Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

magyaridok.hu/gazdasag/konnyites-johet-nyugdijasoknak-1942516/
youtube.com/watch?v=_NfnunHMe-0
twitter.com/SFWRedditVideos

Mivel foglalatoskodtok?

szeksz

Nem, mert a Fallout 3 gusztustalan

de már szépre modoltam

>de már szépre modoltam
Én pedig zöldre festettem a szart.
Magyarchannak hívom.

Tudya valaki meg adni nekem a discord invite?

te ilyen new vegas kakukk vagy vagy az egész szériát nem szereted?

Csak a hármat utálom valamiért. (A négyhez meg nem volt szerencsém)

mondjuk ahhoz ne is legyen

/balt/

Rettegek. Holnap megyünk bivalybasznádra Szabolcsba nagyanyámékhoz falura.

Nincs internet. Egy teljes napot ott leszünk. Most kétségbeesetten nézem az interneten mit tudnék játékot mobilra rakni. Van a Sorcery, azt nagyrészt végigvittem. A Room kurvajó csak félelmetes és félúton abbahagytam. Megvan a Skyforce de elég ehhhhhhhhhh-nek találom. Geometry wars 3t vmelyik nap kivégeztem.

Szerencsére van Heroes of Might and Magic III mobilra, és nem meríti jobban az aksit mintha csak simán be van nyomva a képernyő szal az mindig jolly joker.
Van ezenkívül NES, SNES, C64, N64, GBA, GB, Genesis, Delfin emulátorom, de ezeket frissíteni kéne, és sajnos a legújabbakhoz lucky patcher kéne meg rootolt teló ami nekem nincs. Ja meg kéne egy 3DS emut találni de az is általában rootos.

Na ez az alapfelállás. Most ROM-okat kéne találni hozzájuk. A kirby sorozat összes része jó, szal az esélyes hogy kéne. NES-t, C64-et Genesist ismerem a legjobban, arra tudok több játékot ami jó. De a többire ötletem sincs mit kéne. Plusz a NES-es emun a sprite-ok mindig flickering-elnek (van erre magyar szó egyáltalán)? Szal azzal is baszni kéne valamit.
Sajnos nem követtem a konzolokat mikor tini voltam mert volt számítógépem így fogalmam sincs mik voltak a jó játékok WII-re, 3DS-re, N64-re, stb.
Szal most mirhó sok mindennek kéne utánanézni, és ha csak belegondolok elmegy az összes életkedvem. Bocs a blogposztért.

>vagy az egész szériát nem szereted
Nem ő, de a hármat egy másik fejlesztőcsapat készítette, egészen más képzettségekkel és egészen más dizájnfilozófiával.
Semmi meglepő nincs benne, hogy valaki az 1-2-Tactics-NV-t szereti, a hármat és a négyet meg rühelli.

lementve :)

>1 (egy) napig falun lesz családdal
>letölt tíz emulátort meg játékokat hozzá
Ugye tudod, hogy a nap jelentős része azzal fog eltelni, hogy
>odamentek
>esztek isztok
>duma a rokonokkal
>elköszöntök
>hazajöttök.
Nem egy Grillező Medve túlélőtúra.

>életképtelen undarázs pesti pincepatkány kikerül a nagyvilágba
Vigyetek pecabotot aztán horgásszatok a papával, vagy csak járd be a természetet a környéken, fürödj a helyi pocsolyában, neaggyisten beszélgess a rokonokkal

azt értem, csak rendszeresen hallom, hogy a new vegas a beszt gém evör, a 3-ra meg úgy hivatkoznak, hogy a legszarabb ami valaha készült
és azért őszintén nincs olyan szakadéknyi különbség a kettő között
a 4 az nyilván egy rakás szar, de a 3-al semmi probléma nincsen

magyaridok.hu/gazdasag/konnyites-johet-nyugdijasoknak-1942516/

jaaaaaaaaaaajjjj, szegény nyugdíjasok, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj de rossz nekik jaajjjjjjjjj, még nyugdíjat 14. 15. 16. havit is
utálom ezt az országot

sziasztok! Nagy a hőség, ugye?

>utálom ezt az országot
Én az önelégült nyuggereket utálom
>kell a pénz, legyen ingyen a csirkefarhát, és legyen önjáró a kiskocsim, az ülőhely meg basszon seggbe mindenkit aki 60 alatt van és megpróbál leülni, az nekem kell!!!!

Szívből remélem, hogy út közben apád egy picivel gyorsabban megy a kelleténél, és egy kanyarban váratlan módon kocsisorba futtok. Lefékezni már nem tud, te pedig, mivel az anyósülésen ülsz, (hiszen már nagyfiú vagy) a roncsokba szorulsz. Az autó lángra kap és a családod szomorúságot tettetve nézi végig, ahogy élve bennégsz az autóban.

*utadba áll*

*3 perccel később*

>az ülőhely meg basszon seggbe mindenkit aki 60 alatt van

menj innen

[skizofrénia fokozódik]

te ki vagy?
és te ki vagy?

A játékok meg emuk már rég rajta vannak. Csak ROM-okat voltam lusta rá rakni, pár kézenfekvő klasszikuson kívül.
>odamentek esztek isztok duma a rokonokkal elköszöntök hazajöttök.
>Nem egy Grillező Medve túlélőtúra.
Persze. Meg ahogy Móricka elképzeli. Nem ismered nagyanyámat. Meg anyámat.
>jajj kisfiam
>mikor lesz már dédunokám
>miért nincs barátnőd
>hogy állsz a főiskolával
>kérdeztem már miért nincs gyereked?
>ideje van már
>unokát akarok
>*papa motyog valamit az orra alatt aminek semmi értelme nincsen*
>anyám belép a konyhába
>na mit főzzek kislyányom *nekiáll listázni egy 40 fogásos ebédet*
>papa idéz valamit a bibliából amire mindenki kollektívan nekiáll forgatni a szemét
>mama kitartóan listázza tovább a menüt
>anya a hetedik fogásnál kezdi elveszteni a türelmét és mondja hogy igazán nem kell semmi
>mama nem hagyja magát
>anyám felkapja a vizet és házisárkány üzemmódba vált
>papa dicsőíti egy kicsit a kommunizmust, és mindenki helyeslően bólogat

mmmhmmm.

>Vigyetek pecabotot aztán horgásszatok a papával,
Megvolt mikor gyerek voltam. De már nem tud igazán kimozdulni.

Apám halott. de kösz.

melyik honlapról szeded a proxyt?

jó tészta
jó posta

csak így tovább skacok, büszke vagyok rátok, egy éve töretlen a színvonal

És ebben mi a nehéz pontosan?
Ne legyél már szánalmas.
Csak emberekről van szó.
Az nem kínosabb ha ott ülsz a telefonnal a kezedben és azt basztatod?

Rázom a fenekem az élet ritmusára.

demonstrálni akarja nekik, hogy miért nincs bn és miért nem is lesz soha

5 honap mar. gezdig draga leni

van a fiupunci meg?

Kéne gyros halál

Gürosz

Keszthely

tökéletes pozícióban van a nemi erőszakhoz, csak a fejét bele kell nyomni a padlóba

youtube.com/watch?v=_NfnunHMe-0
Ezt képzeld el töményen, órákon át. Egy idő után te is elunnád.

Nem tűnik olyan rossznak.
Én el tudom viselni a nagyszüleimet.
Add meg a tiszteletet azzal, hogy figyelsz rájuk egy kicsit.

ne válaszolj már a turulos pasztára

Az?
Nem tudtam.
Lehet megbántotta az érzéseiket és megint begurult.
Na mindegy.

kek

Szeretem őket. Csak nem egyszerű esetek.

>Apám halott. de kösz.
Ilyen fiam lenne én is inkább öngyilkos lennék.

most mér lassultatok így be?

HE?

Hm, inkább neked keverne le egy akkora nagy pofont hogy a fal adná a másikat ha tudná hogy beszélsz róla, és másokkal szemben. Sose szerette a gerinctelen féregeket.

>az én apukám erősebb és meg fog verni!
Óvoda színvonal hől

>Sose szerette a gerinctelen féregeket.
Azért ilyenekkel nem nagyon dicsekednék úgy, hogy képtelen vagyok 10 percet beszélgetni nagyanyámmal, inkább a telefonomba bújva menekülök a világ előtt.

Engem oviban egyik srác azzal fenyegetett hogy idehívja az anyukáját és az majd beveri a fejem féltéglával

Cigány volt?

>az egyetlen lehetőség a terjeszkedésre a nálam háromszor nagyobb szektának hadat üzenek
Kurva anyád, véletlenszerű generátor!

mér játszanak az emberek ilyen obskurus szarokkal?

mert nem kell rajta gondolkoznom, csak kattintgatok a pontokra és kész.

>obskurus
Miért használnak az emberek ilyen obskurus szavakat?

miért ne?

Mert az olyan obskurus.

hát akkor öld meg magad nem tudok segíteni

Gondolod az segítene?

minden bizonnyal

>megpróbálni kioktatni másokat arról hogy kell helyesen viselkedni
>4chanen

Valami, valami, bagoly és veréb. Mit keresel akkor itt te normi?

>beoltották és most fáj a segge

Kacagni járok ide a hozzád hasonló pincelényeken.

>azt gondolja bárki is elhiszi hogy akinek jobb dolga van az valóban itt töltené idejét

Azt hiszel el, amit akarsz, nekem mindegy.

hitler vagyok

mikler vagyok

Mikkentyű vagyok

herbál vagyok

Héber vagyok

Fel se fogod mennyire vicces amit csinalsz. Megis mit varnal el csinaljak egy videot a kocsimbol amiben hozzad beszelek? Vagy mutassak tulajdoni lapot? :D ha ezt gondolod az szamomra azt bizonyitja, h minden tovabbi mondanivalod teljesen irrelevans, mert keptelen vagy felmerni valakit, akkor biztos mas dolgokat is ilyen "jol" itelsz meg. 19 eves korom ota egyedul elek, ennek az idonek majdnem a harmadat kulfoldon, de szerinted egy panelben lakok anyammal. Felolem azt hiszel amit akarsz, hatalmas elegtetel szamomra amikor tomeny gyulolettel szitkozodsz idegbeteg modon egy olyan dolog ellen ami meg nagyon sokaig ugymarad :;>

Éber vagyok

lézer vagyok

Álmos vagyok

Ez még mindig a zsír új, S500-as 20-as faszi agymenése?

mi?

Tegnap egy másik ánon (ezek szerint) valami fórumról másolja valami csávó seggfájását.
Csak hasonlított rá, gondoltam itt a folytatás.

Nem hől.

ja lehet hogy ő az nem én postáztam

>Hannibál a maréknyi afrikai harcosával rommá veri a sokszoros túlerőben lévő rómaiakat
>"a n-négerek nem erősebbek a fehér fiuknál"

az, de ez még előző posztja

Szar csali de azért válaszolok. A punok főníciai telepesek voltak és egyébként elveszítették mindhárom háborút.

>A punok főníciai telepesek voltak
ja a vezető kereskedő réteg, a harcosok néger zsoldosok voltak nagyrészt
>egyébként elveszítették mindhárom háborút
ahhoz képest Hannibál jól becsicskította egész Itáliát, még a római császárt is majdnem elfogta egy csata közben

Nézi valaki a Hamu vs Gonosz Halott című sorozatot?
Jókat lehet rajta kekkelni

dorka?

A köznépből aki nem főníciai származású volt, az berber. Az ókori római időkben minimális volt a fekete afrikaiak száma a szaharától északra, mivel magán a sivatagon átkelni szinte lehetetlen volt, a Nílus mentén pedig nagyobb népcsoportok nem telepedtek Észak-Afrikába.
Ha már caslizol, legalább alapozd tényekre és mondd azt, hogy a mai Amerikai fekák erősebbek a 200 év rabszolgaság-eugenika kombó miatt.

Imádom a görögdinnyét
Lehet hogy valamikor régen volt feketézés a családomban?

nem, és te?

Nem, egyszerűen csak buta vagy (és én is, mert válaszolok erre a szar csalira) és az amerikai sztereotípiákat alkalmazod saját magadra.

Ez, meg mert szereted a dinnyét.

butaság
a pun sereg magvát afrikai harcosok alkották és a szintén afrikai Hannibál az ő segítségükkel semmisítette meg többször is az európai rómaiakat

Ánon ebben a postában egy "vi vuz kengz" jellegű képet leszámítva semmilyen érvet nem sikerült felmutatnod.

"Mi királyok vótunk"

te most komolyan azt próbálod kétségbe vonni hogy Hannibálék afrikaiak voltak? vagy azt hogy Hannibálék tényleg leigázták a rómaiakat úgy hogy sokkal kevesebben voltak?

Afrikai volt, de nem néger.
/(ps)vita (annak már amúgy is vége XD)

Nincsen több (Te), te ostoba szar.

kopjál már le kretén
már 4000-szer át lett nyálazva és cáfolva az összes kakukk nigger mémed
nem vicces, nem is csinálod jól mert kurva szarul ironizálsz
lődd már le magadat

tolok egy kokszot