/ex-yu/

monkey biznis izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=UWLAF5RjSKg
youtube.com/watch?v=MACAHh8fI_k
youtube.com/watch?v=8EXSFAoDQxg
youtube.com/watch?v=Ti3e-nnkA98
youtube.com/watch?v=kyMon9nE7jQ
instagram.com/bonnieloucoffey/
youtube.com/watch?v=zijjiHLSkWU
youtube.com/watch?v=ZMvw8oyQJ_E
youtube.com/watch?v=aA-t-fNf3Pc&t=5s
twitter.com/NSFWRedditVideo

jebem vam majku svima

jedine bjelkinje koje priznajem

samo debbara bajo moj

treci za umirem

zkj je 4chn pn pdra?

hahaha kako je blesav novi tvin piks on kaze HELOOOOoooOOOOoo i ono izlaze pare ahahaha pa kuper kao retardiran glupko ponavlja zadnju rec svog sugovornika ahahah ludilo brate toliko je duboko i genijalnoo

youtube.com/watch?v=UWLAF5RjSKg
evo ovaj autist od juce ako oce neko da gleda

ja sam njega batalio, jeste lik pametan do jaja, ali smara ko car i nikad ne odgovara odmah direktno nego krece od kulina bana i zaboravi sta ga se pitalo

i da, od sada ga trolujem na youtube, lik je opsednut klipovima gde se nalazi on i peca se na svaku udicu

I bilo je lepo, i bilo je lepo I bilo je lepo, skup bili sme tu, Zagreb vu meni, i ja ž njim vu njemu I bilo je lepo i navek nam bu

djubrad bela i danas tlace nasu africku bracu tsg dbi

potentni feelsi večeras

gde ste fegeti

evo feelamo

sve najbolje ribe nam crnci uzese...

feelamo ti maminu maternicu

dajte invite za discord

podjeli neki feel sa nama anone

Primetio sam da crnci uvek imaju neke one najruznije devojke tipa debele, oronule ofarbane, niske itd.
Bukvalno u zivotu nikada nisam video crnca da ima zgodnu devojku.

>britanski ork
niš vrednog nije izgubljeno

hej
mawa
ja sam ja sam crnac
ako mi ne verujes
pogledaj mi hmmmmmm

drkam na sisate 15 godisnjakinje dbi

>volio si je
>smršao si zbog nje
>nije uzvratila ljubav
>progoni te slikama sa drugim muškarcima

cuck

kurva anone nije te zasluzila

youtube.com/watch?v=MACAHh8fI_k
popuši mi penis

youtube.com/watch?v=8EXSFAoDQxg

WOOP WOOP

>spot bez bolugolih qt srpkinji
zakaj uopće postaš ovo smeće?

youtube.com/watch?v=Ti3e-nnkA98

zmaj je bazza

youtube.com/watch?v=kyMon9nE7jQ

koje smece ovaj novi trainspotting uzas bre nadam se da ce twin peaks i john wick biti bolji

cifre

pravi neet sati

pravi post parti sati

Neetach

bez para se nemre živjet

zasto ne spavate

al kako do para ...

instagram.com/bonnieloucoffey/
* zabrine se *

>14 years old

youtube.com/watch?v=zijjiHLSkWU

>14 year old australian feminist

daj da joj jebemo mater odma

mmm mater joj je vjerojatno u ranim tridesetima

fakat si mymoon

ne mogu da spavam

ni ja

ODLICAN pepe, spremio sam ga u datotetku dbi

sad je kasno nema nazad nema spavanja celi dan

popij kaficu

full verzija

isto brt

pijem

trenutno dovrsavam poslednju vecernju a uskoro cu da skuvam i prvu jutarnju kaficu dbi

cifre molim

ni ja tbr

stop ruskom uticaju u srbiji

ovo

ubi se degenko

srbiji nedostaje ruskog uticaja, zbog nedostatka istog smo i prdnuli u chabar

degenka je odavno majka poslala u krpe

a ko je onda 75246946
koliko se ovih "pametnih" nakotilo ovde, nemogu vise da povatam ko je ko

sto dalje od evroazijskog despotizma

zivot radja se na istoku, smrt dolazi sa zapada

bolje soros nego putin

bog na nebu, putin na zemlji

ubi se zelimire

numerali

bolje govno sa zapada nego sperma iz rusije

inace licno smatram da i rusija i zapad imaju svojih prednosti i mana, imam komplikovan odnos ljubavi i mrznje i sa jednima i sa drugima, ali jako volim da teram kontru ovde i rusofilima i sorosevcima jer se jazavci tako lako izokidaju

jao bre sorose pomozi bre putin ce da mi strcne spermu u oci bre

kako da kazem nesto a da ne zvucim kao ovi vazdan le ironicni kurcolizci?

jaoj sorose pomagaj oce neki pravoslavni talibani da me sacuju bre

ne znam, zavisi sta hoces da kazes

naravno da i jedni i drugi imaju mane, to je cinjenica, nijedan sistem nije savrsen

al isto tako je cinjenica da je ruski uticaj u ovom trenutku poguban po nas i da cemo tesko najebati ako se njima okrenemo, u najboljem slucaju bicemo negde u rangu moldavije

okretanje rusiji nas sve vise izoluje vojno i politicki i tera zapad da sve jace podrzavaju siptare kao svoje eksponente, sto je naravno na nasu stetu

okretanje zapadu je nesto sasvim racionalno, ali ne ovako sad kurvanjski na dve stolice, nego cvrsto i nedvosmisleno

Kava ili čaj?

Ležimir

oba

ne znam, ocu da se druzim ali svi furaju nesto usiljeno, prevode Sup Forums izraze i bacaju neke cudne ironicne komentare, bog te pita dal' i oni znaju sta zele reci

brate gde ces caj ovde naci

Ljubisha

pa ako ti je do razgovora, zapocni ga, a sagovornika ce se uvek naci

a to mi gej mnogo brate

ja doslovno nikad nisam cuo irl da neko koristi Sup Forums izraze

Lizach

pogledao sam vendersov film pariz teksas, vrhunska filmcina je u pitanju, a nastasja kinski je (bila) 10/10 dbi

izgleda veoma kao lik na toj slici, ako nema kitu gde je poenta

Kitach

gde to likovi izgledaju ovako, da dodjem da se malo propederisem? pojeo ti internet mozak brt

brate manjaw, manbrow, nije neka nauka

ne vidim ni jedno ni drugo al nek ti bude. nikada se sa drugima nisam slagao po pitanju zenske lepote, ortaci su uvek odlepljivali na ribe koje su meni bile bzv, i obrnuto, sto je u principu dobra stvar

bolje da se nisam ni probudio

sovmusic.ru/m/ot_kraya.mp3

Oт кpaя и дo кpaя
Myзыкa: И. Дзepжинcкий Cлoвa: Л. Дзepжинcкий

Oт кpaя и дo кpaя, oт мopя и дo мopя
Бepёт винтoвкy нapoд тpyдoвoй - нapoд бoeвoй;
Гoтoвый нa гope, гoтoвый нa мyки,
Гoтoвый нa cмepтный бoй.
x2

Зa зeмлю, зa вoлю,
Зa лyчшyю дoлю
Идём oпять нa фpoнт.
Ho знaя, зa чтo.
Mы знaeм, зa чтo.
Зa зeмлю, зa вoлю,
Зa лyчшyю дoлю
Гoтoвы нa cмepтный бoй.

(Дaлee cлeдyeт peчь пepcoнaжa oпepы)

Зa зeмлю, зa вoлю
Зa лyчшyю дoлю
Идём, идём, идём...

1937

Prosečan rusofil u Srbiji je, reklo bi se, kontroverzna ličnost: on je desničar, monarhista, antikomunista, istovremeno voli i Dražu Mihailovića i Vladimira Putina, mada su te dve ličnosti nespojive. Putin, videlo se to i na beogradskoj vojnoj paradi, jeste antifašista partizanskog tipa, četnike ne smatra ruskim saveznicima jer oni to nisu ni bili. Pola četnika sa stajlingom iz filmova Veljka Bulajića, koji sa kokardama svakog maja vitlaju po Ravnoj Gori, ubeđeno je, međutim, da je Putin njihov čovek, nikako „crvenoarmejac“ sa zvezdom petokrakom na kapi.

Taj apsurd je svepristuan, vlasnik neke radnje iz Jagodine koji ima nadimak Srba Četnik ispred svog lokala prošle godine postavio je bilbord sa likom ruskog predsednika i natpisom: „Imperatore, volimo te“. Iako su četnici Draže Mihailovića tokom rata imali saradnju sa Britancima i Amerikancima, a sa Rusima, nikakvu.

Srpsko-ruska ljubav jeste jedna ideološka papazjanija. Svaki srpski rusofil reći će vam da Srbija nema bližih prijatelja od Rusa, a ni Rusi od Srba, te da je tako bilo od vajkada, iako to nije tačno, bar što se tiče zvanične državne politike. Recimo, Kraljevina Jugoslavija sve vreme svog postojanja nije imala diplomatske odnose sa Sovjetskim savezom. Razlaz između SSSR i Titove Jugoslavije 1948. godine bio je koban za ogroman broj Srba koji su završili na Golom otoku. Eru Gorbačova i Jeljcina karakterisala je ruska nemarnost prema Srbima pa je umesto nekakvog iskrenog savezništva iz Moskve stizao samo državni klovn Vladimir Žirinovski da se grli sa Šešeljem, Nikolićem i Vučićem u njihovoj radikalskoj fazi.

U vreme raspada SFRJ i rata u Hrvatskoj, Bosni, i na Kosovu, a potom i NATO bombardovanja, mnogi su Srbi bili u zabludi smatrajući da će Rusi da uđu u treći svetski rat zbog njih, ali Rusija je još od 1991. godine imala stav da krizu treba rešavati posredstvom Ujedinjenih nacija, mada u Savetu bezbednosti u to vreme nisu glasali ni protiv jedne odluke Zapada. Na Kosovo u junu 1999. godine dolazi svega 200 ruskih vojnika koje dočekuju Srbi, ali ubrzo zatim ti isti Srbi beže jer ih oni nisu zaštitili. Tokom zime 1999. godine, ruski "Gasprom" je, ko se još toga seća, skoro za tri puta smanjio isporuke gasa Srbiji, pri čemu je to učinio bez obaveštavanja Beograda.

Tek sa Putinom Srbi su dobili najboljeg ruskog prijatelja, onakvog kakvog su uvek želeli, pa valjda zato one majice sa njegovim likom idu ko alva. Čini se da se Srbima više sviđa Putinovo antizapadnjaštvo, nego nekakvo tobožnje srbofilstvo.

Putin bi, verovatno, da se kojim slučajem kandiduje na izborima u Srbiji, imao stabilno biračko telo, za njega bi možda glasao i srpski predsednik Nikolić, koji je svojevremeno imao ideju da Srbija postane ruska gubernija. A verovatno i Vučić, čija deca pohađaju privatnu rusku školu u Beogradu.

Sa druge strane, o Putina i njegove obožavaoce su pokušavali da se “ogrebu” i oni koji nisu rusofili. Tako je on još u vreme vlasti Demokratske stranke, koja nikada nije bila rusofilska, počeo da dostiže Josipa Broza Tita po broju gradova koji su ga proglasili za počasnog građanina, taj status je stekao u Somboru, Vrbasu, Loznici, Raškoj, Apatinu, Novom Sadu, Kikindi, Nišu. Demokratska stranka je u predizbornoj kampanji 2008. godine čak plaćala oglase po štampi sa rođendanskom čestitkom Vladimira Putina njihovom tadašnjem lideru Borisu Tadiću.

Srbi su uvek patili od preteranog idealizovanja bratskih odnosa Rusije i Srbije. Čini se, pak, da su razmere tog odnosa sami pothranjivali i uzdizali u nebesa uglavnom kada im je bilo najteže, iako je ‘’rusko-srpsko bratstvo i tradicionalno prijateljstvo’’ malko drukčije u praksi.

Najveći srpski dramski pisac Dušan Kovačević u romanu "Bila jednom jedna zemlja" opisao je tu idealizovanu predstavu koju Srbi imaju o Rusima. Jedan lik u romanu kaže da je pravi Rus "visok dva metra, ogroman je, svi zubi su mu gvozdeni".

Treba li reći da je taj idealozovani Rus od dva metra, uopšte ne liči na Vladimira Putina, koji je visok 170. A tek nema veze sa Dmitrijem Medvedevim i njegovih 163 centimetra.

Mitomanija o rusko-srpskom bratstvu ima teorijsku širinu, ali praktičnu granicu. To je nedavno lepo primetio urednik srpskog izdanja časopisa "Russia Beyond the Headlines" napisavši da „Srbi imaju apsolutno idealizovanu predstava o Rusiji i Rusima, koja sa stvarnošću nema nikakve veze“. I da najveći šok doživi onaj Srbin koji je vaspitan u rusofilskom duhu i naučen da voli Rusiju, kada dođe u Rusku Federaciju na privremeni rad, pošto ga niko tamo ne dočekuje raširenih ruku. Niti kaže: "O, dragi naš Srbine, kako ti se radujemo."

jel taj lik konstantno nadsan il samo tako izgleda?

Lacku, plodi me

youtube.com/watch?v=ZMvw8oyQJ_E
youtube.com/watch?v=aA-t-fNf3Pc&t=5s

zasto sad prvi put cujem ovaj bd rejv remix?