/tr/

uyanın anasını siktiklerimin edışın

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=XMaMcWRVG_4
twitter.com/themarginale/status/869266489681072128
yeniakit.com.tr/haber/genel-yayin-yonetmenimiz-kadir-demirel-hakka-yurudu-337431.html
youtube.com/watch?v=dpyJTAwpDRY
youtube.com/watch?v=uojoggbcWao
m.ensonhaber.com/kirmizi-fularli-kiz-rakkada-olduruldu.html
youtu.be/xlNQnhEWesk
twitter.com/SFWRedditImages

>ITT

Ananı siQmeQten uyuyamadık ki moruQ

Quality post

youtube.com/watch?v=XMaMcWRVG_4
tam da ülKUÇU ve normi piçlerini vururken dinlenilecek neşidmiş mOrUq

halifelik makamınızı kaldıracağım, kerhaneler açacağım, meyhaneler açacağım.

Biraz da gülelim.

Türklerin halk olarak Mezopotamya’ya gelişleri, alan da bulunan bir çok uygarlık için tam felaketin başlangıcı olarak ele alınabilinir. Türkler alana gelişleriyle birlikte yaptıkları vahşetler dönemin va daha sonraki kültürel etkinliklere de büyük etki yaptı. Büyük şair Saadî Şirazî’nin söylemiyle “dehşet saçan ırk“ ve “kana susamış millet“ olarak nam saldılar. Bu bitimlemeler öyle kendiliğinden oluşan bir suçlama olarak algılamamak lazım. Belki de halk olarak yaptıklarının bir özet şekli olarak kabul etmek gerekir.
Yine büyük şair Saadî Şirazi 1257’de : “Biliyor musunuz neden dolayı yabancı ülkelere göç ederek kendime sığınacak bir yer aradım? Türklerden ve onların getirdiği dehşet havasından kaçtım“. Yine aynı dönemlerde Kürd asılı tarihci İbn al Esir “ Türklerin islama amansız darbe vurduğunu ……. bundan dolayı İslam uygarlığının çöktüğünü“ yazar.
Hz Muhammed Türkleri kast ederek: “ basık burunlu, yayvan suratlı ve Araplara felaket getirici Ye’cuc ve Me’cuc ırkı“ gibi bir değerlendirmede bulunuyor. Daha sonra bu belirleme yaygın bir şekilde Mezopotamya literatürüne girdi ve pratik örneklerle beslendi. Sadece Araplara değil tüm uygarlığa felaket getirdi.
Daha sonra Muhammed : “ Size yanaşmadıkca siz de Türk’e yanaşmayın, çünkü sizi severse sizi yer ve soyar, sevmese gebertir“ yönünde telkin de bulunuyor.
Binbir gece masalları gibi bir şah eser de dahi Türklere yönelik pek olumlu bir şey yoktur. Bu eser de Türklerin bakışları dahi “tahripkar“ ve “yağmacı“ olarak değerlendiriliyor. Ayrıca bu eser de “ ayağını bastığı yere harebeye çeviren Türk“ belirlenmesi bir anlamda Kürdistan ve Mezopotamya’nın tarihini de özetliyor.Voltaire-Baquoy

Turq olmayi+ulkucu olmayi+gerilla lesine sicmayi+beyaz gotu yakmayi seviyorum moruq

TÜRKLER NE GÖT YAKTI BEEEEE

twitter.com/themarginale/status/869266489681072128

yeniakit.com.tr/haber/genel-yayin-yonetmenimiz-kadir-demirel-hakka-yurudu-337431.html

Üşüyoruz reis.

Duyan da şehit oldu sanacak aqqqq

ROASTIE BTFO HAHAHAHAHAHA

PİÇ resimleri atın

ᵗ*ʳᵏlerin halk olarak Mezopotamya’ya gelişleri, alan da bulunan bir çok uygarlık için tam felaketin başlangıcı olarak ele alınabilinir. ᵗ*ʳᵏler alana gelişleriyle birlikte yaptıkları vahşetler dönemin va daha sonraki kültürel etkinliklere de büyük etki yaptı. Büyük şair Saadî Şirazî’nin söylemiyle “dehşet saçan ırk“ ve “kana susamış millet“ olarak nam saldılar. Bu bitimlemeler öyle kendiliğinden oluşan bir suçlama olarak algılamamak lazım. Belki de halk olarak yaptıklarının bir özet şekli olarak kabul etmek gerekir.
Yine büyük şair Saadî Şirazi 1257’de : “Biliyor musunuz neden dolayı yabancı ülkelere göç ederek kendime sığınacak bir yer aradım? ᵗ*ʳᵏlerden ve onların getirdiği dehşet havasından kaçtım“. Yine aynı dönemlerde Kürd asılı tarihci İbn al Esir “ ᵗ*ʳᵏlerin islama amansız darbe vurduğunu ……. bundan dolayı İslam uygarlığının çöktüğünü“ yazar.
Hz Muhammed ᵗ*ʳᵏleri kast ederek: “ basık burunlu, yayvan suratlı ve Araplara felaket getirici Ye’cuc ve Me’cuc ırkı“ gibi bir değerlendirmede bulunuyor. Daha sonra bu belirleme yaygın bir şekilde Mezopotamya literatürüne girdi ve pratik örneklerle beslendi. Sadece Araplara değil tüm uygarlığa felaket getirdi.
Daha sonra Muhammed : “ Size yanaşmadıkca siz de ᵗ*ʳᵏ’e yanaşmayın, çünkü sizi severse sizi yer ve soyar, sevmese gebertir“ yönünde telkin de bulunuyor.
Binbir gece masalları gibi bir şah eser de dahi ᵗ*ʳᵏlere yönelik pek olumlu bir şey yoktur. Bu eser de ᵗ*ʳᵏlerin bakışları dahi “tahripkar“ ve “yağmacı“ olarak değerlendiriliyor. Ayrıca bu eser de “ ayağını bastığı yere harebeye çeviren ᵗ*ʳᵏ“ belirlenmesi bir anlamda Kürdistan ve Mezopotamya’nın tarihini de özetliyor.Voltaire-Baquoy

Fugggg :DDDDDD

tuvalet kağıdı resimleri atın

dedem Mut'ta büyüdü
onun aksanı çok az garip
benim için bi mutlu ya da mersinli konuşan bulabilirmisiniz

affedersiniz hataları için türkçem bozuk

>29 Mayıs'ta öldü
Gerçekten manidar

...

çomar babanız zorla oruç tutturuyomu lan size zuhahahahahahhahahahahahahahahahhaha

HAHAHAHAHHAHAAH

Hakka yürüyen Kadir Demirel hakkında ne ima etmeye çalışıyorsun?

GÜNÜM=YAPIL'D
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

bu kim oRRRRRRRRospu ananın tokmakçısımı ???

hakka değil anasının amına yürüdü orospunun sıçtığı :DDDDDDDDDDDD

y-yuooo

ben kendi isteğimle tutuyorum :dDDDDDDDD

qnqlar cs:go oynarken altıma sıçtım annem günden dönmeden önce nasıl temizlerim ???

bende

Ben ananı oyalarım qnq sen temizlemeye koyul

keşke elini kolunu bağlayıp tecavüz edip boğazını kesip viyadükten atsaydıda günüm yapılsaydı

REİS emretsede laikçilerin karılarının amlarına MÜSLÜMAN yarrağımızı zorla soksak

inşaLLaH qnqım

ᵗ*ʳᵏLerden NEFRET ediyorum

her taciz cinsel taciz değildir bi de bu noktası var.

bi de tacizin sadece "güzel" kadınların başına gelebileceği inancı çok tehlikeli. keza tacizciler yaptıkları şeyin basit bir beğeni göstergesi olduğunu sanabiliyor. daha kötüsü tacize uğrayan insan, özellikle kız çocukları bunun bir çeşit iltifat yöntemi olduğunu düşünebiliyor.

bunun önüne tacize her gördüğümüzde ses çıkararak ve taciz konusunda bilinçlenerek geçebiliriz.

ANANA CİNSEL TACİZ YAPTIM DIYECEM AMA ANAN OLACAK OROSBU HEREKESE VERIYO ZATEN MQ TACIZE GEREK YOK :DDDDDDDDD

erkekler kabul etmese de bu ülkede tecavüz kültürü var. kadınların sadece güzel olanı %99'u tacize uğramıyor. tacize uğramayan kadın yoktur. zaten varsa evden çıkmadığı içindir ama o da evde kocasının tacizine , tecavüzüne uğrar. tacizi çok hafife alıyorlar. çok nadir sanıyorlar. yapan erkekler hasta sanıyorlar. tabi sözle ve süzerek yapılanı taciz bile saymıyorlar. ya ben bıktım gerçekten. üzülüyorum , korkuyorum. ben çok korkuyorum. ilerde uğrayacağım tacizlerde susup kendimi iğrenç , küçük hissetmiyim istiyorum. tepki gösterebilmek istiyorum. ama göstersem alacağım tepkiden de korkuyorum. türk erkeklerinin çoğu böyle. yemin ederim ölmek istiyorum. kendimi çok kötü hissediyorum. sürekli kadınların uğradığı tacizlerle alay ediyorlar. 200 kişiye zorla pazarlanmış 14 yaşındaki kıza "gerizekalı" diyorlar. ateisti , solcusu , sözde moderni bile olayı mini eteğe bağlıyor. bu erkekler "kızım sizi taciz bile etmezler" diyip potansiyel tacizci diyene kezban , histerik diyip duruyorlar. bıktım ya.

laik karının tekine az önce tecavüz edip içine boşaldım orucum bozulurmu

beni en çok üzen bugün ağlamış olmam. ne olduğunu anlamadım bile, daha önce de yanımdan geçerken küfür eden oldu, elleyen oldu, vapurda bana bakarak 31 çeken oldu(kimse bir şey demedi, herkes gördü. ben kalkınca adam peşimden geldi çok korkmuştum), yol ortasında popoma vuran oldu, zibilyon tane oldu her kadına olduğu gibi.

amcalara avazım çıktığı kadar bağırdım, bana sarılan adamı dövdürdüm, garson göğüslerime iltifat etti diye kıyameti kopardım masaları devirdim adamı işten attırdım.

1 dakika içinde iki kez nefret söylemine uğradım bugün. tepki veremedim, oturdum ağladım. sonra biri yanıma gelip sevgilinden mi ayrıldın teselli ediyim mi bebeğim dedi, ben dehşetle bakınca da gitti.

keşke daha 'yürü yoluna git işin var zaten bununla kavga etmekle laf anlatmakla uğraşma' demeseydim de yine avazım çıktığı kadar bağırsaydım. arkama dönüp noluyor ya dediğimde çok geç olmasaydı da o herifler kalabalığa karışamadan dayak yeseydi ben de şikayetçi olsaydım.

orosbu ananızı tokmaklamaya gidiyorum varmı bi isteğiniz.

işin ilginç yanı çüklerini silah gibi kullanıp, rızamız olmadan içimize girenler/girmeye yeltenenler onlar, bununla da yetinmeyip ardından bizi katledenler onlar. sonra bedenini silah olarak kullanan biziz. yapma dostum...

Yanlışlıkla elini tokmaklama :DDDDD

fiziksel, cinsel, psikolojik, sözlü vb birçok türevi olan, yapıldığı kişiye rahatsızlık verme amacı gütmeksine bakılmaksızın ne gibi etkileri olduğuna göre nitelik kazanan bir durum. genellikle erk sahibi kişilerce icra edilir..(erkin boyutu niteliği önemli değildir, kişinin o erki kendinde görmesi yeterlidir)

ERKEK olarak feminizme ihtiyacım var moruQ :Ddddd

Pasaport

benimde

BU+geriLLada feminist ztn

fincanı taştan oyarlar balam

acaba bundan 300 yıl sonra buralar siber sit alanı sayılır mı

Listen here little baby. You're gonna get a lot of hurtful and degrading comments, but that ain't what I'm about. Let me just say, you are perfect the way you are. You hear me sugar? PERFECT. Don't ever change. You deserve anything and everything you want. Stay safe for me, baby girl.

>mfw thinking of you hurting

1.76manlet+fakir+çirkin=BETA olmak kötü hissettiriyor moruQ

ne geveliyon lan amınakodumun ibnesi

>ibnesi

velev ki ibneyiz nolcak amq

götünü sikecem :Ddddddddddddd

amg :DDDDD

bende

...

feminist olmayı seviyorum bebeQ

arkadaşlar geriLLa erkek egemen toplum düzenini yıkmak + kadın erkek eşitliğini getirmek için mücadele veriyor değil mi???? beriwan bana öyle söyledi de.

hiç altyaş kız siktin mi?

oRRRRRosbu bacın sayılıyorsa evet :dDDDDD

nasip olmadı aga. nerden sikiyoz ?

>Fakbadi'yi özlemex

Ax..

iDRİS USTA TAM 1(BİR) AYDIR ORTALIKTA YOK

youtube.com/watch?v=dpyJTAwpDRY

içki içmekten beyni durmuş laik piÇler alın biraz sanat görün

O tam 1 (bir) aydır ananı tokmaklıyor!

y-YALAN

HATERS GONNA HATE

BİJİ SEROK APO :DDDDDDDDDD

youtube.com/watch?v=uojoggbcWao

AXAXAXAXA, iyi ki gebermiş aq :DDDD

O tip ile insan olamaz kimse :DDDDD

Dewletül İslam aslanları Rakkada k*rd pkklıları SİKiyor :DDDDDDDDD

hayırdır çok mu ağır geldi?
manitan yanımda istiyor beni
seni, değil olm yalnızca benimkini
lan alacakmış bak ağzına şimdi
yaptığım rap hiphapın dalgası
onunda bana göre var mı ablası?
yeter ama bu kadarı da çok fazlası
buda içimde patlayan hapların yarısı

Soon, very soon
The blood will spill like an ocean
The kafir throats
Will tremble from the knives.
The lions of the ummah have awoken.
They raised their swords,
Strengthening the ummah.
Day after day.
The soldiers of Allah
Know not fear.
For [monotheism]
Has guided them to Allah.
We will strike the idol,
The cross, and the [idolaters].
With energy we raise,
The black in the hearts.

ölümüne fazlaca üzüldüğüm, çok güzel gülebilen bir insandı. işid adlı barbar ordusuna karşı savaşırken ölmüş. işidle savaşırken. işid. çok fazla güzel insan kaybediyoruz dostlar, çok fazla. güzel bir gelecek umuduyla yanıp tutuşan gençleri bir bir kaybediyoruz. kendilerine empoze edilmiş köhne düşüncelerle yaşamlarını sürdüren yığınlara ne kadar daha sabredebileceğiz? ayşe deniz hakkında 106 yıl hapis cezası isteniyordu. işidle savaşırken öldü. öldü ayşe. işidle savaşırken. 20 yaşındaydı türkiye faşizmin karanlık yüzüyle tanıştığında. kendi inandığı özgürlüğe kaçtı. 20 yaşındaydı.

bugün ışid 'i bitirmek için ışid'in başkenti olan rakka'ya yapılan kuşatmaya şehit olduğu haberi gelmiştir.

gezi de kırmızı fular taktığı için örgüt üyesi olarak gösterilmeye çalışılmış ve hakkında 106 yıl hapis isteği ile yargılanınca zindanlarda ölmektense dinci ve gerici faşizme karşı savaşarak şehit olmaya tercih etmek için mlkp savaşçı olmuş rojavaya gitmiştir.

bir ömür boyunca aklımda hep kırmızı fularlı kız olarak kalacak. ve mücadele kararlığı tüm ilerici gençlere örnek teşkil edecektir.

ne onu ne arkadaşlarını tanıdım ama ülkenin aydınlık yüzlerinden birisi idi.

kardeş nero geleceğini biliyordum!

ışid'e karşı savaşırken ölmüş, selam olsun bu yürekli kıza.

HELAL OLSUN USTAMA BELİNE KUVVET

m.ensonhaber.com/kirmizi-fularli-kiz-rakkada-olduruldu.html
bu nasıl bir surat şeklidir mq hangi ırktan bu

TOPUNUZUN ANASINI SİKEYİM IRZINI SİKTİĞİMİN PKKLILARI

TAM BİR YÖRÜK

yörük diyorlardı amqq alakası yok

k*rt veya ç*rkes

R*m da olabilir

bunun ırkı ne

youtu.be/xlNQnhEWesk

bu devletin terorist yaptigi kiz degil mi? hani gezi olaylari sirasinda gozaltina alinip hic sucsuz yere hapste atilmasi yetmezmis gibi pkk'lilarla ayni kogusa yerlestirilen? ozgurugune kavusunca da bir dakika durmam daha burada diyerek pyd'ye katilan? yuzsuzlugun bu kadari. hem insana baska sans tanimayacaksin sucsuz oldugu halde hayatini mahvedeceksin, ustune bilerek pkk'nin etkilemesine izin vereceksin sonrada gezici pyd'li olmus bababa diye propoganda yapacaksin. serefsizsiniz.

hmmmm anaokulunda buna benzeyen bir çocuk vardı uzun saçları hariç

beyler sa resimli nasıl yazıyoz yav

ŞEREFSİZLER SİKSİN ANANI OROSPU EVLADI

TOHUMU BOZUKSA NE YAPSIN DEVLET BU KIZ DA ANAN GİBİ OROSPUYDU GEBERDİ GİTTİ

70 ASKER ŞEHİT OLDU IŞİDE KARŞI SAVAŞIRKEN HANGİ BİRİSİNE METHİYELER DÜZDÜNÜZ OROSPU EVLATLARI

BU KIZ OROSPUYDU DESTEKLEYENLERİN ANNESİ DE OROSPUDUR

>hangi ırktan bu
Goblin-elf karışımı

(bkz: pkk'nın türk komünistini davar güder gibi gütmesi)

KEŞKE KOCAMAN SİKİM OLSA DA ORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRROSBU YARRAK DELİSİ ANANIZ HARİÇ BAŞKA KARILARI DA SİKEBİLSEM MQQQQQQQ

KARDEŞ BEN ONU BİLMEM AMA BEN O OROSPUNUN MEZARINA DA O 70 ş*h-İT'İN MEZARINA DA POTUR POTUR SIÇAR GEÇERİM MQ :dDDDDDD

böyle bir benzetme çok yanlıştır.

köyde çobanlık yaptım oradan biliyorum, davar bazen kendi kafasına göre hareket eder, oraya buraya kaçar. türk komünistinde ise pkk'ya tam itaat vardır.

yani davar gütmek daha zor bir şeydir.

Pekekeliler bu süt gibi orospuyu iyi sikmiştir yalnız

SENİN ANANI SİKEYİM

BEN DE ANANI SOYUNU IRZINI SİKEYİM

why is there such a discrepancy between sunni/shia when it comes to terrorism? Im aware that its like a 9:1 ratio population wise but there still seems to be a large difference

why do you ask this to us?

türk solu'nun sırtındaki en büyük kambur kürtçülüktür. türk solu bu kamburu atmadıkça türkiye'de olması gereken oy oranına ulaşamaz.