesze wycieczki z przewodnikiem, miejscowy oprowadza grupkę ~10 osób po zabytkach opowiadając jednocześnie anegdotki itp, na końcu płaci mu się napiwkiem (można nie zapłacić), i w związku z tym typ się stara. Na takiej wycieczce można zapoznać innych turystów, w tym zagraniczniaków (ale raczej klimat '3 brodatych australijczyków' niż 'piękna samotna japoneczka szara myszka'), co też jest fajne.

amazon turk albo cos podobnego, tylko spodziewaj się pakistańskiego poziomu wynagrodzenia

tutaj karol w dupe mie walo

>mtg polityczka dzisiaj

chuj dzisiaj było

dokładnie

Jak Antoni to robi że jest taki chłodny? On jest jak Tomi Li Dżons w Ściganym

szeroki jestes??

Troche wjebania na wszystko, troche szaleństwa i troche misji

>mój problem z extended timeline że po czasie gra zamienia się w nieskończony kurwa blobfest

po prostu chciałem w 1204 zacząć jako Bizancjum i spróbować odbić stolicę - wtedy na mapie jeszcze/już nie ma żadnego dużego imperium

i dobra dykcja

dodek walisz konia do zdjec ojca marka?

ma ktos zdjęcie z tymi wszytkimi ministerkami obrony państw w europe i mordą macierewicza na końcu z napisem >poland
?

parzyste wale do koni (centaurzyc)

ja po prawej dodek po lewej

...

kiedyś byłem bardzo anty-pis ale ostatnio jakoś ocieplają się moja opinia na ich temat, to pewnie przez tą (tę?) całą nagonkę prowadzoną przez (((niezależne))) media

nieważne znalazłem

Kocham ______ i _______.

To lepsze choc bez napisu

...

mame
tate

to wygląda jakby Dudeł był ministrem obrony

Poproszę EKSTREMALNIE krawędziową nazwę dla postaci w dark souls która będzie używać katan i podwójnych mieczy powodujących krwotoki

Władca ciemnosci

painslut

to może klasyk
xxx_COLDSTEEL_xxx