/ex-yu/

fedora izdanje

Prvi za Dominicha

namaz klanjamo ramazan postimo

ovaj je gluten free general

Jel bila tu kakva komšinica iz Bijeljine ?

ja sam ovde od lipnja 2012.
što ja znam, jest nekako sve umrlo sto se tiče exyu-a, jest i prije bilo sranje, al je sad bas nekako mrtvo
evo peta godina da drkam kurac ovdje, mislim stvarno da mi je dosta sjebalo život i da bi mnogo toga bilo drugačije da nisam nikad dolazio

>mnogo toga bilo drugačije da nisam nikad dolazio
nebi

jel ovo pasta? kako ti je ex-yu sjebao zivot anone?

ja od leta 2013

Prestani mi zaseravat tred sa svojim emocionalnin tegobama jel ti jasno ? Budi sretan što dijeliš sve ove trenutke s nama i kupi si KFC nigeru

Preživio sam dekija, somija, drogera, zadranina, želimira, FCFa, gandalfa pedera, srčeka sa svojim biseksualnim pohodima i pizdastim ukusima, novosađaninove prazne slame, onu dvojicu hrvatosrbskih weeabooa (archbishop/master) proto-komunista tuzlanina, jedva ostao živ sa hibridom i proljevom, takija također

ali ove nikako ne mogu probaviti, ne znam kako dalje

Preživio sam dekija, somija, drogera, zadranina, želimira, FCFa, gandalfa pedera, srčeka sa svojim biseksualnim pohodima i pizdastim ukusima, novosađaninove prazne slame, onu dvojicu hrvatosrbskih weeabooa (archbishop/master) proto-komunista tuzlanina, jedva ostao živ sa hibridom i proljevom, takija također

ali ove nikako ne mogu probaviti, ne znam kako dalje

koje ove?

ja sam ovde od lipnja 2012.
što ja znam, jest nekako sve umrlo sto se tiče exyu-a, jest i prije bilo sranje, al je sad bas nekako mrtvo
evo peta godina da drkam kurac ovdje, mislim stvarno da mi je dosta sjebalo život i da bi mnogo toga bilo drugačije da nisam nikad dolazio

današnje ime pedere, logično

Prestani mi zaseravat tred sa svojim emocionalnin tegobama jel ti jasno ? Budi sretan što dijeliš sve ove trenutke s nama i kupi si KFC nigeru

STA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA JELENA BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO NI ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME KEČSTA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA OSJECANAK BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO NI ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME JELENA PRIGRLI

ajte dogovorite se ko ce prvi da me prca

pruzicu vam zadovoljstvo kakvo jos niko nikad nije

dodjes ovde jednom u sto godina i mislis da treba da ti se klanjamo, ma duvaj ga opeglana picko, idi opeglaj tu kosulju bajo lol idi ocetkaj onu leptir masnu batana? ti od pre hrista? mozes biti i od pre hamurabija ali ti si niko i nista ovde, mi koji smo ovde radnim danima smo prave face, a ne vi koji vikendom i kad vas svi odjebu dodjete ovde da istresete svoja mlohava jajca, e moj ti, tvoja slika bledi, niko je i ne prepoznaje vise a i oni koji te poznaju vec su te skuzili, izdao si takozvane drugare takozvana legendo, prodao si ih za instagram lajkove od ljudi kojih si se grozio nekada, prodao si ih za parce masne poljske picke (jaka ti picka), prodao si ih za snove koje nikad neces dosanjati i ti ces meni da kazes njufeget, njufeget si ti bajo moj, od stare slave se ne zivi (jaka ti slava), jedna slika ne cini prolece, ili jesen, kako ti je volja, jer su ti jeseni bile tuzne, picko.

STA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA JELENA BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO NI ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME KEČSTA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA OSJECANAK BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO NI ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME JELENA PRIGRLI

>KFC nigeru
sta je s ovim htjeo reci

Heh okinuta si duso, pa nesudim ti radi toga bio bi i ja da sam zena (kurva). Evo sad cu da ti lagano pojasnim pa da se joj malo popiskis u gacice, pretpostavljam da ces zadati neku epsku memu poslje mog pojasnjenja tipa haha vjerovatno nejebes ili haha imas mal kurac, ali dobro ti si ipak samo zena pa ti oprastam jer neznas sto radis.
Dakle ovako.
Muski nagon za seksom dolazi iz cistog primitivnog nagona koji je ostao jos od vremena pracovjeka. Razlog zasto se muskarac napali na zenu i zeli je jebati je jer mu taj primitivni zaostatak u evoluciji govori
>siroka bedra
>plodna picka
>jebi
Ali naravno taj nagon je vise nepotreban jer zivimo u modernom dobu kada nema potrebe da jebes sve sto vidis kako bi osigurao opstanak svoje loze.
No kod zena je nesto drugacije.
Naravno da i kod njih ima taj nagon za pravljenje djece
>veliki misici
>velik kurac
>m8 with him
Ali kod zena on cini samo 5 posto njihovog seksualnog nagona.
Ostatak njega cine socijalni i drustveni polozaj muskarca. To jest njegov polozaj moci u drustvu. Jer su zene tisucljetima godina sjedile na svojoj guzici u pecini dok su muskarci gradili svijet i gurali krvavo ljudski rod u napredak. Tako da je kod zena ostao taj nagon da se jebu sa najsposobnim muskarcima. Ali evo te klopke tog neprekidnog niza kod zena.
Svi znamo da su zene najnesposobnija bica na planeti zemlji
Dakle one nikada nece biti na vrhu u hijerarhiji moci
Tako da ce uvjek teziti za jebanjem najuspjesnih muskaraca ali ne jebanjem njih da bi storili djete i obitelj vec da bi podigli vlastiti drustveni polozaj jer su nesposobne "ljudske" izdrkotine
>nesposobne
>trebaju muskarce da budu netko i nesto
>jebu ih radi toga
>kurce
suzice na one koje gledaju na popisane vagine kao ljudksa bica

zovem se Renate, imam 30 godina, imam plave oci i svijetao ten

Pa doslovno ne prođe ni dan a da ne spomenete osječanka ovo osječanka ono
krijete se iza ekrana i branite svoju anonimnost jer se bojite da ljudi vide koliki ste zapravo jadnici
pishkim vam se po životima nitare
>inb4 upishana droljica
>inb4 thotčanka
doslovno bi konci umrli da nema mene
jer sam trenuttno jedina mema, a i dalje se bojite objavit dox

prekjučer sam pojela pola jumbo pizze i uživala u tom, kupila sam najskuplju hranu svojim mačkama jer mogu i posjeduju sve igračke koje mačke u 21. stoljeću mogu imat
A da vas pitam, balavurdijo. Gdje su vam pare za jumbo pizzu?
Nije da nemate mačke nego ih niste sposobni ni voljet, a kamoli im pružit adekvatnu skrb.
Sprdate me što mi je dečko imao homo iskustvo, a nitko od vas nije uspio održat vezu dužu od pet godina, kao na primjer ja.
I dalje pokušavate pokopati meme koji je osječanka dok u stvarnosti želite biti ja.
Teška sreća, momci, možda u sljedećem životu!
A ti guzobolni pederu postaj dupe, što te zaboga sprječava?
Slatki snovi miceki, znate da me jednako trebate koliko i ja vas.
Pusa i sretno ;)))

Preživio sam dekija, somija, drogera, zadranina, želimira, FCFa, gandalfa pedera, srčeka sa svojim biseksuaInim pohodima i pizdastim ukusima, novosađaninove prazne slame, onu dvojicu hrvatosrbskih weeabooa (archbishop/master) proto-komunista tuzlanina, jedva ostao živ sa hibridom i proljevom, takija također

ali ove nikako ne mogu probaviti, ne znam kako dalje

daj osjecankine paste

Samo se stvore ispred mene jer sam thot i doslovno samo zapljeskam rukama i muškarci mi puzajući donose snopove eura i ljube mi noge dok ih lojzek markira svojim superiornim alfa mirisom. Što je bilo dječače, da li te možda smeta to?
Smeta ti? pa ajde napiši lijepo zid teksta, isprintaj ga i gurni si ga u šupak jer me boli moj oversized clit za tvoje mišljenje. Uživaj i Poyyy

dodjes ovde jednom u sto godina i mislis da treba da ti se klanjamo, ma duvaj ga opeglana picko, idi opeglaj tu kosulju bajo lol idi ocetkaj onu leptir masnu batana? ti od pre hrista? mozes biti i od pre hamurabija ali ti si niko i nista ovde, mi koji smo ovde radnim danima smo prave face, a ne vi koji vikendom i kad vas svi odjebu dodjete ovde da istresete svoja mlohava jajca, e moj ti, tvoja slika bledi, niko je i ne prepoznaje vise a i oni koji te poznaju vec su te skuzili, izdao si takozvane drugare takozvana legendo, prodao si ih za instagram lajkove od ljudi kojih si se grozio nekada, prodao si ih za parce masne poljske picke (jaka ti picka), prodao si ih za snove koje nikad neces dosanjati i ti ces meni da kazes njufeget, njufeget si ti bajo moj, od stare slave se ne zivi (jaka ti slava), jedna slika ne cini prolece, ili jesen, kako ti je volja, jer su ti jeseni bile tuzne, picko.

ne mogu doslovno ne mogu

>samo zapljeskam rukama i muškarci mi puzajući donose snopove eura i ljube mi noge

STA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA JELENA BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO NI ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME KEČSTA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA OSJECANAK BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO Nl ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME JELENA PRIGRLI

sad sam pijana

ja sam ovde od lipnja 2012.
što ja znam, jest nekako sve umrlo sto se tiče exyu-a, jest i prije bilo sranje, al je sad bas nekako mrtvo
evo peta godina da drkam kurac ovdje, mislim stvarno da mi je dosta sjebalo život i da bi mnogo toga bilo drugačije da nisam nikad dolazio

Pa doslovno ne prođe ni dan a da ne spomenete osječanka ovo osječanka ono
krijete se iza ekrana i branite svoju anonimnost jer se bojite da ljudi vide koliki ste zapravo jadnici
pishkim vam se po životima nitare
>inb4 upishana droljica
>inb4 thotčanka
doslovno bi konci umrli da nema mene
jer sam trenuttno jedina mema, a i dalje se bojite objavit dox

prekjučer sam pojela pola jumbo pizze i uživala u tom, kupila sam najskuplju hranu svojim mačkama jer mogu i posjeduju sve igračke koje mačke u 21. stoljeću mogu imat
A da vas pitam, balavurdijo. Gdje su vam pare za jumbo pizzu?
Nije da nemate mačke nego ih niste sposobni ni voljet, a kamoli im pružit adekvatnu skrb.
Sprdate me što mi je dečko imao homo iskustvo, a nitko od vas nije uspio održat vezu dužu od pet godina, kao na primjer ja.
I dalje pokušavate pokopati meme koji je osječanka dok u stvarnosti želite biti ja.
Teška sreća, momci, možda u sljedećem životu!
A ti guzobolni pederu postaj dupe, što te zaboga sprječava?
Slatki snovi miceki, znate da me jednako trebate koliko i ja vas.
Pusa i sretno ;)))

i mislim da je onda ovo kraj puta, sve rjeđe i rjeđe sam ovamo, dođem kao token gledatelj - budem na na Sup Forumsu sat vremena od toga 6-7 minuta ovdje, ne zato što je /ex-yu/ sranje...uvijek smo bili sranje, mislim da sam prerastao situaciju. skoro četiri godine svog života sam bacio ovdje, nekad luđački, satima, nekad par sekundi, ali svakako sam ostao siromašan za jedan život
imali smo jebene planove za meetup na kupi, još dok je dream team bio tu (mostarac, srbočetnik, zadranin, novosađanin, droger, tuzla...), preživjeli smo krizu zadraninovog identiteta, srčekove pohode, srbočetnikov picajzla metal ukus s kojim je terorizirao cijeli tred, novosađaninove odlaske u teretanu "idući tjedan", drogerove analne pustolovine, 26-7-godišnje animepedere (koji su se ispostavili kao jebeni ljudi, jako fini), tuzlinu zidić-piva etiku, dekijeve HAARP i vatikanske zavjere, bosdarove prve dane na FERu i priču malograđanina-Hercegovca u Zagrebu, FCFeve seksualne frustracije u vidu krize identiteta - zato što je manlet, onog čudaka koji je uvijek želio živjetu u hong kongu - tajanstveni muškarac u školi danju-žena noću iz bjelovara, arhitekta sa velikim projektima koje nikad nije otkrio, sapunicu fredi-hibrid-đoka kao i hibridove mlatimudantne eskapade, doks želimira - mađar u duši srbin tijelom, gandalfove noge i suknje, jebenog mimu, furija (koji je bio jako fin 14-godišnjak usput rečeno), mrskog jebača sa pua spikama ravnim zadraninu

ti nikad nećeš biti kao moja mati što je bila ocu mom

tako je jedi lubenice nigeru kupi si I KFC

jebeni balkanci, to je americka for a da svi nigeri jedu lubenicu I KFC

Heh okinuta si duso, pa nesudim ti radi toga bio bi i ja da sam zena (kurva). Evo sad cu da ti lagano pojasnim pa da se joj malo popiskis u gacice, pretpostavljam da ces zadati neku epsku memu poslje mog pojasnjenja tipa haha vjerovatno nejebes ili haha imas mal kurac, ali dobro ti si ipak samo zena pa ti oprastam jer neznas sto radis.
Dakle ovako.
Muski nagon za seksom dolazi iz cistog primitivnog nagona koji je ostao jos od vremena pracovjeka. Razlog zasto se muskarac napali na zenu i zeli je jebati je jer mu taj primitivni zaostatak u evoluciji govori
>siroka bedra
>plodna picka
>jebi
Ali naravno taj nagon je vise nepotreban jer zivimo u modernom dobu kada nema potrebe da jebes sve sto vidis kako bi osigurao opstanak svoje loze.
No kod zena je nesto drugacije.
Naravno da i kod njih ima taj nagon za pravljenje djece
>veliki misici
>velik kurac
>m8 with him
Ali kod zena on cini samo 5 posto njihovog seksualnog nagona.
Ostatak njega cine socijalni i drustveni polozaj muskarca. To jest njegov polozaj moci u drustvu. Jer su zene tisucljetima godina sjedile na svojoj guzici u pecini dok su muskarci gradili svijet i gurali krvavo ljudski rod u napredak. Tako da je kod zena ostao taj nagon da se jebu sa najsposobnim muskarcima. Ali evo te klopke tog neprekidnog niza kod zena.
Svi znamo da su zene najnesposobnija bica na planeti zemlji
Dakle one nikada nece biti na vrhu u hijerarhiji moci
Tako da ce uvjek teziti za jebanjem najuspjesnih muskaraca ali ne jebanjem njih da bi storili djete i obitelj vec da bi podigli vlastiti drustveni polozaj jer su nesposobne "ljudske" izdrkotine
>nesposobne
>trebaju muskarce da budu netko i nesto
>jebu ih radi toga
>kurce
suzice na one koje gledaju na popisane vagine kao ljudksa bica

Brate ex-yu thread samo shitposting, dajte slike nekih picoka. pics you shouldn't share ex-yu edition i tako to...

Jao kako mrzim trgovacke centre, sve puno normija odvratnih, multikulturna glazba svugdje, degenerasta odjeca bez imalo kulture. Nisu ni svijesni u kakvom nam je stanju civilizacija, niti su ikad culi za rat rasa koji je uskoro pred nama.

Kako da ja, prosjecni Sup Forums autist, nadem djevojku bez da mi ispadnu špagete? Da li je to ikako moguce, trebam li se truditi ili da jednostavno odustanem i prihvatim da cu provesti cijeli život sam?
Studiram na FER-u, ako išta pomaže.

Brate i to moje paste su do jaja....lepo ja napisem, nego niko me ne kapira ozbiljno jer prvo i jesam iskoristio ove sve kurtone na jebanje zaista ali mi ne veruju a nije ni bitno. Drugo vozio sam i jurcao ribe danas....trece i imam par flasa ovog vina koje kosta....i ja sada smaram sa svime time autiste koji bleje ovde.
ALI, kazem ALI kada krenem da pricam ozbiljno i da se udubim i budem ok, pristojan itd...veruj mi da mozes mnogo toga cuti od mene, kako god. Ja nemam pastu, da imam okacio bih. Sinoc sam krenuo o zivotnoj filozofiji ali nikog ne boli kurac.
Najbolje okaciti zabu i napisati nesto tipa:
SMRT DIJASPORI

I to treba da bude "post"....

HRT3-ov protupomak najbolji program

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

i mislim da je onda ovo kraj puta, sve rjeđe i rjeđe sam ovamo, dođem kao token gledatelj - budem na na Sup Forumsu sat vremena od toga 6-7 minuta ovdje, ne zato što je /ex-yu/ sranje...uvijek smo bili sranje, mislim da sam prerastao situaciju. skoro četiri godine svog života sam bacio ovdje, nekad luđački, satima, nekad par sekundi, ali svakako sam ostao siromašan za jedan život
imali smo jebene planove za meetup na kupi, još dok je dream team bio tu (mostarac, srbočetnik, zadranin, novosađanin, droger, tuzla...), preživjeli smo krizu zadraninovog identiteta, srčekove pohode, srbočetnikov picajzla metal ukus s kojim je terorizirao cijeli tred, novosađaninove odlaske u teretanu "idući tjedan", drogerove analne pustolovine, 26-7-godišnje animepedere (koji su se ispostavili kao jebeni ljudi, jako fini), tuzlinu zidić-piva etiku, dekijeve HAARP i vatikanske zavjere, bosdarove prve dane na FERu i priču malograđanina-Hercegovca u Zagrebu, FCFeve seksualne frustracije u vidu krize identiteta - zato što je manlet, onog čudaka koji je uvijek želio živjetu u hong kongu - tajanstveni muškarac u školi danju-žena noću iz bjelovara, arhitekta sa velikim projektima koje nikad nije otkrio, sapunicu fredi-hibrid-đoka kao i hibridove mlatimudantne eskapade, doks želimira - mađar u duši srbin tijelom, gandalfove noge i suknje, jebenog mimu, furija (koji je bio jako fin 14-godišnjak usput rečeno), mrskog jebača sa pua spikama ravnim zadraninu

Malo odem na /lit/ i gledam dosta podcasta, imam nadprosjecno znanje o literaturi u usporedbi s prosjecnim normanom i serem po stvarima tipa Harry Potter i zbog toga normanima djelujem koliko-toliko "pametan", ajmo rec. Idem s ekipom tu i tamo van pa se pošteno odvrnemo i nije mi toliko problem voditi i održati razgovor s odredenom djevojkom, koliko nemam iskustvo s umetanjem jezika unutra i ostatkom posla što se fizickog djela tice. Da li alkohol ozbiljno pomaže glede toga ili je to mema?

Budem probao onda tako pa javim rezultate, hvala anone!

zasto radis ovo

Najpre moras da promenis stav svoj i gledanje prema zenama i zivotu.
Ti si napravio konstrukciju i procentualnu vrednost nje, 45% sanse da je u vezi, scenarija razna gde ispadas super heroj ali NIKADA to ne izadje na dobro.
Prvo nije ni ona neki jebeni bitan faktor u zivotu a drugo pocne ono sto se uvek desava, da osobu koja ti se svidja idealizujes do bolesti, to sam radio ja, to je radio moj cale, deda, keva i jebeno svako bice na planeti a ta osoba je daleko od idelnog a ne retko i suprotno od ideala koje bi hteo.
Opusti se, budi iskren, imaj samopouzdanja sa samim sobom, niti ces joj biti lik u zivotu sa najvecom kitom, najvise para, najbolje gradjen itd...nista od toga ali moze biti tvoja i bukvalno da je dovedes do toga da ludi za tobom.
Zene vole da si nezno-grub (zvuci glupo ali je tako), u sexu jako siguran, iskusan i uglavnom dominantan, zele paznju, zele osobu koja moze da je nasmeje. Zene su depresivci po prirodi i kompleksasi, mnogo bih morao da ti pricam a ne pisem da bi me razumeo i shvatio bi da je to istina, pa jebote tako lepa bica koja toliko uticu na nas su tako nesigurna i labilna da je to strasno, musko MORA biti oslonac, ni jedna nece pizde pored sebe koje mora da dize na noge i uci ih kako da budu muskarci, to se vec ocekuje.
I kao depresivci prirodni zene vole muskarce koji ih nasmeju, cak je i Merlin Monro kao najlepsa zena sveta rekla nesto tipa muskarac koji me nasmeje ce me najlakse odvesti u krevet.
Zene vole i crni humor ali ne vole vulgarnost i biti prost, nevaspitan i neotesan, to ne voli niko, to nema veze sa crnim humorom.
Nadam se da sam malko barem slozio sliku sta zene vole i zele, budi iskren i pridji joj, reci lepo aj na pice ako raspolozena ovih dana ili joj trazi broj ako nemas, napravi prvi korak normalno, nemoj da ga uvezbavas i da previse razmisljas o njemu jer ce se videti da je to plasticno nekako, vestacki, usiljeno i bice odbojno.
Budi svoj i koriguj se polako na bolje

Ok heres, was ich mit dir zu tun habe:
Gehen Sie ein Foto von etwas Teig, wenn Sie es haben
Geh posten ein paar Bilder von dir oder wenn du rauskam, hatte Spaß und hatte ein Leben
Rufen Sie jemanden an Ihren Platz und nehmen Sie ein Bild, mit einer Firma wird Ihnen angenehm sein, aber Sie haben keine dieser Dinge, die ich erwähnte, dass wir alle das wissen
Ja, ich ficke, und Sex ist etwas Schönes, Reflexion einer verdammten Männlichkeit und angenehm, hast du jemals etwas anderes als ein Bagel gefickt? Weißt du zu ficken, hast du die Bälle zu ficken, um einen Zug auf ein Küken zu machen? Zeigen Sie ein Bild, oder an Leas Ihre Anrufe oder Nachrichten mit einer Frau, ich weiß, dass Sie keine haben.
Ich esse, was ich essen möchte, weil ich es mir leisten kann, was ist falsch mit dem, es ist gut für mich aber nein für dich weil du nicht kommst, geh ein bisschen Essen für 10 Euro Ich werde mich selbst überlegen, Push-ups nackt und springen wie ein Affe, aber du hast es nicht, wir alle wissen es, du weißt es ffs!
Und wie bist du nicht ein Verlierer und warum sollte ich dich nicht anschauen, wie du ein paar Sissy bist? Sag mir wie, sag mir aufrichtig.
Erst heute hatte ich Gespräche mit Mädels, die du für den Rest deines Lebens wütend träumen könntest, nicht weil ich dich in meinem Mann sehe, sondern weil ein Im ein Mann und sie schätzen mich für viele Dinge.
Ich habe sogar das selbst erschossen. Aber es ist lustig für mich, dir Links und Fotos von Frauen zu geben, die "bekannt" schön, klug, jung, Videos aus TV und Ruhe sind, wo sie mit mir reden, wenn du und die anderen Jungs ihnen etwas Dummes schreiben werden , Du wirst Narren aus dir machen und einige Komplikationen für mich.
Sie werden dann nur wiederholen, dass im butthurt, lahm und andere, Sie fucking slimey Internet Sissy.

STA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA JELENA BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO NI ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME KEČSTA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA OSJECANAK BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO Nl ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME JELENA PRIGRLI

nisam dolazio i pisao ovde neko vreme, tj dolazio sam povremeno dnevno po 5 minuta samo preletim i pokusavam da se odviknem od ovoga, osecam kako postajem lud ali zaista...sedim u sobi i gledam tv i odjednom mi sine ono "fakat jesu crni andjeli" i mozak bukvalno pocne da mi gori i pocnem da se na silu smejem plasim se za mentalno zdravlje

prie sam ucestvovao i u raspravama oko rata u bosni i hrvatskoj i na kosovu i bilo je bas zestoko ali od ove godine mi je sve to postalo smesno i ona prozivanja pish pish ja sam zamisljao scene gde mi pravimo flash mob dance sa temom pish pish i brm brm i onaj jebeni gustav matori deda sto se smeje.......nek ide u kurac i proklet bio dan kad sam dosao ovde

isao bi kod psihijatra ali me plasi dace mi lekove neke od kojih moze da mi bude jos gore da postanem zavisan o jebenim lekovima

Pa doslovno ne prođe ni dan a da ne spomenete osječanka ovo osječanka ono
krijete se iza ekrana i branite svoju anonimnost jer se bojite da ljudi vide koliki ste zapravo jadnici
pishkim vam se po životima nitare
>inb4 upishana droljica
>inb4 thotčanka
doslovno bi konci umrli da nema mene
jer sam trenuttno jedina mema, a i dalje se bojite objavit dox

prekjučer sam pojela pola jumbo pizze i uživala u tom, kupila sam najskuplju hranu svojim mačkama jer mogu i posjeduju sve igračke koje mačke u 21. stoljeću mogu imat
A da vas pitam, balavurdijo. Gdje su vam pare za jumbo pizzu?
Nije da nemate mačke nego ih niste sposobni ni voljet, a kamoli im pružit adekvatnu skrb.
Sprdate me što mi je dečko imao homo iskustvo, a nitko od vas nije uspio održat vezu dužu od pet godina, kao na primjer ja.
I dalje pokušavate pokopati meme koji je osječanka dok u stvarnosti želite biti ja.
Teška sreća, momci, možda u sljedećem životu!
A ti guzobolni pederu postaj dupe, što te zaboga sprječava?
Slatki snovi miceki, znate da me jednako trebate koliko i ja vas.
Pusa i sretno ;)))

Preživio sam dekija, somija, drogera, zadranina, želimira, FCFa, gandalfa pedera, srčeka sa svojim biseksualnim pohodima i pizdastim ukusima, novosađaninove prazne slame, onu dvojicu hrvatosrbskih weeabooa (archbishop/master) proto-komunista tuzlanina, jedva ostao živ sa hibridom i proljevom, takija također

ali ove nikako ne mogu probaviti, ne znam kako dalje

Najpre moras da promenis stav svoj i gledanje prema zenama i zivotu.
Ti si napravio konstrukciju i procentualnu vrednost nje, 45% sanse da je u vezi, scenarija razna gde ispadas super heroj ali NIKADA to ne izadje na dobro.
Prvo nije ni ona neki jebeni bitan faktor u zivotu a drugo pocne ono sto se uvek desava, da osobu koja ti se svidja idealizujes do bolesti, to sam radio ja, to je radio moj cale, deda, keva i jebeno svako bice na planeti a ta osoba je daleko od idelnog a ne retko i suprotno od ideala koje bi hteo.
Opusti se, budi iskren, imaj samopouzdanja sa samim sobom, niti ces joj biti lik u zivotu sa najvecom kitom, najvise para, najbolje gradjen itd...nista od toga ali moze biti tvoja i bukvalno da je dovedes do toga da ludi za tobom.
Zene vole da si nezno-grub (zvuci glupo ali je tako), u sexu jako siguran, iskusan i uglavnom dominantan, zele paznju, zele osobu koja moze da je nasmeje. Zene su depresivci po prirodi i kompleksasi, mnogo bih morao da ti pricam a ne pisem da bi me razumeo i shvatio bi da je to istina, pa jebote tako lepa bica koja toliko uticu na nas su tako nesigurna i labilna da je to strasno, musko MORA biti oslonac, ni jedna nece pizde pored sebe koje mora da dize na noge i uci ih kako da budu muskarci, to se vec ocekuje.
I kao depresivci prirodni zene vole muskarce koji ih nasmeju, cak je i Merlin Monro kao najlepsa zena sveta rekla nesto tipa muskarac koji me nasmeje ce me najlakse odvesti u krevet.
Zene vole i crni humor ali ne vole vulgarnost i biti prost, nevaspitan i neotesan, to ne voli niko, to nema veze sa crnim humorom.
Nadam se da sam malko barem slozio sliku sta zene vole i zele, budi iskren i pridji joj, reci lepo aj na pice ako raspolozena ovih dana ili joj trazi broj ako nemas, napravi prvi korak normalno, nemoj da ga uvezbavas i da previse razmisljas o njemu jer ce se videti da je to plasticno nekako, vestacki, usiljeno i bice odbojno.
Budi svoj i koriguj se polako na bolje

plaqqy bosna
plaqqem ja
plaqqy mala ajiša

neće više plaqqaty
dušmani će platjeti

dodjes ovde jednom u sto godina i mislis da treba da ti se klanjamo, ma duvaj ga opeglana picko, idi opeglaj tu kosulju bajo lol idi ocetkaj onu leptir masnu batana? ti od pre hrista? mozes biti i od pre hamurabija ali ti si niko i nista ovde, mi koji smo ovde radnim danima smo prave face, a ne vi koji vikendom i kad vas svi odjebu dodjete ovde da istresete svoja mlohava jajca, e moj ti, tvoja slika bledi, niko je i ne prepoznaje vise a i oni koji te poznaju vec su te skuzili, izdao si takozvane drugare takozvana legendo, prodao si ih za instagram lajkove od ljudi kojih si se grozio nekada, prodao si ih za parce masne poljske picke (jaka ti picka), prodao si ih za snove koje nikad neces dosanjati i ti ces meni da kazes njufeget, njufeget si ti bajo moj, od stare slave se ne zivi (jaka ti slava), jedna slika ne cini prolece, ili jesen, kako ti je volja, jer su ti jeseni bile tuzne, picko.

odoh spavati
bilo je lijepo lijepit paste s tobom

n-ti za arijevske bosanke

>bosanke
>arijevke

samo Hedy, ako ćemo iskreno

prati malo, crnu anđeli su mrtva mema, bosanske arijevke i hercegovačke ilirke su nova stvar.

a meni se neironično sviđaju

>mrtva mema
nikako stari

hm hm ehehe ehehe hm hm ehehe ehehe

slušam sabaton dok govnopostam ovdje

počeo je da mi se stvara kurčev sir

Znate onaj momenat u filmu kad Severina kaze " DAJ ! " hnnnnnggggggg kakva kurvica

perikur ac datis eneus iri

postajte svoje mame

OVO
B
O

evo je

evo moje

uhh mrkulja

...

im going to croatia in two days to get drunk on the beach, talk to some girls and hopefully not getting robbings :3

boli me kurac

na mene je red da podudlam

stay away from špansko and you probably won't get mugged

get run over by a truck

tko /moramraditujutronogovnopostamdo3ujutro/ ovdje?

*dizem ruku*

zasto bi morao raditi, wtf

valjal ova?

kada moje uši čuju muziku na struju tada moje srce bije u ritmu melodije

pravo dobra

Kad čujem tambure tamburice glas zbogom majko i sestrice ja ostavljam vas

ruka ruci svi smo turci

ko ovde /gormiti/ ?

ruka ruci za kurac me povuci

zaista me tera na razmisljanje

samo aštar šeran bajo moj

gotovo je

Vladimir Putin spasitelj

I meni ćeš jednom doći,
nećeš me zaboraviti,
slomiće se lanac ovaj
i mukama kraj će biti.
Smrti, sestro draga,
još se činiš tuđa i daleka,
nad nevoljom mojom stojiš
kao hladna zvezda neka.
Al' jednom ćeš prići blisko,
ko buktavi plam,
samo hodi i ja čekam
da se tebi dam!

ovo

jebote probudim se jutros i pocnem svrsavat nekontrolisano bez da sam dotako kurac

keva ti drkala krisom

kako da prestanem da se gusim od samoce i ne ubijem se ovo vece?
ajmo veselje ajmo tipsove

nemam odgovor na to, mene sprecava sto mi zao roditelja

pa ja se bojim da mi polako ne postane zao
vise ce se cimati i onako oko socialnog blama

dodji da se gusis od mog kurca

AHHAHAH SAD JE SVE BOLJE

jedi govna smore
pateticniji si od pesama mata eliotta

ja se nisam htio ubit ko pubertilja samo zbog materi mi, a u medjuvremenu se sve rjesilo