/ex-yu/

Komunistička nit

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=8EXSFAoDQxg
youtube.com/watch?v=KK8ninAi2z0
youtube.com/watch?v=HYS4jGq1wTo
twitter.com/AnonBabble

/balt/

...

Šta je pošlo po zlu?

>Alojzije Stepinac kao dobrovoljac Jugoslovenske Legije na Solunskom frontu. Za službu tokom Prvog svetskog rata, Stepinac je nagrađen Karađorđevom zvezdom.

jel ima naziv za ekipu koja ima para (starci im imaju), a oni se namjerno oblače ko da nemaju para samo da se uklope?

Punkeri

Švajcarci.

youtube.com/watch?v=8EXSFAoDQxg

pishonje

Slovenci

zna ceo grad ona bahata JE
rodjena je samo da bahati SE
a za nju je gad koji bahati JE
ba bahata ona je bahata

>Šta je pošlo po zlu?
orkovski chimpout i tlacenje svih nesrba u kraljevini

hipsteri

75301526

evo ga najčuveniji smrdski ork urla iz mordora opet

BOLAN HALO
DŽE JE
B O S S N I A N S?

jao bre putine spasavaj zelirat napada

nagutao sam se Hrvatske sperme, sta sada?

ubi se govnarko

mi hrvati bar imamo dostojanstva da priznamo da smo konjusari a srbima u genima da lazu cim zinu pa nikad ne priznaju da su orci

ali vi ste orci
youtube.com/watch?v=KK8ninAi2z0

Trazim azil u Hrvatskoj da se spasim od ovih orkova koji me napadaju ovdje

...

*urlanje na orkovskom se intenzivira*

Pozdrav svima. Nov sam ovdje. Saznao sam za ovo mjesto na /r/croatia i odlučio vas posjetiti.

Zanima me zna li netko ovdje kako/gdje u Zagrebu naći trap gf?

Hvala :)

Slovenci imamo pare samo ko nas pokopljejo, saj je ležati na parah ko si živ morbidno in nesmiselno.

haha hrvati (orci) btfo!

orci - jugoslaveni koji su rusofili i koji su gozobolni sto se yugoslavija raspala

Orci su smrdi (servi),nemaju zube i smrdi im iz usta. Jedva cekam da se preselim u Hrvatsku medju normalne kulturne ljude.

Jugoslavija je codeword za velika srbija (smrdija). Tamnica naroda.

>on misli da hrvati imaju vise zuba i da im ista manje smrdi iz usta nego srbima
znas kako znam da nikad nisi izasao iz svog sela?

svaki jebeni put

ovo

pokatoliceni degenko opet divlja

netacno. ljudi koji zale za jugoslavijom uglavnom ne mrze pripadnike drugih jugo naroda, a nacionalsovinizam je kljucna odlika orkova

Dvadeset i pet godina su ispred Smrdije u svemu, clanica su EU i NATO sto im omogucava ubrzan razvoj, vlasnici su najlepse i najduze obale toplog mora u Evropi, slavonsko zito je moram priznati bolje od vojvodjanskog, u njihovim crkvama se sedi i njihovi popovi su obrijani dok se ovde stoji i popovi smrde itd. itd.

Pedofili mi bili u kvartu

lupas gluposti, istina je da je u hrvatskoj zivotni standard bolji nego kod nas, ali daleko od toga da su 25 godina ispred srbije, u istim smo govnima i oni i mi, mali, slabi, siromasni, u dugovima do guse i sve nas je manje i jednih i drugih

>živjeti u limenkama

ček ček u srbiji se stoji u crkvama , a imate klupe ?

Velikorusko i velikosmrdski imperijalizam je ugusen a poslednji ekser ce biti ukucan zvanicnim ulaskom Crne Gore u NATO, ceka se jos i ulazak Jermenije u EU cime ce biti kompletirana demontaza primitivnih rusa i rusofila.

Pa zamisli sad Djocko da uzme proxi pa da te jebe u aortu

svi narodi juge osim Slovenaca su u svom bistvu muslimani

t. ork

>nismo samo mi nego su i oni

tipicna orkovska demagogija

ima ispred crkve

ne, ti si ork majmune

>kme kme ovde je sve sranje i nista mi ne odgovara, mora da je problem u svima ostalim a ne u meni
ubi se orkovska placipicko

svaka ti je ka njegosevca druze

Beograd mora biti okupiran i podeljen u zone kao Berlin 1945. godine. Stari grad bi bio protektorat EU, Zemun i Novi Beograd da pripadnu Hrvatskoj, a sve ostalo Madjarskoj.

Бeoгpaд тpeбa paзopити.

>ork meni kaze da sam ja ork
>n-ne, ti!

Izvadi glavu iz dupera i upotrebi je.

dobar tred

Prodavam jooja

REHABILITOVAN KALABIC NIKOLA
DUVAJTE GA KOMUNJARE

>u ovom se koncu radaju srbofobi i to je cinjenica, stalno jedno te isti srpski propalitet ovde iskrivljuje sliku srpskog naroda

>nacisti mu ubijali narod 100 za jednog
>on klao komuniste koji su posten svet koji se borio za jednakost svih

>da svi budu jednako siromasni i zaduzeni

Kako postati intelektualac:

>uzmes voz za Zagreb
>sednes i popijes kavu na trgu Bana Jelacica
>vratis se doma
>cestitam postali ste intelektualac

opet ovaj jadnik leci licne frustracije na anonimnoj anime tabli, i pise stvari koje nikada ne bi smeo da izgovori irl jer bi promptno dobio sljagu preko balave pickice

to nije istina, ja sam rusofob i prozapadno orijentisani srpski patriota

ja sam prozapadno orijentisani srpski patriota koji ipak nije rusofob

Jugoslavija je bila zemlja gde se moglo pristojno ziveti, nije bio smrda da tlace ostale narode i narodnosti nego su svi bili jednaki, srpski komunisti su cenili napore drugova iz Hrvatske i Slovenije i uneli su duh kulture Zagreba i Ljubljane u Beograd, pre Evropske Unije smo prihvatali migrante (iz Albanije) i dali im primer kako se moze biti covek (to su velikosmrdski orci unistili smrdovanjem devedesetih na Kosovu), skolovali smo celu nesvrstanu Afriku i Aziju i vratili im natrag brdo doktora i inzinjera i pomogli da se izgrade i stabilizuju, itd. itd.

ork

auu kakvo dudlanje jbt, nisam znao da slovenci znaju to najbolje da rade

Ti si taj koji svoje orkovske frustracije leci na anonimnoj dasci jer si previse picka da mi to kazes u lice.

Ja sam prosrpski patriota, koji mrzi zapad, ali je svestan da nam je izbor ili da postanemo deo njega ili da ostanemo na smetlistu istorije, a Rusiju volim kulturoloski, ali za razliku od vecine shvatam da Ruse potpuno zabole za nas i da smo mi njima samo cip za poker kao sto smo bili i davne 1878, Rusoguzi su potpuno operisani od geopolitike.

OVO

Ja sam gradjanin sveta, dom je tamo gde je meni dobro ili gde mislim da bi mi bilo dobro (trenutno je to Hrvatska).

istina, takvog misljenja svaki srpski patriota treba da bude ali uvek su ili pro-zapadna ili pro-istocna govna

Ovo je mamac.

>Ja sam gradjanin sveta
>nije nogom krocio van svoje blatnjave selendre

Ja sam prosrpski patriota koji ne voli ni istok a ni zapad, ali sam svestan da smo zapadu samo cip za poker kao sto smo bili uvek i zauvek i da nas gledaju kao bubasvabe, istok postujem jer nas nije bombardovao, klao, ubijao, pravio propagandne postere protiv nas, jer nas ne mrzi, ne mora da nas voli ali nas ne dira.

ork

>t. ork

Vi ne mozete shvatiti koliko hodajuceg celulita na ulici

sifre govore drugacije

Zelimir povlaci konce ovog threada, svi ste vi njegove marionete...

ja sam gradjanin kekistana

I zapad potpuno zabole za nas, ali da li vise od milion Srba ide da radi u Rusiji ili na zapad u Nemacku, Autriju, Svajcarsku, Ameriku itd.

ovo dbi

zelimir legenda

popeo mi se na kurac ovaj nuzelimir, vracam se na nebojsinu stranu dbi

Idu na zapad da peru sudove i ciste podove jer su nesposobni za zivot, zar njihove zivotne preferencije treba da mi budu uzor?
A i na kraju krajeva taj zapad ima zato sto otima i krade, nasi idu na taj zapad da im takodje otmu nesto i donesu ovamo, istok se voli i postuje.
To bi isto bio kao kad bi vise voleo bogatu tetku koja ti donosi cokolade iz Svajcarske nego rodjenu majku.

>nebojsa
>ipak se boji

ovo

stari zelimir je barem bio duhovit i imao je vlazne meme, ovaj sad je dosadan, nezanimljiv i jadan u picku materinu

kakvi jebeni jevrejin oce ponovo da nas zavadi

dbi ima nas barem trojica koji larpamo ko zelimiri

t.zelimir sa desktop, laptop i mobilnog uredjaja

Što /ex-yu/ trenutno sluša?

youtube.com/watch?v=HYS4jGq1wTo

svaki put

Nigde nije rec o ljubavi, vec o pameti.
To sto ekonomske odnose nazivas kradjom i otimacinom je otisak komunisticke indoktrinacije.

orkovsko urlanje

al ima jazavac pravo, janezi su nasa krv i postuju nas, srbi su potekli of đidova i samo gledaju kako ce nekog zajebat, zato i nemate koga zvat bracom cak i ruse nije briga za srbiju

>srbi su potekli of đidova
slozio bih se sa tobom, ako je ovo tacno

Koje ekonomske odnose sa zapadom? Onih 1000 otetih preduzeca i milijarde iznesene iz zemlje? Pa kad odes kod njih onda ti cika evropljanin da 5000 evrica kao milostinju i ti srecan? Nije neka pamet. Pamet je kad ostanes ovde, boris se da nesto stvoris, sve ostalo su izgovori.

zaboravio i ovo da linkam

Mi smo Danovo pleme, a te baljezgarije momka iz doslovno-ko drzave nisam siguran da li je Slovenija ili Slovacka ne citam.

ne linkajte jebeni pol ovde

>isterali sve srbe iz drzave
>naterali ih da koriste č umesto ć

MA SVE SU SRBI KRIVI XDDDDDD

jezus bog kako sovražim janševce

in ja, dejansko verjamejo, da slovensko levico kontrolirajo Srbi z namenom uničiti slovensko nacionalno identiteto

Svjedočio

dobre brojke