/ex-yu/

javljam se sa splava edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=j69K84MaNJo
youtube.com/watch?v=phPjlRVGt7E
youtube.com/watch?v=PT1wp8_2HK4
youtube.com/watch?v=TyZatyVVSfQ
youtube.com/watch?v=PCtUBRQOnAI
vocaroo.com/i/s0U7gJN2mnnx
economist.com/news/europe/21707877-banned-vote-separate-bosnian-serb-national-day-has-some-people-talking-war-referendum
vocaroo.com/i/s1wBvvt7xuTV
youtube.com/watch?v=VoVAEFYEyfI
youtube.com/watch?v=aMZ4QL0orw0
youtube.com/watch?v=xpDjCbiYcOA
youtube.com/watch?v=FAQ5-hp6Jp8
twitter.com/AnonBabble

wtf
kolko se covjek promjeni u dve godine

vojvodjaneri su suicidalne picke, dok su vranjanci gospoda, vranje je pak bilo svetski grad u proslom veku i centar kulture ovog dela sveta

ako je anatolija svet onda da

zelimire opet si subotom uvece sam u svojoj memljivoj sobici? kek kakav luzer

vuk mijenja ćud ali dlaku ne

koji je kurac sa islamom i pederlukom, u njih je bas rasiren, pored ostalih degenerizama poput silovanja, zoofilije i pedofilije

cak ni srbi ne vole serbe

2050.

>hrvate su zamjenili siptari
>od srbije je ostala samo velika radiokativna pustos
>madari I grci su poturceni

siptarski natalitet je sveden na "normalu", vise se ne kote po kosovu a i sve vise idu na zapad, nema od njih nista u buducnosti

OBO

vranje je bre metropola za ovaj najjuzniji deo srbije

>tek mala šačica srba i hrvata obitava u planinama i kuje plan kako ponovo stvoriti jugoslaviju

Njima je vladavina Milosevica bila meka, imali su sve dzabe, struju, vodu, skolu ko je hteo ici, jebavali su se i radjali decu, cim im je zapad dosao dole, pored toga sto je kosovo ozraceno uranijumom najvise, doneo im je i zapadnu kulturu, nema vise bula samo se minici nose, a gde su minici tu nataliteta nema.

da ali fora je u tome sto je hrvatima negativni a siptarima je i dalje pozitivni prirastaj, i da ce im pored svega toga davati najbolje devojke kolike su kukcine. ako tako nastave mali siptari ce ih zameniti u ne tako dalekoj buducnosti

hrvatska vise ne postoji od sad se zove ilirija

>Njima je vladavina Milosevica bila meka
zasto su onda toliko protestovali i hteli da se otcepe?

da bi se to prirodne desilo trebalo bi oko 200 godina vise je stvar u neizbjeznom svjetskom ratu koji ce se desit za kojih cener godina, u tom ratu ce poginut veliki broj hrvata I nas natalitet ce bit nepovratno unisten

kako god okrenes bome nece na dobro da se zavrsi

kakav rat o cemu trkeljas

zamislite da smo se otcepili kao cesi i slovaci ako smo vec morali, bili bi sada najbolji prijatelji kao sto su oni
znam da neguju i dalje zajednicku kulturu i da imaju cehoslovacke portale i dan danas

>znam da neguju i dalje zajednicku kulturu i da imaju cehoslovacke portale i dan danas
barem imamo zajednicku wikipediju ako nista drugo

i ovaj kutak na 4chanu hehe

>hurrrr durrrrr hocu da hrvati prihvate srbe tako da bi ja mogo zivjet u hrvatskoj bez straha I da bi mogo jebat hrvatice

ne nego ces palestincima (siptarima) dozvoljavati da jebu hrvatice, kukcino

youtube.com/watch?v=j69K84MaNJo
Istruli mi dunja u fijoci,
dunja u fijoci,
dragi mi je kod Draže u vojsci.
dragi mi je kod Draže u vojsci.

Čiča Dražo mole te devojke,
mole te devojke,
da im pustiš na odsustvo momke.
da im pustiš na odsustvo momke.

Da ih pustiš bar nekol`ko sati,
bar nekol`ko sati,
pa ih opet u planinu vrati.
pa ih opet u planinu vrati.

mile seje, sad odsustva nema,
sad odsustva nema,
Srbija se na Hitlera sprema.

youtube.com/watch?v=phPjlRVGt7E

Oj Srbijo, mila mati,
Uvek ću te tako zvati
Mila zemljo, mili dome
Na srcu je slatko tvome

Srećno živet ko u raju,
Gde miline večno traju
U tebi ću srećno tek
Provoditi ovaj vek.

Prosti deci mati mila,
Sto su tebe uvredila.
Sinci će se popraviti,
Grozne suze za te liti.

Jer priznaju grehe teške,
Pitaju se za pogreške.
Život i krv liće svi,
Da se opet digneš ti.

Podigni se mati mila,
Da nam budeš što si bila,
Jer si tužno robovala,
Dugo suze prolivala.

Sunce ti se već rodilo,
Koje ti je zašlo bilo.
Na kriocu vazda tvom
Uteha je srcu mom.

Oj Srbijo, mila mati,
Uvek ću te tako zvati
Mila zemljo, mili dome
Na srcu je slatko tvome

Srećno živet ko u raju,
Gde miline večno traju
U tebi ću srećno tek
Provoditi ovaj vek.

dudl dudl dudl dudl dudl

youtube.com/watch?v=PT1wp8_2HK4

lomim flase

mi pusteni sa lanca sanjamo zlatne lance

ja sam mamojebacki zvezdadecko

pitajte me bilo što

Kako ste?

Nikad bolje.

Postuj sise!

...

znas kako znamo da nisu tvoje

kako bre

youtube.com/watch?v=TyZatyVVSfQ

NOVI CRNI ANDJEO!!

dobro dosli nama svi
braco sestre drugovi
ko ex-yu ne voli
odmah nek se iskljuci

memacemo s vama svi
birace se najbolji
zajedno sad biramo
najbolje sto imamo

ex-yu ex-yu nove nade
ex-yu ex-yu lepe mlade
zvezde ex-yu memaju za vas
za najboljeg daj svoj glas

Srpsko-Crnacko ujedinjenje kada!!??

Gledam Prvu Srpsku Televiziju i emisiju produkcijske kuce VICE o izbeglicama iz Sirije u Beogradu.

youtube.com/watch?v=PCtUBRQOnAI


samo za taj
osjecaj

Can I get a quick rundown on slovenes and their border dispute?

i kakav utisak imas povodom toga? jel zastrasujuce sta se desava tamo kod vas?

no

Ponosan sam na svoje sugradjane i svoje sunarodnike kako se odnose sa njima ljudski.

e ako ima nesto onlajn o tome postaj link

>tamo kod vas
>vas
>iste zastavice
>ovo mora je mimo paznjo kurvica

sad ću popit dva deci absintha nakon nekoliko deci rakije i sjebat ću vam cijeli tred

ma posisaj mi chwabalo hehe

Buducnost bih
>mile dodik republika srpska 49%
>dragance covic hercegbosna 26%
>fikret babo abdic pokrajna zapadna bosna 5%
>koncetracioni logor bakir 20%

ziveo dodik!

inace kakav je tvoj personalni utisak buducnosti bosne i odakle si?

voleo bih da znam

dobro jutro

da sam muško silovala bi žene, da sam sposobni muškarac uhodila bi ih i dijelila info o njima sa svojim užim krugom prijatelja, a da sam zlobni sposobni muškarac upala bi kurvi u sve uređaje, spremila sav sadržaj koji posta, našla joj gole slike, kasnije je ucijenjivala s tim i nakon nekog vremena sve objavila javno
da sam bar sposobni, pametni muškarac
čemu sve?

>odakle si
iz mostara
>kakav je tvoj personalni utisak buducnosti bosne
vocaroo.com/i/s0U7gJN2mnnx

zato sto si takva nemas morlani integritet

a da sam jako pametni sposobni zlobni muškarac ucjenjivala bi kučkicu za seksualne usluge dok god me volja.

kamo li srece da ovde nema kukcina

implikacije

>ucjenjivat
koja je poanta u ovome?
zene ce te jebat za pare ili dzabe netrebas ih ucjenjivat tako ces najprije najebat

kako točno možeš najebat?

WOW. doslovno sam se inspirisao, hvala ti. jel to istina za balije? mislio sam da dobijaju pare iz srednjeg istoka

t. nikad nisam pricao sa bosancem

zato sto je ucjena kriminalno djelo tako da ima puno nacina da najebes
a kazem ponovo zasto bi ucjenjivo nekoga kad postoje zene koje se jebu za pare?
ako si vec ocajan da jebes
da daju im arapi pare da zive po sarijatskom zakonu po selima il da propovjedaju vehabizam il da idu ratovat na bliski istok

economist.com/news/europe/21707877-banned-vote-separate-bosnian-serb-national-day-has-some-people-talking-war-referendum

sta mislis o ovome?

>da daju im arapi pare da zive po sarijatskom zakonu po selima il da propovjedaju vehabizam il da idu ratovat na bliski istok
zalostno ali razumem ih u potpunosti

bajo ovo

>ook nitko te nikad neće ucjenjivati da mu radiš degradirajuće stvari samo zato jer može i posjeduje inkrimirajuće informacije o tebi
zašto život? kakvo je ovo postojanje?
jedva čekam da umrem

>sta mislis o ovome?
vocaroo.com/i/s1wBvvt7xuTV

popila sam previše absintha
oduran je.. zašto su to uopće ljudi naPRAVILi
,mislim onak jel zapravo itko užđiva u tom
nije ni fino
brlja je finija a ona je na skali od 1 do 10 barem 0.87

to je osnova svih vezi
da znas degradirajuce stvari o tvom partneru koja moze da se siri
samo kada prihvatis svoje nedostatke si slobodan da radis sta god hoces u vezi ili van nje

riga mi se i imam osječćaj kao da sam pojela tek pokošenu travu i eksala pola litre vodke s malo jako loše rakie
fuj mater vam jebem vis twe krivi za ovo

jedan korak iznad toga je sve to samo sto te ta osoba dragovoljno pusta da mu to radis
imao sam takva iskustva stvarno je power trip a lozim se na te stvari jer sam sadist

to što naglašavaš da si sadist ne mora značit da jesi, pravi sadisti ne viču eej ja sam sadist već su silent control freakovi koji dobiju ono što žele.. ti si vjerojatno nekakav krnjotak obitelji kojeg nitko ne doživljava i koji želi imat kontrolu al ne može pa to mora pisat bilo gdje tek toliko da se uvjeri kak on zapravo ima mogućnost biti netko tko je u kontroli nad stvarima, al zapravo nije, zapravo sve boli kurac

>vocaroo.com/i/s1wBvvt7xuTV
uzivam u tvom voakaru

jako informativno

youtube.com/watch?v=VoVAEFYEyfI

uz ovu pesmu jebem osjecanku veceras

>naglasava
rijec sadist sam jednom upotrebio ajd se zakolji
sve dalje sto si napisao je projekcija zivim sam nezivim u maminom podrumu kek
znam da se lozim na to jer sam imao prilike da iskusim najednostavnije receno
kakav mi je glas anone?
zanimame posto cesto moram drzati prezentacije na faksu. mislim ovo je moj neki neformalni polutihi glas ali opet

dzu?

jebena droljetina opet prosipa svoja sranja po tredu

ništa što si napisao ne oprvgava ono što sam ja napisala
al dobro je, živiš sam.. to je veliki korak

>napisala
o-osjecanko?

REEEEE JEBENE DROLJE SA SVOJIM VAGINALNIM VAGINAMA SERU VAGINALNE PIZDARIJE BOLI ME GUUUZAA

glas ti je super sam tako nastavi. Nema brige ne mozes ti tu nista

reci srce

boks

Cale i ja uzivamo uz ovu prekrasnu izvedbu Majkla Kivanuke, momka kog uporedjuju sa legendama soula.

youtube.com/watch?v=aMZ4QL0orw0

bio si upravu, sve je stalno sranje

dokazi da si ti
postaj tajm stamp

neda mi se priključivat cam i nemam apsolutno nikakve koristi od toga

t.nije osjecanka
osjecanka koju ja znam nebi nikad propustila priliku da paznjokurva uokolo
prestani da glumis da si ona
prestani da lazes ovaj napaceni narod

nisam ja dzuboks dbi samo sam igrao igru reci

iskreno zvucis kao neko ko je kurva ali to ne zeli i da prizna

zbog ovog posta exyu neće dobit ni jednu fotku ikad više od osječanke

Heh okinuta si duso, pa nesudim ti radi toga bio bi i ja da sam zena (kurva). Evo sad cu da ti lagano pojasnim pa da se joj malo popiskis u gacice, pretpostavljam da ces zadati neku epsku memu poslje mog pojasnjenja tipa haha vjerovatno nejebes ili haha imas mal kurac, ali dobro ti si ipak samo zena pa ti oprastam jer neznas sto radis.
Dakle ovako.
Muski nagon za seksom dolazi iz cistog primitivnog nagona koji je ostao jos od vremena pracovjeka. Razlog zasto se muskarac napali na zenu i zeli je jebati je jer mu taj primitivni zaostatak u evoluciji govori
>siroka bedra
>plodna picka
>jebi
Ali naravno taj nagon je vise nepotreban jer zivimo u modernom dobu kada nema potrebe da jebes sve sto vidis kako bi osigurao opstanak svoje loze.
No kod zena je nesto drugacije.
Naravno da i kod njih ima taj nagon za pravljenje djece
>veliki misici
>velik kurac
>m8 with him
Ali kod zena on cini samo 5 posto njihovog seksualnog nagona.
Ostatak njega cine socijalni i drustveni polozaj muskarca. To jest njegov polozaj moci u drustvu. Jer su zene tisucljetima godina sjedile na svojoj guzici u pecini dok su muskarci gradili svijet i gurali krvavo ljudski rod u napredak. Tako da je kod zena ostao taj nagon da se jebu sa najsposobnim muskarcima. Ali evo te klopke tog neprekidnog niza kod zena.
Svi znamo da su zene najnesposobnija bica na planeti zemlji
Dakle one nikada nece biti na vrhu u hijerarhiji moci
Tako da ce uvjek teziti za jebanjem najuspjesnih muskaraca ali ne jebanjem njih da bi storili djete i obitelj vec da bi podigli vlastiti drustveni polozaj jer su nesposobne "ljudske" izdrkotine
>nesposobne
>trebaju muskarce da budu netko i nesto
>jebu ih radi toga
>kurve
suzice na one koje gledaju na popisane vagine kao ljudska bica
nadam se da ti macak krepa sto prije droljo smrdljiva

t. Otist

ma trosim pare bre

youtube.com/watch?v=xpDjCbiYcOA

*polako tapse*

*izadje iz senke*

Heh.. nije lose, mali. Nije uopste lose. Tvoj mim, mislim. Uopste nije los. Dobar prvi pokusaj. Prilicno je vlazan.. vidim da ima razmisljanja iza njega.. dosta materijala za citiranje..

Ali memicarenje nije sve sunce i duge, decko. Obdaren si.. toliko mogu reci. Ali da li imas ono sto treba da bi bio Memicar? Da se pridruzis tim uglednim mim krugovima? Da nazoves sebe clanom Rusemanovih Korpusa? Memicarstvo zahteva talenat, toliko je istinito. Ali vise od toga zahteva srce. Memicari svetske klase - mislim na velike momke, kao Dzoni Hamerstiks i Bili Kuahana - oni su tamo noc i dan, lozeci ponocno mim ulje, radeci bezodmorno da stvore sledeci veliki mim.

I znas sta, mali? 99 puta od 100, taj novi mim ne uspe. Neko ga odbaci kao udicu, ili kaze da je 'forsiran', ili ga ignorise dok copy/paste-uje najnoviji govnopost kopipastu koju su smislili oni losi izgovori za Memicare tamo na Reddit-u. Memicarska igra je opasna, klinac, i ne mislim na ovu koju si upravo izgubio. To je grub posao, i za svaki artisticni mim koji stvoris u svojoj mim pekari, neki kurco-sisac na 9gag-u ima sliku patke ili nekog sranja na koje ce milion raznih Dzoni Bezimenjaka staviti milion raznih captiona. Bradu gore, mali. Nemoj tu da mi kmecis. Imas skill. Imas talenat. Samo moras da pokazes tvoj pokretac.

Vidimo se na slikodaskama...

mozda jesam sadist ali postio bi osjecanku da se popiski po meni heh

youtube.com/watch?v=FAQ5-hp6Jp8

A STA JE ZBULJOM?

smjesni su mi ljudi koji spavai u 3 ipol po noci nedeljom u jutro sigurno necete u hram ujutro picka vam materina normijska