In Israel its not uncommon for Russian and Mizrachi girls to look for a sugar daddy...

In Israel its not uncommon for Russian and Mizrachi girls to look for a sugar daddy. It happens especially in periphery towns, always with Arab men, but never this young like in the Finland scandal - this is outrageous even compared to Israeli trash decadency.

Other urls found in this thread:

mvlehti.net/2017/02/04/scandal-in-finland-a-child-was-sacrificed-for-gay-movement-declared-gay-of-the-year/
m.youtube.com/watch?v=moyBlTti2_g
m.youtube.com/watch?v=BH4-PSXAIhE
twitter.com/SFWRedditImages

אף בחורה נורמלית לא תצא עם ערבי, חבר

אתה שרוט, יש מאות לפחות של מזרחיות שהתחתנו עם ערבים

What Finland scandal, I only found mvlehti.net/2017/02/04/scandal-in-finland-a-child-was-sacrificed-for-gay-movement-declared-gay-of-the-year/

תמיד יש פסיכופטיות, אבל בחורה נורמלית אפילו לא תשקול את זה

Thats hot, how old is she?

idk

wow, was this in news or is it intolerant to imprison him

על תערב את הרוסים את העדה הלבנה הארית שלי אים בני זונות קופיםיהודים מי מיזרח התיכון יחתיכת מרוקאי נמוך זבל עופות מיזרחי דיכאוני איל גולן תימני עלוב נפש !!!!!!

פו בישראל רוסים בתחפושת יהודים מתחתנים רק אים רוסים ואנחנו מדברים ברוסית בבית ובחוץ ושמים זין על כול השאר !!!!!! אפילו אים הכלב אנחנו מדברים ברוסית

אשדוד והרוסים שולטים !!!!!!! זין על תל-אביב !!!!!! זין על ירושלים !!!! זין על כול המיזרחים

נו, ערבים יהודים כמוהן

>רוסים
>ארים

אם כבר

(אתה)

או חרה אני יודע מי אנחנו אתה על תיזין לי תמוח זבל עופות !!!

ותלמד תהיסטוריה של הנצרות ושל היהדות ואחר כך פה שלך פותח בלאט פראסטיטוטקה סוקה !!!
פאפואס
יחיי הצאר שלנו ניקולאי אנחנו רוסים אירופאים סלבים נאמנים רק לרוסים יוונים סרבים בולגרים ארטודוקסים כול השאר לא מענין אותנו אים צריך בישביל אימא רוסיה אימא סלביה נמות בכיף אבל ניכך איתנו את כול העולם העלוב הזה

m.youtube.com/watch?v=moyBlTti2_g

אל תיכך ללב זה כיף להתחפש לדתי פו ואני אוהב אתכם את כולכם אבל אימה רוסיה יוון בישבילנו מעל הכול !!!!!!

What the fuck is going on in this thread?
What do all the talmud runes say?

Some top level autism happening here

One dude tells how russian orthodox arians dominationg Israel, other 2 guys pathetically try to counter his solid arguments

>translating from one kind of moonrunes into another

סלבים הם לא לבנים יא מונגולי

I think shes 11

I thought this was a boy.

m.youtube.com/watch?v=BH4-PSXAIhE

אתה מגיעה מי מיצרים מי בגדד מי אירן מי תימן יעבד שחוםעור אים תספורת של היטלר ואופנים על מנועה ואתה מארב אותנו אים מונגולים טאטרים חזארים ?? יחמור הינו ברברים סקיפים דאקים שרמאטים ברברים גאלים גוטים פעם ליפני שקיבלנו תנצרות הביזנתית מי פגניזם המונגולים בחיים לא שלטו אלינו הם שלטו בקייב פולין אבל לא ברוסיה ונובגורוד פסקוב ריזן ולאדימיר ירוסלב גרד
שילמנו להם כסף הינו ניקראים שבט של רוס !!!!!

אני מונגול קאק ? בטח אתה מדבר על הבוכרים של ברית המועצות האזרים החאזרים הקוקזים הבני זונות פו שמדברים ברוסית קרועה ומצחיקה הולכים לבית כנסת כול יום

אני פו רק בגלל ביזנס

הנה תמונה של רוסיה אמיתית דם רוסי טהור לא מלוכלך עים דם מיזרח תיכוני מגיעיל אים קול של זמר תימני כמוך

חצי רוסיה חצי מרוקאית עלק אין כזה דבר פו גועל נפש של שיר כול הזמרים שלכם מכוערים כמו חור של תחת !!!!!!!!

k

you started this you know

you threw the snowball down the mountain

fucking disgusting

I hope the world comes to an end soon

you all deserve it

חחחחח אתה אשכרה רושם את כל זה?

Some one, explain this. What is she doing with the little girls. Where is the father.
I feel wrong looking at that.

תעבוד על הניקוד שלך, אותיות השימוש, איות, ומילות הקישור

טעון שיפור 57

מלא רוסיות, קווקזיות ובוכריות מתחתנות עם ערבים. אני מכיר הרבה יותר בנות ממשפחות של עולים מברית המועצות שיוצאות עם ערבים מאשר מזרחיות.

I really need to go there and find a loli too

wtf I love Russian Jews now

אני ליטאי מאסטר רייס אחי

אתה סתם צ'צ'ני שלמד רוסית

why do you keep making these weird as fuck threads?
this literally does not happen here. Arab sugar daddies? come on mate

you can google this, it was in the news in Beer Sheva. One older girl was the "madam".