/polska/

edycja Nintendo

Other urls found in this thread:

i.4cdn.org/wsg/1496988453290.webm
i.4cdn.org/wsg/1496989292557.webm
pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_czwartej_generacji
i.4cdn.org/wsg/1497045659994.webm
twitter.com/SFWRedditImages

srintendo

Chuj wam w dupę, konsolowcy, i jeszcze drugi w usta jak dajecie jebanie o nintendo.

ale zapiekło
kupuje switcha i bede sie dobrze bawil a wy co pececiarze dalej pierdy z gównem na kompie za 10k?

No Nintendo fajne jest. Mam Wii U, chyba w coś dziś pograć, bo już wkrótce będę wdomu i nic nie mam do robienia.

ANIME

>M-M-MUH W POLSCE JEST WOJNA POLITYCZNA
>M-M-MUH NIGDZIE W ŻADNYM KRAJU POLITYCZKA NIE JEST TAK RAKOWA JAK TUTAJ

no gnije

i.4cdn.org/wsg/1496988453290.webm

ale wiesz ze ta telewizja jest dosłownie dotowana przez izrael żeby pokazywać głupich arabków

ANIBE

ani gówno kurwa anime to syf

nic w tym złego, Izraelczycy to nasi

co ta religia robi z ludzi...

ANIKUKURYKU

/polska/ - Pierdoły, Dzieci, i Pierdolone Dzieci

chce ktos w overwatcha pograc albo insurgency

...

hmmmm

I co odpowiada? Że ma fetysz gwałtu?

Dawno wojny nie było, zabijania, gwałtów itd, itp i troszke się ludziom we łbach popierdoliło

i.4cdn.org/wsg/1496989292557.webm
i.4cdn.org/wsg/1496989292557.webm
i.4cdn.org/wsg/1496989292557.webm

no i jaka jest odpowiedz? le religia pokoju le #notEveryMudlim?

to normalne u kobiet akurat

to wina współczesnych mężczyzn że nie eksploatują kobiet i pierdoli im się we łbie od tego

Nawet ładne niektóre w sumie, zwłaszcza te w stronę "non-binary". Naprostowałbym magią penisa.

to dajcie mi wojenke

zw ide na marsz kobiet

non-binary gender - tzn. że cipę i dupę jednocześnie

jak taki potwór może się nazywać? hmmmmmmmmm

Zawsze chciałem zrobić zdjęcie tej cerkwi dla mojego bloga, bardzo mi się podoba. Nie zwracajcie uwagę na tych landrowerow.

ale fury zajebiste ruskich to stać bo mają kasę nie to co polaczki jebane biedaki

>kobiety mają cipę i dupę
>jednocześnie

COOOOOOOOOOOO!?!?!?

>Dawno wojny nie było
moze tu jakis wojnozjeb wyjasnic jak wlasciwie by wojna swiatowa wspolczesnie wygladala? jesli uznamy ze nikt bomby atomowej nie uzyje, nie wyobrazam sobie siedzenia w okopach jak za 1 wojny czy piu piu czołgami
>inb4 3 wojna juz trwa to wojna z mudlimami dezinformacja

kwiiiiiiii grażyna bieremy kredyt na landrowera kwiiiiiiiiiii niech somsiedzi zazdroszczo chrum chrum

Nie pierdol, to jest centrum, a w moim ghetto mamy przeciętny samochody.

Ja mam nadzieję że czołgami się jeszcze trochę postrzelamy.

opinie o konfie? Mario Odyssey wygląda wyjebiscie, Fire Emblem Warriors też wyglada okej. szkoda że nie pokazali gameplayu z Metroida ani że nie zapowiedzieli nowego Smasha. i tak jestem już przekonany do kupienia switcha, bo wczesniej sie wahałem

proste.
trzeci świat napierdalający kałachami zostaje ubijany dronami pierwszego świata na terenie drugiego świata.

pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_czwartej_generacji

nintendo pojedyńczo ratuje e3
also kocham Teresę!

saszka debilu

Proszę wyjaśnij.

zapisane jak pojebion

mój negro, tego drugiego Metroida oglądałem z fascynacją mimo że nie mam nawet 3dsa

Nowy metroid bedzie?

nawet dwa, nowy na switcha i remake dwójki na dsa (ale zajebisty remake, pełno nowych rzeczy i mechanik dodali)

będzie

>on jeszcze nie miał tej w swoim folderze z Kumiko
To nawet specjalnie rzadka nie jest.

jeżeli chodzi o działania wojenne (w sensie walkę) no to drony x człogi x wojna wojskowych hackerów w sieci

natomiast dla cywili wojna się nie zmienia - standard, czyli gwałty, obozy koncentracyjne, egzekucje, tortury aka wołyń itd. (dla cywila żadna różnica czy ćwiartowanie będzie laserem, czy końmi i tępym bambusem)

Nie no, laserem pewnie sporo mniej boli.

NO I CHUJ KURWA ZNOWU 32% DMG TEAMU I PRZEGRANE JA PIERDOLE GÓWNA JEBANE CWELE KURWY

REEEEEEEEEEEEEEEEE

wątpliwe, do naszych czołgów to Su-25 co najwyżej postrzela. Kolejnego Łuku Kurskiego chyba nie uświadczymy.

ahhhh fajnie by tak umrzec w czasie globalnego konfliktu a nie skacząc z 10 pietra jak spierdon

o czym płakuskasz schizofreniku?

>wynagrodzenie brutto
>1 750
o kurwa

Moje słodkie letnie dziecko!

Laserem można ciebie nogą można pokroić jak salami, i nawet nie umrzesz za wcześnie przez stratą krwi.

>le zapostuje anime MOJA MASKA MEMICZNA hahahaha KUMACIE TO ANIME A N I M E
zamknij morde cwelu kurwo spierdalaj stad

aka mamy już ukraińca na stanowisko (za wyżśzą kwotę) ale trza go ściągnąć wpierw.

tak sie robi przekrety. prawo wymaga żeby najpierw zrobić publiczną ofertę w urzedzie pracy, więc dają ofertę ze smiesznymi warunkami i wymaganiami żeby mieć pewnosc że nikt sie nie zgłosi, nikt sie nie zgłasza i można zatrudnić znajomego królika, oczywiscie juz za kilkanascie razy lepsza stawke

dawajcie najlepsze cipkoposty jakie macie

ty zły

GIEUDA DZISIAJ
i.4cdn.org/wsg/1497045659994.webm
GIEUDA DZISIAJ
i.4cdn.org/wsg/1497045659994.webm
GIEUDA DZISIAJ
i.4cdn.org/wsg/1497045659994.webm
GIEUDA DZISIAJ
i.4cdn.org/wsg/1497045659994.webm

dosted't? daijoubu?

rip w kawałkach słuchawkoanony

no i chuj wam w dupe bo właśnie wygrałem 29/3 JEBANE ZERA

ale o chuj ci chodzi typie
znowu ci radek458pl do meczu wszedł czy co

oglądaliście ostatnio jakiś dobry film?

anoni ja sie naprawde zastanawiam czy nie zlozyc wizyty jakiemus psychiatrkowi xD
>siedz graj w wowa caly dzien
>w glowie jakies paranoje typu zebym gdziesz poszedł i jakis mati z loszkom chcial ze mnie pocisnac beke
>zaczynaj boksowac powietrze jakbys mial pretekst mu wyjebac

az sobie naciągnełem scięgno bo nie rozgrzany bylem i sie napierdalac zaczelem xD

no mowie morde zamknij gownie

user nie możemy ci pomóc jeśli nie powiesz jaki jest problem

przestan postowac cwelu bo cie namierze rozumiesz to

Strażnicy Galaktyki 2 bylo spoks. a z ambitniejszego gówna to kończe ostatnio Jarmuscha i oglądałem Noc na Ziemi, zajebisty zbiór nowelek, bardzo polecam

user wszyscy widzimy że potrzebujesz pomocy
Po prostu powiedz nam jaki masz problem, a postaramy się ci pomóc

NO MOWIE ZE JUZ WYGRALEM I CZUJE DOBRZE PRZESTAN ODPISYWAC BO GRAM ZGINOLEM WLASNIE

user nie takim tonem dobrze

terapia by sie przydała po prostu zbsz, masz dużo stłumionych emocji jak to user i czasami nagle uchodzą

The Tale of the Princess Kaguya bo pięknie narysowane.

Jakie leki bierzecie?

...

xyzal

Noc na Ziemi to bardzo dobry film. Najlepszy po Poważnym Człowiekie.

alkohol.

Allegra

no i chuj przejebane znowu a gold medal w dmg KURWA

Wowik pojebie o czym gadasz?

Jabolin Forte, Niepierdol, Rozdupan i Sralutan osłonowo.

mam deja vu, ta rozmowa juz sie odbyla

alkohol + ziolowe srodki nasenne zeby nie rozpierdalaly az tak zoladka

czy tam watroby, juz chuj

xanax

eh nie dali mi nigdy, tylko SSRI.

Ale mnie wkurwia ze ktos ma dużo pieniędzy a ja nie

Tak piecze ze ja pierdole

Żebym mial tak z 1mln albo 2 to bym kupil se comfy domek, bym znalazl loszke i robil ten slynny seks w moim nowym domku

ssri gówno żbsz, jedyne co dla mnie zrobiły to zamglony umysł i ciągła sennosc, odstawilem sam i bez zmian

JEZU DAJ MI TAKIE CYCE

spróbuj drogiego prywatnego psychiatre takiego co to do niego bogate dzieciaki chodza, pisza wszytsko co zasugerujesz

Ja bym wolał takie małe, najlepiej całkiem płaskie.

JA PIERDOLE 42 FRAGI 22K DMG I DALEJ RPZEJEBANE JEBANE GOWNA W TEAMIE ZAWSZE MAM GOWNA KRUWA MAC ZARAZ COS PRPIZEPO ASDopk ASDJMPJAMSDKLNHKDFL;DJKHILDFSJIK,HLHKZD,ECSL.;N,KXLJJGHRELKGFJKFOSdjoip"fjmdsiMJI;CDSFM;H;CKLHFDSHHMJASDF;HJL;DASHJL;ASDhjklASDJKLJKADSjKL'

to samo, oprócz dużego pogorszenia (typu mdłości, zawroty głowy i sraczka) podczas odstawiania. po sześciu piwach mam lepszy refleks niż wtedy gdy je brałem.

>wpdanie w piniondze meme
dobrze karm żyda jeszcze wiecej

>idz do zabki na drugom strone
>ledwo co nawet nie do sklepu wszedles jakis lysy dres w polo cie zaczepia mówiac czy ze nie chce pieniendzy ale czy nie stane na czekoladzie (?)

chcialem zadzwonic na psy tak o zeby podjechali ale go juz nie ma i zanim by przyjehcali to by godzina minela

stanie na czekoladzie? to jakiś nowoczesny młodzieżowy slang?

>chciałem zadzwonić na psy
dosłownie konfident

user ze szmulek? elo patusie

Meczy mnie moje życie, skad wy bierzecie sile na egzystowanie? Doslownie caly rok siedze w domu, chyba czas na seppuku

>stane na czekoladzie (?)
czy on ci tzw bbc oferowal?

nie, wilanów