Kurva anyátok

kurva anyátok

A nap kérdése:
Ánon költött már valamire irracionálisan sok pénzt?

Kéne posztolni

Anyádra biztos nem

jah, elektronikai szarokra

hitler vagyok

Ja, ánon számítógépére de megérte. Ráadásul viszket a segglyukam is.

megvakarhatom a faszommal?

alkoholra

Csak ha körül van metélve.

miért?

Mert az előbőr undi és nem szeretném ha hozzámérne

Dorka?

...

lol

metéltfaszt kedvelők kifelé

Preparing in the airport

várunk tesó

you can't even pronounce those lol

A nevem Anglo

Oh boy you gonna have a fun ride here, I can assure you.
Have fun pronouncing those correctly without help.

If you want to be an ass with someone greet him/her with the name of today's day.

Like, Szerdát! -Wednesday!

öreg vagyok

I'll master "Beszél angolul?" and "Szeretlekon" on the plane, that's all I need

>Szeretlekon
whats that supposed to be?

'szeretlek' is okay but I don't get the 'on' at the end

If you just want to say 'I love you' a simple 'szeretlek' will do.

kéne megerőszakolni helyeskéket

hogyhogy

úgy hogy felizgat ha egy nő sír, kapálózik és/vagy sikoltozik miközben épp baszom

Mi ánon terve erre a gyönyörű péntekre?

overwatch

megerőszakolni egy helyeskét

Jó lehet

Rajta, tedd meg aztán töltsd fel ide.

rendelek pizzát
maszturbálok
szórakoztatóipari videójátékokkal rohasztom az agyamat
még gondolkodom rajta, hogy kikéne mászni a moziba, látni szeretném az új éjjlien filmet, de ahhoz elkéne hagyni a házat, szóval felejtős

Tanulok és posztolok és próbálom valahogy távoltartani magamtól a kellemetlen gondolatot hogy egy egész nyár áll előttem amin megint senki se fog keresni és az öcsém minden másnap elmegy valahova a barátaival.

Olvasok
Zenét hallgatok.
Ide fel-fel (vitézek) nézek ha úgy tartja kedvem.

megyek egerbe hétvégézni béennel délután, de előtte még bejöttem a melóba dolgozni picit

Beosztani a tanulást, talán el is kezdeni, awesomenautsozni

edzés, de nem tudom, hogy, fáj a térdem

ülj a faszomra köcsög, majd megedzelek

Isten nem szereti a homosexet.
Térjetek a jó útra, testvéreim, vagy az örök kárhozat vár rátok.

én nem homoszekszelek
csak finom hamvas fiúpunci kéne

Az egy nem létező dolog, testvérem.
A fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg puncijuk.
Gyónd meg vétkeidet, kérlek és lásd be bűneidet.

Atyám vétkeztem tegnap este.
Animált 2 dimenziós erotikus japán rajzfilmekre maszturbáltam.
Megmenthető-e még az életem?

Elvégeztem a számításokat és a következőre jutottam. A wikipédia szerint az átlagos pénisz hossz 13 és 15 centiméter között van. Én egy eközé eső, 14 centiméteres értéket választottam. Az átlagos sugár a pénisz „középpontjától” a bőr széléig 1,905 centiméter. Ezek alapján nagyjából megkapjuk a térfogatot pí-szer a sugár négyzete szorozva a hosszal. Ebből következik, hogy az átlagos pénisz körülbelül 9,72 köb-hüvelyk. A következő lépésben kiszámoltam az átlagos felnőtt férfi térfogatát. Először a súlyra volt szükségem ami Alex Schlessingerman „A Fizika Ténykönyve” szerint 70 kilogramm. A súlyt úgy kapjuk meg ha megszorozzuk a test tömegét a gravitáció erejével ami 9,81 méter/szekundum. Miután kivesszük a gravitációt a számításból, megkapjuk, hogy az átlagos tömege egy felnőtt férfinak 7,13 kilogramm. Ezután kiszámoltam a térfogatot azzal, hogy elosztottam ezt a számot az ember átlagos sűrűségével ami a wikipédia szerint 985 kilogramm/köbméter. Az átlagos térfogata a felnőtt férfinak ez alapján .0072516316 köbméter.
Ezeket az adatokat felhasználva, megállapítottam, hogy az átlagos pénisz térfogata .0001592828 köbméter. Ez azt jelenti, hogy a pénisz a felnőtt férfi 2,19%-át teszi ki.
Mivel a tesztoszteron hiánya vagy a női hormonok tesznek egy személyt nővé, a heréket figyelmen kívül hagyva, megállapíthatjuk, hogy csapdát baszni CSAK 2.19%-osan buzis.

mit nyomsz ma tesi?

Mondj el gyermekem 20 miatyánkot és 10 üdvözlégyet. Amennyiben nem volt benne homosex, a fele is elég, de ha volt, akkor töröld is a file-t.

Ez sokadszorra is szar paszta lesz

A csapdák buzisak még Jézus is megmondta te segg.

Gyermekem, ne használj angolszász mértékegységeket, ezek autópályának tekinthetők a pokolba, egyenesen annak is a legmélyére.
Mindamellett az utolsó mondatod alapvetően hibás a számítástól függetlenül, így 2 félév biológia korrepetálást szabok ki rád.

Nem atyám nem volt benne homoszex viszont antropomorf állatkákkal volt tele. Akkor is megtarthatom a fájlt?

Ánon béenelne egy nagyon aranyos okos helyeskét, aki őszintén szereti ánont, DE feketézve volt?

nem

Természetesen nem, gyermekem, hiszen (felteszem férfi vagy), csakis nőnemű emberekkel kapcsolatos szexuális tevékenység fogadható el.

Nem. Ha meg tudtam magam tartóztatni eddig akkor elvárom az oldalbordámtól, hogy ő is érintetlen legyen.

hahahaha fiatal fitbuzi de az ízületei már készen vannak
hahahaha

14 éves bn-t akarsz?

Csak nem a Zton Jingai Animation?
Nekem az már sok volt hől

24. CSÖSZ vagyok ls nem nem vagyok dagadt

én igen

Üzenném a clérusnak hogy viszontlátásra

a pap bácsi miért mondja hogy bűn a homosex ha ő fiúk fütyijét veszi a szájába?

mert lány (fiú) péniszt a szájba venni buzis, de fiú (fiú) pénisz okés nekik
amúgy meg csak iligy, mert tudja, hogy az igaz szerelem lány(fiú) x lány(fiú) és/vagy lány(fiú) x lány(lány) között van

>feketézve volt
>okos

fordulj fel te ordenáré buzi

én unironikusan 14 évesen vesztettem el egy 15 éves csajhaverommal, és azóta se volt gond ha numera kellett, de a mai napig nem volt egy normális párkapcsolatom
ha nagyon őszinte akarok lenni ez szarabb érzés mint permaszűznek lenni

>ha nagyon őszinte akarok lenni ez szarabb érzés mint permaszűznek lenni
lol dögölj meg

a kommented alapján 100%, hogy szűz vagy, és a szexuális frusztráció miatt gondolod úgy, hogy ez a része felesleges - de ha az zavar, akkor miért nem mész el egy "rosszlányhoz"?

>haha tudod milyenek a lányok
>jajj várj már megint el kell mennem vele hétvégére
>nem szólt hozzám 3 napja mit tegyek ánon?
>egyfolytábam nyaggat
>úristen ánon BN megcsalt egy totál random faszival miért ilyenek a nők?
>atomdepressziós.png

Kösz, inkább kihagyom

nem tudom, lehet nekem is csak azért szar érzés, mert még nem volt, aztán ha együtt kéne élnem valakivel, lehet én is azt mondanám, hogy "kösz, de ebből többet nem"

az önsajnálat jogát nem veheted el tőlem köcsög normi
lófaszt a rohadt telhetetlen picsátokba már, annyira utálom mikor ti vagytok állandóan a világ középpontja és megmagyarázzátok, hogy az örökszűz békáknak mennyivel jobb magányosan
DÖGÖLJ MEG

értelmezd már amit mondtam te megvadult buzi
nem azt mondtam, hogy szarabb vagy bárkinél is, főleg úgy, hogy tudom milyen az, amikor az emberre rátör a magány
de neked még ott van annak az érzése is, hogy sose voltál nővel - azon viszont tudsz segíteni úgy, hogy elmész egy rosszlányhoz, aztán elveszíted vele
ha amiatt aggódsz, hogy ciki, akkor gondolj arra, hogy mennyire lesz AZ ciki, ha 30 évesen még mindig pinceszűz vagy nulla önbizalommal
legalább túlesnél a tűzkeresztségen, meg még az is lehet, hogy növelné az önbizalmadat

de egy részben igaza van ánon, sokkal jobb nekünk. legalábbis nekem totál nem gond egyedül. eddig is megvoltam és most se tudom magam elképzelni senkivel nem hogy intim kapcsolatban lenni vele.
Van pénzem és lakásom nyugodt vagyok addig kockulok ameddig kinem vérzik a szemem. Remekül megvagyok köszönöm.

Azért mert a legtöbb nem fogad szűz fiút :(

Pedig elhiheted, hogy sokkal egyszerűbb volt minden bn nélkül.
Itt van ez:
Nekem már feleség van, úgy még nehezebb.

aki nem szokott dugni az dögöljön meg

a legtöbb nem, de biztos rá lehet szűrni, hogy csak azokat dobja ki, akik igen
fiatalabbaknál szokás, hogy nem merik bevállalni, egy (kicsit) idősebb nők azért nem riadnak már ettől vissza

Minden vicc nélkül ezekben van igazság. Csak addig csinálhatod azt, amit szeretnél, amíg egyedül vagy. Suli, saját projektek, utazgatás, legyen szó akármiről, nem vagy visszafogva, mert csak saját magadért kell felelősséget vállalnod. Ugyanezeket már nem csinálhatod, ha van párkapcsolatod, és még inkább nem, ha van gyereked, mert akkor már nem "én" vagyok, hanem "mi".

Meh már én is gondolkoztam azon de sose vettem még rá magam pedig volt már kiszemelt is.

Nincs indíttatásom nem érzek olyan szükségességet, hogy meg kéne tennem.

Miért gyűlölnek annyira a fiatal kurvák?

hát akkor meg mit sírsz

>varangyok és csanádok 112. epizód

nem sírok csak elmélkedtem, nem az az ánon vagyok aki a halálodat kívánta

akkor dobj fel új témát nignog

dögölj meg te féreg

ha nincs meg a szexuális frusztráció (értsd: nem baszod fel magad azon párnaponta, hogy nincs kivel dugnod), akkor nem is kell, enélkül is van élet
ellenben ha bosszant a dolog, akkor mindenképpen érdemes túlesni rajta
nem gyűlölködés ez, csak nagy felelősség
többségük kezdő,és tudatosan (vagy tudat alatt) tudják, hogy nem olyan egyszerű ez, mint egy "hagyományos kiszolgálás", és félnek attól, hogy ha elbasszák, az örökké rossz élmény marad
úgyhogy ezért inkább nem vállalják
ez még mindig a jobbik eset, az mennyivel rosszabb lenne, hogy vállalja, aztán tényleg le se szarja az egészet, hanem mondjuk kiveri a srácnak aztán ezzel le is tudja a dolgot

akkor most nem fogok egyesével válaszolni, de nem így van
baszódjatok meg nekem minden kimaradt az életemből fiatalkoromban és már soha az életben nem fogom bepótolni
25 vagyok se bn, se kósza numera, semmi
éljetek bazdmeg magányosan aztán magyarázzátok meg hogy ez mennyire jó
nárcisztikus fasszopó köcsögök vagytok, 3 percig nem bírjátok ki, hogy a ti "problémáitokról" szóljon minden
>menj kurvához
nem az szánalmas

egy szóval BASSZÁTOK MEG!

lol

>kurvázni szánalmas
miért is? ja igen, tudom, mert TE vagy az, aki valójában olyan szinten nárcisztikus, hogy még a kurvázás gondolata is derogáló, és az egyetlen alternatíva számodra, ha egy szép random napon betoppan álmaid nője az életedbe, aki pont úgy néz ki és pont úgy viselkedik, ahogy elképzelted,
ébresztő, kicsihuszár, ez kibaszottul nem így megy

wow oké user nyugodj meg szólj anyunak és lehet hoz le neked a pincébe fincsi csibefasírtot.

Lyézus fasza Tesi. Hát indíts egy blogot. Mit kell itt nyivákolni eszem megáll.

dolgozom évek óta és egyedül élek a saját lakásomban
igen bazdmeg, fizetsz érte
szánalmas
menj a faszomba

nem szánalmas, de nem megoldás, mivel utána ugyanúgy egyedül vagy

Mi a munkád papa?

Mi a legfőbb oka annak, hogy ánonnak nincsen bn-je?

elméletben igazad van
gyakorlatban viszont nem egy embertől hallottam vissza, hogy csak azért nem tudott mit kezdeni magával, mert folyamatosan görcsölt, és nem amiatt, hogy nincs bn, hanem amiatt, hogy ő még szűz, és hogy emiatt biztos elront valamit meg hogy fogalma sincs a dolgokról
ha átesik ezen, akkor onnantól már más a helyzet, elmondhatja, hogy megvolt, plusz tudja, hogy mire kell számítani, kevesebb lesz az izgalom, és még kevesebb a görcsölés azon a sok fölösleges szaron, amin pattog az agya

Ultrakonzervatív vallásos családba nevelkedtem ahol aztmondták rá se nézzek nőre amíg nem vagyok 18 hogy addig ne is paráználkodjak.
Suliban így nem érdekeltek a lányok csak a haverokkal lógtam. Középsuliban a IT szakos voltam 0 csaj osztálytárssal. Volt egyetlen crushom de lepattintott azonnal mikor kimutattam érzelmeimet.
Azóta nem érdekelnek a lányok nem érzek fájdalmat és égető szükséget

nálam az, hogy nehezen kötődöm érzelmileg emberekhez
nehezen bízom meg másokban és néha túlságosan is objektív vagyok
barátom is nagyon, de nagyon kevés van, egy embert tudok igazán barátomnak nevezni, a többi csak ismerős/haver akikkel néha összefutok

egy gyárban "vezetem" az it részleget
ja persze ezt most kajáljam is be
talán strici vagy?

pénzért szexelni olyan mint a Half Life-ot cheat kódokkal végigvinni
te kazuár kurvapecér KÖCSÖG