/polska/

Otwieramy odział firmy

Temat: Maksymalne Zyski

Jak to chcecie osiągnąć, zuchy?

Other urls found in this thread:

soundcloud.com/gravityboys/judgment-day-megamix
youtube.com/watch?v=TZCV4a8arQQ
twitter.com/SFWRedditVideos

co ty dajesz stanlej

3tys miesięcznie z podpisem kontraktu

>bądź w metrze
>wchodzi loszka blond włosy, niebieskie oczy, króciutkie spodenki, max 16 lat
>zerka na mnie wielokrotnie
>ja też, mamy kontakty wzrokowe
>robi mi fotkę (jej koleżanka przesuwa się trochę, niby że robi jej)
>udaję że nie zauważyłem
>mamy już wysiadać, dzwoni jej telefon. odbiera i mówi
>"Jestem w metrze"
Dobre chłopaki reprezentują JP

CEN-TAU-RZY-CE

Przestań być mnom

Ale jak ta tym zarobić, chłopie?

robi zdjęcia żeby się z ciebie śmiać później

Jeśli zacznie spadać populacja, to nastąpią znaczne zmiany w gospodarce - m.in. ceny nieruchomości pospadają, ale ceny większości dóbr i usług wzrosną, bo będzie mniej osób do ich produkcji jak i kupna. Po jakimś czasie będzie oczywiście osiągnięty jakiś poziom równowagi, ale kto wie ile lat to potrwa i jak bardzo dotkliwe to będzie.
Druga sprawa to system emerytalny - w obecnej formie się zawali, kwestia tylko kiedy oficjele powiedzą wprost, że już teraz pieniądze do ZUSu idą w większości z budżetu, a wpływające składki są przeznaczane na bieżące wypłaty świadczeń. Emerytura obywatelska, czyli "jedna niska emerytura dla każdego, a resztę kombinujcie na własną rękę", powinna rozwiązać ten problem.
Trzecia - więcej obywateli to statystycznie więcej ludzi idących do wojska z własnej woli, więc większy straszak na potencjalnego agresora.
>inb4 drony, nuki, icbm
Bardzo ważne, ale wojsko nie może składać się z samych zabawek. Zawsze musi być masa ludzi która szybko dotrze pod granicę, zniszczy małe cele, zabezpieczy teren, itd. Jeśli jest baza ludzka, to można myśleć o lepszym sprzęcie.

Wpuszczanie dużej ilości obcokrajowców w krótkim czasie jest dość ryzykowne. Akurat Ukraińcy mogą być nie taką złą opcją, chociaż pewnie jeszcze lepsi byliby Białorusini, no ale ich jest o wiele mniej.

Będzie wozić ci kartofelki jak na picu. Bedziecie razem chodzić między blokami i krzyczeć
>KAAAAARTOOFLEEEEE
>ZIEEEEMNIAAKIIIII

>>"Jestem w metrze"

ocb?

>sesja się zaczęła i nic się nie uczyłem bo he he depresja
>rodzice mówią że jak nic nie zrobię to na poważnie zastanowią się czy mnie nie wyrzucić
>łysienie
>rodzina co chwila się kłóci
Dziękuje to był mój blog post
t.user co poważnie o zrobieniu bohatera myśli.

Anoni stimiarze, ile najdłużej waliliście bez spustu? Jak kiedyś waliłem prawie jedną dobę, tak zaciekle, że na drugi dzień mi pała spuchła i cała bolała.

kilkanascie h, regulując tempo ofc
ale mnie po tym locie (3-4 dni, 3-4 takie "razy") prostata napierdalała...
jakbym kopa dostał normalnie

Polak Polakowi zawsze zaszkodzi

Co kurwa?

wymaluj cały pokój w jakieś bazgroły, udaj że to przez schizofrenie
ale tak naprawdę się nie zabijaj, bo życie to dar

Brzmi interesująco, opracuj na poniedziałek i porozmawiamy.

Tylko oby nie w biurze.

później przez parę dni jak dochodzisz to nic nie czuć, alb buul. ale warto hehe

>dar
prezent nie na miejscu co najwyżej :^)

jbc xD

Uwierz w Jarka user, może my tego nie widzimy, ale on tam gra w szachy 4D.
>Nowe perony w Wielkopolsce mają oznaczenia po polsku, angielsku iiii UKRAIŃSKU
Jarek ufam Tobie.

parzyste trzepię 12 godzin

Czo?

>jedź sobie metrem
>zauważasz jaką starszą osobę
>podchodzi do ciebie
>okazuje się że to twój dziadek
>zaczyna walić mi konia stopami

tak było

Skoro nie ma pan żadnych planów to do biura zapraszam.

A też czujecie takie ciepło w dupie w momencie spuszczenia po długim waleniu?

>Temat: Maksymalne Zyski
w sumie to bym się pobawiłz anonem giełdonem w wirtualną giełdę. W sensie że startujesz z wirtualnym 1000zł, robisz to wszystko co normalnie tylko że u siebie w kajeciku i sam sobie naliczasz zyski/straty i pod koniec jakiegoś określonego z góry okresu sprawdzasz bilans, a potem cie piecze dupa ze mogleś tyle zarobic albo wrecz przeciwnie, czujesz dobrze ze nine przejebales spadku

taa- kutas napierdala, suchy do tego jak wiór, jaja schowane gdzies w brzuchu ale kurwa, warto było/jest

zastanawiam sie czy moja lekka stuleja to koincydencja czy jest tu jakis związek jednak (tru story)

>z tym ze psikus polegać będzie na tym że będziemy mieli wtedy opinię najbardziej rasistowskiego baraku europy
>żyjemy w takich czasach że jeżeli biali zachęcają innych białych do utrzymywania populacji to jest to uznawane za rasizm
Przyszłość tak jasna że pali moje oczy. Ale gdyby były akcje że białe kobiety powinny się z murzynami jebać to by tylko było chwalenie jakie to fajne.
Bądźmy szczerzy biali mają może 100 lat max i potem podludzie otwarcie urządza sobie polowanie na pozostałych białych.
Nie mogę się doczekać dnia kiedy te wszystkie białe kobiety które cały czas pierdolą o tym aby nie być rasistom i pomagać nie białym zostaną zamienione w dosłowny seks towar który Jamal sobie kupi na rynku bo ma chrapkę na białą blondynkę.

takie długie walenie po jakiś stymulantach to produkuje w chuuj dopaminy pewnie, i jak w końcu zakończysz to się uwalnia nagle w całości (cytacja potrzebna) i zalewa ciepłem.

Dlaczego polacy to tacy rogacze?
Za pierwszej RP też nie moglismy tych wszystkich ruskich spolszczyć
A jednoczesnie Polscy migranci w Niemczech po dwóch pokoleniach zapominają o Polskim pochodzeniu

chyba nie
moze to prostata?

Hello, where are the stairs?

>ceny nieruchomości pospadają
jezu błagam dajcie mi comfy pustą chatę po starszym małżeństwie bez dzieci

reszta mnie nie obchodzi bo trzymam kasę w złocie i za granicą

Z giełdy wirtualnej same wirtualne zyski. Będziesz wirtualny obiad jadł i nie przy moim niewirtualnym stole.

>tymulantach to produkuje w chuuj dopaminy pewnie
też tak mi sie zdaje, spidy chyba stymuluja wyrzut i oslabiają wychwyt zwrotny dopaminy, do tego ta z walenia gruchy godzinami

kurwa, czasami az puszczają mi lejce i wzdycham na całą pizdę albo/i skręca mnie na wyrku jak precla

>w chuuj dopaminy
jak wciągnę gram bieli w 2 godziny to user zapewniam Cię, że więcej dopaminy to tylko można mieć po dożylnym podaniu metkatynonu.

Zapłacę wirtualną fortunę za sosik, Panie.

a w co fapowaliście na tripach? skórka od banan here, dobry poślizg i fajnie można modulować ucisk. nie najgorzej. w surowego kurczaka (podgrzanego do 40 stopni w piekarniku)jeszcze się nie odważyłem .

no sex on stairs please
particulary no interatial homosexual intercourses

I do what the fuck I want

ja się trzęsę i chuja czasami nie mogę utrzymać, szczyt przyjemności fizycznej żbsz, ale znowu 5 minut po takim waleniu czuje się jak ludzki śmieć widząc tytuły filmów pod które waliłem

nie na tripie, ale donuty, było okej

>wpływające składki są przeznaczane na bieżące wypłaty świadczeń
Zią, ale o to tak jakby chodzi w powszechnym systemie emerytalnym. Własnie z tego powodu jest tak stabilny, ze był w stanie przetrwać trzy ustroje i dwie wojny (w tym jedną światową)

Panie Szwedzie, zapraszam pana. Konferencja już zaraz się zaczyna. Coś podać? Herbatkę? Wodę gazowaną?

to by było możliwe gdyby państwo inwestowało w czynszówki a nie jakieś pojebane mdm'y no i gdybyśmy sobie nie uwłaszczyli lokali spółdzielczych jak debile

Przez 2 godziny kiedy miałem 16 lat, do tej pory pamiętam. Edżowałem bo rodzice byli w domu, więc przez 2h co chwila wyciągałem i chowałem kutanga za każdym razem będąc blisko orgazmu ale chowałem bo słyszałem rodziców za drzwiami, w końcu po dwóch godzinach była 12 w nocy więc oni poszli spać i wtedy jeszcze na jedną słuchawkę odpaliłem filmik. Doszedłem w 20 sek a strumień spermy dosłownie wyleciał mi do poziomu głowy, i nie dramatyzuje, siedziałem tak że miałem nogi prosto do kompa i jak doszedłem do przed oczami widziałem jak mi dwa razy strumień się uniósł już nie wspominając o ilości, do tej pory jest to orgazm u którego wystrzeliłem najwięcej mimo że było to 8 lat temu. Całe spodnie, i podłoga były umazane.
Już od dwóch lata staram się odtworzyć ten orgazm, przez 1,5 miesiąca nie dotykałem mnicha licząc że przez taką abstynencję znowu dostanę takiego wigoru, ale dupa, mimo że ładunek był duży to nie tak duży jak tamtej nocy.
Do tego to był najlepszy orgazm pod względem przyjemności, dosłownie przez 5 minut siedziałem z kutasem w ręce gapiąc się na sufit będąc cały umazany w swojej spermie jak Randy z south park. Dobrze że było późno i rodzice spali bo jakby mnie tak znaleźli to wycieczka do psychologa na 100 procent by była.

no stairs until you will reconsidere your attitude then, sir

ehh kurwa smutno mi

ale przynajmniej nie przejebie niewirtualnej fortuny i sprawdzę czy daje rade
nie żebym jakoś wybitnie wierzył że to coś więcej niż gra w kości

mmm piękne, zadbane stópki

What's the best city in Poland?

Sluts aren't welcomed here you whore.

restart komputera, 10/15 minut na papierosa i jeszcze raz

Podobna sytuacja tutaj, trzepało ci nogi?

Every city that isn't in Poland is the best city in Poland.

pierdol, wyszło jak wyszło, nie to że sam postanowiłes być ładnie poryty w kwestii seksu, co nie?
Też walę do takich cudów, że głowa mała i se mysle- zawsze to lepiej niz nie walic, zagotowac sie w koncu i wybiec na miasto i zgwalcic jakąs biedną babe czy cokolwiek

>dosłownie przez 5 minut siedziałem z kutasem w ręce gapiąc się na sufit
zazdro, walenie nie daje mi żadnej przyjemności psychicznej, tylko kilkusekundową przyjemność fizyczną, echhh

a liczymy prowizje? bo bez prowizji to chujowo troszke

i ustawiłbym 10 000 zł a nie 1 000 no ale to techniczne szczegóły jak tylko wirtualnie inwestujemy

O jestes
Ogladales?

Ale dajcie sos, no Pan!

tak konczom frajerzy bez fetyszów

Nie mam

Nie, ale chętnie obejrzę jak się dowiem jaki tytuł.

>surowy kuczak
tańsze niż roksy

ruski agent czy /naszczlowiek/?

Nie, tylko tak przyjemnie mi było że przestałem myśleć tylko się gapiłem na sufit aż po pewnym czasie zrozumiałem co się dzieje że jestem umazany swoją spermą w nienaturalnych ilościach i jak mama sprawdzi czemu jeszcze nie śpię to nasza rodzina nigdy nie będzie taka sama.
Po tych pięciu minutach wstałem zdjąłem spodnie, przemyłem je żeby nie było zaschniętej spermy i dałem do prania, poszedłem po szmatę, wytarłem podłogę i wróciłem pyknąć jeszcze w tf2.
Musiałem do tego okno otworzyć bo pokój pachniał jak sklep rybny.

czemu jesteśmy tacy sami?
Echh ale to naprawdę jest popierdolone, zawsze zaczynam z jakimś italian classic z lat 80', a po paru godzinach przeglądarka jest zajebana brutalnymi gwałtami na kobietach co ledwo odebrały dowód (tak przynajmniej pisze w opisie, ale boję się zwątpić)

zdecydowanie nasz

ruska agentura to go właśnie z kościoła wyjebała

/naszagent/

a moze takie cos?
siem pewnie domyslacie co dalej :^3

2bh straszny z Ciebie normals w porównaniu do mnie, serio, pierdol wyrzuty sumienia, nie ma powodu ani celu ani sensu

dajcie mi takiego gifa z B2

>nie ma powodu ani celu ani sensu
ale user, mimo żem ćpun, wciąż jestem głęboko wierzący

soundcloud.com/gravityboys/judgment-day-megamix
ale bangier

Sprawdzam.
>a liczymy prowizje?
Nie widzę powodu czemu nie.

kłopotliwa sytuacja i nie bardzo jestem w temacie (ostatni raz byłem w kosciele na bierzmowaniu moim)

bawiliśmy się w to w LO
>tug dosłownie należałem do klubu yuppies XD

(czeked)
waliłem po kablach pare razy (odpady z chińskiej fabryki(. raz padłem nie przytomny na pół godziny. a jak nie padałem to było ok.

kiedy nie ma już wyrzutów to jesteśmy wolni.

zasada z prowizjami jest prosta 0,38% od każdej transakcji (i kupna i sprzedaży), ale nie mniej niż 5 zł jednorazowo (tak w DM BOŚ jest na przykład)

a kupujemy i sprzedajemy jak?

bo o ile ktoś nie "łowi" to nigdy nie uda się kupić po cenie niższej niż rynkowa, a sprzedać po wyższej niż rynkowa

raz mi się zdarzyło że mój zakup poniósł kurs o 5%

żbsz tak się kryptosami bawiłem, ale przestałem, bo bolało mnie ile kasy mnie ominęło

mam pytanie czy dwa
1. duzo wydajniej niz w nos?
2. jak szybko można dostać zrostów?
3. fest boli? mam schowane kable na wnetrzu łokci, nawet piguła od krwiodastwa sie spawała 10 minut bitych zeby sie wkluc. Pewnie bym probował w dłon albo w stope dlatego

z giełdą jest odwrotnie niż z kryptosami żbsz więc ból mniejszy
>mogłem przejebać, ale nie kupiłem naprawdę ufffffffff

>waliłem po kablach pare razy
mnie kusiło wiele razy, ale boję się że jak polecę w żyrandol to już się ie zatrzymam
>narkotyki nie są groźne, bo są szkodliwe, tylko dlatego że są zajebiste

dużo wydajniej, ale szału nie ma chyba że jesteś bardzo wjebany.

nie wiem ja tam tylko pare razy testowałem w ten sposób i już tego nie robie. kumpel który mi aplikował i jego laska mieli tak pojebane żyły, że tylko w pachwinie jakieś dojście. póżnej dostał zakrzepicy od tego. smutny widok. więcej nie wiem.

nic nie boli. ja zawsze po 5-6 browarach waliłem to mi wychodziły kable mocno.

>bycie ćpunem degeneratem
Mam nadzieję że tego nie robicie.

Kto /dokument/ tutaj? Nie ma nic lepszego niż puszczenie takiego dokumenciku podczas robienia zadań na sesję.
youtube.com/watch?v=TZCV4a8arQQ

>grać w bejzbol
>get szot

chyba oleje temat w takim razie, tolerka mi ładnie spadła po raptem, nie wiem, 2-3 tyg nienapierdalania bo niechcący znalazłem prace i nie mam jak

1.Zależy co. Feta i koda nie bardzo, inne stimy i opio jak najbardziej.
2.chuj wie, zależy od człowieka. polurkuj hypera i wyrób własną opinię
3. A czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Popodnoś coś ciężkiego parę razy, to żyły same wyjdą

nie robimy

najbardziej mnie te zrosty odstraszają, chujowo potem w dlugim rękawie 24/7 popierdalać

lepiej olej, niby wydajniej i kataru nie masz, ale się można wjebać bardzo przez ten cały rytuał i nie wiadomo co czasami sobie wpompujesz. nos najbezpieczniej jak już.

>comes from the fucking pole

Zawsze chciałem coś ćpać. Problem w tym że nie mam fajnych znajomych doćpania ani nawet nie wiem skąd wziąć taką substancję do ćpania.

_HH_ Zton Jingai Animation A Beautiful Greed Nulu Nulu _DVD_ _3C25AF34_

najlepiej sięsamemu ćpa. fajnie ale można polecieć daleko.

tak zrobie
btw

>stary: "co ty masz ten katar ciągle?"
>ja: "patrz, chyba siennego dostałem. Psia kostka, pech normalnie :^))

If a woman sleeps with more than 2 men here she is considered slut while if woman in sweden sleeps with 2 men is considered virgin by your fucked up standrads