/ex-yu/

hmm... izdanje
stari

Other urls found in this thread:

youtu.be/YrJvkquw7CM
youtube.com/watch?v=fzhj86d5kkc
en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Fundina
youtube.com/watch?v=2Iq59zffAFY
instagram.com/queenofgreen/
rooshvforum.com/thread-6074.html
rooshvforum.com/thread-59101.html
vimeo.com/125314918
blic.rs/vesti/svet/americki-hladan-tus-za-podgoricu-crnogorski-jezik-ne-postoji-to-je-srpski/66xvssw
erotskeprice.blog.rs/blog/erotskeprice/erotske-price/stranica/40
youtube.com/watch?v=a2O202OSQq8
youtube.com/watch?v=DBYCzdxXyWY
twitter.com/SFWRedditGifs

/balt/

koža im ima okus karamele, dok im kosa miriše po kokosu

youtu.be/YrJvkquw7CM

youtube.com/watch?v=fzhj86d5kkc
zizek je bazza
zzizzek

uff kolubara i cer
jebo im mater serdar vukotić

ako neko ima zelju da mu ga ja izdrkam nek mi se javi

imam veoma laku i njeznu ruku

jesi iz bijeljine

molim te budi u BL

Bulgaria would win

vlada je sladak
SLADAK

>imam veoma laku i njeznu ruku
znaci programer?

здpaвcтвyйтe, ктo тaкoй eбивeтap?

Ta teleca glava

...

Who would win

>the muslim caliphate
>a collection of shitty mountain tribes
en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Fundina

нy ты и eбивeтap

чopни aндeли

youtube.com/watch?v=2Iq59zffAFY

...

Nije me dugo bilo

odo se bacit u more
pozz orci

bazirani Djokovic je ovo prcao alal mu verica

instagram.com/queenofgreen/

Pozdrav

Vaistinu je crni andjeo

Dzo Mekinro je uporedio njegov seksualni zivot sa Tajger Vudsom, a Tajger je povaljivao sve zivo. Prosto ne mogu da verujem da je nas Nole takav svaler, ali opet, u pitanju je VSK.

>baziran
>jebe se sa crncima

ubi se

liči na jakea gyllenhaala tu malo

>2017
>rasista
>ide na Sup Forums

ubi sebe

pa normalno je da ce crnci braniti crnce

>mislim, 2017. godina je! ljudi! sve je normalno!

Od danas na svim kioscima novo sokantno izdanje magazina SCANDAL!

>rooshvforum.com/thread-6074.html

Hrvati su sada BLACKED nacija kek

>za ddd-dom S-spremni!!!!!

>sp-spremamo zene z-za crnacki k-kurac
VRISXTIM KUCHO

Za DOM SSPREMNI!

>narodi se razlikuju po izgovoru
>crvatsko stvaranje """"nacije""""

>jezik je narod

top cec, takve ideje su smejurija doslovno vekovima

> These croatian dudes lack any existence of swag.. Lame as hell honestly. You'll puzzle yourself trying to figure out how they pull these Croatian dimes. If you're a cool dude with decent game, you'll be good IMO.

>Girls were very approachable and spoke good to decent english
>Most rolled in clicks of at least two but most of the time 3-4
>it will be hard to get them separated for the late night bang unless you have a solid wing man or two (In my case my wingmen were air tight!)
> Many of the chicks had dudes with them at the after beach party bank rolling all the fun

Mlade Hrvatice trebaju biti ugljenisane da bi radjali decu koji cuva HRVATSKI DOM!!!

Oni youtube stream ratovi su bolji cak i od Parova dbi

šta je hrvati? utišali se, rogonje?? hahaha
ala volim kad čujem gdje hrvatica stenje od VCK (velikog cpпcкoг kurca) i VSK (VELIKOG senegalskog kurca)

>rooshvforum.com/thread-6074.html
ovo je staro, Zagreb Poosay Paradise 2016 je novi tutorial.
rooshvforum.com/thread-59101.html

SOKANTNO! Zerina Heco uhvacena na splavu TEATRO sa izazovnom crnkom u lezbo akciji. Vise o tome u novom broju SCANDALA!

Utisali se hrvati jer im je to u genima dok im devojka prima crni etiopljanski kurac da ne smetaju.

OBJASNITE OVO HRVATI TOP CEEEC

NADAM SE DA VAM OVO NIJE BUDUCA ZENA ILI CURA NA DEVOJACKO VECE

i posle se ljudi cude kad im smrskaju glavu ispred nocnog kluba

FREEEEEDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

>A chubby Bosnian 25 (5.5). She had a mixed race kid and came after me very strongly from tinder and was willing to come over my place a few times but I flaked . Then one horny morning I asked her to come over and she did and wanted me to blackhandle her , dominate, use and abuse her which I did .

zalosno

hrvati zauzeti, pripremaju žene za VCK

ma top qeq

UMIREEEEEM OD 19 POSTERA NE MOGUCE JE DA NEMA NIJEDNOG HRVATAAAA TOP CEEEEC


FREEEEDIIIII SPASAVAAAAJ HRVATSKU UUUUUUU

Ovo je bolje

>#4. A 21 yr old model and painter who recently moved to Zagreb to start uni. A proper 10 , high maintenance bird who’d attend fashion shows , art exhibitions and hang out with photographers and models all the time and update snapchat and Instagram 3x a day . We met at a fancy high end terrace bar (La Bodega) and drank Grey Goose . Bounced to a second bar (Funk). Asked her back to my place instead she took me to hers to smoke joints. She wanted to show off her hipster art apartment I guess and her pet bunny named Frida ! Got the bang and because of her sheer beauty and exuberance and artsyness decided to date her for a while . That slowed me down in Zagreb for a week or so as she was extremely clingy and wanted to spend every night together and have breakfast lunch and shower together . She was a superficial hollow person in the end and I was getting frustrated and tired also she was insanely jealous
Ovo ce biti necija zena ili cura u Hrvatskoj i ljubice njene usne i vaginu.

kek, zar ti aludiraš na onih 6 srba i grka?

>1995 ZA DOM SPREMNI
>2017 ZA CRNACKI KURAC SPREMNI

VRISS

>trenutna godina

Nemoguce da neko veruje u stvari koje se kace na roosh ?

Sta imate 12 godina ?

uf jedva sutrasnji miting podrske Ratku Mladicu

krindj, koliko čamuga

Zalosno, ali ima i takvih ovde isto i znam neke.

>crnci dolaze na zrće gdje ima točno 0 žena i troše pare u hrvatskoj
>h-haha c-cuckovani hrvati, haha n-nama nitko ne dolazi u državu jer smo a-arijevci

EVO JEDNOGA
JE L TI SVRSIO VO
JE L TI SVRSIO VO U QT HRVATICU

>Also girls are curious to see how the inside of flats on one of the most iconic streets of her city looks like and for that curiosity alone it was easy for me to convert birds from dates to my place within a flash .

eto, pa ti zivi u ovoj septickoj jami

JA SAM KRALJ I VOLIM MEME
JEBEM LI VAM SVIMA SEME

mađar na
A PA RA TI MA

>ima hrvatica koje U OVOM trenutku šire noge i predaju svoje vlažne pičke crnačkim kurčinama
>ima hrvatica koje U OVOM trenutku imaju po crni kurac u svakoj rupi

Sto madjar ? Nisam jebiga

>ook nemas gf i djakuzi za gf

vimeo.com/125314918

Ljudi jeste ikad otišli da drkate na neki Hentai i onda niste mogli jer ima predobru priču?

>wannabe ustaste debatiraju politiku na Sup Forums-u

jebes mi sve ovo je komedija to citat

ne al sad me zanima, daj ime

daj link nekog s dobrom pričom

Nemam sad, meni se desilo prije par dana pa sad razmišljam o tome

>sunjara u picku
>38 stupnjeva
>sparina u kurac zbog kopackog rita i drave

>drkaju na umobolne crtace
ubijte se degenerici

kako bi jebao ovu anu konjuh

>Hrvat trazi dobru hentai pricu
>za to vreme hrvatica popunjava sve svoje rupe crnom kitom
top cec

Josip Hamm i milogorci na aparatima

blic.rs/vesti/svet/americki-hladan-tus-za-podgoricu-crnogorski-jezik-ne-postoji-to-je-srpski/66xvssw

> Zagreb is too small to run extensive tinder game . You can match everyone within the City in a day or two and then you have to change your settings to match everyone within a 100 mile radius which covers most of Slovenia some parts of Austria and Bosnia and the coast/islands of Croatia. I would work more on the few matches that were within the 5-15 mile radius Zagreb or outskirts but to my surprise I had a few extremely keen birds coming after me . I am listing all my tinder shags below and officially turning on the Sheet’s Shagometer !


>#4. A 21 yr old model and painter who recently moved to Zagreb to start uni. A proper 10 , high maintenance bird who’d attend fashion shows , art exhibitions and hang out with photographers and models all the time and update snapchat and Instagram 3x a day . We met at a fancy high end terrace bar (La Bodega) and drank Grey Goose

>#1 . Also my first ever lay in Zagreb was a 32yr old milf (7) who dressed and looked like 24 yr old high end night club girls .


Da li ti stvarno mislis da je Zrce jedino gde vam se lepe buduce zene ugljenisu? top cec

KO TO SINOĆ,
KO TO SINOĆ,
KROZ TOPOLU PROĐE....

erotskeprice.blog.rs/blog/erotskeprice/erotske-price/stranica/40

youtube.com/watch?v=a2O202OSQq8
youtube.com/watch?v=a2O202OSQq8
youtube.com/watch?v=a2O202OSQq8

>erotske-price
trazio sam hentai
mogu zamisljat nacrtane japanke al nije to to dbi

youtube.com/watch?v=DBYCzdxXyWY

objasnio doktor

pitam se šta osećanka misli o bibisiju

>Aleksandar Vučić je tražio od glumice Sofije R. da za novac vodi ljubav pred njim sa drugim muškarcem, dok se on samozadovoljava. Sofija R. koja je prodavačica ljubavi odbila je ponudu, jer je shvatila da je reč o bolesniku.

ovaj ce za pare i vece solju poceti da lize

prd haha

>Kako saznajemo, rođak po ocu novog mandatara vlade Srbije je ustaški satnik Stjepan Brnabić, čiji je zapovednik Jure Rukavina, bio čuven po zlu nad srpskim narodom, a zločine je Brnabić činio u okolini Gospića. od 1941. do 1945. godine.

BOZIJA JE PRAVDA

>"...U, Srbi, sada ste najebali...Starobaščani su najveća govna otoka Krka koja postoje, i samo gledaju kako koga da zajebu. Pozdrav iz Stare Baške, Marica Jelušić"

>Naime, otac Ane Brnabić, pokojni Zoran Brnabić (rođen u Valjevu), nekadašnji kadar Socijalističke partije Srbije, proveo je dobar deo svoje karijere kao direktor Ekonomskog biroa (knjigovodstvene firme), kasnije firme Ibis-Sys. Bio je kum nekadašnjeg Miloševićevog direktora JP Pošte Srbije, Alekse Jokića, takođe Valjevca, ali sa udbaškim pedigreom.

>Brnabić i Jokić su doslovno žarili i palili devedesetih godina, u vreme Miloševićeve diktature. Solidno zbrinut, Zoran Brnabić je školovao decu u Americi i Velikoj Britaniji (ili, kako to reče jedan dobar poznavalac njegovih porodičnih prilika: "...Ta deca (Ana i Igor) nisu prethodno mogla da mrdnu sa prvih godina fakulteta Beogradskog univerziteta!")

>Od 2012. godine, Aleksa Jokić je nestatusni šef kabineta prvog potpredsednika vlade Srbije i jedan od najvažnijih kadrovika naprednjaka. >Sa te pozicije on je "po valjevskoj vezi" i doveo Anu Brnabić pred Vučića, preporučio je, zaposlio i praktično doveo do mesta ministra u Vladi Srbije.

>A da se sledeće godine Srbiji crno piše, svedoči i podatak da je američka kompanija, jedna od vodećih u filmskoj industriji Warner bros , koja godinama snima u Srbiji filmove, jer ima najjeftiniju, a stručnu radnu snagu, poligone, poslala direktivu ispostavi u Srbiji da se hitno preseli ''na sever'', jer će 2018. godine u Srbiji biti rata''!

Nije greh ni sramota roditi se siromah, ali je šteta i žalost ne truditi se da postaneš bolji.

>predsjednik četnički cuck
>premijer lezbara
koja sprdnja od """""države"""""

>jer će 2018. godine u Srbiji biti rata

K O N A C N O

molim vas, obrisite ove postove.

sirotinju treba klati

>ook skužiš da ti je sin degenerični polu cigan koji je klaun glupim osnovnoškolcima

Ćale je baza.

kontekst?

>ook zaradujes stotine tisuca od jutub kanala na kojem realno se ne moras niti puno truditi jer ti je vecina gledatelja ispod 18 god

ja mu se divim, tip se realno snaso