/ro/ - Fir Românesc

Urasc la tine romanurile

/balk/

Ma-ta posteaza pe Sup Forums duminica, autisto.

ce general de minitigani

Am postat sperma in pizda ma-ti

Eu merg foarte mult pe jos, aproape zilnic. In jur de 50 de kilometri pe saptamana. Ma rog, nu stiu daca e foarte mult, asa consider eu. Nu-mi place transportul in comun, mai ales in perioada asta, iar masina nu am, inca. Traind intr-un oras mic, ajung repede la pas dintr-un loc in altul. Fie ca am treaba, fie ca ma plimb, prefer sa merg pe jos

mindent atok
kurva anyatok

Ucid toata moldova

De cele mai multe ori, imi place sa procesez la un nivel mai profund ce se intampla in jurul meu. Sunt atent si la schimbarile care au loc aici. Cine si-a mai pus termopan, cine si-a schimbat masina, cine se mai muta, cine se mai cearta, cine se mai impaca, cine mai sta pe la terase. Multe chipuri sunt cunoscute, dar imi place mai mult sa cunosc persoane noi. Mai intru in vorba cu oameni singuri, de cele mai multe ori tristi, care sunt spitalizati si mai ies undeva intr-un parculet la o inghetata sau sa mai traga o gura de aer proaspat. Pentru unii viata e pe terminate, pentru altii abia incepe. Asa am descoperit ca in spitale sunt si oameni sanatosi, dar pensionati ilegal pe caz de boala, asa ca trebuie sa bifeze cateva zile de spitalizare anual, ca asa spune legea. Pentru acesti oameni spitalizarea e un fel de concediu.

You´re the best inmigrants in Spain, really best people ever.

are you the balk/exottoman slavshit

ba pizda stii ca nu tre sa astepti cinci ani sa postezi ca exista copy paste?
>ardei educhieishun
gib copper

Thank you Emanuel I'll buy four packs of spanish rice just for you.

>/ro/
reddit. literalmente.

Vroiai rou sau ron?

voiam /roddit/

this thread is now /balk/

>are you the balk/exottoman slavshit

No, im 100% spanish, congo blood proud!

:DDDDD

sugi pula musulmangaria

Griffith - Romania
Guts - Bulgaria
Casca - Dobrogea

nu poti sa mergi cu bicicleta? sau ti-o fura?

Tigani care fura biciclete? asta e noua

> Tigani care fura biciclete? asta e noua
numai tigani fura? asta e noua

Tigani si moldoveni

...

Cati moldoveni ati omorat astazi?

Sup Forumselectualilor, sunteti careva la ubb info?

No comprendo nada de lo que escriben, qué le hicieron al latín?

I understood half of your sentence. You said : i can't understand what you are writing.

The rest is" what did you do to latin"

Da

Good
We did nothing wrong