Kurva anyátok

kurva anyátok

első az animéért

Úgy voltam vele, hogy maga a világháborús animáció meg a korai része az iparnak érdekes lehet szakmai szempontból.
Ahogy a bibliográfia szakaszt nézem, meglehetősen sok munkát fektetett bele a szerző.

első a fajkeverésért

hiszi a piszi aki elhiszi te mocskos VÍB

Megnyitom az öngyilkosság idejét!

még a viszonylag szebbnek mondható fekáknál is felbasz az a kontraszt a körömágyuk, tenyerük, talpuk és a bőrszínük között
valahogy olyan majmos benyomást kelt

Do Hungarians like Croatian girls too?

hát ja, sajnos itt is kezd megalapozódni, hogy egy-két évtized múlva problémát jelentsenek az arabok-törökök
de igen, az országnak hogy idejöttek

Jaj, de mérges a kis béka

Minek őrjöngsz?
Minek "bántasz"?

a horvát nők többségében rondák hől, ami furcsa, mert a balkáni nők általában nem néznek ki rosszul

igaza van hől
barbinak igenis kijár egy top kategóriás néger bika

én csak 2 horvát lányt ismerek, elég csinik

a kurva isten bassza meg úgy dörgött az ég hogy majd kiugrott a kis szívem a helyéről

és akkor egyből ilyen csúnyán kell beszélni?

én is érdeklődök ilyenek iránt, remélem majd beszámolsz ha elolvastad

Kazincbarcika

honnan szoktál rendelni?

nagymamám odavalósi :D

nem vagyok béka, de a dzsuzsáknak menyét feje van meg focizni se tud

képzeljétek ide a dzsudzsáksír.webm-et

kek mekkora nyomi geci

Bookdepositoryról szoktam az angol cuccokat.
Ha magyar kell, akkor meg antikvárium oldalakat böngészek.
Esetleg megnézem azokat a kocsikat amik a városban ontják magukból a használt könyveket.
Bár mostanság ott semmi jó sincs.
Biztos rossz a hagyaték.

és onnan tényleg ingyen kihoznak akármit egy hét alatt?

Általában ilyen 9-10 nap szokott lenni.
Gondolom a magyar posta baszakszik.
De amúgy mindent ingyen szállítanak.
Még akkor is ha dobozolni kell.

hm elgondolkodtató

>Bázisolt Dzsudzsi levarrja a csajt, akire a sok kis béka rángatja a fütykösét
>Egyből közellenség lesz a fonálban
Hmmm

Hogy lehet, hogy egészen 1984-ig pontosan ezerrel osztható volt az emberek száma? Ennek mekkora már az esélye?

Sose rángattam a fütykösöm arra a csajra.
Sose volt bázisolt "Dzsudzsi".

csak megközelítő adatok vannak, igazából nem tudni pontosan hányan vannak

nagyon hülye meme, vagy nagyon hülye vagy

Hamilton minden szempontból jobb Dzsudzsáknál. Nem értem én ezt a Barbit :/

jönnek a helófejűek

az jó akkor kipróbálom

másik ánon itt, én is ajánlom. amikor sérült volt a könyv vagy nem jött meg, akkor küldtek másikat, tehát elégedett vagyok velük.

Zsuzsák mindig is egy kis csicska volt, nem újkeletű ez csak gondolom nem volt indok beszélni róla a fonálban eddig

A mocskos cigánygecit nyelő rühes kurva nagyanyját a magát az utak királyának gondoló félfogyatékos hitelpióca buziszájú autós pöcsfejeknek, akik még nyomorék esős időben sem képesek annyi alapvető emberpolgári figyelmesség megcsillogtatására, ami a jobbkezes utcákon való elővigyázatos haladáshoz szükségeltetik, és hogy nekem fél órával korábban egy ilyen kretén miatt kellett a biciklimmel hirtelen lefékeznem egy kivilágítatlan utcasarkon, hogy a lendület miatt lerepülve a bringámról véresre horzsoljam a térdem és a könyökömet is, összepiszkolva azt az ingemet, amiben anno hat évvel ezelőtt a Palvin Barbi pináját ujjaztam meg. Unirónikusan remélem, hogy a következő hasonló húzásánál valami nálam súlyosabb járgánnyal közlekedő ember erőszakosan belehajt a gecibe.

az jó
amazonról rendeltem valamit, elvileg hatodikára kellett volna megérkezni, de nem jött, helyette amazon visszaküldte a pénzt két napja, csak már nem akciós a cucc
dögöljön meg aki kitalálta őket

amúgy a bookdepo amazon tulajdona tudtommal

de csak utólag vette meg nem?

hát különben nem sok értelme lenne. bár így is furcsa hogy létezik, de azért érthető hogy itt a nemzetköziségen a hangsúly (ld. térkép a főoldalon).
amúgy szerintem az amazon is lett volna olyan "kedves" hogy megengedje neked hogy még egyszer megvedd azt a terméket akciósan, ha kérted volna (ha próbáltad, és nem, akkor bocs)

hát szerintem nem az amazon hatásköre az hogy egy eladótól mit veszek, de nem próbáltam, már nem is érdekel 2 hónappal a rendelés után

jah, azt hittem, hogy konkrétan az amazontól rendelted. hát ja, úgy nincs mit tenni valószínűleg.

Ja, valami amazonos fószer kilépett, alapította ezt a céget aztán az Amazonas megvette.

>emberek akik a bajszukat leborotválják, de a szakállukat nem

*embereknek [...] kötél jár

jelen
gyere nekem gecy

t. muszlim testvér

XDDDD
mekkora proli