/ex-yu/

Hrvatsko-Srpska produkcija edishn

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=dwKAgreB7JA
srbin.info/2017/06/26/kikinda-migrant-pokusao-da-otme-dete/
24sata.hr/news/bandic-ce-predstaviti-prijedlog-novog-imena-trga-marsala-tita-530061
vocaroo.com/i/s1Y1cllteiOc
blic.rs/vesti/politika/gotemiler-moguca-saradnja-srbije-i-sa-rusijom-i-nato/v5x4938
youtube.com/watch?v=NBoJmNRslfE
twitter.com/AnonBabble

First for Serbian Empire.

smrdljiva srpska klopka

second for fuck you we don't like foreigners here

Pejić was born in Tuzla, Yugoslavia (now part of Bosnia and Herzegovina) and has one older brother, Igor. Her mother, Jadranka Savić,[5] is a Bosnian Serb, and her father, Vlado Pejić, is a Bosnian Croat.

svi smo krivi BAJO MOJ

Why so?

braća rusi su navijek dobrodošla

a bosnian will shortly come with an explanation as to why and many ways and techniques to suck dick

Ljudi jeste spremni za Hrvatsko-Slovenski rat u četvrtak?

...

planiram da pecem svinju i da projektujem live nastup na zidu od komsije

Ja mislim skipat posao samo da mogu gledat uživo.

sad KONACNO imam kome da dudlam

cec

inace pise mi na captcha da verifikujeam Cream ali ne mogu da nadjem rusku spermu

ovo pre ovako nije moglo

I liek french fries btw.
And onion.

hajde da se podelimo u dve grupe pa da se borimo do smrti

ja cu da kao car dam ono gore ili dole prat za zadnjeg ko prezivi dbi

pre u jugi si mogao da bacis post na ulicu i niko je ne bi uzeo zamisli!

t. zid

moze, ali moras da se obuces provokativno

youtube.com/watch?v=dwKAgreB7JA

pre se bre znao neki red, ovo danas sve naopako

srbin.info/2017/06/26/kikinda-migrant-pokusao-da-otme-dete/
>Дaнac ce тo дeшaвa oвoм poдитeљy a cyтpa TEБИ ! !

prva balkanska otvoreno gej drzava checking in

recite putinu da pozuri sa tim migovima rvati izgleda kupuju f16, bice belaja iznad bosne i hercegovne
gospodar vucic kaze da je sve sredio al jos ne stizu

pederi i demoni

mozda covek nije znao da ne sme to da radi jer potice iz drugacije kulture, mozda ga je dete nekako isprovociralo, ko zna sta je tu sve bilo. treba imati razumevanja za tudju muku, a ne prenositi ovakva senzacionalisticka sranja, govnaru

pročitao sam glasnik srpskog
istorijsko-kulturnog društva na čiju su temu došle migracije Srba zapadno od Drave i politika 19 stoljeća kada se razvijao jugoslavizam

samo cu reci da ste vi srbi bolestan narod, nema vam spasa jbg

>t. katolicki srbin

alo nemoj da ti ispoliram lobanjicu

"Dok su se u Zagrebu borili s prvim počecima svake pismenosti, srpska knjiga zahvatila je korijen... Srpski je jezik preko Kopitara i Grima, srpske su pjesme preko Herdera i Getea doprle dotle dokle je doprla nemačka knjiga i slava onih veleumnika njenih a Petranović se uputio stazom srpskih književnih ideala".

""Eto tako i Gaj današnjih... novih ili bolje da rečemo, političkih Hrvata, otvoreno priznaje, da je on uzeo jezik srpski zajedno sa narodnim običajima i pesmama za književni jezik Hrvata. Šta više, on se ponosi što Hrvati sada, pošto su primili srpsku štokavštinu, imaju sa Srbima jedan isti književni jezik..."

pa sta

ne razumem, sta je tu pogresno receno?

ma pusi mi bre kurac idiote vidis i sam da je izmisljena prica, jedini izvor je post sa fejsbuka sa stranice Kikinda Protiv Migranata ali drago mi je sto se ljudi aktiviraju u mom rodnom gradu protiv cigana
uvek sam ih mrzeo

zasto siris lazi onda? u tvom gradu i zive samo cigani

odavno imam zelju da ovog Amera zagolicam mojim penisom.

jer mrzim cigane

ovo je thread srba i token homo to jest. hrvata

bruka brateu

idi leci se

jebi se bre, nisi ziveo taj zivot i sad mi seres tu
sta ti bre znas o ciganima

problem s vama srbima je sto vam je dobar dio intelektualne elite bolestan
još od 19. stoljeća kada ste primjetili da se ne možete više širiti na granice svoga bivseg carstva pa ste to preusmjerili na zapad - bosnu i ostale slavene trazeci izlike za okupaciju
pa eto, to su sve srbi pa mozemo

tko je danas recimo, hrvatski šešelj? netko inteligentan, načitan i da tako širi mržnju i laži? nema ga.
vecina ustaša i drugih bolesnika u nas su maloumni, neškolovani debili
dok eto, kod vas je tako kako je, zbog cega cete uvijek biti bolesni

nema za vas ni spasa ni nade
samo čekam da pokrenete rat s šiptarima i da po ko zna koji put bude govana zbog vas

znam mnogo toga o ciganima, u mom kraju ih ima podosta

PONOSAN SAM NA MOJU BRAĆU SRBE

nece biti rata sa siptarima ali to ne znaci da nece biti govana

Samomržnja nije zdrava,anone

a jes vi ste hrvati uhvatili boga za muda pa ste odjednom bolji od nas?

>još od 19. stoljeća kada ste primjetili da se ne možete više širiti na granice svoga bivseg carstva pa ste to preusmjerili na zapad - bosnu i ostale slavene trazeci izlike za okupaciju
mi smo hteli da osvojimo samo onu zemlju na kojoj su ziveli srbi, a to ukljucuje polovinu bosne i polovinu hrvatske

jedina razlika između vas i nas je što vas nije sramota da primite kurac da bi živeli za nijansu bolje, ali i tu vas sustižemo

eja imam drugaricu , jevrejske je nacionalnosti - zivi u rusiji
ona je zaljubljena i bil je u vezi sa veom prosperitetnim ciganinom
a kakvi su najcudniji parovi koje vi znate?

necemo ih nikad sustici jer imamo taj inat, koliko god nam kukovana vlada bila i dalje je vecina studenata (dakle oni a ne krezubi idioti) protiv evropske unije, kako je pokazalo nedavno istrazivanje

b&

koliko puta su tebe i tvoje drugare cigani napadali dok ste se vi igrali u dvoristu zgrade i niste obracali na njih
koliko puta su vas cigani motali nozevima jer su dan pre tog dobili batine
koliko takvih slucajeva je bilo u poredjenju sa decom koja nisu cigani
daj mani me jesi ti normalan jebote

Gosn. bazza ce te zatvoriti u adrijanski arhipelago

treba pozvat normane I reditore da oteraju animeposter

Nije mi ni problem što želite braniti svoje izvan srpskih granica, makar niste imali nikakvog historijskog prava na te zemlje.
Vec sto kao oruzje za to koristite svojetanje necega sto nije vaše - hrvatski narod, kulturu i jezik

u vecini smo isti, slažem se...low iq debili
ali po pitanju elite ste u mnogo vecem kurcu od nas

>hrvatski narod, kulturu i jezik

>koliko puta su tebe i tvoje drugare cigani napadali dok ste se vi igrali u dvoristu zgrade i niste obracali na njih
nisu ni jednom, igrali smo jedno vreme cesto fudbal sa njima, imali smo cak i "dresove" mi smo nosili bele a oni zelene majice jer su navijali za nigeriju na svetskom prvenstvu
>koliko puta su vas cigani motali nozevima jer su dan pre tog dobili batine
ni jednom, ali su me vise puta ponudili buksnom i blejom
>koliko takvih slucajeva je bilo u poredjenju sa decom koja nisu cigani
neuporedivo vise. nikada se nisam potukao sa ciganinom, sa nasima jesam i to mnogo puta. moji najveci "sukobi" sa ciganima bili su kad bi me neka mala ciganstura opsovala na ulici bez razloga

vidi, nisu ti cigani krivi sto si ustogljena picka

cigani u hr su jos najdrustveniji bez obzira na to sto ih vecina hrvata a posebno hercegovci ne prihvacaju

t. ciganin

t. smrdin (ciganin)

t.cigan

>makar niste imali nikakvog historijskog prava na te zemlje.
kako nismo? srbi su na tim zemljama ziveli vekovima unazad, negde vise negde manje, dok hrvatska drzava nije ni postojala sve do nedavno
to je licemerno kada kazes da srbi nemaju historijskog prava na te zemlje - jer ga nemate ni vi, vase zemlje nisu bile ni dubrovnik, ni vecina damlacije, o istri i da ne govorim

>hrvatski narod, kulturu i jezik
to ne kazemo zbog opravdanja nekog, cinjenica je da danas pricate stokavskim dijalektom i meni je iskreno zao sto niste usvojili cakavski jezik da barem nemamo nijednog argumenta tu, ali kad se to odlucivalo vecina ljudi je vec pricala stokavski nazalost a i velikom delom je panslavizam imao tu uticaja
sto se kulture tice, naravno da se razlikujete, ali smo ista zatucana govna u vecoj meri koja se nikad ne mogu porediti ni sa centralnim evropljanima a kamoli sa necim boljim od toga

za narod... to je veoma skakljiva tema, ali opet - mi se pozivamo na cinjenicu da iako su mozda postojali pravi hrvati (cakavci koji su ziveli tik uz primorje i na ostrvima), vecina stokavaca je dobrim delom bila pounijacena i pohrvacena tokom vekova, dakle bas veliki procenat njih je pod pritiscima katolicke crkve prelazio u njihovu veru zbog bolje pozicije u drustvu i povlastica. deluje poznato?

>ali smo ista zatucana govna
da, ali srbi i hrvati su razlicito zatucani

>24sata.hr/news/bandic-ce-predstaviti-prijedlog-novog-imena-trga-marsala-tita-530061

Šta mi uradite od Tite ustaše jedne, MRŠ!

>pod pritiscima katolicke crkve prelazio u njihovu veru zbog bolje pozicije u drustvu i povlastica
>bolje je bilo bit katolik nego pravoslavac pod turcima
suzzice
alo orcino neraspoznaje se naicija po narjecju a osim ikavice cakavice i kajkavice i stokavica je hrvatsko narjecje a stokavica je uzeta za knjizevni jezik hrvata
>ako imate nesto kao i mi onda ste vi srbi
>hrvati imaju rijeke
mora da su srbi
>hrvati imaju brda
mora da su srbi
ali jednu stvar orci nikad nece imat a to je more
vratite se u tursku i prestanite vise matletirat postene balkanske narode orcine tursko granicarske

herc umire od bolova

>prvobitni inbred ork naziva nekog orkom
C H A R A P I T Z E

>greenteksta link
ajde ti nazad u venecuelu pedercino

>Herc

Hercegovčino mrš u brdo iz kojeg si izgmizao smrade. Tripfeganje je tipično pedersko maslo.

jeste ikad primjetili da granice zamisljene velike servije se poklapaju sa turskim osvajanjima
suzzice
vracaju se na pradjedovske planove

koliko si upboatova dobijo na redditu danas xD?
hahaha jebeni maloljetnik kome se kurac nedize popisam ti se na mamu :^

>mlk ima ljudi koji guzobolnu hijenu nisu stavili u filtar

>jebeni maloljetnik kome se kurac nedize popisam ti se na mamu
>xD

Jel zabavno u vrtiću dušice? Polako, polako, doći će vrijeme da se Srbi svete.

>guzobolna hijena
mislis depresivna hijena koja trazi pomoc
vocaroo.com/i/s1Y1cllteiOc

cao ekips kaj se dela

kako ces sa socijalistickim uredenjem ekonomije kupit traktor pa da letis za anakaru
doslovno truski vlah
suzze

>zivot je sranje

najbolji zakljucak ikada dbi

svi smo rodjeni gubitnici u ovaj svet samo ima par ljudi koji su zapravo bolji od nas

za vecinu nije zivot, najbolje je neroditi se dbi, aplaudiram

>prvi put izađem iz špilje na sunce
>izgorim

blic.rs/vesti/politika/gotemiler-moguca-saradnja-srbije-i-sa-rusijom-i-nato/v5x4938

>- Želim još jednom da iskažem žaljenje porodicama žrtava, ali smo mi tada osećali da pomažemo na veoma značajan način da se prevaziđe teška kriza u regionu. Ja samo želim da još jednom istaknem tu poruku, iako znam da je i generalni sekretar Stoltenberg isto rekao pre dve godine. Važno je da se kaže još jednom - naglasila je ona.

zelim ovoj kurvi sporu i sto bolniju smrt

Ne brini ti za mene, nisam bez veze partijac. Ali ljubavi moja mila, kao ćeš ti da izbjegneš jamu, to je bolje pitanje.

odlucio sam da budem hrvat

sta treba da uradim da budem hrvat?

jazavce najlakse prepoznat jer u 8 mjesecu hodaju uokolo bjeli ko sir

i ne samo njoj nego svima onima koji imaju ovakav stav, sto sporije da se raspadaju

>blic.rs/vesti/politika/gotemiler-moguca-saradnja-srbije-i-sa-rusijom-i-nato/v5x4938
treba je nabosti na svaki kolac koliko i lazi

kreni sa ijekavicom, onda pocni da pricas 'kaj' umesto 'sto' i na kraju predji u katolicanstvo

cestitam, postao i rvat

mene jebe što imam bauštelske crte

>partijac.
doslovno sta?
kakvu partiju pederu larperski
za jamu sto memujes
neboj se imas po krajni jos jama svjezih od prije 20 godina znam za par jos neiskopanih sto mi je stari licno bacao orske babe u njih

herc na aparatima pa sad suti

Historijsko pravo=/=nacionalno-jezicno pravo
Tom logikom vam siptari danas uzimaju kosovo

Za istru i dubrovnik si u pravu, ali eto, uspjeli smo to dobiti bez iti jednog ispaljenog hrvatskog metka (ako ignoriramo partizanska klanja talijana u istri), a Dubrovnik zahvaljujuci vama tj prvoj Jugi i napora nasih politicara
"Vecina dalmacije" - glupost

Za ostalo sam preumoran odgovarat. Ove nebuloze o "pokatolicavanju" su zausta smijesne. Dapace, nas su ucili da se narodu nametalo pravoslavlje u npr Vojnoj Krajini i da se Vlahe "posrbljivalo" zbog toga
A i kasnije u Kraljevini Jugoslaviji..tako je npr odjednom bilo pravoslavaca na otoku Visu (gotovo 50%)..a srbi nikada nisu prodirali duboko u nase otoke, ali eto...povlastice
Mijenjale su se religije i s jedne i druge strane, no one nisu bile jos tada nacionalizirane

Koliko defektan moraš biti da želiš postati hrvat?

ima I srpska verzija

g e n i j e

youtube.com/watch?v=NBoJmNRslfE

Inace slusao sam ga u herceg novom kako se svadja sa svojom kevom i njegove keve drugaricama sa bine na obali

nije, ipak je bolje roditi se. kada se rodis mozes da iskusis stvari koje ne bi mogao da se nisi rodio, a kad umres onda ti ionako bude onako kako bi ti bilo da se nisi ni rodio, znaci ne gubis nista

ocu plazu i eu pasos okthxbye

>kakvu partiju pederu larperski
>ne zna za ostatke komunističke partije

Odlično vidim da nisi baš najpametnije stvorenjce. Locirati, procesuirati, likvidirati.

ovo za istru je istina to svi znaju al kakve su ovo gluposti sa dubrovnikom
pogotovo kakve veze dubrovnik ima sa srrbima lol
pa nije nikad ni izasao iz sastava hrvatske jedino kad je bio vlastita republika ali idalje hrvatska republika nisu orci bili klasni moroplovci i trgovci

haha kako se uspanicilo orkovsko govno na pomen jame. ne brini, dovoljno ce biti duboka i za tebe i za tvog baba

Pa nema nikakve veze sa Srbima, ali nije imao do tada ni s Hrvatima (teritorijalno)
S nama pocinje imati tek u prvoj Jugoslaviji kada pocinje biti dio sastava Banske Hrvatske

hahaha ovaj maloljetnig larpuje o komunizmau ovuda kako ces na radne akcije kad si sobu nemozes pocistit ahahaha
>ostaci komunisticke partije
znam djeca im puse travu ispred filozofskog il rade u nevladinim udrugama a ovi stariji pisu za index
suzze
mogao bi lagano jos jedan jasenovac pasti hehe suzice ovaj put necemo bit tako njezni