/ex-yu/

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=fk1Q9y6VVy0
index.hr/vijesti/clanak/krah-odnosa-eu-i-amerike-merkel-na-sad-se-ne-mozemo-vise-osloniti-europa-je-prepustena-sama-sebi/973186.aspx
twitter.com/AnonBabble

prvi za slovenija

Chad u nastajanju

treci za slovenija

4 za bilo je bolje prije

youtube.com/watch?v=fk1Q9y6VVy0

>na stomak
mene pali i to a i creampie

pa sta ako sam imao seks sa zivotinjama?

sedmi za zrelije gospodje

OBO
bukvalno mi nekad dode da se smuvam sa nekom mislim da bi joj lako prodao pricu samo nez gjde upoznati matorku
objektivno to su prave zene ona vrsta koja te pusti da joj ga stavis u guzu dok ti ona kuha rucak

>OBO
>bukvalno mi nekad dode da se smuvam sa nekom mislim da bi joj lako prodao pricu samo nez gjde upoznati matorku
>objektivno to su prave zene ona vrsta koja te pusti da joj ga stavis u guzu dok ti ona kuha rucak

>pusti da joj ga stavis u guzu
uf

Moram da drkam

heh vezem sinjuru anone sta gledas hihi
MRZIM ZENE REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

kako ste proveli vikend? jeste jebali?

fantazija mi je da se smuvam sa sexy tetom

na obraz je boljše

Pohotne tete volim

ODVALIO bih je

U usta ,pa da guta i da se oblizuje

Vidis je vec neko vrijme da dolazi u kafic u koji ti svracas nakon posla. Uvjek sjedi sama nosi crno i pije vino takode crno. Jednog dana joj prides. Heh oprostite ali moram ovo da vas pitam vec duze vrijeme vas primjecujem u ovoj ustanovi i uvjek ste sami, trebalo mi je dosta vremena ali sam se odvazio da vas pitam mogu li sjesti sa vama i praviti vam drustvo? Hah kako simpatican momak naravno da mozes........

molim te obriši ovo

imam na hiljade slika nevaljalih tetana ali uglavnom su nsfw pa ih nesmem postati

Nastavi

ok

hvala brt

hoces da mi popusis

...

pa iskreno bih, da nisi balija

hahahaha stvarno je obrisao apsolutni ludak

nisam
jesi blizu bijeljine?

dođi u osijek

ok

OCEK?

da li ces izici pred mene neznam koja ti je adresa

Kako prezivljavate cinjenicu da deovjka, koliko god bila introvertna, zeli kurac u svojim ustima?

index.hr/vijesti/clanak/krah-odnosa-eu-i-amerike-merkel-na-sad-se-ne-mozemo-vise-osloniti-europa-je-prepustena-sama-sebi/973186.aspx

ja sam iz bijeljine, za 5 minuta se nadjemo kod Emporiuma

isto kao sto decko, koliko god autistican, zeli unutar picke

nađemo se na autobusnom kolodvoru, može?

imam decka

Heh nemogu da budem nesto sto nisam pred vasim ocima tako da cu biti iskren. Po prirodi sam direktan i nasstojacu takav biti i sada, primjetio sam da nenosite vjencani prsten vi ste udovica?
Hmmm inace bi prolila ovu casu vina u muskarca koji se usudi biti tako drzak samnom no vasa zagonetna iskrenost me fascinira. Ne ja nikada nisam bila u braku.... brak nije stvoren za mene ili bar ne za zene kao sto sam ja. A kakva ste vi zena? Fatalna, ubojica garantirana da ostavi gorak ukus u tvojim ustima. Heh konobar moze bijelo vino za mene.
Nakon par casa vina i okolisanja ona te pogleda direktno u oci sa svojim nasilno smedim ocima koje su na grancii da budu crvene.
Hmmm vec sat vremena sjedis ovdje samnom decko i pokusavas flertovati simpatican si priznajem no sto stvarno zelis.
Zelim......zelim.....TEBE.
A tko sam ja za tebe slatkisu?
Ma ti si..... ma ti si
GUZOBULJO AHAHAHHA A PSIH A PISH
nasilno gurnes casu sa stola iskocis kroz stakleni prozor dok komadici kakice lete posvuda.

moze vidimo se u pondjeljak
volim te

OCEK
>OCEK
OCEK
>OCEK
OCEK
>OCEK
OCEK
>OCEK
OCEK
>OCEK
OCEK
>OCEK
OCEK
>OCEK
OCEK
>OCEK
OCEK
>OCEK
OCEK
>OCEK

...

anone volis li ti mene

*SERBD*
Prije dvadeset godina osjecankin stari je trcao po osjeku dok mu srdce skace od srpskih granata koje lete po gradu. Sad dvadeset godina poslije njegova kcerka dragovoljno predaje svoj klitoris mladenu iz bijeljine.
KURVATSKA DAAAA

nemaš pojma koliko

ipak manje bezazleno nego kad je slucaj sa zenama
btw, postaj noge

srce mi treperi

digo mi se

osjecanko namazi me linoladom i polizi

Pisam i tebe po gujci ,alal vera

bio sam se prepao da si osjecanka
sad se i meni digo

FYROM
>FYROM
FYROM
>FYROM
FYROM
>FYROM
FYROM
>FYROM
FYROM
>FYROM
FYROM
>FYROM
FYROM
>FYROM
FYROM
>FYROM
FYROM
>FYROM
FYROM
>FYROM

A ja te neironicno volim, meme nastranu ti si jedina osoba na exyu do koje mi je stalo. Nebi volio da ti se ista lose desi u zivotu.

jel ovo dobra ili losa vest?

OSEČANKAAAAAAAAAA

...

jebote, kad će taj ponedjeljak

hvala anone
znas da je i meni stalo do tebe

Dobra
ne lazi

to se i ja pitam...

Epidemija Oceka ovdje samo prikazuje koliko pičko pačenika obitava tu. Koliko moraš biti jadan da izdrkavaš po ispod prosječnoj djevi iz Slavonije?

krenuli smo...

ti i ja cemo biti kao lorka i dali; kao rembo i verlen
anone, ja...

ovo

koliko mogu da naplatim wordpress sajt koji sam radio 3h?

>anone, ja...
neka anone... neka

prestanite koristiti moje ime uzalud

nije uredu da tako se tako ponasas....

moram priznati da sam ljubomoran kad pričaš ovako s njim

ja sam pravi marko

moram se postati na soc da vidim koja sam brojka

Dubs ne lazu

ne, ja sam

anone... anone molim te..
nije to nista.. poznanici smo, eto.. isli smo u osnovnu...
ti znas da ja tebe volim

Ako ikad naletim na nekog ko otvoreno prica da koristi Sup Forums i obitava na ex-yu tredovima, ima da ga napadnem bio musko, zensko, degenerik ili brat rodjeni.
Kamen u glavu ili pepeljara, onako radi reda.

Osjecanko zeni me molim te

t.djocko

....

ok, vjerujem ti. jedva čekam da se vidimo

Po čemu nije?

Ja sam mislio da se mi razumijemo nastranu svi drugi anoni ovdje uvjek sam se osjecao povezano sa tobom uvjek sam nalazio isti pogled na svijet nasmijavao si me ohrabrivao bio si mi sve a sad....a sad NE NEMOGU

ovo

samo ciglu u glavu i dovidjenja

jebote, kako se radujem..
zamisli nas, u potkrovlju kuce iz XIX vijeka.. zagrljeni.. ja ti ljubim meke usne.... ti zjevas u mom obrgljaju..
eh...

dao bi obje noge da mogu bit s ovom jednom

I tebe isto

nemoj molim te..

A mene ?

Prvo trebas imat snage da dignes ciglu majmune ortodoksni.

miluj mi potiljak

Gotovo je anone i ti i bjeljina mrs u picku materinu.

Prica meni otac kad su u ratu istovarali ove ranjene u sanitet
Kad jedan klosar iz Banja Luke upucan u butove jedno 5 centimetara od muda, pita doktora, Jeli doktore, hocu li ja moci poslije raditi ono?
Ma hoces, sto ne bi? Sve je u redu.
Aha, super. Jer prije nisam mogo nikako

Hoce da se bije a nema snage podici ciglu

smrdi smrdi uzasno smrdi

mirisi na zelenu jabuku, a i kosa ti je meka..

Ove rijeci se pripisuju vladimiru putina prilikom njegova posjeta turskoj prijestolnici beogradu

kaj vas muči danas, dragi moji?

i tebe cu prebiti
Sto posto si onaj kasicni balijander sto se sisa ko degenericni svedjani, ono sa strane kratko a gore ostavis kose ko curica pa na stranu prebacis.
Navlacis pederluk mahinalno misleci da ces dobti picke.
Ili si onaj hipspeder sa losom bradom, viskom kila i cvikama.
One koje ja gurnem onako nepristojno i krenem galamiti da se vrate kuci da nema ovde hljeba za trbu jebem im mater studentsku svi ste govna

Ne mogu se naterati da ucim.. Nikako... a frka ispiti se blize...

nisam ugasila pećnicu